forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 07:28:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658486 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...  (Przeczytany 91969 razy)
Eve
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #60 : 2008-05-20, 02:00:05 »

Jeszcze wczoraj napisalam ze pozbylam sie biegunek itp. Od wczoraj nie tykam cukrow prostych, owocow a dzis rano co??? Biegunka! Co jest grane Sad?? Jak jadlam wszystko tzn oczywiscie nadal na DO nie mialam biegunek,a od wczoraj przelewa mi sie w brzuchu, dostalam biegunki no juz sama nie wiem...


Przy powolnym i dlugotrwalym leczeniu candydozy wystepuja rozne skutki uboczne spowodowane tym ze ginacy grzyb wytwarza toksyny. Wtedy wlasnie dochodzi do nasilenia objawow i pogorszenia samopoczucia. Trzeba to przejsc i przestrzegac diety. Janas podaje ze leczenie wspomagane dieta i suplementami trwa od 6 tygodni do 6 m-cy a diete i tak nalezy trzymac dluzej bo zarodki grzyba kraza we krwi nawet 3 lata. Przy bledach w diecie i spozywaniu np. cukru itp. raz na jakis czas - moze dojsc do gwaltownego rozrostu grzyba w bardzo szybkim tempie - podobno wystarczy 8 godzin zeby candida  zajela organizm. Wtedy leczenie od nowa. Wiec tak jak wszyscy pisza - dieta!!!! po uciazliwym (pewnie w wiekszosci przypadkow) okresie likwidacji grzyba nadal dieta az zarodki we krwi z czasem zgina.  Wiec jak nawet pare dni nie tykasz cukrow prostych i owocow to nie znaczy ze od razu wszystko ustapi - pamietaj candida przy ginieciu wydziela toksyny. Trzeba pic duzo wody aby ulatwic ich usuniecie
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #61 : 2008-05-20, 10:46:00 »

Kurcze,Rene usunęła konto,a chciałam żeby mi po "znajomości" załatwiła z 8 opakowań  Flavonu   Sad 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #62 : 2008-05-20, 11:03:07 »

Mam taką propozycję dla zainteresowanych .
Jakby tak pójść na łąkę ,nazbierać różnych traw,zrobić z tego wywar,zlać do jakiejś ładnej butelki,etykiety można by wydrukować w domu również i sprzedawać to jako "cudowny specyfik" ,za conajmniej 800PLN.Im drożej tym lepiej,bo to wzbudza wiarygodność . Kto by weszedł w spółke,co?
Ktoś kto ma kase,bo najpierw trzeba zainwestować w butelki,papier na etykiety,oplacić gaz,czy prąd,kupić jakieś gary itp.
No,czekam na Wasze zgłoszenia  Smile . Jestem pewna,że "głów na karku" jest tu pełno  Smile

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #63 : 2008-05-20, 11:58:37 »

Jeszcze wczoraj napisalam ze pozbylam sie biegunek itp. Od wczoraj nie tykam cukrow prostych, owocow a dzis rano co??? Biegunka! Co jest grane Sad?? Jak jadlam wszystko tzn oczywiscie nadal na DO nie mialam biegunek,a od wczoraj przelewa mi sie w brzuchu, dostalam biegunki no juz sama nie wiem...


Przy powolnym i dlugotrwalym leczeniu candydozy wystepuja rozne skutki uboczne spowodowane tym ze ginacy grzyb wytwarza toksyny. Wtedy wlasnie dochodzi do nasilenia objawow i pogorszenia samopoczucia. Trzeba to przejsc i przestrzegac diety. Janas podaje ze leczenie wspomagane dieta i suplementami trwa od 6 tygodni do 6 m-cy a diete i tak nalezy trzymac dluzej bo zarodki grzyba kraza we krwi nawet 3 lata. Przy bledach w diecie i spozywaniu np. cukru itp. raz na jakis czas - moze dojsc do gwaltownego rozrostu grzyba w bardzo szybkim tempie - podobno wystarczy 8 godzin zeby candida  zajela organizm. Wtedy leczenie od nowa. Wiec tak jak wszyscy pisza - dieta!!!! po uciazliwym (pewnie w wiekszosci przypadkow) okresie likwidacji grzyba nadal dieta az zarodki we krwi z czasem zgina.  Wiec jak nawet pare dni nie tykasz cukrow prostych i owocow to nie znaczy ze od razu wszystko ustapi - pamietaj candida przy ginieciu wydziela toksyny. Trzeba pic duzo wody aby ulatwic ich usuniecie

