forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 07:14:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660461 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  hemoroidy
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: hemoroidy  (Przeczytany 37166 razy)
renata
Go


Email
hemoroidy
« : 2008-06-17, 11:47:55 »

witam wszystkich.moj problem to hemoroidy,czy jest ktos na forum kto wyleczyl sie z tego za pomoca diety optymalnej ?Bardzo mi to dokucza.Wiem ,ze jedynym sposobem na to jest operacja ale nie chcialabym z tego korzystac choc jest coraz gorzej.Moze jest tu ktos kto moze mi pomoc i poradzic co jesc i ile aby sie tego pozbyc .ZO nie jest dla mnie czarna magia , przeczytalam wszystkie ksiazki doktora i nawet stosuje sie do Jego zalecen [tak mi sie wydaje ,bo cos musi byc nie tak ,ze ta choroba sie rozwija i jest coraz gorzej].Lekarze na te dolegliwosc karza jesc to czego u mnie w domu nie ma wcale ,wiec jak isc po pomoc skoro do jego zalecen sie nie dostosuje [jedynie badania i operacja] ale jesli jest cien nadzieji ,ze moze byc lepiej to bardzo prosze o rade.codziennie jem zupy kolagenowe ,do kapusty kiszonej daje skorki wieprzowe ,jem salceson kaszanke ,pasztety ,zoltka 6-8 .ogolnie czuje sie bardzo dobrze tylko to jedno paskudztwo zatruwa mi zycie a i jeszcze bole glowy [podobno to brak wegli ale nie jestem pewna bo jak zjem wiecej to wcale nie przestaje bolec tylko musze wypic tabletke].Moje dane:157cm 58kg 36lat , w tej chwili nie pracuje zajmuje sie domem i wychowaniem dzieci .jesli ktos moze to prosze mi cos poradzic .
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #1 : 2008-06-17, 11:55:51 »

Może trzeba zmniejszyć białko i konsekwentnie nie używać glutenu oraz tzw cukrów prostych (laktoza?) ? Pytam, bo  wśród moich przyjaciół jest ktoś kto z dokuczliwością hemoroidów się zmaga od dawna.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #2 : 2008-06-17, 13:24:08 »

witam wszystkich.moj problem to hemoroidy,czy jest ktos na forum kto wyleczyl sie z tego za pomoca diety optymalnej ?Bardzo mi to dokucza.Wiem ,ze jedynym sposobem na to jest operacja ale nie chcialabym z tego korzystac choc jest coraz gorzej.Moze jest tu ktos kto moze mi pomoc i poradzic co jesc i ile aby sie tego pozbyc .ZO nie jest dla mnie czarna magia , przeczytalam wszystkie ksiazki doktora i nawet stosuje sie do Jego zalecen [tak mi sie wydaje ,bo cos musi byc nie tak ,ze ta choroba sie rozwija i jest coraz gorzej].Lekarze na te dolegliwosc karza jesc to czego u mnie w domu nie ma wcale ,wiec jak isc po pomoc skoro do jego zalecen sie nie dostosuje [jedynie badania i operacja] ale jesli jest cien nadzieji ,ze moze byc lepiej to bardzo prosze o rade.codziennie jem zupy kolagenowe ,do kapusty kiszonej daje skorki wieprzowe ,jem salceson kaszanke ,pasztety ,zoltka 6-8 .ogolnie czuje sie bardzo dobrze tylko to jedno paskudztwo zatruwa mi zycie a i jeszcze bole glowy [podobno to brak wegli ale nie jestem pewna bo jak zjem wiecej to wcale nie przestaje bolec tylko musze wypic tabletke].Moje dane:157cm 58kg 36lat , w tej chwili nie pracuje zajmuje sie domem i wychowaniem dzieci .jesli ktos moze to prosze mi cos poradzic .

