forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 07:35:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660343 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Polska klasa polityczna
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Polska klasa polityczna  (Przeczytany 7747 razy)
jurek46
Go


Email
Polska klasa polityczna
« : 2008-06-06, 10:31:41 »

Otwieram nowy temat ale jakże dzisiaj aktualny,i niewiem czy tylko u nas w kraju czy jest tak tez poza jego granicami.
Przez dwa lata sypały się gromy na Kaczyńskich ( premiera i prezydenta ) Wielu polityków poniżało wraz z niektórymi mediami
głowy naszych państw.
Dzisiaj Prezydent Kaczyński wypowiedział się w prasie że nie widzi żadnych przeszkód w tym aby sprawa" Bolka"została ujawniona
i zaczęło się myślę że Lech Wałęsa gdyby miał możliwośc to rozstrzelał by Kaczyńskich jak to było w RUMUNI .moje zdanie jest takie
jeżeli można było ujawnic że premier Gilowska widniała w aktach UB,i przez to przeszła w spokoju i wyjaśniła wszystko,to dlaczego niby
mie można było tego zrobic i otworzyc teczkę Wałęsy. Będzie mógł przed całym Narodem pokazac jak to właściwie było i dlaczego ta jego teczka była skrywana tylu polityków ma otwarte swoje teczki a tu taki upór.Co o tym sądzicie ?
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #1 : 2008-06-06, 14:05:40 »

Dopoki nie otworza wszystkich teczek, doputy zafajdani lajnem polscy politycy nie beda pracowac dla dobra narodu polskiego i Polski. Natomiast Walese powinni zatrudnic na dozywotnim etacie lekarza-psychiatry w zamknietym zakladzie dla umyslowo chorych, najlepiej w Szwajcarii. Bez mozliwosci opuszczania tejze placowki.
apolityczny obywatel
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #2 : 2008-06-06, 14:21:00 »

Dopoki nie otworza wszystkich teczek, doputy zafajdani lajnem polscy politycy nie beda pracowac dla dobra narodu polskiego i Polski. Natomiast Walese powinni zatrudnic na dozywotnim etacie lekarza-psychiatry w zamknietym zakladzie dla umyslowo chorych, najlepiej w Szwajcarii. Bez mozliwosci opuszczania tejze placowki.
apolityczny obywatel

Myślałem że tylko ja tak myślę,ten człowiek chce powiedziec Narodowi a podrodze i zlekceważyc za to że potrafi jeszcze myślec inteligiętnie.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #3 : 2008-06-06, 17:17:30 »

...Myślałem że tylko ja tak myślę...

Jurek, dla pewnych ludzi "lolek" itp. "inni" zawsze beda "idolami".

Bedzie ich rozpierala "duma" oto jeden z nas
"komunistycznych szpicli" zaszedl tak "wysoko"!!! Shocked Shocked Shocked

Mimo wszystko  wyznaje poglad,
ze "wladza" ma i powinna miec przywileje.
Segregacja byla, jest, i BEDZIE!!!! Cool Razz

W demokracji decyduje "plankton"
uwodzony przez zaleznych od "ELITY" zawodowych klamcow,
czyli politykow.  Cool




Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #4 : 2008-06-06, 22:06:32 »

Człowiek jednak pochodzi od kury,-jak długo mozna rozpamietywac i odgrzebywać.
  Czy nie widzicie ,ze to temat zastępczy . Ja dawno mam to wszystko w d...
     a od 18-stu lat ,jestem zażenowana politykierami.
     Wcale mnie nie interesuje kto kim był -ale co robi -Potoki kwiecistych obietnic  juz nawet matkeboska
     wkurzyło .
  Co wy chcecie od tych komuchów ,czyzby rzadzili w nielegalnym państwie /
   czyzby dzisiejsi wspaniali demokraci byli mniejszymi komformistami?
        znowu polowanie na zyda ,komucha i lichwiarza???
     No cóz panowie -dwie głowy a jedno zasilanie.
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #5 : 2008-06-07, 00:56:35 »