Jeżeli masz taką wiedzę to czy znasz sposób na zdjagnozowanie candydozy i czy badanie krwi w ciemnym polu widzenia ma tu jakieś znaczenie
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #64 : 2008-05-20, 12:07:34 »

Co to jest "badanie krwi w ciemnym polu widzenia" ? czy to chodzi o takie badanie,że przecinamy sobie nożem palca ,podstawiamy ucięty,broczacy krwią palec pod zlew ,w którym znajduje się pojemnik na krew,potem robimy miejsce na stole ,"seans" musi się odbywać koniecznie nocą ,przy pełni księzyca,wylewamy zawartość pojemnika na stół ,bacząc,aby światło księżyca nie padło na płyn,no a potem badanie tego płynu? Czy o takie badanie chodzi?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #65 : 2008-05-20, 12:17:05 »

Co to jest "badanie krwi w ciemnym polu widzenia" ? czy to chodzi o takie badanie,że przecinamy sobie nożem palca ,podstawiamy ucięty,broczacy krwią palec pod zlew ,w którym znajduje się pojemnik na krew,potem robimy miejsce na stole ,"seans" musi się odbywać koniecznie nocą ,przy pełni księzyca,wylewamy zawartość pojemnika na stół ,bacząc,aby światło księżyca nie padło na płyn,no a potem badanie tego płynu? Czy o takie badanie chodzi?

Widzę że ten teleskop będziesz chciała używac do tego badania ale radzę wrzuc Google i zobacz jak to masz robic tą wiadomośc dostajesz gratis Very Happy Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #66 : 2008-05-20, 12:20:30 »

..."seans" musi się odbywać koniecznie nocą ,przy pełni księzyca,...

"plankton" uwielbia takie "egzorcyzmy" i nic tego nie zmieni. Shocked Cool Razz

O czym pisze? Razz 

Ilu ludzi wierzy w "zycie pozagrobowe", "swiete krowy", "koszerne jedzenie" w "PO i cuda tluska" Shocked Razz




Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #67 : 2008-05-20, 12:59:29 »

Prosze Was nie urządzajcie tutaj sobie jakis bezsensownych pogaduszek bo to bez sensu.


Musze powiedziec ze trzeci dzien bez slodyczy i owocow czuje sie lepiej. Przestaje mi sie powoli w brzuchu przelewac... Powiedzcie mi to dobry znak??

Edytko pytanie calkiem powazne: Co ja wlasciwie moge jesc aby pozbyc sie candidy?? Blagam Cie, napisz mi, bo na kazdej stronie o kandydozie pisza co innego... Co ze smietanka 30procentowa?? Tak naprawde z nabialu to tylko jej potrzebuje do zycia, bo rano bez kawki nie umiem zyc Sad. Z reszty "typowego" nabialu moge zrezygnowac na czas leczenia... I powiedz mi jak dlugo trwalo twoje leczenie i jakie leki bralas? Ja narazie ratuje sie probiotykami Linex Forte w dawce 6 kapsulek dziennie, i do tego witaminki: beta karoten, likopen,niacyna, kwas foliowy, b6 no i to wszystko w jednej kapsulce. Aha, i jeszcze pytanie, czy moge jesc takie wafle z brazowego ryzu? Oczywiscie 1-2 dziennie, bo wegle:/. Prosze cie, odpisz mi koniecznie. Pozdrawiam serdecznie



P.S. Zazywam od ponad roku tabletki anty diane 35. Czy ja musze je odstawic??
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #68 : 2008-05-20, 13:47:24 »

Justi.No,wybacz,ale ja też nie wiem,czy Ty sobie jaj nie robisz  Smile
Piszesz,że jesteś trzeci dzień bez slodyczy,czyli je jadłas pomimo,tego,że wiedzialaś,że masz candydozę.ja pojąć tego nie mogę,bo ja jeść owoców i warzyw ,kiedy chorowałam w ogóle jeść nie mogłam ,nie dlatego,że miałam jakies zaskórniki,które tylko ja widziałam i nie dlatego,ze mi się w brzuchu przelewalo,tylko dlatego,ze miałam biegunki i schudłam 10kg,a potem przyplątała mi się grzybica paznokci.Nie jadłam słodyczy przez ok. 4 lata i ani w głowie mi było pytac się kogoś ,czy ja je mogę jeść,bo doskonale wiedziałam,że nie.
A tak podsumowując ,to praktycznie nikogo nie pytałam co mogę jeść,bo wersji "menu" było sporo i nie każda mi pasowała,jadłam to, po czym nie miałam biegunek , a jeśli chodzi o przelewanie,to przelewało mi się dosyć długo,ale miałam to gdzieś,cieszyłam sie,że nie mam biegunek.
O lekach,które brałam pisałam;Orungal,Nifuroksazyd-to wszystko na receptę i oczywiście podstawa dieta ,taka po której nie ma nieprzyjemnych objawów.Sama do tego dochodziłam metodą prób i błędów .
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #69 : 2008-05-20, 13:52:01 »

i czy badanie krwi w ciemnym polu widzenia ma tu jakieś znaczenie
Jurku,zastanów się co mozna zbadać po ciemku? Na pewno nie krew.
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #70 : 2008-05-20, 14:17:08 »