Pani Renato ja z hemoroidami żyję już ponad 25lat 7 lat na D0 jedyna różnica jaką zauważyłem w moich hemoroidach jest taka że teraz mnie one wogóle nie bolą ale weielkośc ich jest z roku na rok coraz większa byc  moze poddał bym się już dawno operacji ale nikt wtedy nie zapewnił mnie że nie będa się one spowrotem odnawiac i tak jako uboczny problem mojej głównej przypadłości z którą się zdecydowałem na DO nauczyłem się z nią życ a dieta może nie w pierwszym ale w póżniejszym czasie urególowała u mnie wyprużnienia i pomału o bólach zapomniałem
a wielkośc ich w dniu dzisiejszym jest tak duża że nie mieszczą się wewnątrz odbytu i wypadają na zewnątrz.A jest to wtedy dokuczliwe pomimo że nie boli ,bo jest wtedy potrzeba wpychania ich do wewnątrz jest to mało higieniczne,i czxęsto muszę dbac o toaletę odbytu.A teraz rewelacja kupiłem ostatnio na ALLEGRO aparat do leczenia hemoroidów sposobem domowym przez zamrażanie ,wykonałem cztery zabiegi i czółem naprawdę że krew z nich odeszła,musiałem jednak przerwac bo jak już pisałem pękło mi płuco i do dnias dzisiejszego jestem jeszcze w szpitalu .Ale zaraz po wyjściu rozpoczynasm od nowa zamrażanie. Jest to aparacik wewnątrz którego znajduje się jakiś płyn który po zamrożeniu w zamrażarce wkłada się w odbyt
i należy go utrzymac przez ok. 10min w tym czasie on dochodzi do temperatury pokojowej należy wtedy wyjąc umyc w letniej wodzie włożyc do specjalnej kuwety i spowrotem włożyc do zamrażarki .pisze że powinno się zastosowac 14-20 zabiegów codziennie po 2 razy.Koszt tego urządzenia 120zł nazywa się   "ANUREX" Proszę wejśc na www.allegro.pl i w wyszukiwarce wpisaC anurex.Jeżeli tym pomogłem to mnie cieszy a strrach przed takim zabiegiem już ma Pani za sobą bo ja kilka zabiegów już sobie zrobiłem,i dalej będę stosował jak wróce do domu.
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #3 : 2008-06-17, 18:36:37 »

Ja się wyleczyłem! Chciałem wyleczyć strzelanie w stawach i łupież a wyleczyłem narazie hemoroidy i zaparcia. Znaczy, że dieta coś tam działa. Cool

Co ciekawe podobno arabowie w ogóle nie mają takich problemów a jedzą chyba równie zle jak reszta świata. > http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,3158
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #4 : 2008-06-19, 05:30:50 »

Podaje strone z urządzeniem do leczenia hemoroidów przez zamrażanie
http://www.allegro.pl/item384913710_skuteczna_metoda_na_hemoroidy_hit_w_usa_.html
Nie jest moim zamiarem reklamowac tego ale wiem że to pomaga,ale też nic nie zmienia że mówiłem że nie zakończyłem kuracji
bo ledwo zacząłem musiałem przerwac z powodu mojego pobytu w szpitalu z całkiem innym problemem. Dieta Optymalna
napewno ureguluje wypróżnienia ale nie może usunąc żylaków,po powrocie do domu zastosuję się wpełni do wymogów,zamrażania
i napewno nie omieszkam napisac o skutkach tego.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #5 : 2008-06-19, 10:24:53 »

... ale wiem że to pomaga,ale też nic nie zmienia że mówiłem że nie zakończyłem kuracji
bo ledwo zacząłem musiałem przerwac z powodu mojego pobytu w szpitalu z całkiem innym problemem.
Dieta Optymalna napewno ureguluje wypróżnienia ale nie może usunąc żylaków,po powrocie do domu zastosuję się wpełni do wymogów,zamrażania i napewno nie omieszkam napisac o skutkach tego...

Wiesz, ze "alegrowy badziew" pomaga? Shocked Shocked Shocked
Taki jestes pewny?  Shocked Shocked Shocked

A co bys powiedzial na to,
ze twoja odma moze miec "scisly zwiazek" z tym "badziewiem alegrowym"??? Shocked Crying or Very sad

A twoja pewnosc, ze DO nie moze usunac zylakow,
jak ona powstala? Czy zastanawiales sie nad tym kiedys?  Cool

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #6 : 2008-06-19, 12:24:00 »

...Co ciekawe podobno arabowie w ogóle nie mają takich problemów a jedzą chyba równie zle jak reszta świata...