Otwieram nowy temat ale jakże dzisiaj aktualny,i niewiem czy tylko u nas w kraju czy jest tak tez poza jego granicami.
Przez dwa lata sypały się gromy na Kaczyńskich ( premiera i prezydenta ) Wielu polityków poniżało wraz z niektórymi mediami
głowy naszych państw.
Dzisiaj Prezydent Kaczyński wypowiedział się w prasie że nie widzi żadnych przeszkód w tym aby sprawa" Bolka"została ujawniona
i zaczęło się myślę że Lech Wałęsa gdyby miał możliwośc to rozstrzelał by Kaczyńskich jak to było w RUMUNI .moje zdanie jest takie
jeżeli można było ujawnic że premier Gilowska widniała w aktach UB,i przez to przeszła w spokoju i wyjaśniła wszystko,to dlaczego niby
mie można było tego zrobic i otworzyc teczkę Wałęsy. Będzie mógł przed całym Narodem pokazac jak to właściwie było i dlaczego ta jego teczka była skrywana tylu polityków ma otwarte swoje teczki a tu taki upór.Co o tym sądzicie ?

To nie ma żadnego znaczenia. Jest to zupełnie kwestia nieistotna. Polityków powinno się oceniać wyłącznie za skuteczność (najlepiej obiektywnie mierzalną, w pieniądzach, wzroście gospodarczym, zamożności obywateli, ilości i sprawności wojska  etc.). Ich  waloty etyczne są sprawą siódmorzędną. Pod względem tych obiektywnych  czynników Polska od XVIII w. jest cywilizacyjną peryferią, zabawką w rękach potężniejszych państw. Dywagacje nad teczkami (najważniejsza i tak są w Moskwie) nic tu nie zmienią. Od tego nie wzrośnie PKB, nie polepszą materialne warunki życia w Polsce.
Czy Wałęsa w latach 70-tych  współpracował z SB nie ma najmniejszego wpływu na ocenę osiągnięć jego rządów (lub ich braku)
Co zrobili Kaczyńscy, że tak wszyscy stają  tu w ich obronie? To ciekawe, bo tak naprawdę nie zrobili nic. Urządzili trochę taniej histerii i bełkotliwych pokrzykiwań, żeby zadowolić narodowo-socjalistyczną część społeczeństwa,któremu śni się "Wielka Polska Katolicka". Acha. Dokumentnie zepsuli stosunki ze wszystkimi sąsiadami tak, że wszyscy się z nas śmieli i nie chcieli współpracować. Chcieli narazić Polskę na wielkie niebezpieczeństwo, jakim było zainstalowanie amerykańskiej tarczy antyrakietowej.
Kaczyńscy nie byli i nie są skuteczni z punktu widzenia realizacji obiektywnych interesów społeczeństwa. W tym sensie są więc nic nie warci.Wałęsa, przynajmniej jako laureat Nagrody Nobla, przyczynia się w jakimś tam  stopniu do budowania pozytywnego wizerunku Polski - kraju, którego mieszkańcy potrafią nie tylko zrzędzić i bredzić o "Polsce-Chrystusie narodów", ale nawet mieć jakieś uznawane w skali międzynarodowej osiągniecia.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #6 : 2008-06-07, 03:17:54 »

