forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Gość. Zaloguj się, lub zarejestruj proszę.
2024-04-19, 15:58:23

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659840 wiadomości w 4058 wątkach; wysłane przez 27 użytkowników
Najnowszy użytkownik: startom
* Strona główna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  B.S.M.
« poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Do dołu Drukuj
Autor Wątek: B.S.M.  (Przeczytany 15074 razy)
kodar
Gość


Email
Odp: B.S.M.
« Odpowiedz #20 : 2011-01-13, 18:11:15 »

Tak, czy owak, to tą metodę leczenia można o d....pę roztrzaść. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy i tyle .
Czy ktoś ma inna opinię o niej  Cool.
Wypróbowałam ja przez 2 miesiace i nic  Laughing
No chyba, że moja głowa jest zbyt płaska albo kanciata i ręce nie leżały jak powinny?
to nie glowa tu winna,tylko caloksztalt myslowy,po prostu jaka mysl taki skutek Razz
Zapisane
Gwidon
Gość


Email
Odp: B.S.M.
« Odpowiedz #21 : 2011-01-13, 18:15:04 »

...a moze i calkowity brak odpowiedniego narzadu Razz...
Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: B.S.M.
« Odpowiedz #22 : 2011-01-14, 07:57:47 »

Gwidonie Tobie teĹź brak odpowiedniego narządu jak widać,  bo skoro DO jest najlepsze w dochodzeniu do zdrowia,to po jakie licho proponujesz jakieś czary mary w postaci trzymania łap na głowie? Laughing Widać, Ĺźe coś się Ci powywracało pod sufitem, lepiej tego zaniechaj bo  po co w takim razie stosować się do zasad diety skoro B.S.M leczy wszystko? Cool - PARANOJA  Very Happy
Zapisane
Gwidon
Gość


Email
Odp: B.S.M.
« Odpowiedz #23 : 2011-01-14, 14:09:33 »

Gwidonie Tobie też brak odpowiedniego narządu jak widać,  bo skoro DO jest najlepsze w dochodzeniu do zdrowia,to po jakie licho proponujesz jakieś czary mary w postaci trzymania łap na głowie? Laughing Widać, że coś się Ci powywracało pod sufitem, lepiej tego zaniechaj bo  po co w takim razie stosować się do zasad diety skoro B.S.M leczy wszystko? Cool - PARANOJA  Very Happy

...ja nikomu nic nie proponowalem,kazdy ma swoj rozum o ile go ma,to  po cholere to stosowalas , jak jestes na DO? a DO wcale nie jest lekiem na cale zlo,choc leczy duzo i jest najlepszym zarciem,i nie obrazaj na tym forum, jak ci sie tu nie podoba to wy.......aj do lekarza  pierwszego kontaktu,czlowieku z glowa pelna g...a Cool...
Zapisane
WojciechS
Gość


Email
Odp: B.S.M.
« Odpowiedz #24 : 2011-01-14, 14:17:34 »

 Embarassed
Zapisane
kriss
Gość


Email
Odp: B.S.M.
« Odpowiedz #25 : 2011-01-19, 22:21:10 »

Gwidonie, czemu jesteś taki wulgarny w stosunku do kobiety? Sad
Czyżbym Ci na ublizała?, jeśli tak, to bardzo Cie przepraszam, nie miałam złych zamiarów w stosunku do Ciebie.
Zapisane
Gwidon
Gość


Email
Odp: B.S.M.
« Odpowiedz #26 : 2011-01-20, 07:42:10 »

Gwidonie, czemu jesteś taki wulgarny w stosunku do kobiety? Sad
Czyżbym Ci na ublizała?, jeśli tak, to bardzo Cie przepraszam, nie miałam złych zamiarów w stosunku do Ciebie.

 
...no pozdrowienia to nie byly  Laughing jaki wulgarny? czy uzylem jakiegos wulgarnego slowa? co najwyzej uzylem skrutu myslowego roznie rozumianego przez roznych ludzi Razz Cool...
Zapisane
Strony: 1 [2] Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Działające na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.