Waldek, przeczytalem dokladnie "arcik" lacznie z historia "wyspy na oceanie"
i chyba jest tak:

Napisz co robisz po "s....u"  w domu, a powiem Tobie kim jestes.  Razz Razz Razz

PS
Dziwnym "trafem" uzywam zawsze wody a arabem nie jestem Razz Razz Razz
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #7 : 2008-06-19, 12:56:10 »

Cytuj z: grizzly

A twoja pewnosc, ze DO nie moze usunac zylakow,
jak ona powstala? Czy zastanawiales sie nad tym kiedys?  Cool

Grizli przecież dobrze wiesz że jestem na ŻO. już 7 lat ale zastanawiałem się nie jeden raz na temat żylaków odbytu i mogę powiedziec że moje
dzisiejsze żylaki są spowodowane bardzo długim stosowaniem leków rozszerzających,na dzień dzisiejszy biorę najlepszy dostępny na naszym rynku lek
o nazwie "SPIRIVA" oraz dokładam do noiego 2xpo 2kapsułki "FORADILU" a że próbuję stosowac rechabilitację ruchową w postaci spaceru to bardzo często
załapie mnie dusznośc i zaliczę kilka dawek "Salbutamolu".Nie ma innego wytłumaczenia innego jak to że te leki rozszerzaja nie tylko moje płuca ale i wypychają
żylaki z odbytu.Grizli gdybyś chciał poznac jaka jest ta moja dusznośc to możesz spróbowac takiej oto opcji zanuż się pod wodę np podczas kąpieli i spróbuj byc zanurzony do tego momentu ile tylko masz sił a nawet trochę dłużej,i teraz jak się wynużysz to już wiesz żed u mnie taki efekt jest przy minimalnym wysiłku.
Ale do rzeczy ja ten "Anurex" kupiłem na Allegro bo niestety nigdzie indziej bym go nie dostał,jest to urządzenie zamknięte i zapląbowane a wszystkie opisy i instrukcje są w j. angielskim.Ten sprzedawca z Allegro daje od siebie polskie tłumaczenie ale czy bedzie to skuteczne niewiem bo zrobiłem tylko  dwa zabiegi.
Jeżeli uważasz że to właśnie odv tych zabiegów pękło mi płuco i powstała ODMA to bardzo proszę o uzasadnienie ja napewno nie mogłem tego łaczyc ,tak jak niemógłbym łaczyc
czyjejś aluzji że ta odma powstała przez długoletnie stosowanie DO.Czekam na informacje i nadal podtrzymuję swoje wieko,ale czuję się juz lepiej i myślę że do poniedziałku będę już w domu.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #8 : 2008-06-19, 14:54:07 »

witam wszystkich.moj problem to hemoroidy,czy jest ktos na forum kto wyleczyl sie z tego za pomoca diety optymalnej ?Bardzo mi to dokucza.Wiem ,ze jedynym sposobem na to jest operacja ale nie chcialabym z tego korzystac choc jest coraz gorzej.Moze jest tu ktos kto moze mi pomoc i poradzic co jesc i ile aby sie tego pozbyc .ZO nie jest dla mnie czarna magia , przeczytalam wszystkie ksiazki doktora i nawet stosuje sie do Jego zalecen [tak mi sie wydaje ,bo cos musi byc nie tak ,ze ta choroba sie rozwija i jest coraz gorzej].Lekarze na te dolegliwosc karza jesc to czego u mnie w domu nie ma wcale ,wiec jak isc po pomoc skoro do jego zalecen sie nie dostosuje [jedynie badania i operacja] ale jesli jest cien nadzieji ,ze moze byc lepiej to bardzo prosze o rade.codziennie jem zupy kolagenowe ,do kapusty kiszonej daje skorki wieprzowe ,jem salceson kaszanke ,pasztety ,zoltka 6-8 .ogolnie czuje sie bardzo dobrze tylko to jedno paskudztwo zatruwa mi zycie a i jeszcze bole glowy [podobno to brak wegli ale nie jestem pewna bo jak zjem wiecej to wcale nie przestaje bolec tylko musze wypic tabletke].Moje dane:157cm 58kg 36lat , w tej chwili nie pracuje zajmuje sie domem i wychowaniem dzieci .jesli ktos moze to prosze mi cos poradzic .

