forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 03:35:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  SCHUDNAC JAK
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: SCHUDNAC JAK  (Przeczytany 58232 razy)
grenis
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #20 : 2012-11-30, 10:27:33 »

Nie dziwne, ze nie chudnie.
To sa proporcje dla wychudzonych osob, wiec schudnac nie ma prawa Wink
W przypadku nadwagi nalezy obciac ilosc tluszczy aby proporcja B:T wynosila 1-2, a w obecnie jest 3,5
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=79
http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #21 : 2012-11-30, 11:18:54 »

Grenis nie karm 'trola',kt jako mgr farmacji,chemik nie potrafi 'nawazyc' skladnikow na antidotum/lekarstwo dla wlasnej Mamy!.

Polacy dziwny sapiens... Potrafia 'przyciac' na paliwie sluzbowym,aby za darmo sob,nd  przespacerowac. Gdy chodzi o darmowe organiczne paliwo TG i H+ wielki problem sie pojawia-zenada
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #22 : 2012-11-30, 11:53:18 »

Mariusz ja nie mieszkam z mama i nigdy nie bylam zainteresowana odchudzaniem na DO
Tytul naukowy jak wielokrotnie przytaczal Admin nie ma tu nic do rzeczy Shocked
Znam budowlancow ktorzy swietnie obracaja sie w klimatach DO
Sam chyba takim jestes
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #23 : 2012-11-30, 11:55:18 »

Grenis dziekuje zaraz wysle mamie te informacje

W domysle Mariusza nikt o nic by nie mogl zapytac bo kazdy jakies przeciez studia skonczyl
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #24 : 2012-11-30, 12:17:11 »

Mozesz czuc sie zaszczycona,nalezysz do wiekszosci,tych 90proc,kt.,..
Wyksztalcenie,poziom beginer- podstawowka powinno zobowiazywac do aspirowania do miana 'elity'. Laughing o wyzszych kastach nie wspominajac.
za klasykiem tlumaczenie z ....
Twisted Evil
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #25 : 2012-11-30, 12:22:27 »

Ło matko Mariusz!
"friga" grzecznie zapytała, dostała grzeczną i trafną odpowiedź od "grenis" i po sprawie.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #26 : 2012-11-30, 12:26:36 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=778 - jeszcze powinno być coś więcej na temat braku spadku wagi u kobiet w słusznym wieku na www.dr-kwasniewski.pl , ale proszę szukać samodzielnie.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #27 : 2012-11-30, 12:36:55 »

Maniek przesadziles dzisiaj z weglami Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #28 : 2012-11-30, 12:59:59 »

ujmijmy to w nastepujacy sposob. Czlowiek nie uczy sie na wlasnych bledach-friga. Z rok temu wymienilismy ze soba uprzejmosci na PM, tak ze 2 strony. Na chwile obecna stavs kwo zostaje utrzymane-wieczny 'problem' czytaj kombinacje. Smile
ZO,DO nie jest dla wszystjich,jak ktos trafnie zauwazyl :p
Na ten przyklad wisienka poradzila sobie,poniewaz chciala=moc i uzywala glukozy dla mozgu-sama sobie poradzila,tak trzymac Wink chyba,ze ktos lubi klasc sie spac i budzic sie u boku Walesy Wink
Mea culpa lub Jakos tak Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #29 : 2012-11-30, 13:32:48 »

Maniek przesadziles dzisiaj z weglami Very Happy
w takim razie moge sobie pozwolic na male fo-pa. Dieta K. Gacy odchudzi kazdego, w tym i z dudkow Laughing ,ale za to jak  motywacja wtedy rosnie. He he
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #30 : 2012-11-30, 13:34:26 »

To zostaw ta motywacje dla siebie
Ku przypomnieniu ty tez nie umiales sobie poradzic wtedy z moim problemem  Shocked  ale o tym "sza" bo przeciez aspirujesz wyzej  Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #31 : 2012-11-30, 14:17:03 »

a ja advocem Smile gdy sie nie slucha rad a kombinuje zakwaszeniem,pije sie 2,5 lwody (Mariusz nie podal ile),jada sie buraczki,aby na koncu dojsc do wniosku,ze 60gB100T i 150g ww znosi ketony. A to wszystko spowodowane przez slaba motywacje. Gdyby okrasilo sie 'pomoc' stosowna motywacja w kwocie 150 zl, 'podopieczna' moze stosowalaby sie do rad.Zamiast robic krok do przodu,a wygladalo to nastepujaco 2 w tyl,1 do przodu. Ach ten 'drut'-a Mama ostrzegala. Laughing Zgaduje, zasluga poprawiaczy od filtrow wodnych,odkawszania buraczkami, wykrywanie ' zakwasow'-kwasicy poprzez macanko malzowiny usznej,rotacji etc Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #32 : 2012-11-30, 14:20:41 »

jestem/bylem ... Tylko Budowlancem i nosa z wykopu nie wysciubiam,zbyt przytulnie w nim. W wakacje chlodzi, w zime grzeje Laughing
Zapisane
friga
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #33 : 2012-11-30, 14:29:24 »

Ja pamietam Twoje inne rady, ale "sza" bo wyjdzie ze "Wielki Szu" jest tez czlowiekiem
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #34 : 2012-11-30, 15:56:52 »

Wielki Mariusz proszę mnie tytułować jak coś . Wink
Zawsze można napisać protokół rozbieżności Razz



Cytuj
«  Wysłane do: MariuszM  : 2011-12-27, 20:33:57 »      

Policze to Ci napisze, ale wg wstepnego szacunku zjadam kolo 150T i kolo 120 Ww
Bialko jest w granicy 60-70.

