forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:10:56

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...  (Przeczytany 91961 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #80 : 2008-05-21, 12:22:36 »


Ależ Waldku, przecież justi2001 takiej porady oczekuje! Wykonała sobie kilkakrotnie gastroskopię, szuka tabletek na candidę. Myślę, że tylko kolonoskopia ją usatysfakcjonuje Very Happy


Powiedziała co wiedziała!!!!
Naprawdę, Edyto jak Ty cos palniesz to "ręce opadywują" Sad
Jurek chce pomóc swojej żonie,zastanawia się jak zmodyfikować dietę, aby Ją pobudzić do aktywności, a Ty pleciesz "trzy po trzy", bez żadnego szacunku dla ich problemu.

Powiedziała co wiedziała!!!!
Naprawdę Beato jak Ty cos palniesz to "ręce opadywują Sad
Justi chce sobie pomóc ,zastanawia się jak zmodyfikować dietę,jak pobudzić organizm do aktywności z candidą,a Ty pleciesz "trzy po trzy" ,bez żadnego szacunku dla jej problemu.

Jak to się Beatko nazywa? Chodzi o hipokryzję? Czy może jeszcze coś innego?  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #81 : 2008-05-21, 14:51:01 »


Ależ Waldku, przecież justi2001 takiej porady oczekuje! Wykonała sobie kilkakrotnie gastroskopię, szuka tabletek na candidę. Myślę, że tylko kolonoskopia ją usatysfakcjonuje Very Happy


Powiedziała co wiedziała!!!!
Naprawdę, Edyto jak Ty cos palniesz to "ręce opadywują" Sad
Jurek chce pomóc swojej żonie,zastanawia się jak zmodyfikować dietę, aby Ją pobudzić do aktywności, a Ty pleciesz "trzy po trzy", bez żadnego szacunku dla ich problemu.

Powiedziała co wiedziała!!!!
Naprawdę Beato jak Ty cos palniesz to "ręce opadywują Sad
Justi chce sobie pomóc ,zastanawia się jak zmodyfikować dietę,jak pobudzić organizm do aktywności z candidą,a Ty pleciesz "trzy po trzy" ,bez żadnego szacunku dla jej problemu.

Jak to się Beatko nazywa? Chodzi o hipokryzję? Czy może jeszcze coś innego?  Smile

 Razz Razz Razz   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #82 : 2008-05-21, 16:34:48 »

Cytuj
Ależ Waldku, przecież justi2001 takiej porady oczekuje! Wykonała sobie kilkakrotnie gastroskopię, szuka tabletek na candidę. Myślę, że tylko kolonoskopia ją usatysfakcjonuje


No tak. A ja myślałem, że tylko grizzly pisze w tym elitarnym stylu.  Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #83 : 2008-05-22, 16:28:31 »

marsz na............... psychoanalize,ale dokladna i koniec z wyszukiwaniem sobie chorobstw,a reszte zalatwisz DIETA Smile Razz
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #84 : 2008-05-22, 16:51:42 »

kodar==>> chyba dales najmadrzejsza odpowiedz na moje pytanie... Mi sie wydaje ze candida jest w moim organizmie...nietypowo bo w ...glowie Very Happy. Nie wiem juz sama...Jezyk rano niby oblozony,ale w iagu dnia rozowiutki...A juz po wodzie utlenionej to az krwisty rozowy Very Happy. byc moze i mam ta candide, ale narazie wole zyc w swiadomosci ze jej nie ma. Odkad znalazlam to forum zaczelo przelewac mi sie w jelitach...dostalam biegunek z ktorymi sie nie umiem od kilku dni uporac, podczas gdy juz rzadko je miewalam... Odtsawilam controloc, bo bralam go juz pol roku i troche piecze mnie w brzuchu, zwlaszcza po kwasnej smietanie, ale da sie przezyc wiec narazie do niego nie wracam, bo moze organizm sam "zaskoczy". Nie wiem juz nie wiem...Ja chyba sama sobie wmowilam tya candide, choc nie da sie ukryc ze nad ranem mecza mnie wzdecia...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #85 : 2008-05-22, 17:29:36 »

byc moze i mam ta candide, ale narazie wole zyc w swiadomosci ze jej nie ma.

Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co właściwie tu chodzi?

Cytuj
Odkad znalazlam to forum zaczelo przelewac mi sie w jelitach...dostalam biegunek z ktorymi sie nie umiem od kilku dni uporac, podczas gdy juz rzadko je miewalam

Dziwna doprawdy przypadłość,no i ten "dziwny trądzik",który to trądzikiem nie jest ,a jedynie"zaskórnikiem",który to jest niewidoczny dla innych ,ale jest widoczny.

Jaja sobie robisz dziewucho.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #86 : 2008-05-22, 17:51:24 »

Reasumując, są jeszcze jakieś dolegliwości?
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #87 : 2008-05-22, 18:01:38 »

Edytko nie atakuj mnie, bo nie rozumiesz ze szukam przyczyn takiego stanu a nie innego...

Malgo==> sprawa jezeli chodzi o objawy candidy jest o tyle dziwna ze pokrywa sie z objawami wrzodow zoladka i dwunastnicy ktore to mam stwierdzone gastroskopia!!!  Zastanawia mnie moj jezyk...Bialy rano... A od kilkudni przelewa mi sie w jelitach.... Ale to nie wiem skad bo nigdy tego nie mialam, a jezeli juz to napewno nie po JAJKACH!!! Moja znajoma (bioenergoterapeutka) uwaza ze mam problem z trzustka...
Od kilku dni tez biegunki (tzn luzne stolce) z kawalkami niestrawionego pokarmu... A juz mialam wszystko w miare wyregulowane...
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #88 : 2008-05-22, 21:39:17 »

Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #89 : 2008-05-23, 13:37:36 »

Cytuj
Moja znajoma (bioenergoterapeutka) uwaza ze mam problem z trzustka...

Najprawdopodobniej problem z trzustką (i innymi narządami) wynika również ze złej diety i kandydozy. Po unormowaniu candidy zazwyczaj reszta tez się normuje. Janus o tym pisał kilka razy.

Aczkolwiek dużo łatwiej iść do psycholożki, ona chętnie przytaknie lekarzom, że jesteś hipochondryczką, nie ma takiej przypadłości jak candida ogólnoustrojowa. Przepisze jakieś super nowoczesne proszki będziesz się mogła dalej oszukiwać przez jakiś czas, że "to wszystko tylko w mojej głowie". Ze dieta i tryb życia nie ma żadnego wpływu na zdrowie jelit i mózgu.

Do zdrowia psychicznego dochodzi się również poprzez oczyszczenie z toxyn i wyleczenie ciała. Nigdy odwrotnie. Psychologowie raczą o tym dziś zpominać.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #90 : 2008-05-23, 13:57:44 »

Cytuj
No to skad ja mam wegle czerpac jak nie z cukrow prostych?


Węgle w candidzie najlepiej obniżyć do minimum. Głównie surówki warzywa surowe i duszone, kapusta, cebula, czosnek, brokuł  itp. Wszystkie owoce, zboża, ziemniaki i mleczne trzeba zazwyczaj całkowicie wywalić.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #91 : 2008-05-23, 14:06:25 »

Waldek dej se chłopie spokój  Very Happy
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #92 : 2008-05-24, 20:02:34 »

Edytko jestes nieuprzejma,bo ty masz to za soba i reszte masz w nosie...

Byalm u lekarza. Mam skierowanie na badania na kal: 3 dni pod rzad mam przynosic material w kierunku pasozytow i na posiew... Poki co dostalam enzymy trawienne, po ktorych czuje sie zdecydowanie lepiej. Nadal nie biore controlocu i nie jest najgorzej jezeli chodzi o pieczenie w zoladku. Biore 8 kapsulek probiotykow na dzien, lecz diete zmienilam zupelnie... Tzn jem duzo jogurtow, jajka i maslo. Malo miesa bo go nie moge strawic... Jezeli okaze sie ze to kandydoza to wowczas leki i dieta... bialy nalot na jezyku sie zmniejszyl.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #93 : 2008-05-24, 20:05:43 »

Edytko jestes nieuprzejma,bo ty masz to za soba i reszte masz w nosie...