Edytko, nie, ja sobie jaj nie robie bo wlacze o zdrowie....

Tak jak juz pisalam. Ja NIE WIEM czy mam candydoze!!! Pisalam juz ze wyszla w kale za drugim razem wyniki to niewielki przyrost.I od razu powiedziano mi ze to nie musi swiadczyc o KAZDYDOZIE!!! Poza tym moj gastrolog z gastroskopii odczytal zapalenie zoladka i dwunastnicy. Powiedzial ze nie ma mowy o KANDYDOZIE!! Ale ja jestem bardzo nieufna bo juz moja meka trwa pol roku. H.P. sie pozbylam i z tego sie ciesze ale po leczeniu ostatnim bakterii jest niedobrze z chwilami poprawy.... Ja nie wiem czy lekarz moglby sie mylic z wynikiem gastroskopii??? Czy jest to mozliwe???

Slodyczy jako takich nie jem od dobrych 5-7 lat mimo iz mam dopiero <az> 21 lat. Ja mialam na mysli np slodki jogurt. lub borowki jako dzem. To wszystko. Czekolady wrecz nienaiwdze wiec wszystkie czekoladki itp dla mnie nie istnieja... A slodkie jadlam tylko dlatego ze nie mialam z czego dostarczac wegli... Chleba juz nie jem w ogole, a jak jadlam to 20g-30g dziennie.

Rozumiem ze u ciebie rozchodzilo sie glownie o biegunki?? Ja je mialam owszem, na zmiane z zaparciami (rowniez tymi na tle nerwowym). Robilam lewatywy non stop bo sie sama zalatwic nie moglam nawet jak mialam luzny stolec. Ale lekarz utwierdzla mnie ze to od zapalenia zoladka i dwunatnicy i to  jest przyczyna. Czy ja mu moge ufac??

Odtsawilam controloc od 2 dni nie biore go zupelnie. Doczytalam sie grzies ze jego dlugie stosowanie moze powodowac candide. I drze cala kiedy mnie piec zacznie...

Na czczo pije wode ciepla z cytryna.

Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #71 : 2008-05-20, 16:15:04 »

Samym żywieniem optymalnym tego nie wyleczysz . Potrzebna jest dieta niskowęglowodanowa ale z wykluczeniem niektórych potraw i picie MO Słoneckiego . Na forum które podałem wszystko jest opisane . Pozdrawiam

Niesamowite odkrycie  "Samą Dietą Optymalną tego nie wyleczysz potrzebna jest dieta niskowęglowodanowa",Nic dodac nic ując a może napisz do jakich Diet zaliczasz Dietę Optymalnych

Jeśli mnie cytujesz to cytuj całosc a nie tylko to co Ci pasuje. Wejdz na forum bioslone , poczytaj to wtedy porozmawiamy a nie walisz jak kot w plewy nie majac o niczym zielonego pojęcia . Jak zwykle z resztą . Pozdrawiam
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #72 : 2008-05-20, 16:23:02 »

Edytko, nie, ja sobie jaj nie robie bo wlacze o zdrowie....

Tak jak juz pisalam. Ja NIE WIEM czy mam candydoze!!! Pisalam juz ze wyszla w kale za drugim razem wyniki to niewielki przyrost.I od razu powiedziano mi ze to nie musi swiadczyc o KAZDYDOZIE!!! Poza tym moj gastrolog z gastroskopii odczytal zapalenie zoladka i dwunastnicy. Powiedzial ze nie ma mowy o KANDYDOZIE!! Ale ja jestem bardzo nieufna bo juz moja meka trwa pol roku. H.P. sie pozbylam i z tego sie ciesze ale po leczeniu ostatnim bakterii jest niedobrze z chwilami poprawy.... Ja nie wiem czy lekarz moglby sie mylic z wynikiem gastroskopii??? Czy jest to mozliwe???

