forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 21:12:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!  (Przeczytany 16528 razy)
cust999
Go


Email
zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« : 2008-05-28, 20:33:18 »

Witam wszystkich
To mój pierwszy post na tym forum Smile

Mam 29 lat i już silną nerwicę - neurasteniczną, któremu towarzyszy stałe uczucie zmęczenia, znużenie, zmęczenie poranne po 8-godzinnym śnie (jak się przebudzę  wszystko mnie boli!!!!)
kołatania- bicie serca, stan poddenerwowania, wysychanie w ustach, nie możność podjęcia większego wysiłku fizycznego. Dwa miesiace temu brałem prądy selektywne PS obwodowo i na głowę. Pomogły - przez miesiąc czułęm się dobrze, teraz znowu wróciło. Dopiero teraz postanowiłem zywić się optymalnie (jem tak już od 4 dni).
Czy ktoś z Was miał takie dolegliwości, jak długo się z tym męczył i czy żywienie optymalne pomogło??? Czy muszę powtarzać prądy??
Pozdrawiam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #1 : 2008-05-28, 20:46:58 »

Witaj.
Musisz najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę wywołuje u Ciebie takie stany,bo chyba nie bierze się to "znikąd" .
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #2 : 2008-05-29, 07:04:28 »

Witaj.
Musisz najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie, co tak naprawdę wywołuje u Ciebie takie stany,bo chyba nie bierze się to "znikąd" .

... oraz wykazać więcej cierpliwości w oczekiwaniu na efekty diety. Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #3 : 2008-05-29, 08:09:10 »

Co do diety,to nie ma watpliwości ,że jest super,dla przykładu mogę podać ;ostatnio myślałam,że mnie rozłoży przeziębienie ;głowa mnie bolała okropnie,katar,kichałam jak najeta,zimno mi było i zjadłam sobie ze dwa jajeczka więcej niż zwykle-na nic innego w tym dniu nie miałam ochoty ,a na drugi dzień już nie było śladu po przeziębieniu  Very Happy .
W tym wieku dużo może być czynników wywołujących stres,nerwice itp. np. jakies rozstanie z partnęrką/partnerem po wielu latach,albo ,że wszyscy wokół już mają partnerów ,a ja jestem samotny/samotna lub nie ma się pracy,a rodzina jest na utrzymaniu.Czasem bywa ,że już dorosły człowiek mieszka w domu ze swoimi rodzicami i słyszy wymówki,że już dawno powinien założyć rodzinę,a to że jest obibokiem,bo nie ma pracy itd. itp.
Ogólnie rzecz biorąc jest mnóstwo takich przykładów,przezyć traumatycznych i trzeba umieć sobie z nimi jakoś poradzić,dobrze jest miec w takich sytuacjach jakies wsparcie drugiej osoby,nie tylko jajka i boczek w lodówce  Smile ,ale też na zawołanie nikt nie zostanie naszym przyjacielem  Sad .
Łoj, trudne te życie ,jak się tak człowiek zastanowi...
Zapisane
JoseArkadio
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #4 : 2008-05-29, 15:11:14 »

Edytko:), nikt nie obiecywał ,że będzie łatwe...
Trudne życie uszlachetnia, pozwala docenić piękno w rzeczach zwykłych...Smile
Zobacz do czego prowadzi posiadanie ogromnej kasy i popularność medialna...narkotyki, samobójstwa....samotność w tłumie, poczucie że każdy chce nas wykorzystać...
A praca nad sobą rzeźbi nasz charakter .
W moim przypadku, każde zjedzone jajeczko, powoduje uśmiech na mojej buźce Smile
Czego Wam wszystkim życzę Smile
Arek:)
A co do pytania głównego ...sądzę ,że uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów  usprawni pracę systemu nerwowego...i tu wracamy do jajeczek:)...( w końcu jestem mężczyzną Smile   )
I trzymaj się z daleka od sztucznych suplementów kupowanych w sklepach...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #5 : 2008-05-29, 15:22:39 »

Żebyś wiedział ,pozwala docenić piękno w rzeczach zwykłych  Smile Własnie tak mam  Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #6 : 2008-05-30, 21:01:37 »