Ja jestem nieuprzejma? Ja? Po tym jak tu pisałam Tobie swoją historię? I odpowiadałam Tobie na pytania?
To Ty jesteś niewdzięcznicą!  Razz

Reszte mam w nosie? Reszte to znaczy ile? Możesz precyzyjnie określić tą ilość?
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #94 : 2008-05-25, 05:12:09 »

Za to co juz napisalas jestem Ci wdzieczna oczywiscie i dziekuje. Ale za to, ze na mnie naskakujesz wybacz, wdzieczna nie bede... jest mi cholernie ciezko bo sie mecze i szukam przyczyny. Kiedy kilka dni temu napisalam, ze najlepiej bedzie jak sobie wmowie ze nie mam candidy bedzie mi "lepiej" choc przez kilka dni kiedy to nie mam jeszcze wynikow.

Byc moze nie mam jej tak silnie rozwinietej jak ty i stad moje dzialanie ale nie powinnas mnie od razu atakowac...Poki co nadal mam nadzieje ze candydozy nie mam i nie trzymam diety. Szukam, poszukuje co mi szkodzi co nie. Np. juz wiem ze nie moge jesc surowego...Zwlaszcza ogorkow, pomidora malutko, banan tez nie najlepszy choc dobry na zoladek...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #95 : 2008-05-25, 10:25:57 »

A znasz takie porzekadło? "Strofuj głupca,to cie znienawidzi,strofuj mądrego,to cię pokocha?"
Ja jestem wdzięczna ludziom,którzy w pewnym momencie mojego życia naskoczyli na mnie,bo już dawno pewnie bym wąchała kwiatki od dołu,taka byłam "mądra".
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #96 : 2008-05-25, 15:59:07 »

Za to co juz napisalas jestem Ci wdzieczna oczywiscie i dziekuje. Ale za to, ze na mnie naskakujesz wybacz, wdzieczna nie bede... jest mi cholernie ciezko bo sie mecze i szukam przyczyny. Kiedy kilka dni temu napisalam, ze najlepiej bedzie jak sobie wmowie ze nie mam candidy bedzie mi "lepiej" choc przez kilka dni kiedy to nie mam jeszcze wynikow.

Byc moze nie mam jej tak silnie rozwinietej jak ty i stad moje dzialanie ale nie powinnas mnie od razu atakowac...Poki co nadal mam nadzieje ze candydozy nie mam i nie trzymam diety. Szukam, poszukuje co mi szkodzi co nie. Np. juz wiem ze nie moge jesc surowego...Zwlaszcza ogorkow, pomidora malutko, banan tez nie najlepszy choc dobry na zoladek...
na zoladek najlepsze gotowane ziemniaki i inne gotowane warzywa oczywiscie z tluszczem ale tylko takim jaki najlepiej tolerujesz.
Bialko oczywiscie jak zauwazylas w nadmiarze bardziej szkodzi niz pomaga.
Zupy pod kazda postacia oraz plyny,to najlepsze lekarstwo na bolacy zoladek nie zapominajac o cieplych okladach.
Tluszcz naczczo pod postacia oliwy tez niesamowicie pomaga. Very Happy
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #97 : 2008-05-25, 16:18:27 »

Dziwne krostki na ramionach (czerwone) szczegolnie na prawym, na lewym prawie w ogole. Do tego dziwne biale podskorne zaskorniki na brodzie. Widoczne przy rozciagnieciu skory.

Jeśli włosy do tego łatwo wychodzę to dla mnie na tem przykład, to klasyczna demodekoza...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #98 : 2008-05-25, 19:24:06 »

Jeśli chodzi o żołądek,to najlepsza jest "kokakola" do picia,a potrawy muszą być mocno posolone i popieprzone.
Dobrze jest robić sobie sałatkę z pomidorów zalanych octem.
Zapisane
justi2001
Go


Email
Odp: Proszę o pomoc !!! Wrzody, candida, dziwny trądzik...
« Odpowiedz #99 : 2008-06-02, 15:38:09 »

Nic nie wyszlo z kału! Zero! Zadnych pasozytow, grzybow, lamblii... Wrocilam do controlocu bo nie umiem bez niego zyc tak mnie piecze......
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.