forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 21:32:28

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660333 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...  (Przeczytany 92823 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #40 : 2008-05-19, 13:47:20 »

Jurku  Smile "Rene" to jak mniemam po poście, kobieta,która ma nota bene 19-sto letnią wnuczkę  Smile
Zgadzam się tylko z tym,że mogła napisac więcej o leczeniu na Forum ,no ale jesli nie chciała,to jej sprawa   Smile
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #41 : 2008-05-19, 14:16:12 »

Nie przesadzajmy, Rene po prostu chce pomóc bo tysiące ludzi jest zachwyconych preparatem Flavon, o czym można przeczytac w załączonym cytacie:

Witaj! Prawdopodobnie masz Candide Albicans.Kup sobie miesięcznik,(jeżeli jeszcze gdzieś dostaniesz,może w MPIK-u)"Optymalnik" z maja - koniecznie.Poczytaj co autor pisze o Candidzie,to od razu będziesz w domu.Powinieneś jeść Flavon, po miesiącu nie będzie ani śladu po drożdżaku.Jeśli nie wiesz co to jest za preparat, to daj znać jak mam Ci tą wiadomość podać.Pozdrawiam, Rene

Acha, cena za karton Flavon wynosi ponad 500,-PLN. Skład i reszta informacji:
http://www.flavonmax.com/pl/index.php?pageid=2&prodid=2&faceid=4

Jeśli ktoś chce osiągnąc poziom Elite Diamont sprzedając odpowiednią ilośc preparatu ma szansę na wspaniały wyjazd:
http://www.flavonmax.hu/letoltes/doc/cancun40_pl.pdf

To się nazywa obrotna babcia, którą serdecznie pozdrawiamy.
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #42 : 2008-05-19, 14:24:29 »

może pomoże pomoże ,a może nie pomoże -nie daj boże  Confused Confused Confused
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #43 : 2008-05-19, 14:46:04 »

Wejdz na forum Bioslone , tam dowiesz się wszystkiego o candidzie i jej leczeniu . Tutaj na ten temat nie dowiesz się niczego . Pozdrawiam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #44 : 2008-05-19, 14:47:03 »

Acha, cena za karton Flavon wynosi ponad 500,-PLN.


Nie no! Skoro tyle to kosztuje ,to na pewno pomoże ,gdyby było tanie,to miałabym wątpliowści  Razz
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #45 : 2008-05-19, 14:54:14 »

Samym żywieniem optymalnym tego nie wyleczysz . Potrzebna jest dieta niskowęglowodanowa ale z wykluczeniem niektórych potraw i picie MO Słoneckiego . Na forum które podałem wszystko jest opisane . Pozdrawiam
Zapisane
mania25
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #46 : 2008-05-19, 15:06:07 »

A ja się zastanawiałam gdzieś Ty się podział Pijo71? Weszłam pierwszy raz na forum,kiedy Twój wątek był w rozkwicie- coś o nerwicy , depresji i sprawach żołądkowych.  Czytałam z wielkim zainteresowaniem, bo wątek był bardzo intensywny. Zawiodłeś się co do tego forum ,co?
Zapisane
mania25
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #47 : 2008-05-19, 15:09:42 »

A jeśli mogę spytać- stosujesz jeszcze dietę optymalną? Czy Twoje niedomagania żołądkowe przeszły?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #48 : 2008-05-19, 15:45:01 »

Potrzebna jest dieta niskowęglowodanowa ale z wykluczeniem niektórych potraw i picie MO Słoneckiego .

No dobra ,ale ja jakoś nie piłam MO,nie kupowałam też żadnych innych mikstur i jakoś się tego pozbyłam .
Na poczatku przepisał mi lekarz lek p/grzybiczy Orungal,po którym mi przeszło,ale wróciło ,bo nie przestrzegałam diety,gdy zaczęłam jej przestrzegać ,to już nie wróciło  Very Happy
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #49 : 2008-05-19, 15:53:14 »

Jeszcze wczoraj napisalam ze pozbylam sie biegunek itp. Od wczoraj nie tykam cukrow prostych, owocow a dzis rano co??? Biegunka! Co jest grane Sad?? Jak jadlam wszystko tzn oczywiscie nadal na DO nie mialam biegunek,a od wczoraj przelewa mi sie w brzuchu, dostalam biegunki no juz sama nie wiem...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #50 : 2008-05-19, 15:57:57 »

