forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 10:03:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658490 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego  (Przeczytany 64360 razy)
mr_smok
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #40 : 2008-06-05, 09:37:14 »

sie porobilo.a moze by tak z drugiej strony....umarl bo nie stosowal diety....?mialem okazje zaobserwowac nie tylko na sobie ale na kilku innych osobach Dobrodziejstwo ŻO.przypadki w ktorych lekarze by utrzymac delikwenta przy zyciu zwiekszali dawki i testowali leki no bo jesli ten nie dziala to moze ten bedzie......widzialem rane tak glebokoa ze kosc bylo widac ,ktora by zaleczyc ja zakwalifikowano do przeszczepu bo inaczej sie nie zagoi....i co?
kolejka do przeszczepu skory?....i udalo mnie sie te osobe przekonac do zastosowania diety.w 3 m-c zaroslo ....nie pisalbym tego gdybym nie widzial ...opiekowalem sie ta osoba...powtarzanie za kims ze ktos cos przez kogos .....to chore.
efekt domina...gozdzikowa tez to bierze.i krzyz na droge.
swiadomosc lub jej brak...obserwowanie swiata,dokladne obserwowanie...lub zdanie sie na to co ktos nam podsunie bo slyszal ze...a tu nie chodzi o slyszenie tu trzeba byc swiadkiem lub przetestowac na sobie....
jak wejdziesz miedzy wrony to ....zwykle banie sie wyrwania z szeregu,bo co powiedza inni....wlasnie co powiedza innni ,gdy zobacza ze z dnia na dzien wygladasz coraz lepiej ze ze schorowanego otluszczonego stwora zaczynasz wygladac jak przystalo....i miec wlasne zdanie....jak moja matka schudla uslyszala "a pani jest chora?"
Wink oczywiscie schudniecie to efekt chorobowy.tak jak wiele innych nalecialosci ktore niestety sa i beda poki swiadomosc bycia bedzie taka jaka jest...
pozdrawiam.

p.s. moje doswiadczenia w zaden sposob nie wyplynely na moje najblizsze osoby.bo wlasnie taki/e gozdzikowy/e i iksinski/e maja wiecej do powiedzenia no i sa przeciez bardziej wiarygodne;-)
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #41 : 2008-06-05, 09:41:44 »

A może to była "dieta kapuściana kwaśniewskiego"?
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #42 : 2008-06-05, 10:10:39 »

mr_smok, zgadzam sie z tym co piszesz; szkoda że "inni" nie chcą czytać książek J.K... w mojej rodzinie ŻO sprawiło że moja mama już nie ma stłuszczonej wątroby, nie boli ją i odstawila leki na wątrobę. Niestety dochodzę do wniosku że najlepiej gdy tą dietę stosują tylko ludzie naprawdę chorzy, oni może mniej grzeszą przy tej diecie? przecież kto poznał DO ale podjada węgle, to ma gorzej niz zanim poznał DO. I będę sobie sama winna że przestawilam rodziców na DO, będzie jak z płomykiem świecy, od DO zajasniał mocniej po to żeby szybciej zgasnąć...
Zapisane
mr_smok
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #43 : 2008-06-05, 10:20:42 »

e flawia.....pokazalas ze mozna inaczej.coz wiecej mozesz zrobic.?
rozwiazanie silowe nie wchodzi w rachube.pokazalas ze mozna byc zdrowszym...osoba ktorej wyleczylem te rane zaniechala szybciuto stosowanie diety.zaleczenie rany przypisano wszystkiemu tylko nie jedzeniu.po pewnym czasie przypadlosci wrocily,oczywiscie wina byla moja...eh szkoda gadac.
czlek dochodzi czasem do wnioskow skrajnych ze jednek lepiej byc egoista i dbac wylacznie o siebie samego.nie narazasz sie w ten sposob na cokolwiek.z drugiej jednak strony....trza by miec oczy uszy i usta non stop zamkniete a tak sie nie da. to porpsotu nie ludzkie.
pozdrawiam.
Zapisane
mr_smok
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #44 : 2008-06-05, 10:26:33 »

to porpsotu nie ludzkie.
przepraszam za literowki no i ewidentny blad -wyraz "nieludzkie" pisze sie razem  Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #45 : 2008-06-05, 10:29:13 »

Edyto,

Nie masz racji, zwłaszcza w tym wypadku, możesz mi wierzyć na słowo nie poparte żadnymi badaniami.
Piszesz dużo, to nic złego bo wyrażasz swoje myśli, ale zasadą KAŻDEGO forum jest stonowany język bez obraźliwych wycieczek osobistych. Jak napiszesz że „mam coś nie po kolei” to odpowiem starając się to obrócić w lekko uszczypliwy żart, ale jak mnie podsumujesz, że idiotyzmy wypisuję to już w odpowiedzi będzie raczej sporo zgryźliwej prozy.




Pewne rzeczy trzeba nazwać po imieniu.Gdy sądzę ,ze ktoś wypisuje idiotyzmy,to niestety nie napiszę,że posty są natchnięte mądrością.No bez przesady.
No chyba,że mam robić tak jak tu Grizzly pisał : schlebiać każdemu .
Co mnie obchodzą jakieś Twoje zgryźliwe prozy.
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #46 : 2008-06-05, 10:53:06 »

ja conajwyżej wkleiłam tu idiotyzm i pozwalam sobie pozostać w błogim mniemaniu że jedynie Ty, babo, sądzisz że ja piszę idiotyzmy..
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #47 : 2008-06-05, 11:33:33 »



umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
Już sam temat to czysty idiotyzm,a Ty śmiesz twierdzić,że nie piszesz idiotyzmów.