Renatko znajdż chwilę czasu i napisz czy Ty z naszych rad skorzystałaś i czy z tematem  zamrażania się bliżaj zapoznałaś.
Zadałaś pytanie dostałaś odpowiedż czy jest do przyjęcia??
Zapisane
renata
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #9 : 2008-06-19, 21:24:12 »

czesc Wam .Dzieki za kazda rade .A wiec tak,:nie wiem jak to jest z zamrazaniem ale gdzies na forum czytalam ze jakas babcia dawno temu doradzila komus tam polewanie zimna woda [z prysznica czy jakos tak ,chodzilo o ta temp wody ,zeby byla zimna],dziewczyna ktora to pisala ,napisala ,ze tak robila i sie wyleczyla ,Wiec moze cos  w tym mrozeniu jest. Ja moze poczekam na Twoje Jurku efekty ,choc czuje sie coraz gorzej to ciagle [na razie slepo] wierze ,ze mozna sie wyleczyc za pomoca ZO  tylko ciagle nie moge sobie poradzic z iloscia pokarmow i tak sobie mysle ,ze moze za duzo jem ?.Juz sama nie wiem malo zjem jestem glodna ,duzo zjem to nic sie nie dzieje,malo wegli to ketony i bole glowy ,wiecej to pewno za duzo.chodzilam po opty lekarzach niby wszystko dobrze ale nic na te zylaki nie pomaga.Zaczely sie kiedy bylam na ZO i ciagle sie powiekszaly teraz juz pekaja,.przechodzac na ZO nie bylam chora po prostu zrozumialam ,ze to jedyny zdrowy styl zycia i dalej w to wierze i probuje jakos sobie radzic ale nie jest to latwe jesli z nikim nie mozna o tym porozmawiac i sie poradzic .Na wczasy opty mnie nie stac ,znajomych opty nie mam a cala rodzinka patrzy na mnie jak na jakies dziwadlo i robi wszystko aby przedemna uratowac moje biedne dzieci .nikt nawet nie wie o moim problemie bo od razu byloby ,ze to przez to jedzenie.Pomyslalam wiec ,ze moze ktos jest opty ,kto za pomoca ZO wyleczyl sie z tego paskudztwa i podzieli sie ze mna swoimi spostrzezeniami i moze jadlospisem .To tak wyglada po krotce. Zagladam tutaj ,czytam wszystko co piszecie i postaram sie czasem tez napisac pozdrawiam
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #10 : 2008-06-19, 23:41:37 »

czesc Wam .Dzieki za kazda rade .A wiec tak,:nie wiem jak to jest z zamrazaniem ale gdzies na forum czytalam ze jakas babcia dawno temu doradzila komus tam polewanie zimna woda [z prysznica czy jakos tak ,chodzilo o ta temp wody ,zeby byla zimna],dziewczyna ktora to pisala ,napisala ,ze tak robila i sie wyleczyla ,Wiec moze cos  w tym mrozeniu jest. Ja moze poczekam na Twoje Jurku efekty ,choc czuje sie coraz gorzej to ciagle [na razie slepo] wierze ,ze mozna sie wyleczyc za pomoca ZO  tylko ciagle nie moge sobie poradzic z iloscia pokarmow i tak sobie mysle ,ze moze za duzo jem ?.Juz sama nie wiem malo zjem jestem glodna ,duzo zjem to nic sie nie dzieje,malo wegli to ketony i bole glowy ,wiecej to pewno za duzo.chodzilam po opty lekarzach niby wszystko dobrze ale nic na te zylaki nie pomaga.Zaczely sie kiedy bylam na ZO i ciagle sie powiekszaly teraz juz pekaja,.przechodzac na ZO nie bylam chora po prostu zrozumialam ,ze to jedyny zdrowy styl zycia i dalej w to wierze i probuje jakos sobie radzic ale nie jest to latwe jesli z nikim nie mozna o tym porozmawiac i sie poradzic .Na wczasy opty mnie nie stac ,znajomych opty nie mam a cala rodzinka patrzy na mnie jak na jakies dziwadlo i robi wszystko aby przedemna uratowac moje biedne dzieci .nikt nawet nie wie o moim problemie bo od razu byloby ,ze to przez to jedzenie.Pomyslalam wiec ,ze moze ktos jest opty ,kto za pomoca ZO wyleczyl sie z tego paskudztwa i podzieli sie ze mna swoimi spostrzezeniami i moze jadlospisem .To tak wyglada po krotce. Zagladam tutaj ,czytam wszystko co piszecie i postaram sie czasem tez napisac pozdrawiam

