forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 07:57:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659793 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  SCHUDNAC JAK
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: SCHUDNAC JAK  (Przeczytany 58161 razy)
janko62
Go


Email
SCHUDNAC JAK
« : 2008-06-06, 00:33:13 »

Pomocy jestem na DO juz m.w. od roku moja waga utrzymoje sie stabilnie ale mojej zony niestety caly czas wzrasta.
Bardzo bym prosil o pomoc zona ma 165 cm waga 82, ona chce schudnac ale nie wie jak??? POMOCY!!!!
Czy moglby nam ktos pomoc jakims wzorem przepisow na codzien.
Bardzo prosze o szczere i wyprubowane konkretne przepisy. Z gory dziekuje. Janek Confused


Zapisane
janko62
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK POMOCY?????
« Odpowiedz #1 : 2008-06-06, 00:35:28 »

Pomocy jestem na DO juz m.w. od roku moja waga utrzymoje sie stabilnie ale mojej zony niestety caly czas wzrasta.
Bardzo bym prosil o pomoc zona ma 165 cm waga 82, ona chce schudnac ale nie wie jak??? POMOCY!!!!
Czy moglby nam ktos pomoc jakims wzorem przepisow na codzien.
Bardzo prosze o szczere i wyprubowane konkretne przepisy. Z gory dziekuje. Janek Confused



Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #2 : 2008-06-06, 12:03:45 »

Pomocy jestem na DO juz m.w. od roku moja waga utrzymoje sie stabilnie ale mojej zony niestety caly czas wzrasta.
Bardzo bym prosil o pomoc zona ma 165 cm waga 82, ona chce schudnac ale nie wie jak??? POMOCY!!!!
Czy moglby nam ktos pomoc jakims wzorem przepisow na codzien.
Bardzo prosze o szczere i wyprubowane konkretne przepisy. Z gory dziekuje. Janek Confused




Podaj proporcje BTW spozywanych przez Twoja zone pokarmow
Ilosciowo w gramach spozywane pokarmy dziennie / okolo/
Co je na sniadanie
Ile jajek dziennie
Jakie weglowodany spozywa
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #3 : 2008-06-06, 13:50:26 »

Bardzo prosze o szczere i wyprubowane konkretne przepisy. Z gory dziekuje. Janek Confused

Tyje się ZAWSZE od nadmiaru. Powiedz co  i ile je.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #4 : 2008-06-06, 17:26:32 »

..Tyje się ZAWSZE od.........

Syntezy triacylogliceroli u osob o uposledzonej
zdolnosci do logicznego myslenia  Cool Razz

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK POMOCY?????
« Odpowiedz #5 : 2008-06-06, 20:26:36 »

Pomocy jestem na DO juz m.w. od roku moja waga utrzymoje sie stabilnie ale mojej zony niestety caly czas wzrasta.
Bardzo bym prosil o pomoc zona ma 165 cm waga 82, ona chce schudnac ale nie wie jak??? POMOCY!!!!
Czy moglby nam ktos pomoc jakims wzorem przepisow na codzien.
Bardzo prosze o szczere i wyprubowane konkretne przepisy. Z gory dziekuje. Janek Confused




Tyje sie przede wszystkim od nadmiaru wegla.
Tyje sie tez od nadmiaru bialka, z wiadomych powodow, przerabiana sa na weglowodany ( w 56 %) a pozniej na tluszcze.
Organizm moze tez przerabiac na tluszcze weglowodany gdy ma za malo bialka.......

Ale z tego co piszesz w jednym z Twoich postow, widac, ze jesz za duzo i pastwiskowo.
Pozatym masz spora nadwage i mozliwe, ze Twoj organizm nie wytwarza enzymu do spalania tkanki tluszczowej zwanym lipaza poproteinowa.

To co zaleca JK, to nie jedzenie wegla przez caly dzien a ostatni posilek spozyc w formie weglowodanow.
Ogranicz tluszce do 1,5 -2 gr na wage ciala.
I........zacznij liczyc !!!!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK POMOCY?????
« Odpowiedz #6 : 2008-06-06, 21:13:08 »


Tyje sie przede wszystkim od nadmiaru wegla.
Tyje sie tez od nadmiaru bialka, z wiadomych powodow, przerabiana sa na weglowodany ( w 56 %) a pozniej na tluszcze.


Dziwne.Myślałam,ze jest to bardziej skomplikowany proces.A tu wystarczy sobie pojeść wędlowodanów i przytyć.
Ciekawe,że niektórzy mogą je jeść ile tylko dusza zapragnie,a nie tyją,nawet by chcieli przytyć,a nie mogą.I na odwrót,niektórzy ograniczają węglowodany,niedojadają,głodzą się i schudnąć nie mogą.
No piękne,bardzo proste...
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK POMOCY?????
« Odpowiedz #7 : 2008-06-06, 21:27:40 »


Tyje sie przede wszystkim od nadmiaru wegla.
Tyje sie tez od nadmiaru bialka, z wiadomych powodow, przerabiana sa na weglowodany ( w 56 %) a pozniej na tluszcze.


Dziwne.Myślałam,ze jest to bardziej skomplikowany proces.A tu wystarczy sobie pojeść wędlowodanów i przytyć.
Ciekawe,że niektórzy mogą je jeść ile tylko dusza zapragnie,a nie tyją,nawet by chcieli przytyć,a nie mogą.I na odwrót,niektórzy ograniczają węglowodany,niedojadają,głodzą się i schudnąć nie mogą.
No piękne,bardzo proste...

