forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:41:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ŻO w Szwecji
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO w Szwecji  (Przeczytany 159860 razy)
susi33
Go


Email
ŻO w Szwecji
« : 2008-06-06, 18:28:09 »

Tak się złożyło że wraz z kolegami i koleżankami wygraliśmy konkurs ogólnopolski i teraz jedziemy do Sztokholmu na finały ogólnoeuropejskie. Tak się składa że impreza będzie trwała 3 dni. Oczywiście mamy zapewniony hotel z wyżywieniem jednak nie spodziewam się aby to były potrawy ŻO. I tutaj powstaje problem. O ile w Polsce wiem co kupić bo znam język polski i wiem jak odczytywać tabelki to szwedzkiego nie umiem, a uważam, że na pewno będzie taka sytuacja iż będę musiał sam się zatroszczyć o swoje wyżywienie. Jak jest z dostępnością tłustych produktów w Szwecji? Czy są produkty które spełniają stosunek BTW (konkretne marki proszę)? Czy lepiej opłaca mi się brać wałówkę z Polski czy wygodniej będzie kupić boczek w Szwecji i zapić 30% ?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #1 : 2008-06-06, 18:56:18 »

Kilka lat temu koleżanka mówiła mi, że w Szwecji w produktach spożywczych tłuszczu jest głównie 0 %, taka ponoć "moda". I śledzie na słodko, które wymyślono gdy była bieda. Może na wszelki wypadek warto wziąć na każdy dzień 0,5 l śmietany 30% ?
Zapisane
susi33
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #2 : 2008-06-06, 19:08:07 »

Tak też zrobiłem gdy byłem na finale ogólnopolskim w warszawie. miałem 5 żółtek na każdy dzień plus wziąłem litra śmietany plus parówki i 150g boczku. Na szczęście w prawie każdej knajpie była golonka po bawarsku ,mniam mniam
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #3 : 2008-06-06, 20:15:41 »

Szwecja to w ogole dziwny kraj. Smalcu nieznaja.....to znaczy, ze nie kupisz, wszystko jest z dodatkiem cukru !!!!!! Nawet kaszanka jak juz dostaniesz jest z rodzynkami....wiec proponuje wziac sobie walowke, w koncu to tylko kilka dni. Jajka dostaniesz, boczek tez!!!!!! Przezyjesz!!!
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: ZO w Szwecji
« Odpowiedz #4 : 2008-06-07, 19:51:34 »

Tak na prawde wystarczy wziac z polski dobre maslo. A na miejscu reszte sobie kupisz. Np bierzesz zamawiasz stek wolowy w dobrej restauracji i zjadasz do tego swoj tluszcz.

Jajka na miejscu kupisz, gorzej, ze pewnie klatkowe fermowki.

Jezeli ci sie chce mozesz sobie zrobic pemicany.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #5 : 2008-06-07, 21:03:00 »

Może jajka też są z rodzynkami?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #6 : 2013-10-24, 18:10:23 »

No to teraz już nie ma problemu. Zaczynają oznaczać żywność znaczkiem LCHF.  Cool
Polska to dziwny kraj, który nie potrafił docenić najlepszego.  Confused 
Ale co tam, teraz to tylko obyśmy zdrowi byli.  Very Happy
Zapisane
Marek Konopka
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #7 : 2013-10-24, 19:54:27 »

Już widzę tych wielkich polskich specjalistów od żywienia, którzy będą się teraz zachwycać szwedzką mądrością i ichniejszymi "odkryciami", a przez tyle lat byli ślepi i głusi na WIEDZĘ, która powstała w Polsce i którą ciągle mają na wyciągnięcie ręki...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #8 : 2013-10-24, 20:54:35 »

Nie, nie, oni nie byli ślepi, oni robili wszystko, aby autorytetem nauki wykluczyć społecznie Dietę Optymalną, a dziś wszystko, co tyle lat produkowali przeciw Dr-owi znika z netu!  Shocked
I cisza, nie ma oficjalnie ani Diety Optymalnej, ani lek. med. Jana Kwaśniewskiego!  Very Happy
Strusie z wypiętymi ...  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #9 : 2013-10-24, 20:57:45 »

