forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:17:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!  (Przeczytany 44407 razy)
sylwia2624
Go


Email
Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« : 2008-05-20, 22:56:57 »

Piszę w imieniu znajomego, i bardzo proszę o odpowiedź, Odpowiedź na moje zapytanie przekaże bezpośrednio zainteresowanemu.

Oto krótki opis choroby i leczenia:

Pacjent został przyjęty na oddział chirurgiczny z powodu niegojącej się przez okres dwóch tygodni rany po usunięciu węzłów chłonnych pachwinowych prawej strony. Wykonano badania podstawowe i dodatkowe, w kolejnych dniach stan pacjęta uległ poprawie, został wypisany do domu z zachowaniem leczenia zachowawczego.

Po okresie dwóch tygodni pacjęt został przyjęty ponownie na oddział chirurgiczny z rozpoznaniem: "stan po amputacji penisa z powodu raka. Wznowa w okolicy pachwiny prawej. Podejrzenie uszkodzenia żył udowych, stan po dwukrotnym krwawieniu.
Wykonano badania podstawowe i dodatkowe, wykonano angio Tk 2x, zostały pobrane węzły chłonne. Pacjęt dostał obfitego krwawienia, i został przekazany na ostry dyżur naczyniowy."

Wynik badania TK: w prawej pachwinie widoczne są rozległe zmiany naciekowe o wymiarach 83x59x56 mm opierające się o prawą kość łonową i obejmujące dystalny odcinek prawej tętnicy biodrowej wspólnej oraz miejsce jej podziału. Badanie nie potwierdza zaburzeń przepływu w naczyniu objętym naciekiem.

Przyjęcie  pacjęta na ostry dyżur naczyniowy w trybie pilnym. W trakcie zabiegu pobrano materiał do badanie histopatologicznego i mikrobiologicznego.

Zastosowano leczenie w Zakładzie Radioterapii, napromieniowanie paliatywne na obszar pachwiny wiązką fotonów.

Znajomy, po ponad dwu miesięcznym pobycie w szpitalu został wypisany do domu, rana pachwinowa jest nie zagojona do końca, prawa noga obrzęknięta. Jest osłabiony , nie ma apetytu.




Stąd moje pytanie co można mu poradzić aby szybciej wracał do zdrowia? Tata mój namawia go przejścia na Dietę Optymalną ale on sam niezbyt chętnie do tego podchodzi.
Proszę wesprzyjcie go jakoś, doradźcie coś, jeśli to samo co już słyszał o DO od swoich bliskich przeczyta od kogoś zupełnie obcego może będzie mu łatwiej to zrozumieć i podjąć decyzję od której zależy jego własne zdrowie i życie.

Pozdrawiam, Sylwia[b][/b]
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #1 : 2008-05-20, 23:45:37 »

Piszę w imieniu znajomego, i bardzo proszę o odpowiedź, Odpowiedź na moje zapytanie przekaże bezpośrednio zainteresowanemu.
[
Stąd moje pytanie co można mu poradzić aby szybciej wracał do zdrowia? Tata mój namawia go przejścia na Dietę Optymalną ale on sam niezbyt chętnie do tego podchodzi.
Proszę wesprzyjcie go jakoś, doradźcie coś, jeśli to samo co już słyszał o DO od swoich bliskich przeczyta od kogoś zupełnie obcego może będzie mu łatwiej to zrozumieć i podjąć decyzję od której zależy jego własne zdrowie i życie.

[b]Pozdrawiam, Sylwia
[b][/b]

kochana nic nie poradzisz jak ktoś twej rady nie prosi

każdy ma swój  rozum i za swoje życie sam odpowiada
sam ponosi  też konsekwencje własnego działania

ps.
miałem kolegów i znajomych którym też radziłem aby przede wszystkim zmienili sposób odżywiania
jeśli chcą  jeszcze pożyć
ja jeszcze żyję  im się nie chciało
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #2 : 2008-05-21, 07:34:45 »

Droga Sylwio!
Rosół z wiejskiej kury na wzmocnienie każdy przyjmie z zadowoleniem. Zaś cukier utrudnia gojenie ran ( np. w cukrzycy - każdy to wie). Radzę nie zachwalać na siłę DO, dokarmiać znajomego dobrymi produktami ( rosołek, wiejskie jaja, goloneczka, karczuszek itp. ) i wspierać dobrym słowem.
Zapisane
sylwia2624
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #3 : 2008-05-21, 12:56:42 »

Dzięki za szybkie odpisanie, My to wszystko już wiemy i stosujemy, ale bardziej chodzi mi o to aby ktoś obcy napisał coś o DO, wtedy może to do niego dotrze.
Jeśli by znalazł się tu na forum ktoś komu DO pomogła powrócić do zdrowia, po przebyciu ciężkiej choroby to proszę to opisać, będe bardzo wdzięczna,
Z góry dziękuję.
Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #4 : 2008-05-21, 14:15:02 »

A moze zacząc  od psychologa i dobrego bioenergoterapeuty
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #5 : 2008-05-21, 14:16:55 »