Cytuj z: Hank

To nie ma żadnego znaczenia. Jest to zupełnie kwestia nieistotna. Polityków powinno się oceniać wyłącznie za skuteczność (najlepiej obiektywnie mierzalną, w pieniądzach, wzroście gospodarczym, zamożności obywateli, ilości i sprawności wojska  etc.). Ich  waloty etyczne są sprawą siódmorzędną. Pod względem tych obiektywnych  czynników Polska od XVIII w. jest cywilizacyjną peryferią, zabawką w rękach potężniejszych państw. Dywagacje nad teczkami (najważniejsza i tak są w Moskwie) nic tu nie zmienią. Od tego nie wzrośnie PKB, nie polepszą materialne warunki życia w Polsce.
Czy Wałęsa w latach 70-tych  współpracował z SB nie ma najmniejszego wpływu na ocenę osiągnięć jego rządów (lub ich braku)
Co zrobili Kaczyńscy, że tak wszyscy stają  tu w ich obronie? To ciekawe, bo tak naprawdę nie zrobili nic. Urządzili trochę taniej histerii i bełkotliwych pokrzykiwań, żeby zadowolić narodowo-socjalistyczną część społeczeństwa,któremu śni się "Wielka Polska Katolicka". Acha. Dokumentnie zepsuli stosunki ze wszystkimi sąsiadami tak, że wszyscy się z nas śmieli i nie chcieli współpracować. Chcieli narazić Polskę na wielkie niebezpieczeństwo, jakim było zainstalowanie amerykańskiej tarczy antyrakietowej.
Kaczyńscy nie byli i nie są skuteczni z punktu widzenia realizacji obiektywnych interesów społeczeństwa. W tym sensie są więc nic nie warci.Wałęsa, przynajmniej jako laureat Nagrody Nobla, przyczynia się w jakimś tam  stopniu do budowania pozytywnego wizerunku Polski - kraju, którego mieszkańcy potrafią nie tylko zrzędzić i bredzić o "Polsce-Chrystusie narodów", ale nawet mieć jakieś uznawane w skali międzynarodowej osiągniecia.

Hank jeżeli dobrze rozumię Twoją postawę to Ci którzy żyli i budowali Polskę od czasów powojennych do transformacji,nie powinni miec możliwości w podziale tego co zostało
od tamtych czasów wybudowane .Rozumię że Ty godzisz się z tym i uważasz że tak powinno byc.Ale co powiesz swoim rodzicą ,którzy stając w szeregach tych stoczniowców
i innych branż odważyli się stanąc przeciw tamtej władzy,przeciez zrozum że to nie Wałęsa [chociaż tak mówi] .Oni byli pewni że podział (łupu) po upadłych polskich firmach
zostanie sprawiedliwie rozdzielony,tak jak Wałęsa obiecywał jak go wybierał Naród do władzy początkowo obiecano po 300mil,dla każdego Polaka,w formie Bonu tak aby mogli za te bony tworzyc sprawiedliwie kapitalizm ,potem z upływem czasu
już tylko po 100mil,a jaki jest koniec to możesz to zobaczyc w małych miastach,i wsiach.Otumaniono Naród kilku cwaniaków wymyśliło w jaki sposób można z gospodarki socjalistycznej
w szybkim tępie przejśc do kapitalizmu,efektem czego są fortuny niektórych Notabli,i chyba nie powiesz że było zrobione to uczciwie,otóż nie .A właśnie ten który z tej klasy wyrósł
mówię o Wałęsie zapomniał o obietnicach .Do Matki Boskiej w klapie dodano mu Nobla,i tak się utwierdził że On jest wielki.Dzisiaj pieprzy za przeproszeniem że Polacy powinni brac sprawy w własne ręce,i z zawiści nie widzi ,tak jak i wielu młodych ludzi,że właśnie za tych małych ludzi jak nazywaja Kaczyńskich mógł oddac społeczeństwu to co mu obiecał.Wystarczyło aby poparł
Kaczyńskich a tym samym pokazał by że Dzisiaj Naród nazywał by go "Lechem Wielkim" a nie "Bolkiem"
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #7 : 2008-06-07, 03:33:09 »

Człowiek jednak pochodzi od kury,-jak długo mozna rozpamietywac i odgrzebywać.
  Czy nie widzicie ,ze to temat zastępczy . Ja dawno mam to wszystko w d...
     a od 18-stu lat ,jestem zażenowana politykierami.
     Wcale mnie nie interesuje kto kim był -ale co robi -Potoki kwiecistych obietnic  juz nawet matkeboska
     wkurzyło .
  Co wy chcecie od tych komuchów ,czyzby rzadzili w nielegalnym państwie /
   czyzby dzisiejsi wspaniali demokraci byli mniejszymi komformistami?
        znowu polowanie na zyda ,komucha i lichwiarza???
     No cóz panowie -dwie głowy a jedno zasilanie.

