forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:25:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego  (Przeczytany 64348 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #20 : 2008-06-04, 19:56:36 »

Jak ja czytam nieraz co Wy jecie i ile,to jadłabym to przez cały tydzień.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #21 : 2008-06-04, 20:01:08 »

Jak ja czytam nieraz co Wy jecie i ile,to jadłabym to przez cały tydzień.

Dlatego zapytałem (RETORYCZNIE) co wczoraj jadłaś Smile
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #22 : 2008-06-04, 20:11:43 »

Zapotrzebowanie organizmu stale się zmienia i aby nie przegapić niepożądanych zmian stale trzeba kontrolować wagę ciała. Rozwój miażdżycy łatwo wykryć prostym testem obciążeniowym, o którym pisał JK. 
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #23 : 2008-06-04, 20:14:56 »

Cytuj z: adam319

DO to około 200g B+T dziennie. Gdzie tu Edytko jest mowa o przeżarciu?
A właśnie, że trzeba jeść jajka i boczek, masz jakieś inne propozycje?
Pochwal się co wczoraj jadłaś Smile


Adam tez mnie to ciekawi ,bo coraz częściej zaczynam zauważac że Edyta żyje już w gwiazdach,i tylko pokarm kosmiczny jest jej pożywieniem.
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #24 : 2008-06-04, 20:15:41 »

tak jak myślałam ta co pisała o tej umarłej - nic nie wie: "Wiesz co ja nie wiem czy miala sekcje zwlok. Wszystko co napisalam uslyszalam od mojej mamy. Pisalam juz ze nie oceniam nikogo ani niczyjej diety - nie zagladam do talerza. Po prostu jest nam wszystkim bardzo smutno ze odeszla ta kobieta. Wszyscy widza w tym wine diety, ale jak bylo naprawde to bog jedyny wie...

prosze tez nie pytaj mnie o alternatywe, podejrzewam ze chcesz sie ze mna klocic. Ja nie zagladam i prosze tez by i mi do talerza nie zagladano."

a ja się nie mogę nadziwic że wystarczają mi tak małe ilości jedzenia do życia i niebycia głodną.  Może Edyta ma na myśli przepisy kulinarne zaczynajace się od: weź 17 jajek" ? proszę tylko zestawić ile waży gotowa potrawa a ile tej potrawy zaleca się zjeść w przykladowym jadłospisie...  Confused
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #25 : 2008-06-04, 20:22:09 »


Błąd Maf,że nie ma nic gorszego niż jedzenie tłuszczu i nie pilnowanie węglowodanów.Ja Ci napiszę,że nie ma nic gorszego niz przezarcie.

Nie mialem na mysli przezarcia.  Mialem na mysli diete wysokotluszczowa -wysokoweglowodanowa.
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #26 : 2008-06-04, 20:29:21 »

Edyta oglądając niebo widziała  " WIELKIEGO ARCHITEKTA I JEGO PLAN"?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #27 : 2008-06-04, 20:39:50 »




Dlatego zapytałem (RETORYCZNIE) co wczoraj jadłaś Smile


Wczoraj zjadłam pół świni,a potem się położyłam i drapałam się po brzuchu .

Tak jak napisał Daniel;zapotrzebowanie organizmu stale się zmienia.-A Wy codziennie macie to samo zapotrzebowanie.Dla nie to niebywałe.To jest wręcz zjawiskowe.

Flawia.Z Twojego pierwszego posta zrozumiałam,ze odpisałaś tej pani,ze denatce się wydawało,ze była na DO.Następnie piszesz,że nie liczysz i ,że jesteś w grupie ryzyka,to tym razem ja napisałam Tobie,że tylko Ci sie wydaje ,że jesteś na DO.

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #28 : 2008-06-04, 20:45:39 »


(...) Wczoraj zjadłam pół świni,a potem się położyłam i drapałam się po brzuchu .


Spróbuj raz jeszcze, zważ, że jest sporo życzliwości na forum i po prostu jesteśmy ciekawi i chcemy się czegoś nauczyć.

Drapanie po brzuchu to nic złego Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #29 : 2008-06-04, 20:45:53 »

tak jak myślałam ta co pisała o tej umarłej - nic nie wie: "Wiesz co ja nie wiem czy miala sekcje zwlok. Wszystko co napisalam uslyszalam od mojej mamy. Pisalam juz ze nie oceniam nikogo ani niczyjej diety - nie zagladam do talerza. Po prostu jest nam wszystkim bardzo smutno ze odeszla ta kobieta. Wszyscy widza w tym wine diety, ale jak bylo naprawde to bog jedyny wie...


