forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 13:54:13

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660245 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Kill File
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Kill File  (Przeczytany 7225 razy)
slawek
Go


Email
Kill File
« : 2008-05-21, 12:57:27 »

Witam, ostatnio jest tyle nijakich postów na forum ze denerwuje mnie zgladanie tutaj i tracenie czasu na sprawdzanie czy pomiędzy jakimiś wypowiedziami ;P jest coś wartego przeczytania. Więc prośba do Tomka jeśli oprogramowanie by to umożliwiało to czy możnaby zainstalować KF ??
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #1 : 2008-05-21, 13:17:44 »

Prosta rada.Możesz dać sobie z kompem troche spokoju,a nie że siedzisz po całych dniach i sie denerwujesz na własne życzenie.
Jak ja miałam dosyć kompa,to nie korzystałam z niego   Smile .Przecież do tego nie trzeba jakiejś wyższej filozofii.
Czemu pytasz Tomka,czy sobie możesz zainstalować KF ?A zainstaluj sobie,kto Ci broni?
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #2 : 2008-05-21, 13:51:09 »

Równie prosta rada mind one's own business
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #3 : 2008-05-21, 13:56:29 »

A co robić z ludźmi w świecie realnym,których widzimy,a których specjalnie nie tolerujemy?
Czy mamy ich również "pozabijać?
To jest takie niedojrzałe zachowanie,takie płytkie,przypuszczam ,że dzieci się tak nie zachowują. Takich zachowań człowiek nie powinien się uczyć.To źle "wróży"  o przyszłości homo sapiens.
Najpier ludzie zaczną od programu komputerowego Kill File,a potem będą "zabijać ludzi w realu" tylko dlatego,ze czyjaś "twarz im  się nie spodoba".
Zamiast myśleć,ludzie staną się podobni do zwierząt.Co stanie się z homo sapiens?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #4 : 2008-05-21, 14:05:09 »

Witam, ostatnio jest tyle nijakich postów na forum ze denerwuje mnie zgladanie tutaj i tracenie czasu na sprawdzanie czy pomiędzy jakimiś wypowiedziami ;P jest coś wartego przeczytania. Więc prośba do Tomka jeśli oprogramowanie by to umożliwiało to czy możnaby zainstalować KF ??

Wyobraźmy sobie taką sytuację.Jest w naszym otoczeniu osoba,czy są osoby,których nie lubimy,którzy mogą nas nawet denerwować itd.
Idąc tropem powyższego postu, idziemy na Komisariat Policji i pytamy czy dyżurny policjant nie mógłby "zabić" jakiegoś "użytkownika ziemi" ,bo on nas denerwuje?
No powiedzcie,czy to jest normalne zachowanie? Czy nie powinniśmy się raczej uczyć żyć z ludźmi niż ich "zabijać"?
Czy człowiek "zabijając" drugiego człowieka pozyskuje mądrość,czy jest zwykłym "oszołomem" ,a czy nie rowijamy się wtedy,nie zdobywamy wiedzy wtedy,gdy uczymy się żyć z drugim człowiekiem?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #5 : 2008-05-21, 15:10:22 »

Ja nie mam żadnego innego wyboru, jak kliknąć na "zdecydowanie nie",bo widziałabym tylko swoje posty.
Zapisane
jerzyk
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #6 : 2008-05-21, 15:23:33 »

najlepiej wyeliminować tych ,którzy mają inne poglądy niż my. Zaiste bardzo" demokratyczny"i "zdrowy" pogląd.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #7 : 2008-05-21, 15:27:00 »

...czy możnaby zainstalować KF ??...

Zainstalowac pewnie mozna Cool ale moim zdaniem
to mogloby "zabic forum" Cool

To troche tak jak ze zdjeciem "atrakcyjnej kobiety" i
wielkimi czarnymi pasami zakrywajacymi glowe i "gienitalia" Razz Razz Razz

Po prostu "gienialny" pomysl!!! Cool Laughing Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #8 : 2008-05-21, 15:30:00 »

No właśnie !  Razz
Niech sobie Sławek i inni,którzy nie lubią czytać postów jakiegoś uzytkownika/ów   Razz  zakrywają kartką z zeszytu owe posty i bedzie ok.Po co zara Kill File?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #9 : 2008-05-21, 15:31:17 »

No właśnie !  Razz
Niech sobie Sławek i inni,którzy nie lubią czytać postów jakiegoś uzytkownika/ów   Razz  zakrywają kartką z zeszytu owe posty i bedzie ok.Po co zara Kill File?

Ten mój post miał być pod postem Jerzyka .
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #10 : 2008-05-21, 16:39:04 »


Wyobraźmy sobie taką sytuację.Jest w naszym otoczeniu osoba,czy są osoby,których nie lubimy,którzy mogą nas nawet denerwować itd.
Idąc tropem powyższego postu, idziemy na Komisariat Policji i pytamy czy dyżurny policjant nie mógłby "zabić" jakiegoś "użytkownika ziemi" ,bo on nas denerwuje?
No powiedzcie,czy to jest normalne zachowanie? Czy nie powinniśmy się raczej uczyć żyć z ludźmi niż ich "zabijać"?
Czy człowiek "zabijając" drugiego człowieka pozyskuje mądrość,czy jest zwykłym "oszołomem" ,a czy nie rowijamy się wtedy,nie zdobywamy wiedzy wtedy,gdy uczymy się żyć z drugim człowiekiem?
I właśnie teraz masz "projekcje", np. ja nie interesuje się tym i bardzo chętnie bym się pozbył tego  Cool

P.S.
do czego to przyszło Krysiu Wink
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #11 : 2008-05-21, 16:41:10 »


to mogloby "zabic forum" Cool

Bez obaw Wink zginą tylko trolle ;P
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #12 : 2008-05-21, 17:34:03 »

Pan Adolf Hitler też sie chciał pozbyć wszystkich tych,którzy się różnili od niego ,bo ponoć mama jego, dawała mu klapsy ,a on sobie tego nie uświadomił.
Być może Sławku w Twoim przypadku jest to samo?
Ja tam nie chce się pozbywać nikogo  Smile
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #13 : 2008-05-21, 18:12:02 »

Tak Edyto masz rację ;P jest tak samo Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #14 : 2008-05-21, 18:22:56 »

Ty jeszcze czytasz moje posty?  Myślałam,że już masz te... no ...kill file ....
Proponuję Tobie freestyle na rolkach jak nie masz zajęcia i jesteś poddenerwowany ,swietnie rozładowuje niekorzystne dla zdrowie emocje.
Jak nie lubisz ruchu, to ewentualnie mogę Tobie polecić "Jetix" , "zigzap"itp.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Kill File
« Odpowiedz #15 : 2008-05-21, 18:29:28 »

Tak Edyto masz rację ;P jest tak samo Wink

Albo jest jeszcze jedna opcja skoro jest tak samo jak z A.H ,poczytaj Allice Miller,zanim skończysz,jak wspomniany człowiek,który chciał zawojować świat,tylko mu nie wyszło  Wink
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.