Rozmawiamy o zywieniu optymalnym, wiec jedzenie weglowodanow do woli to chyba nie to forum !!!!!
A proces jest rzeczywisciee bardzo prosty, tylko nalezy go zrozumiec.!!!!
Jezeli sie glodza to tez nie sa na ZO.
A tak apropos, Edyto co ty jesz?!!! Laughing
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #8 : 2008-06-06, 22:05:44 »

Żywienie optymalne jest najskuteczniejszym i wbrew pozorom najłatwiejszym sposobem na odchudzanie. Jeśli ŻO "nie działa", to znaczy że je się za dużo węgli albo białka.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #9 : 2008-06-06, 22:06:42 »

A o co chodzi w tej ankiecie? Jaki doping? Mam zacząć skandować? Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK POMOCY?????
« Odpowiedz #10 : 2008-06-07, 10:50:39 »


A tak apropos, Edyto co ty jesz?!!! Laughing

A co Adamie? Chciałbyś sobie pojeść ze mną?  Very Happy

Ja już pisałam co jadam,możesz zerknać na moje posty  Smile
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #11 : 2008-06-07, 10:56:21 »

Żywienie optymalne jest najskuteczniejszym i wbrew pozorom najłatwiejszym sposobem na odchudzanie. Jeśli ŻO "nie działa", to znaczy że je się za dużo węgli albo białka.

Teraz odwrotna sytuacja.
Dlaczego niektórzy jedzą wszystko,mieszają co tylko popadnie i nie tyją?
Kto wytłumaczy mi ten "fenomen"  Very Happy
Napisane było,że po nadmiarze węgli i białka się tyje,to w/g tego powinni wszyscy, którzy  tak mieszają być otyli.A nie są  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #12 : 2008-06-07, 11:03:44 »

Zaznaczę jeszcze,że oczywiście zgodzę się z tym ,że ci co wtryniają chipsy,frytki,makarony,ziemniary,buły i się mało co ruszają są otyli.Potem to ruszac się już nie mogą,bo im waga nie pozwala.
Ale istnieje pewien odsetek osób,którzy mają normalną wagę ,nie tyją.
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #13 : 2008-06-07, 13:27:41 »

[quote
Ale istnieje pewien odsetek osób,którzy mają normalną wagę ,nie tyją.
Cytuj

cód i nic więcej ? Shocked
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #14 : 2008-06-07, 13:36:36 »

Żywienie optymalne jest najskuteczniejszym i wbrew pozorom najłatwiejszym sposobem na odchudzanie. Jeśli ŻO "nie działa", to znaczy że je się za dużo węgli albo białka.

Teraz odwrotna sytuacja.
Dlaczego niektórzy jedzą wszystko,mieszają co tylko popadnie i nie tyją?
Kto wytłumaczy mi ten "fenomen"  Very Happy
Napisane było,że po nadmiarze węgli i białka się tyje,to w/g tego powinni wszyscy, którzy  tak mieszają być otyli.A nie są  Razz

Moze zaczniemy od tego, ze DO czy ZO nie jest "dieta" na odchudzanie. Ludzie przechodza na ten sposob zywienia aby byc zdrowszym i madzrejszym !!!!!
Chudniecie jest tylko dodatkowym plusem "diety".
Nie wszystkie organizmy sa jednakowe, jeden chudnie a inny tyje myslac tylko o ciastku czy czekoladzie. Jestesmy rozni. Natomiast Ci, ktorzy mieszaja wszystko napewno nie sa zdrowi, w pelnym tego slowa znaczeniu. Czego dowodem jest stan obecny np w USA.
To powinnas wiedziec, to jest meritum sprawy i powodem rozpoczynania diety czy zywienia optymalnego- chec bycia zdrowym badz tez chec wyleczenia sie z chorob..
A kto Ci moze ten fenomen wyjasnic? No coz, jezeli zaczniesz czytac od stronyn 66-68 w ksiazce JK "Zywienie optymalne", ktorych pare watkow przytoczylem wczesniej, a ktore Ty zanegowalas.....!!!!! to byc moze cos z tego czytania wyniesiesz.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #15 : 2008-06-07, 13:53:00 »

Nic nie rozumiecie,albo rozumiecie inaczej i chyba na to nie ma rady  Smile .
Idę sobie trochę pojeść bobiku z lucerną  Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #16 : 2008-06-07, 13:57:03 »

Nic nie rozumiecie,albo rozumiecie inaczej i chyba na to nie ma rady  Smile .
Idę sobie trochę pojeść bobiku z lucerną  Smile


Jets rada.....musisz zaczac sie wyrazac jasniej, nie ogolnikowo i nie na podstawie wiary a wiedzy !!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #17 : 2008-06-07, 14:05:24 »

... i nie na podstawie wiary a wiedzy !!!

Rozśmieszasz mnie   Very Happy ,ale to dobrze,bo ten się śmieje ,kto ma poczucie humoru  Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #18 : 2008-06-08, 10:44:04 »

Napisz co jaesz. Jadłospis z 3 dni. Zrobimy, ze schudniesz  Smile.


..Tyje się ZAWSZE od.........
Syntezy triacylogliceroli u osob o uposledzonej
zdolnosci do logicznego myslenia  Cool Razz

Prawdziwe. Niestety.

Zapisane
friga
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #19 : 2012-11-30, 00:36:16 »

Mam zapytanie, jako ze stosowanie DO przez moja mame ponownie po roku przerwy tym razem nie przynosi oczekiwanych rezultatow

Czy ktos z Was moze pomoc, przy proporcji 40bialka;140 tluszczu i 40 weglowodanow moja mama nie moze zejsc z wagi?
Mama ma 165cm i wazy 78kg
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.