Renatko ja w swoim opisie nie pisałem że nie jest możliwe całkowity zanik hemoroidów przez kogoś stosującego ŻO wręcz przeciwnie ja napisałem że moje hemoroidy są z przed ponad 20 lat
a ŻO stosuję dopiero 7 lat,nic mnie również nie zawróci z raz obranej drogi,napisałem co ja myślę o swoim problemie od rozpoczęcia ŻO .Mogę tylko stwierdzic że teraz mnie one bie bolą,i takie rzeczy jak uregulowanie stolca oraz wszystkich wcześniejszych przypadłości w układzie pokarmowym nie nmają u mnie miejsca.A jak pisze dr Kwaśniewski w swoich opracowaniach
można znależc że jedne organy leczą się szybciej inne wolniej a jeszcze inne nie mogą byc wyleczone nawet przez ŻO.a chodzi o to że jeżeli któś stracił nogę lub zdewastował swoje płuca
to przecież nawet dziecko wie że to już nie odrośnie.W innym temacie pisałem że 7 lat temu byłem na konsultacji u dr.Kwaśniewskiego i już wtedy dostałem od niego odpowiedż że ja chyba nie wierzę w to że ON jest cudotwórcą.Ale jednocześnie zaznaczył że ja i tak nie mam innej alternatywy jak właśnie zastosowac to żywienie bo nic innego mi nie zostało.A STOSUJĄC ŻO napewno pozwoli mi życ godnie aż do śmierci i tego się trzymam
Zapisane
renata
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #11 : 2008-06-20, 11:37:25 »

Jurek jak ty z tym wytrzymales 20 lat ?ja wiem o nich od siedmiu lat a od pieciu jest tylko gorzej od pol roku to katastrofa a ponoc moze byc jeszcze gorzej.Myslalam nawet pojsc do lekarza ale przeciez nie bede udawala ,ze jem owoce warzywa i duzo blonnika jesli jem jaja, tluszcze zwierzece i tluste mieso.w rodzince mojej juz trzy osoby mialy te zylaki usuwane ,ja myslalam ,ze sobie poradze sama niestety bardzo sie mylilam .
Ja się wyleczyłem! Chciałem wyleczyć strzelanie w stawach i łupież a wyleczyłem narazie hemoroidy i zaparcia. Znaczy, że dieta co¶ tam dziala .to moze napisz cos wiecej o swoim jadlospisie?WALDEK . Moj maz odwrotnie choc nie jest opty to je moje zupy i kiedys dawno temu po ok trzech latach stosowania przeze mnie ZO powiedzial:przez te twoje kolageny to mnie juz stawy nie bola. Tak ogolnie to nie chorujemy i dosc zdrowo sie trzymamy tylko to jedno paskudztwo do mnie sie przyczepilo i calkiem nie wiem co bedzie dalej .bardzo bym nie chciala byc kolejna ofiara ZO[ w oczach tych ktorzy wiedza o moim sposobie odzywiania],bo wiem ,ze tak nie jest ,jesli jest cos nie tak to ja musze popelniac jakis blad dlatego tu napisalam
Zapisane
renata
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #12 : 2008-06-20, 11:42:46 »

cytat mialy konczyc slowa"dieta cos tam dziala"dalej to juz moje uwagi ,przepraszam ale stawiam na forum pierwsze kroki
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #13 : 2008-06-20, 13:43:38 »