Rudka właśnie o tym piszę że to nie tylko komuchy ale i Ci którzy z nimi się ułożyli przy okrągłym stole.Zmanipulowali społeczeństwo i w szybki sposób
bez żenady z socjalizmu przeszli do kapitalizmu tworzącz pośród siebie klasę bogaczy, a naród zagonili do pośredniaków w których upodlili do końca,bo nic tak człowieka nie upodla jak
brak nadziei na zarobienie pieniędzy na utrzymanie rodziny.Nie rozumię o jakiej to hydrze dwugłowej piszesz co chcesz przez to powiedziec.
Piszesz jak długo można rozgrzebywac stare rany powinno się nic nie grzebac tylko otworzyc teczki wszystkich a nie tylko wybrańców.Tak zrobili Niemcy Czesi i inni
Oni dawno zapomnieli o teczkach, a wprowadzenie 15 czy 20 letniej karencji dla wszystkich którzy mieli nieczyste konta.Tam potrafiono przewidziec że cfaniaczki mogą
zrobic tak jak zrobili u Nas w kraju.
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #8 : 2008-06-07, 13:39:32 »

Napisze jasno: Dopuki z Polski nie w..... ostatniego Zyda z "pierwszoligowych rozgrywek" o wplywowe stanowiska to zaden uczciwy Polak nie bedzie zyl bez ponizania anii Polska nie bedzie niepodlegla. Kaczynscy tez wiele obiecywali przed wyborami a kiedy dostali wladze to okazalo sie, ze nici z obietnic. Czyzby tez ktos mial haki na nich? Jak mozna bylo plaszczyc sie tak przed Bushem jak on to robil. Czy ta marionetka w zydowskich rekach jest dla niego Bogiem? Sikorskiego Anglicy usuneli bo walczyl o Polske a drugi Sikorski - sprzedawczyk wykorzystuje jego nazwisko do budowy wielkiegio Izraela. Myslalem o powrocie do Polski ale tam ciagle tworzy sie takie prawa aby oproznic kraj z Polakow. Mlodzi wyjada, starzy wymra. Czyzby prawda bylo, ze na tych ziemiach powstac ma Judeopolonia?
Z pewnoscia zaraz jakis antypolak nazwie mnie antysemita ale mnie to nie rusza. Wszyscy o tym wiedza ale nie wszyscy maja odwage glosno to powiedziec.
Z pozdrowieniem
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #9 : 2008-06-07, 15:55:41 »

...Napisze jasno: Dopuki z Polski nie w..... ostatniego Zyda z "pierwszoligowych rozgrywek" o wplywowe stanowiska to zaden uczciwy Polak nie bedzie zyl bez ponizania anii Polska nie bedzie niepodlegla...

Syriusz rozumiem Ciebie, ze masz takie przekonania.  Cool

Moim zdaniem jednak fakt, ze Zydzi w Polsce "zyli i rozmnazali sie"  Cool
wplynelo bardzo pozytywnie na "zacofane cywilizacyjnie" polskiego spoleczenstwa.
Wiele "pozytywnych" zeczy moglismy sobie przyswoic.