 Nie byłaś niczego pewna,wkleiłaś coś na pałę i rozpętała się jakaś burza rzeczy absurdalnych.Wiesz jak to się nazywa?PLOTY .
bla,bla bla pewna pani,mówiła,że jest znajoma mówiła,że jej szwagier mówił itd.

Gdy się nie jest pewnym czegoś,to się poprostu milczy.
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #30 : 2008-06-05, 08:19:37 »

Edyta Ty masz coś niepokolei!!
po pierwsze, ja nie napisałam nigdzie że JA jestem na DO!
po drugie, zwyczajnie wklejam w dziale wolne tematy, co ktos napisał, bo mnie to poruszyło i rusza również innych. I absolutnie nie obchodzi mnie czy ta baba napisała szczerą prawdę bo to na 99% prawda nie jest, ani czy zmyślała jak najęta!!
A teraz więcej szokują mnie Twoje wstrętne wypowiedzi... jak Ci sie coś niepodoba to moze milej by Ci było na jakims innym forum? np dla wegetarian?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #31 : 2008-06-05, 08:38:52 »

Niestety,ale wynika z Twojego założonego watku,że to raczej Ty masz posklejane synapsy.
Przyjrzyj się tytułowi Twojego wątku.Każdy wie jak brzmi.
Potem coś nadrapałaś o "starym noworodku" i popatrz dziewczyno: kto i skąd ma wiedzieć ,co to jest ten "stary noworodek" .
Następnie,cosik nabazgrałaś o jakiejś pani,której się umarło,bo pojechała na wycieczkę rowerową ,no i była wysportowana,a najlepsze było w/g Ciebie to,ze była na DO .No i teraz umarła na pewno od DO,bo niby na DO ma się wszystko otłuszczone,co zostało w ogóle nie potwierdzone badaniami.A może poprostu wjechała w koleinę i się wywróciła ,uderzyla się no i umarła? To też nic nie wiadomo.
Zastanów się nad sobą,po jakiego wała,ten wątek załozyłaś.Nie ma żadnych dowodów,że ona umarła od DO.
Lubisz poprostu tanie sensacje,plotki i tyle.Przeczytałaś cosik głupiego na jakimś forum i wkleiłaś tutaj,a potem wypisujesz,że jesteś w grupie ryzyka.
Zastanów się,bo nawet Rajano Ciebie źle zrozumiał,a to już o czymś świadczy.
Z resztą ,zaczynając ten nader idiotyczny watek,trzeba było jasno napisać skąd są te info.,a po prawdzie,gdybyś była mądra ,to takie głupoty zachowałabyś dla siebie i ich tutaj nie wypisywała.
A jeszcze dodałaś ,że nigdzie nie napisałaś,że jesteś na DO.To może jesteś wegetarianka i to Ty powinnaś się zalogowac może na ichnim forum?
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #32 : 2008-06-05, 08:42:57 »

Możecie sobie publicznie nie wyrywać włosów?
Wątek z założenia jest poważny, to trochę tak jakbyście robiły awanturę nad trumną.
Sad

Macie PRIV na którym się możecie szarpać do woli.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #33 : 2008-06-05, 08:48:49 »

Adam weź się trochę zastanów.Tego wątku tutaj nie powinno być ,bo są to tylko i wyłącznie PLOTKI.Mało co danych przez Flawię jest prawdziwymi informacjami,a to już coś powinno dać do myślenia.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #34 : 2008-06-05, 08:59:23 »

Edyta Ty masz coś niepokolei!!
po pierwsze, ja nie napisałam nigdzie że JA jestem na DO!
po drugie, zwyczajnie wklejam w dziale wolne tematy, co ktos napisał, bo mnie to poruszyło i rusza również innych. I absolutnie nie obchodzi mnie czy ta baba napisała szczerą prawdę bo to na 99% prawda nie jest, ani czy zmyślała jak najęta!!
A teraz więcej szokują mnie Twoje wstrętne wypowiedzi... jak Ci sie coś niepodoba to moze milej by Ci było na jakims innym forum? np dla wegetarian?