Takich historii na forum jest mnóstwo. Polecam też "Złotą Księgę".
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #6 : 2008-05-21, 15:17:17 »

A moze zacząc  ..... i dobrego bioenergoterapeuty

Taaaaaak "znachor" i "szarlatan" na pewno spowoduje
cofniecie sie zmian Shocked Cool

Typowo "planktoniczne" myslenie Shocked Shocked Shocked

Zapisane
barja
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #7 : 2008-05-21, 19:24:56 »

Grizzly, nieważne czy znachor, czy szarlatan, ważne, żeby człowiek uwierzył, że ma jeszcze jakieś szanse.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #8 : 2008-05-21, 19:48:37 »

Grizzly, nieważne czy znachor, czy szarlatan, ważne, żeby człowiek uwierzył, że ma jeszcze jakieś szanse.
Nie można nieuleczalnie choremu wmawiać, że wyzdrowieje. To jest zwyczajnie nieuczciwe!!!!! ( Wiem, zaraz odezwie się Grizzly, że to hipokryzja Razz)
Z tego, co pisze Sylwia wynika,że z jej znajomym nie jest dobrze. Ponadto facet jest strasznie okaleczony. Nie należy mu wmawiać, że musi się dobrze odżywiać to szybko wyzdrowieje. Przecież ucięty, intymny narząd mu nie odrośnie. To jest chyba jego największy problem. Bardziej trzeba Go wysłuchać. I nie oszukiwać, że wszystko będzie OK. A jeśli lekarze nie rokują dłuższego przeżycia ( przerzuty do węzłów) to pacjent powinien o tym wiedzieć.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #9 : 2008-05-21, 20:24:09 »

Grizzly, nieważne czy znachor, czy szarlatan, ważne, żeby człowiek uwierzył, że ma jeszcze jakieś szanse.

Barja, przykro mi, ale nie moge sie z Toba zgodzic!!! Sad
"znachor" czy "szarlatan" to najgorsza zakala, jaka moze sie przytrafic tak choremu czlowiekowi. Shocked Shocked Shocked

Te kanalie czy "cmentarne hieny" powinny byc scigane z cala determinacja. Shocked Cool

Co do wiary to od czego jest psycholog, rodzina, przyjaciele, ksiadz???  Shocked Cool

Co do leczenia to niestety duzo zalezy od "kasy" i "klasy spolecznej" chorego Confused
i wszelkie glosy, ze tak nie jest to, "rasowa" obluda  i hipokryzja !

Zapisane
Pijo71
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #10 : 2008-05-21, 21:27:47 »

Grizzly korzystałeś kiedyś z owego szarlatana ?
Zapisane
sylwia2624
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #11 : 2008-05-21, 23:48:10 »

Jeszcze raz dzięki za wszystkie wypowiedzi,
Cóż co do mojego znajomego to przynajmniej mnie się tak wydaje że jemu jest potrzebna opinia osób mu zupełnie obcych co do skuteczności DO a że tak jest to tego przykładem jest mój tata. To czy to będzie znachor  czy ktoś inny to nie ma znaczenia, ważne jest by ta osoba z nim porozmawiała, bo z tego co ja zauważyłam to on z rodziną nie za bardzo chce rozmawiać(zresztą to nie jest temat przyjemny do rozmowy). A co do "kasy" i "klasy społecznej" to jest dobrze. Na tym etapie leczenia na jakim jest musi odczekać miesiąc czasu po naświetlaniach a potem kolejne  badania i czas pokaże co będzie dalej.
Najważniejszy jest ten czas oczekiwania, to żeby go nie zmarnować a w jakiś sposób pomóc choremu.
Zapisane
sylwia2624
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #12 : 2008-05-21, 23:49:22 »

Jeszcze raz dzięki za wszystkie wypowiedzi,
Cóż co do mojego znajomego to przynajmniej mnie się tak wydaje że jemu jest potrzebna opinia osób mu zupełnie obcych co do skuteczności DO a że tak jest to tego przykładem jest mój tata. To czy to będzie znachor  czy ktoś inny to nie ma znaczenia, ważne jest by ta osoba z nim porozmawiała, bo z tego co ja zauważyłam to on z rodziną nie za bardzo chce rozmawiać(zresztą to nie jest temat przyjemny do rozmowy). A co do "kasy" i "klasy społecznej" to jest dobrze. Na tym etapie leczenia na jakim jest musi odczekać miesiąc czasu po naświetlaniach a potem kolejne  badania i czas pokaże co będzie dalej.
Najważniejszy jest ten czas oczekiwania, to żeby go nie zmarnować a w jakiś sposób pomóc choremu.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #13 : 2008-05-22, 00:54:54 »

Jeszcze raz dzięki za wszystkie wypowiedzi,
Cóż co do mojego znajomego to przynajmniej mnie się tak wydaje że jemu jest potrzebna opinia osób mu zupełnie obcych co do skuteczności DO ..............