Slodyczy jako takich nie jem od dobrych 5-7 lat mimo iz mam dopiero <az> 21 lat. Ja mialam na mysli np slodki jogurt. lub borowki jako dzem. To wszystko. Czekolady wrecz nienaiwdze wiec wszystkie czekoladki itp dla mnie nie istnieja... A slodkie jadlam tylko dlatego ze nie mialam z czego dostarczac wegli... Chleba juz nie jem w ogole, a jak jadlam to 20g-30g dziennie.

Rozumiem ze u ciebie rozchodzilo sie glownie o biegunki?? Ja je mialam owszem, na zmiane z zaparciami (rowniez tymi na tle nerwowym). Robilam lewatywy non stop bo sie sama zalatwic nie moglam nawet jak mialam luzny stolec. Ale lekarz utwierdzla mnie ze to od zapalenia zoladka i dwunatnicy i to  jest przyczyna. Czy ja mu moge ufac??

Odtsawilam controloc od 2 dni nie biore go zupelnie. Doczytalam sie grzies ze jego dlugie stosowanie moze powodowac candide. I drze cala kiedy mnie piec zacznie...

Na czczo pije wode ciepla z cytryna.


Wiesz,tutaj ,na tym Forum  rowniez znajdziesz wypowiedzi na rozne dolegliwosci forumowej lekarki E.Bednarczyk Witoszek, bardzo pomocna bedzie wyszukiwarka.Zacznij od informacji fachowca w dziedzinie odzywiania jakim jest J.Kwasniewski oraz wyzej wspomniana lekarka.Bedzie ci latwiej zrozumiec,ze wszelkie pasozyty,bakterie i wirusy  nalezy trzymac w szachu   odpowiednim  odzywianiem. Smile
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #73 : 2008-05-20, 16:33:21 »

A ja się zastanawiałam gdzieś Ty się podział Pijo71? Weszłam pierwszy raz na forum,kiedy Twój wątek był w rozkwicie- coś o nerwicy , depresji i sprawach żołądkowych.  Czytałam z wielkim zainteresowaniem, bo wątek był bardzo intensywny. Zawiodłeś się co do tego forum ,co?

Wątek tak szybko rozkwitł i równie szybko zwiądł . Zgadza się byłem zawiedziony i zmieniłem forum na forum dobra dieta w celu poszukiwania przyczyny tego co się dzieje u mnie po stosowaniu ZO . Napisałem list do pana Jarmółowicza który wytłumaczył mi jaka może być przyczyna i na czym polega formuła 4razy eS . Także DO póki co nie dla mnie . Mimo to nie stoję w miejscu . Tydzień temu byłem u bioenergoterapeuty i po jednym zabiegu rewelacja !!!!. Myślę ze wyciągnie mnie z tego i ZO nie będzie problemem . Pozdrawiam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #74 : 2008-05-20, 18:36:47 »



Wiesz,tutaj ,na tym Forum  rowniez znajdziesz wypowiedzi na rozne dolegliwosci forumowej lekarki E.Bednarczyk Witoszek, bardzo pomocna bedzie wyszukiwarka.Zacznij od informacji fachowca w dziedzinie odzywiania jakim jest J.Kwasniewski oraz wyzej wspomniana lekarka.Bedzie ci latwiej zrozumiec,ze wszelkie pasozyty,bakterie i wirusy  nalezy trzymac w szachu   odpowiednim  odzywianiem. Smile


Nie wiem doprawdy jak mozna bylo pominac "perelke" tego Forum "jurka46"?

PS. Cos mi sie stalo z kompem i nie mam polskich znakow  Evil or Very Mad
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #75 : 2008-05-20, 21:19:40 »

Cytuj
a chciałem napisac że gdzie On widział że optymalni zajadają się ziemniakami,ja sam od pięciu już lat zjadam najwyżej jednego małego ziemniaczka,i to nie w każdy dzień
natomiast zajadam się jajkami i to właśnie codziennie w ilości od 5 do 8szt.

Jurku tu nie chodzi o przejadanie się ale w candidzie wogóle nie wolno jeść ziemniaków, żadnego miodu, rafinowanego cukru, owoców etc. Nawet małych ilości.

Kto czytał "Żywienie Optymalne" ten wie, że JK nie wspomina o candidzie nawet słowem, a w przepisach ma frytki na smalcu, ziemniaki obsmażane, śliwki, koktajl pomarańczowy, wino owocowe, MARMOLADA OWOCOWA, biszkopt etc. Takie wyskoki nawet rzadkie dla kogoś z candidą są nie do przyjęcia jeśli chce się wyleczyć.