Cytuj
  Wysłane do: friga  : 2011-12-21, 18:37:37 »      

Pomyśl w dzień najczęściej nie masz ketonów, więc mowy o kwasicy raczej być nie może-według mnie. Pojawiają się dopiero wieczorem. W zasadzie są trzy rozwiązania:
-za dużo jesz
-za mało czegoś BTW
-lub jest problem z metabolizmem Ww
+ za mało ruchu (spacer) na świeżym powietrzu
Dodatkowo praca umysłowa zuzywa bardzo dużo ATP, dlatego ważny jest wysiłek fizyczny
Na śniadanie prawie nie zjadłaś B z tego co widzę postaraj się, aby w każdym posiłku było białko np 1:2,5-3:0,8  (jak mało ruchu 2,5 jak więcej daj 3,0). Jak pojawią się w ciągu dnia ciała ketonowe dodaj trochę węglowodanów z jakiegoś deseru  tam,gdzie będzie mąka (jako skrobia). Cukry proste mają to do siebie,że szybko pozwalają wyjść z ketozy,ale nie jest to najlepsze rozwiązanie.

Ja zjadłbym deser optymalny,gdzie będzie skrobia lub owoc z mała ilością Ww. Zjadając tabliczkę czekolady, aby dostarczyć węglowodany na siłe to nie jest zbytnio dobry pomysł. Można połączyć jakiś deser, posypać cukrem pudrem, dodać trochę czekolady. Starać się, aby nie było więcej niż 20g Ww w posiłki,deserze inaczej "stucznie" możesz wychodzić z ketozy. Dlatego ważne jest, aby w posiłku było białko, T, Ww. Łatwiej będzie się poruszać niż pisząc nie mam ketozy a na śniadanie objadłam się Ww.

Nie wspominając o potasach, dniach bez białka, z minimalną ilością białka, soczkach marchwiowych,30g papryki jako dostarczyciel Ww.   Shocked
Ja tam nie mam się czego wstydzić.
Zebrałem 2 nauki
-co robić, aby ketonów nie było
-nie  doradzać ze free przez drut szczególnie  Laughing
Za to serdecznie dziękuję.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #35 : 2012-11-30, 16:18:18 »

a ja advocem Smile gdy sie nie slucha rad a kombinuje zakwaszeniem,pije sie 2,5 lwody (Mariusz nie podal ile),jada sie buraczki,aby na koncu dojsc do wniosku,ze 60gB100T i 150g ww znosi ketony....

Takie proporcje na pewno nie mają nic wspólnego z Żywieniem Optymalnym... Rolling Eyes A potem pretensje, że DO nie pomaga tylko szkodzi... Rolling Eyes
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #36 : 2012-11-30, 16:34:39 »

W gwoli ścisłości liczby jn pisałem z pamięci.

a ja advocem Smile gdy sie nie slucha rad a kombinuje zakwaszeniem,pije sie 2,5 lwody (Mariusz nie podal ile),jada sie buraczki,aby na koncu dojsc do wniosku,ze 60gB100T i 150g ww znosi ketony....

Takie proporcje na pewno nie mają nic wspólnego z Żywieniem Optymalnym... Rolling Eyes A potem pretensje, że DO nie pomaga tylko szkodzi... Rolling Eyes

Friga koniec końców zjadła "na finishu"
Cytuj
Policze to Ci napisze, ale wg wstepnego szacunku zjadam kolo 150T i kolo 120 Ww
Bialko jest w granicy 60-70.
w stanie błogosławionym Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #37 : 2012-11-30, 16:38:32 »

"frigę" podawano na forum DD i na Teresy blogu jako przykład na szkodliwość DO. Jej "DO" nie pomaga, dziecko ma alergię, trójka jej znajomych (jak podawała) ponoć Optymalnych zmarło (pewnie przez DO), a Ona się nie poddaje. Godne podziwu...Zuch Dziewczyna... Very Happy
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #38 : 2012-11-30, 17:39:09 »

"frigę" podawano na forum DD i na Teresy blogu jako przykład na szkodliwość DO. Jej "DO" nie pomaga, dziecko ma alergię, trójka jej znajomych (jak podawała) ponoć Optymalnych zmarło (pewnie przez DO), a Ona się nie poddaje. Godne podziwu...Zuch Dziewczyna... Very Happy
Może friga=kaya2=edyta
Czy już jestem "chory"  Mr. Green Embarassed, czy może muszę jeszcze "dojrzeć" jak "kanguru" Razz  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: SCHUDNAC JAK
« Odpowiedz #39 : 2012-11-30, 18:13:54 »

Ciężko się połapać... Rolling Eyes
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.