Zle Ci sie wydaje. Opinie osob obcych? Slowa pisane? Sa w ksiazkach JK. Czy tez moze jakies osoby przyjada na spotkanie? Namawiac do stosowania DO? Jak to sobie wyobrazasz?
Moje doswiadczenia z DO sa juz spore. Pamietam, jak zaczynalem, spotykalem ludzi 7 lat na DO, 13 lat na DO, zazdroscilem im doswiadczenia i stazu. Hmm, teraz w maju jest moja 6 rocznica. Przez ten czas nauczylem sie wiele. M inn tego, ze aby stosowac Do to trzeba chciec. Zadne namowy nie poskutkuja. Nawet wlasny przyklad nikogo nie przekona do DO. Sa ludzie, ktorzy mimo zdecydowanej poprawy zdrowia na DO, zarzucaja diete - sa przyklady na tym forum.
Dobra metoda to spotkania z ludzmi tzw "masowki"  Very Happy , sa to niesamowite przezycia i opowiesci z zycia. Niestety jest ich coraz mniej.
Strony internetowe, forum i ksiazki nie maja tej mocy.
Przykro, gdy ktos znajomy cierpi, Ty myslisz ze moznaby pomoc. Jezeli Ciebie nie slucha, nikogo nie poslucha. Znam takie przypadki z najblizszej rodziny, znajomych.
Pozdr
maf

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #14 : 2008-05-22, 09:29:36 »

Bea z własnego doświadczenia wiem jakim bodżcem jest sprawienie że chory sam uwierzy w możliwośc dodania czegoś co moze pomóc w jego zmaganiach z nieuleczalna chorobą Jakieś siedem lat temu przeżyłem podobną historie po wizycie u dr Kwaśniewskiego otrzymałem krótką odpowiedz
chyba nie myślisz że ja jestem "cudotwórcą" i potrafię odbudowac to czego juz nie ma "Ale powiem tobie że ty nie masz innej alternatywy jak tylko zastosowac DO i odżywic swój organizm jednocześnie doprowadzając do zbicia swojej ponad trzydziesto kg nadwagę a poprzez to poprawisz wydolnośc swoich zdewastowanych płuc A napewno w tym DO tobie pomoże i przedłuży tobie życie
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #15 : 2008-05-22, 11:12:37 »

Grizzly korzystałeś kiedyś z owego szarlatana ?

Nigdy nie bylo i nie bedzie takiej mozliwosci  Cool

Jesli ktos to robi, to daje "swiadectwo o sobie samym" Shocked Shocked

 
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #16 : 2008-05-22, 12:17:20 »

Bea z własnego doświadczenia wiem jakim bodżcem jest sprawienie że chory sam uwierzy w możliwośc dodania czegoś co moze pomóc w jego zmaganiach z nieuleczalna chorobą Jakieś siedem lat temu przeżyłem podobną historie po wizycie u dr Kwaśniewskiego otrzymałem krótką odpowiedz
chyba nie myślisz że ja jestem "cudotwórcą" i potrafię odbudowac to czego juz nie ma "Ale powiem tobie że ty nie masz innej alternatywy jak tylko zastosowac DO i odżywic swój organizm jednocześnie doprowadzając do zbicia swojej ponad trzydziesto kg nadwagę a poprzez to poprawisz wydolnośc swoich zdewastowanych płuc A napewno w tym DO tobie pomoże i przedłuży tobie życie
Zgadzam się z Tobą, Jurku!
I sam widzisz, dr JK nie obecywał Ci cudów. Powiedział wprost - wszystko zależy od Ciebie, to Ty decydujesz co chcesz dalej zrobić ze swoim życiem i zdrowiem. DO jest tylko sposobem, który Ty możesz zastosować lub nie.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #17 : 2008-05-22, 13:51:46 »

Nie można nieuleczalnie choremu wmawiać, że wyzdrowieje. To jest zwyczajnie nieuczciwe!!!!! ( Wiem, zaraz odezwie się Grizzly, że to hipokryzja Razz)...

Napisze nieskromnie, ze milo mi, gdy moge zgadzac sie z Toba  Cool

Oszustwo w stosunku do chorego to moim zdaniem zbrodnia, od "opowiadania jest "klecha"
ktory oczywiscie "odplatnie" bedzie podsycal "obludne bajki" o "bujnym zyciu pozagrobowym" itp Shocked Cool

Na oszustwie wlasnie zeruje "znachorstwo" i "szarlataneria"!!! Shocked Shocked Shocked





Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #18 : 2008-05-22, 15:41:12 »

Na oszustwie wlasnie zeruje "znachorstwo" i "szarlataneria"!!!

czy polityk jest znachorem lub szarlatanem?  Shocked
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Rak prącia, zapalenie węzłów chłonnych pachwinowych, WAżNE!!!
« Odpowiedz #19 : 2008-05-22, 15:58:58 »

Na oszustwie wlasnie zeruje "znachorstwo" i "szarlataneria"!!!

czy polityk jest znachorem lub szarlatanem?  Shocked

Nie czarujmy się .Wcale nie musi się być znachorem czy szarlatanem,aby być doskonałym "pasożytem" .
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.