Więc ruch, jajka (którymi się tak zajadasz), łój, szpik, proporcje, zero konserwantów, woda zamiast soków itp jak najbardziej, ale sama Dieta Optymalna może nie wystarczyć by unormowac candidę.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #76 : 2008-05-21, 07:24:44 »

Do Justi2001
Piszesz o swoich dolegliwościach i czterech gastroskopiach, które miałaś.
A czy miałaś robioną kolonoskopię? Przy problemach z jelitem grubym ( biegunki, zaparcia, dziwny stolec ) kolonoskopia to podstawa, pozwoli bezposrednio ocenić stan błony śluzowej jelita. Pobrane zostaną wycinki ze zmienionych miejsc ( jeśli takowe zostaną uwidocznione) i być może wyjaśni się sprawa Candidy którą posądzasz o swoje dolegliwości.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #77 : 2008-05-21, 09:03:37 »

Tak świetny pomysł ciąć jeszcze zadrożdżone jelita i wkładac tam różne metalowe rury.

I "wszystko się wyjaśni" bo lekarze medycyny akademickiej sa strasznie mądrzy i nie wierzą w ogóle w taką przypadłość jak przerost ogólnoustrojowy candidy. Dadzą zapewne antybiotyki, które juz całkiem wytłuką florę bakteryjną (oprócz candidy).

Wpiszcie sobie w gooogle "janus candida" "roik candida" "słonecki mikstura nadżerki jelitowe" i poczytajcie artykuły. Lekarz medycyny akademickiej to ostatnia osoba do której powinna się udać osoba z kandydozą.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #78 : 2008-05-21, 10:38:58 »

Waldku zgodze się z Tobą.To świetny pomysł robić kolonoskopie osobie  z przerostem candidy ,wyczyścić dostrzętnie jelito z pożytecznych bakterii itd.
A najlepiej robić "hurtowo" kolonoskopie tym co mają biegunki po antybiotykach.No bo w sumie nie jest wiadomo niektórym lekarzom,ze antybiotyki niszczą pożyteczną florę bakteryjną jelit.Coś takiego jak candydoza nie istnieje dla niektórych lekarzy.Ciekawe czemu?
Miałam robione  dwie kolonoskopie,rektoskopie,bo jeszcze wtedy nie miałam pojęcia ,że istnieje coś takiego jak candydoza,a lekarze mniemali,że to colitis ulcerosa,bo miałam biegunki i bardzo schudłam,no i jakoś się zgodziłam na te badania ,ale to nie było przyczyną dolegliwości,bo g***o wyszło,a nie colitis ulcerosa z czego się bardzo cieszę.
Chociaż nie powiem...byłam raz u lekarza,który bo wstępnych badaniach krwi ,(głównie chodziło o hemoglobinę,czerwone ciałka krwi,opad),oświadczył mi,że nie moge mieć colitis ulcerosa.
Co do sposobu odżywiania,o ktorym piszesz też się zgodzę.
I przyznam,że naprowadził mnie dr. Janus,a raczej jego strona internetowa,było to dobre 5 lat temu .Poczytałam i byłam niemal pewna że to właśnie candydoza.
Badanie mykologiczne potwierdziło i rozpoczęłam leczenie lekami farmac. i dietą.No i przeszło.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #79 : 2008-05-21, 11:32:26 »

Tak świetny pomysł ciąć jeszcze zadrożdżone jelita i wkładac tam różne metalowe rury.

I "wszystko się wyjaśni" bo lekarze medycyny akademickiej sa strasznie mądrzy i nie wierzą w ogóle w taką przypadłość jak przerost ogólnoustrojowy candidy. Dadzą zapewne antybiotyki, które juz całkiem wytłuką florę bakteryjną (oprócz candidy).

Wpiszcie sobie w gooogle "janus candida" "roik candida" "słonecki mikstura nadżerki jelitowe" i poczytajcie artykuły. Lekarz medycyny akademickiej to ostatnia osoba do której powinna się udać osoba z kandydozą.
Ależ Waldku, przecież justi2001 takiej porady oczekuje! Wykonała sobie kilkakrotnie gastroskopię, szuka tabletek na candidę. Myślę, że tylko kolonoskopia ją usatysfakcjonuje Very Happy Dieta? Nie, to zbyt proste! Poza tym te ograniczenia! Tego nie wolno, a to mi nie smakuje... Musi być jeszcze tabletka albo .... mikstura. Inaczej nie przejdzie. No i jak sprawdzić czy jest ta candida czy nie? Czy lek (tabletka bądź mikstura) zadziałał czy nie?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.