Witam wszystkich
To mój pierwszy post na tym forum Smile

Mam 29 lat i już silną nerwicę - neurasteniczną, któremu towarzyszy stałe uczucie zmęczenia, znużenie, zmęczenie poranne po 8-godzinnym śnie (jak się przebudzę  wszystko mnie boli!!!!)
kołatania- bicie serca, stan poddenerwowania, wysychanie w ustach, nie możność podjęcia większego wysiłku fizycznego. Dwa miesiace temu brałem prądy selektywne PS obwodowo i na głowę. Pomogły - przez miesiąc czułęm się dobrze, teraz znowu wróciło. Dopiero teraz postanowiłem zywić się optymalnie (jem tak już od 4 dni).
Czy ktoś z Was miał takie dolegliwości, jak długo się z tym męczył i czy żywienie optymalne pomogło??? Czy muszę powtarzać prądy??
Pozdrawiam
Pomoze,pomoze i to bardzo szybko.Znajdowalam sie w poczatkowej fazie neurastenii,Wszystkie zwiazane  z ta choroba dolegliwosci ustapily,nawet nie wiem kiedy.
Podaj rowniez ile i co jadasz,jaka masz wage i  wzrost Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #7 : 2008-05-30, 21:20:16 »

I jaki miałeś numer buta w wieku 17-stu lat?.Ile miałeś miesiecy jak się nauczyłeś chodzić?.Kiedy ostatni mleczny ząb wypadł? .
I czy płakałeś ,jak mama Ci wycierała umytą głowę i podczas czesania?
Zapisane
JoseArkadio
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #8 : 2008-05-31, 12:33:00 »

Edytko , ja rozumiem że to jest pstryczek w stronę Kodar Smile , ale może byś to sprecyzowała następnym razem ?  Nie chcielibyśmy aby cierpiący człowiek pomyślał niezrozumiawszy Twego żartu że się z Niego nabijasz...prawda?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #9 : 2008-05-31, 12:38:23 »

Skoro Ty rozumiesz,co to jest,to dlaczego uważasz,że ktoś inny jest "ociemniały" i tego nie zrozumie?
Nie bądźcie tacy zadufani w sobie(piszę do tych ,którzy zwracali mi uwagę) i pomyslcie,że inni też znają zarty ,a nie tylko Wy.
Zapisane
JoseArkadio
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #10 : 2008-05-31, 13:11:46 »

PEACE Smile
Skąd w Tobie tyle agresji?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #11 : 2008-05-31, 13:20:51 »

A w Tobie skąd tyle agresji i pychy?
Myślisz,że jesteś jak "debest" i znasz się na zartach,a inni są tacy bez poczucia humoru?Wydaje Ci się ,że tylko Ty jesteś w jego posiadaniu?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #12 : 2008-05-31, 15:16:30 »

Edytko , ja rozumiem że to jest pstryczek w stronę Kodar Smile , ale może byś to sprecyzowała następnym razem ?  Nie chcielibyśmy aby cierpiący człowiek pomyślał niezrozumiawszy Twego żartu że się z Niego nabijasz...prawda?
AREK ,masz poniekad racje.
Zarty rozweselaja ale chyba tylko tych,ktorzy zaznajomieni sa z dieta,oraz tych,w zaleznosci od rodzaju chorobu i tych,ktorzy juz nie cierpia.
Mysle,ze jednak nie mozna uogulniac,w kazdej regule zdarzaja sie wyjatki.
Czasami osoba nieuleczalnie  chora lub przykuta na stale do wozka ma wiecej poczucia humoru niz ta calkowicie zdrowa. Smile Razz
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: zmęczenie po wypoczynku nocnym; neurastenia - pomocy!!!
« Odpowiedz #13 : 2008-06-08, 12:19:59 »

Neurastenia na DO zwykle szybko ustepuje.
Jadaj z produktów dra JK te, które ci smakują, licz węglowodany, jadaj tłusto.
Prądy można powtarzać. Dr Jk zaleca 3 mc przerwę po pierwszej serii.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.