Można się wyleczyć z candydozy nawet samą dietą,ale trzeba być bardzo zdyscyplinowanym i cierpliwym.Nie pytać czy mogę jeść słodycze itp.,bo skoro słodycze szkodzą w tym przypadku,to chyba oczywiste,że ich nie jemy,no chyba że się jest kompletnym "jełopem" i będzie się jadło to co szkodzi,byleby tylko zaspokoić swe potrzeby "smaku",no i będzie się jadło rzeczy,które "szkodzą",gdy się będzie miało objawy "urojone" .Bo watpię,żeby osoba mająca poważne problemy zdrowotne spowodowane jakimś czynnikiem ,jeszcze dokładala sobie świadomie tego co szkodzi.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #51 : 2008-05-19, 16:06:42 »

Jednym z objawów candydozy jest zaburzenie trawienia,czyli np.niestrawność .Mogą być problemy z trawieniem tłuszczy,białka,czy węglowodanów,ale to chyba oczywiste,bo nie ma prawidłowej flory bakteryjej,która oprócz enzymów trawiennych ,trawi pokarm.Nie bądźmy naiwni i nie myslmy,że wszystko wróci do normy po tygodniu ,czy nawet miesiącu,a gdyby nawet wróciło,to wystarczy jeden bład i mamy znów "młyn" .
Krótko;dyscyplina i tylko dyscyplina, jesli chodzi o odzywianie.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #52 : 2008-05-19, 17:05:27 »

Samym żywieniem optymalnym tego nie wyleczysz . Potrzebna jest dieta niskowęglowodanowa ale z wykluczeniem niektórych potraw i picie MO Słoneckiego . Na forum które podałem wszystko jest opisane . Pozdrawiam

Niesamowite odkrycie  "Samą Dietą Optymalną tego nie wyleczysz potrzebna jest dieta niskowęglowodanowa",Nic dodac nic ując a może napisz do jakich Diet zaliczasz Dietę Optymalnych
Zapisane
Rene
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #53 : 2008-05-19, 18:32:24 »

Do Justi
Oki,czekam na Ciebie,ta forma mi odpowiada.Pozdrawiam
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #54 : 2008-05-19, 18:35:17 »

Jurek tu chodzi zapewne o "dietę niskowęglowodanową" bez produktów o wysokim IG - np gotowanych ziemniaków, którymi się optymalni zajadają, a które są absolutnie zakazane dla chorych na przerost candidy.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #55 : 2008-05-19, 18:42:14 »

Smutno mi troszkę  Sad Biedna ta candida ,przecież ona też chce zyć,jak każdy z nas.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #56 : 2008-05-19, 19:12:55 »

Jurek tu chodzi zapewne o "dietę niskowęglowodanową" bez produktów o wysokim IG - np gotowanych ziemniaków, którymi się optymalni zajadają, a które są absolutnie zakazane dla chorych na przerost candidy.

W
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #57 : 2008-05-19, 19:18:21 »

Jurku  Very Happy Bardzo ciekawy post .Najciekawszy ze wszystkich postów napisanych przez Ciebie  Very Happy
Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem  Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #58 : 2008-05-19, 19:29:27 »

Jurku  Very Happy Bardzo ciekawy post .Najciekawszy ze wszystkich postów napisanych przez Ciebie  Very Happy
Naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem  Very Happy

 Edyta Szybka jesteś potrafisz byc szybsza od napisanego posta,ledwo zdążyłem napisac" W" czyli Waldek a już post poleciał a niestety nie idzie samemu tego cofnąc
a chciałem napisac że gdzie On widział że optymalni zajadają się ziemniakami,ja sam od pięciu już lat zjadam najwyżej jednego małego ziemniaczka,i to nie w każdy dzień
natomiast zajadam się jajkami i to właśnie codziennie w ilości od 5 do 8szt.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #59 : 2008-05-19, 19:33:52 »

Może Waldek widział kiedyś "optymalnych" przy ognisku,gdy piekli ziemniaki i pomyslał,że tak robią codziennie.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 17 zapytaniami.