Flawia jeżeli twierdzisz że czytasz wszystko na forum to nie powinnaś się unosic,przecież widzis, że Edyta taki ma styl wszystkich znegowac i niebo oglądac.
A jeżeli wżuciłaś ten temat to mam pytanie czy Ty już z wszystkich wypowiedzi dostałaś zadawalającą odpowiedz,i czy to pomoże w zastosowaniu przez Ciebie DO
Zauważ również że tylu ludzi bacznie przygląda sie tym którzy stosują już DO.Ale jak zdarzy się że taki ktoś umiera to temat urasta do trwogi,i z wszystkich stron  odzywają ssie
żądni sensacji przedstawiciele różnych grup od medycznych do zwykłych zjadaczy owoców i wazyw a zakończywszy na tych co to żyją dzięki promiernią slonecznym.Ale czy chociaż raz usłyszałaś że zmarła czyjaś tam znajoma która stosowała np. dietę wegetariańską ,lub że żywiła się bardzo przestrzegając medycznej piramidlki zdrowia ?
Dodam dla lepszego zrozumienia w 90 % ci którzy rozpoczynają DO są chorzy i dlatego że nie widzą innej drogi pomocy z dobrym skutkiem rozpoczynają DO. i zapewniam Ciebie że więcej tych którzy zaczęli stosuje ją do końca życia.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #35 : 2008-06-05, 09:00:04 »

Edyto,

Nie masz racji, zwłaszcza w tym wypadku, możesz mi wierzyć na słowo nie poparte żadnymi badaniami.
Piszesz dużo, to nic złego bo wyrażasz swoje myśli, ale zasadą KAŻDEGO forum jest stonowany język bez obraźliwych wycieczek osobistych. Jak napiszesz że „mam coś nie po kolei” to odpowiem starając się to obrócić w lekko uszczypliwy żart, ale jak mnie podsumujesz, że idiotyzmy wypisuję to już w odpowiedzi będzie raczej sporo zgryźliwej prozy.

Więc drogie Panie,
Uśmiech i traktujemy poranną szarpaczkę jako efekt braku lub nadmiaru kofeiny.

Pozdrawiam Cool
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #36 : 2008-06-05, 09:05:28 »

A dziś we Fakcie na pierwszej stronie: "Bóg ją powołał" (chodzi o siatkarkę Mróz), to może tę panią z roworowej wycieczki spotkało to samo?  Confused
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #37 : 2008-06-05, 09:08:39 »

adam319, przepraszam Cię za to, że się uniosłam. Jak już wcześniej wyjaśniałam w kilku postach, na innym forum, niedotyczącym żwywienia, ktoś napisał to, co wkleilam w pierwszym poście. Tak jak wynika z treści, ktos kto to pisał nie ma pojęcia o diecie Kwaśniewskiego, to jest jedynie tekst osoby której zdarzyło się coś usłyszeć o Kwaśniewskim akurat przy okazji śmierci niestety. Wklejam to w dziale "wolne tematy" właśnie dlatego, że nie jest to żaden medyczny dowód na cokolwiek.
Taki tekst szkodzi popularyzacji DO, ale też jest okazja podyskutować o treści tej plotki, może od DO spada się rowerów?
Inna moja znajoma powiedziała, że jej mąż był na DO i dorobil się kamieni nerkowych. Też przecież nie polecę zlecać badań jej mężowi ani śledzić gdzie mu sie coś w diecie pomyliło. Pewnie dlatego postuluje się nierozgłaszanie że człowiek żywi się wg zaleceń Kwaśniewskiego, bo każde nieszczęście w jego życiu będzie przypisane jego diecie - takie polowanie na czarownice...
a ja wlaśnie dlatego nie piszę "jestem na DO" ponieważ nie ważę i nie obliczam, tylko i wyłącznie staram się jeść to, na co Pan doktor pozwala i bywa że zjem coś, na co J.K. nie pozwala... A już na pewno nie zasługuję na miano "optymalna" gdy pozwalam swojemu dziecku wybrać sobie w sklepie platki zbożowe czy jakieś lukrowane kulki...
Jasne że tak naprawdę moze tą panią w lesie wystraszył np niedźwiedź... ponieważ nie o niedźwiedziu ta "plotka" przychodzi nam rozstrzygać czy da się byc super zdrowym z zatkanymi żyłami...
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #38 : 2008-06-05, 09:23:43 »


Nie chcę się powtarzać (link powyżej), nie ma takiej możliwości by przytoczony przez Ciebie przypadek był dobrze opisany. Dobrze, że na ten temat dyskutujemy, ale zalezione tętnice i żyły po kilku latach prawidłowego odżywiania popartego dobrą kondycją fizyczną i szczupłą sylwetką to trudniejsze niż ukąszenie w Polsce bez pozostawienia śladów przez tropikalnego węża
Cool
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: umarła bo stsowała dietę kwaśniewskiego
« Odpowiedz #39 : 2008-06-05, 09:25:16 »

Na powołanie ni9e ma rady Sad
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.