Do swojej perfidnej i wyrachowanej ignorancji nigdy się nie będą chcieli przyznać... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #10 : 2013-10-24, 20:59:33 »

...chociaż ci z niższych szczebli drabiny medycznej sami są ofiarami "autorytetów"... Confused
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #11 : 2013-10-24, 21:22:29 »

Już widzę tych wielkich polskich specjalistów od żywienia, którzy będą się teraz zachwycać szwedzką mądrością i ichniejszymi "odkryciami", a przez tyle lat byli ślepi i głusi na WIEDZĘ, która powstała w Polsce i którą ciągle mają na wyciągnięcie ręki...
Laughing
Oj zanim to stwierdza to jeszcze beda musieli rozwiazac tragedie smolenska, pozniej inne problemy i jeszcze cos innego. Na diete przyjdzie czas..... za wiele lat, powie ktorys z kolejnych glow panstwa polskiego " ale przeciez to polska dieta" i jak widac sluch po jej tworcy zaginie. Ale problem jest batrdziej zlozony niz by sie to nam moglo wydawac i jest to temat rzeka. Dlatego powinnismy we wlasnym zakresie diete propagowac i jesc zgodnie z jej zasadami aby za sto lat opowiadac potomstwu kto z kim jak dlugo i ile razy!!!!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #12 : 2013-10-24, 21:25:19 »

...chociaż ci z niższych szczebli drabiny medycznej sami są ofiarami "autorytetów"... Confused

Ale za to na wakacjach w Dubai byli kazdego roku.!!! No i dlugo nie zyja bo srednio 53 lata. Taki sobie sami los zgotowali. <nie trzeba ich zalowc tylko omijac. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #13 : 2013-10-24, 21:26:37 »



 Laughing
Oj zanim to stwierdza to jeszcze beda musieli rozwiazac tragedie smolenska, pozniej inne problemy i jeszcze cos innego. Na diete przyjdzie czas..... za wiele lat, powie ktorys z kolejnych glow panstwa polskiego " ale przeciez to polska dieta" i jak widac sluch po jej tworcy zaginie. Ale problem jest batrdziej zlozony niz by sie to nam moglo wydawac i jest to temat rzeka. Dlatego powinnismy we wlasnym zakresie diete propagowac i jesc zgodnie z jej zasadami aby za sto lat opowiadac potomstwu kto z kim jak dlugo i ile razy!!!!

Adampio, teraz są media i nie da tak się zamieść tego pod dywan. Musieliby zamknąć internet...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #14 : 2013-10-24, 21:27:50 »

...chociaż ci z niższych szczebli drabiny medycznej sami są ofiarami "autorytetów"... Confused

Ale za to na wakacjach w Dubai byli kazdego roku.!!! No i dlugo nie zyja bo srednio 53 lata. Taki sobie sami los zgotowali. <nie trzeba ich zalowc tylko omijac. Laughing

Myślą, że są wybrańcami losu, a nam współczują...biedacy... Sad Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #15 : 2013-10-25, 08:39:38 »

Nie, nie, oni nie byli ślepi, oni robili wszystko, aby autorytetem nauki wykluczyć społecznie Dietę Optymalną, a dziś wszystko, co tyle lat produkowali przeciw Dr-owi znika z netu!  Shocked
Dobredzieci tez znikna?  Shocked Shocked  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55663


Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #16 : 2013-10-25, 18:29:13 »

Też, jak wypełnią misję Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #17 : 2013-11-01, 11:21:49 »

A historia dalej niczego nie uczy. Smile
Nic nie szwedzi. Laughing
Zapisane
Jazzman
Go


Email
Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #18 : 2013-11-06, 12:30:08 »

Juz w empiku można nabyć http://www.empik.com/lchf-nowa-dieta-niskoweglowodanowa-hit-ze-szwecji-forenc-urszula,p1073206768,ebooki-i-mp3-p .
WGP jeszcze na tablety nie wydaje? Może przełożyć książki na szwedzki?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w Szwecji
« Odpowiedz #19 : 2013-11-06, 12:40:24 »

Widziałem, przekartkowałem, odłożyłem.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.