W przeciwienstwie do "arabow" nie "toczylismy z Zydami wojny",
ale uczylismy sie pilnie od naszych braci, na ile to bylo mozliwe w Tamtych czasach.  Cool

Mozna zalozyc roboczo(naginajac nieco) Cool, ze przecietny "prostak" polski i zydowski
to taki sam "kononowicz".  Razz Razz Razz

Natomiast roznica miedzy "ELITA" polska a zydowska,
to niestety "przepasc cywilizacyjna"  Shocked Shocked Shocked

 
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #10 : 2008-06-07, 16:24:22 »

dyskusja o polskiej '' ELICIE'  jest bezcelowa ,gdyż klasa polityczna  nie jest w Polsce " ELITARNA "
jaki "PLANKTON" taka "ELYTA" .
Karol Marx powiedział że rewolucja socjalistyczna jest zbędna ,wystarczy wprowadzić d***kracje i i socjalizm zatryumfuje ,więc wprowadzają .
jesli chodzi o żydów to ich to tylko wzbogacili naszą historie i kulturę i trzeba im za to podziękowac. Cool Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #11 : 2008-06-07, 17:04:54 »


jesli chodzi o żydów

Żydów-piszemy z dużej litery!
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #12 : 2008-06-07, 17:27:52 »

Żydów-piszemy z dużej litery!

czy to coś zmienia ?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #13 : 2008-06-07, 20:42:58 »

Zmienia.Są pewne zasady pisowni.Nie wiem,czy akurat pani od j. polskiego Ciebie uczyła,ale nigdy nie jest za późno.
To samo tyczy się nazwisk,imion itp.
Gdy podpisujesz jakiś dokument,to czy swoje imię i nazwisko piszesz z małej litery?
Gdy piszesz ,gdzie mieszkasz,to "Polska"(czy tam inny kraj) piszesz z małej litery?

Czy pisząc z małej litery czyjeś nazwisko i imię nie jest oznaką braku szacunku do tej osoby? A może to brak znajomości zasad pisowni,czy głupoty?

Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #14 : 2008-06-07, 21:11:18 »

 

Czy pisząc z małej litery czyjeś nazwisko i imię nie jest oznaką braku szacunku do tej osoby? A może to brak znajomości zasad pisowni,czy głupoty
staram sie niezadawać z ludzmi którzy przedkładają forme nad treść ,naprawdę nigdy nie zwracam uwagi "jak mnie piszą"  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #15 : 2008-06-07, 21:13:04 »

A sam jak się podpisujesz? Zwracasz może uwagę,czy też nie?
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #16 : 2008-06-07, 21:22:38 »

I zrozum,że są pewne zasady pisowni i Ci,którzy chodzili przynajmniej do podstawówki (nie wiem,czy w poprawczaku tego uczą),wiedzą ,że nazwiska,imona ,nazwy państw itp. piszemy z dużej litery i bardzo mało kogo obchodzi w takich przypadkach,czy Ty zwracasz uwagę na to jak Ciebie piszą ,czy też nie.W szkole ,żeby przejść z klasy do klasy musiałes przestrzegać tych zasad,no chyba,ze nie ukończyłeś żadnej szkoły-to zmienia postać rzeczy i jesteś poniekąd usprawiedliwiony,nie mniej jednak trzeba się zmobilizować ,na naukę nigdy za późno  Smile
To tak jak z przepisami drogowymi.One są i malo kogo obchodzi czy Ty chcesz je przestrzegać ,czy nie.Ty masz je przestrzegać,aby dostać prawo jazdy,a jak nie przestrzegasz,to spowodujesz wypadek drogowy i tu wychodzi Twoje cwaniactwo.
Wiec nie cwaniakuj ,tylko bierz się do nauki. Może są jakieś szkoły podstawowe- wieczorowe-poszperaj  w necie.
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #17 : 2008-06-07, 21:30:42 »

jo do ciebie godom a ty do mnie mówisz a nawet mnie rozumisz to nieje żle Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Polska klasa polityczna
« Odpowiedz #18 : 2008-06-07, 22:33:20 »

 Laughing  Laughing  Laughing  - i to jest piekne .
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 17 zapytaniami.