Jak można było nie napisać na samym poczatku  skąd się wzieła wiadomość? To nie miało ni ładu ni składu.
Naskrobałaś coś o starym noworodku,nawet nie wzięlaś tego w cudzysłów i myślałaś ,że wszyscy są jasnowidzami i bedą wiedzieli o co chodzi.Poprzez to wiekszość Ciebie nie zrozumiała  ,a potem musiałaś się tłumaczyć,że to nie Twoje słowa.Niestety najpierw trzeba się nauczyć pisać ze zrozumieniem.
Są takie książki (moja córka ma)czytanie ze zrozumieniem,może powinnaś sobie kupić i poczytać,a nie trwonić czas na jakieś ploty ,a na koniec bedziesz  pisała tak,ze każdy będzie wiedział o co chodzi  Smile
Życzę powodzenia w nauce pisania ze zrozumieniem  Smile
Zapisane
mr_smok
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #48 : 2008-06-05, 12:22:41 »

paskudnie duzo zlosliwosci w tych wypowiedziach ....skad ja to znam...skad ....no tak,jestem wsrod ludzi przez duze L.
Zapisane
mr_smok
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #49 : 2008-06-05, 12:25:08 »

porponuje cala energie wykorzystac do pomocy w tym watku.
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2732.0

bede niezmiernie wdzieczny.pozdrawiam.
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #50 : 2008-06-05, 12:42:51 »

śek w tym, że wzięłam w cudzysłowie...
mr_smok, w szoku jestem z powodu zajadłości tej Pani, wcale nie mam zamiaru ani czytać tego co ona tu publikuje ani dawać sie sprowokować, tym bardziej że ona nie reaguje na żadne rzeczowe wypowiedzi... moze jest w trakcie jedzenia swojej połowy świni...

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #51 : 2008-06-05, 13:49:40 »

Sęk w tym,że wzięłaś wszystko w cudzy słów.
Nie wiem co miałaś na mysli pisząc starym noworodku.Może myślałaś o sobie?Może się cofnęłaś do wieku pieluszkowego? Kto wie ...
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #52 : 2008-06-05, 14:23:41 »

wzięłam w cudzysłowie wszystko co napisała tamta forumowiczka...
Toan błagam, zrób coś...
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #53 : 2008-06-05, 14:41:03 »

I co myślałaś,że wszyscy będą wiedzieli ,że to jakaś" tamta forumowiczka" (to też jakieś dziwne określenie) napisała ,gdzies tam na jakimś starym noworodku? Jaki tu jest ład?

PS. Ale zauwazyłam,że uczysz się powoli pisać ze zrozumieniem.Powolutku w postach wyjasniasz o co chodzilo.
Ten ostatni post (bez "Toan błagam,zrób coś" ) trzeba było napisac na samym początku,ale trudno,może być i na końcu,ważne ,że wyjasniłaś .
Nie rozumiem jeszcze co miał oznaczać stary noworodek ;że noworodek urodził się stary,czy też ktos stary się cofnął się do wieku niemowlecego?
Nie wiem...mogłabyś wyjasnić .
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #54 : 2008-06-05, 18:37:28 »

Flawia napisała:
Cytuj
"Ja juz to pisałam wcześniej na starym noworodku, ale ponieważ mój post zniknął powtórzę jeszcze raz to samo, tak ku przestrodze:

Mojej mamy dobra znajoma z pracy - wiek 45 lat, od lat na diecie kwaśniewskiego, szczupła, wysportowana, możnaby pomyśleć, ze okaz zdrowia, codziennie ćwiczenia, rower .... umarła na zawał serca. Moja mama z nia rozmawiała jeszcze w pracy, normalnie sie czuła, poszła do domu, wybrała sie jak zwykle rowerem do lasu i nie wróciła. Jej mąż chyba nigdy się z tym nie pogodzi, a to była jeszcze bardzo młoda kobieta. Okazało się że miała tak otłuszczony organizm, żyły, tętnice, że tak tragiczny koniec tego był po prostu pewny.

Ja nikogo nie oceniem, nie zaglądam do talerza. Po prostu przedstawiam fakt. Może komuś to da do myślenia.

Pozdrawiam."

nadmienie że odpisałam na to, że tej kobiecie się tylko zdawało ze jest na diecie Kwaśniewskiego..."

Jak zwykle ktoś, gdzieś komuś powiedział, że...  Evil or Very Mad

Skąd wzięłaś ten post? Czy możesz podać źródło?

Gwoli ścisłości, ta pleciuga nie mogła usłyszeć od lekarzy, że owa rzekoma optymalna miała otłuszczone ŻYŁY, bo miażdżyca dotyczy tętnic, a nie żył.

Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #55 : 2008-06-05, 18:40:37 »

I oczywiście masz rację, tej kobiecie się wydawało, że jest na DO. Przy małej ilości węglowodanów i białka miażdżyca nie ma warunków do rozwoju.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #56 : 2008-06-05, 18:42:49 »

Pleciuga.A ktoś kto powtarza takie brednie i mysli,ze warto się nad nimi rozwodzić,to niby kim jest?
Czy warto się wdawać w ploty i je roztrząsać? Nieprawda jest plotką i tylko plotką,a ktoś kto się nimi zajmuje  jest plotkarzem.Chyba logiczne,nie?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #57 : 2008-06-05, 18:45:18 »

Przy odrobinie rozumu,człowiek nie powtarza zasłyszanych bredni.No, a jesli jest inaczej to mamy załączony obrazek .
Zapisane
mr_smok
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #58 : 2008-06-05, 18:47:02 »

...mam nieodparte wrazenie ze szanowne panie sa blisko "tych dni"  Razz
pozdrawiam.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #59 : 2008-06-05, 18:49:33 »

 No proszę,jaki znawca "kobiecych dni"  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.