forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 08:30:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658488 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czy to prawda?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czy to prawda?  (Przeczytany 3655 razy)
Zakk_87
Go


Email
Czy to prawda?
« : 2008-05-18, 20:07:54 »

Czy to prawda ze dzieki DO moj organizm jest w stanie calkowicie zwalczyc nadcisnienie w ciagu do  2och miesiecy i przy tym odstawic leki bez ryzyka powrotu choroby bedac dalej na DO?Znacie takie przypadki z rzeczywistosci? pytam poniewaz historie dr.Kwasniewskiego o wyleczeniu wysokiego nadcisnienia i odstawieniu lekow i powrotu  cisnienn do prawidlowych stalych wartosci u  osob z wysokim parciem na tetnice wydaja sie troche przesadzone  ?Wiem ze jest na form Mateosh12 ktory  wygral z tym problemem po paru dniach, On jest dla mnie wzorem do nasladowania, ja za to spozywam nieco mniej tluszczy w stosunku  do masy  ciala bo ok 2-3 g/kg(lepiej sie czuje) zachowuje takze odpowiednie proporcje,juz zapoznalem sie mniej wiecej z zasada zywienia optymalnego .Moze na forum znajda sie inni ktorzy wygrali  z tym problemem dzieki DO i takze pomoga mi w walce z nim-poprostu potrzebuje troszke wsparcia od Was kochani  Razz.
Bardzo mnie to ciekawi poniewaz borykam sie z tym  problemem od dziecka choc nie jest to moje cisnienie takie wysokie od 135-180/80-110 to samo regularne lykanie lekow sprawia mi najwiekszy problem.Chcialbym o tym zapomniec, dajcie mi troche pewnosci ze bedac na DO napewno mi pomoze wygrac z tym problemem.
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
Pozdrawiam Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czy to prawda?
« Odpowiedz #1 : 2008-05-19, 16:58:46 »

Zakk.Nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie,ale mi smutno,że nikt Tobie nie odpisuje Sad .
Odpiszę więc ja:" wszystko jest możliwe"  Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Czy to prawda?
« Odpowiedz #2 : 2008-05-19, 17:12:32 »

Zakk.Nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie,ale mi smutno,że nikt Tobie nie odpisuje Sad .
Odpiszę więc ja:" wszystko jest możliwe"  Very Happy

Edytko jak sama zauważyłaś Zakk sam sobie dał odpowieedż pisze wyrażnie że jest już dwa miesiące na DO,I MA JUŻ WYBRANEGO PROMOTORA ,KTÓRY MIAŁ PODOBNE DOLEGLIWOŚCI.Nic dodac powinien dalej stosowac DO i czytac czytac i jeszcze raz czytac opracowania dr. Kwaśniewskiego,bo jak dobrze wiesz my cxzasami przez swoje żarty możemy odstraszac potrzebujących pomocy a nikt nam tego tez nie dawał musieliśmy sami czytac.
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Czy to prawda?
« Odpowiedz #3 : 2008-05-19, 18:07:57 »

Zakk nie jest na DO od dwóch m-cy, ale pyta, czy w ciągu 2 miesięcy ŻO pomoże mu zbić nadciśnienie. Jeśli będziesz jadł właściwie, to nie wiem dlaczego miałoby to zająć dwa miesiące, a nie dwa tygodnie...
Zapisane
Zakk_87
Go


Email
Odp: Czy to prawda?
« Odpowiedz #4 : 2008-05-19, 21:38:08 »

No ja tez robie czasem bledy  i wyjasniam ze tutaj chodzilo mi o skutecznosc leczenia nadcisnienia w ciagu 2och miesiecy  tj pisal Jan Kwasniewski przez stosowanie DO wysokiego cisnienia krwi
Pozdrawiam i dzieki Wam za odpowiedzi
Zapisane
Zakk_87
Go


Email
Odp: Czy to prawda?
« Odpowiedz #5 : 2008-05-19, 21:40:59 »

No ja tez robie czasem bledy  i wyjasniam ze tutaj chodzilo mi o skutecznosc leczenia nadcisnienia w ciagu 2och miesiecy  tj pisal Jan Kwasniewski przez stosowanie DO wysokiego cisnienia krwi
Pozdrawiam i dzieki Wam za odpowiedzi
DO do obnizania wysokiego cisnienia krwi Laughing
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Czy to prawda?
« Odpowiedz #6 : 2008-05-19, 22:19:44 »

No ja tez robie czasem bledy  i wyjasniam ze tutaj chodzilo mi o skutecznosc leczenia nadcisnienia w ciagu 2och miesiecy  tj pisal Jan Kwasniewski przez stosowanie DO wysokiego cisnienia krwi
Pozdrawiam i dzieki Wam za odpowiedzi

Zakk odpowiem Tobie w ten sposob.Piszesz że problem Twojego nadciśnienia trwa od dzieciństwa i nie znałazł się nikt taki co by potrafił nie tylko dac Tobie odpowiedż
ale nawet potwierdzic że jest to dla Ciebie już przypisane na całe życie,że jest to choroba nieuleczalna.Dziwi mnie zatem że szukasz potwierdzenia skuteczności wyleczenia nadciśnienia w dwa tygodnie na DO.Zastosuj je bez rzadnych obaw a na efekty napewno nie będziesz czekał długo,może byc tak że bedzie to okres krótszy niż dwa miesiące
ale na Boga nie proś aby ktoś dał Tobie zapewnienie może jeszcze na piśmie,chociaż możesz byc pewien że nic nie może Tobie na tej Diecie się stac ponad to że będziesz
zdrowy.A mówic tak mogę bo jestem tego przykładem,ale w moim przypadku nadciśnienie było jednym z problemów i to tytm z którym mój organizm najszybciej się rozprawił
A miałem tez ciśnienie niezbyt wysokie raz mniejsze a raz wyższe,problem minął nawet nie zanotowałem jak szybko ale to tylko dlatego że ja nigdy na ten problem nadciśnienia nie zwracałem uwagi.teraz od tamtego czasu minęło już 6-7lat nigdy nie miałem problemu aby ciśnienie nie było w normie,co nie znaczy że jestem całkowicie zdrowy ,ale niebędę powtarzał swojej historii możesz poczytac o tym w temacie "choroba P.O.CH.P.gdzie szerzej opisałem mój stan zdrowia,i dlaczego żyje w dalszym ciągu na tym żywieniu.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.