Jurek jak ty z tym wytrzymales 20 lat ?ja wiem o nich od siedmiu lat a od pieciu jest tylko gorzej od pol roku to katastrofa a ponoc moze byc jeszcze gorzej.Myslalam nawet pojsc do lekarza ale przeciez nie bede udawala ,ze jem owoce warzywa i duzo blonnika jesli jem jaja, tluszcze zwierzece i tluste mieso.w rodzince mojej juz trzy osoby mialy te zylaki usuwane ,ja myslalam ,ze sobie poradze sama niestety bardzo sie mylilam .
Ja się wyleczyłem! Chciałem wyleczyć strzelanie w stawach i łupież a wyleczyłem narazie hemoroidy i zaparcia. Znaczy, że dieta co¶ tam dziala .to moze napisz cos wiecej o swoim jadlospisie?WALDEK . Moj maz odwrotnie choc nie jest opty to je moje zupy i kiedys dawno temu po ok trzech latach stosowania przeze mnie ZO powiedzial:przez te twoje kolageny to mnie juz stawy nie bola. Tak ogolnie to nie chorujemy i dosc zdrowo sie trzymamy tylko to jedno paskudztwo do mnie sie przyczepilo i calkiem nie wiem co bedzie dalej .bardzo bym nie chciala byc kolejna ofiara ZO[ w oczach tych ktorzy wiedza o moim sposobie odzywiania],bo wiem ,ze tak nie jest ,jesli jest cos nie tak to ja musze popelniac jakis blad dlatego tu napisalam
Renata widzę że nie masz jeszcze tak duzego problemu,bo jeżeli ma się te paskudztwo już tak długo to jeżeli jest to dokuczliwe to nie rozumię Twoich obaw.
Albo podejmujesz się usunięcia albo szukasz innej alternatywy,ja podawałem Tobie obie wersje.Ale nie zachęcam Ciebie do żadnej alternatywy.Boisz się cokolwiek stosowac zaczekaj w poniedziałek wychodzę ze szpitala i od razu z biegu zaczynam samodzielne mrożenie a po 14 dniach dam Tobie odpowiedz czy i w jakim stanie są moje hemoroidy po zabiegach.
Jeżeli chodzi o to czy hemoroidy leczą się na DO. To mogę zapewnic że urególuje się srtolec-napewno tak jeżeli te żylaki są małe i nie wypadają jeszcze to w tym pierwszym przypadku może byc całkowoite wyleczenie,ale jeżeli są one przestarzałe tak jak np. moje ze stażem mojej wnuczki czyli 20lat to pomimo 7 lat na DO nie widzę wyleczenia.,i napewno stosowanie w diecie błonnika może przynieśc więcej szkód niż korzyści.Ale to jest moje zdanie ? Jak mówi dr. Kwaśniewski każdy z nas jest inny i różnie może to wyglądac np. u mnie a jeszcze inaczej u Ciebie
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #14 : 2008-06-21, 05:08:02 »

Cytuj
to moze napisz cos wiecej o swoim jadlospisie?WALDEK .


Mój jadłospis to głównie podroby z jagnięciny i cielęciny, dziczyzna, raz w tygodniu nóżki, tłuszcze to łój cielęcy okołonerkowy i olej kokosowy. W lato sporo jem surowych zółtek. Minimum roślin, tylko surowa marchewka, kapusta, pomidor, burak, duszona cebula, czosnek. Żadnych ziemniaków, zbóż, wieprzowiny.

B:70-80 T:200 W:30

Do tego "proteza na XXI wiek" lub "opozniacz opadania wieka" jak by ktoś napisał, Cool czyli mixtura z aloesu i oleju, która uszczelnia jelita dzięki czemu organizm może lepiej usuwać toksyny.  > http://www.bioslone.pl/mikstura


Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #15 : 2008-08-04, 09:18:10 »

Mialem tez hemoroidy przez kilanascie lat. Teraz nie mam problemu. Tylko musze uwazac, zeby nie siadzc na zimnym.
Porade znalazlem w ksiazce "Kuchnia i Medycyna" Aleksandrowicza i Gumowaskiej. Przyczyna powstawania hemoroidow i zylakow jest brak witaminy "P".
Najwiecej tej witaminy jest w bialej substancji owocow cyrtusowych. Przez rok zjadalem dziennie po jednym grejpfrucie. Przekrajalem na polowy obieralem z zewnetrznej skorki, krajalem na kawalki i rozdrabnialem w mikserze dodajac troche wody i Virgine Oil z oliwek. Rano i wieczor.
Ostatnio przerwalem (chociaz to lubie) bo wyczytalem, ze wszelkie owoce sluza rozwojowi kandydy. Lekarze nie moga zidentyfikowac, co ja mam w ukladzie pokarmowym. Kilka lat wstecz Bruford wysmial sie z tej dolegliwosci. Moja slina nie jest slina, tylko gesta mazia, albo czyms plywajacym we wodzie jak meduza tworzac prawie przezroczysta blone z babelkami gazu.
              A wiec GRAPEFRUIT-y i po roku good by hemoroidy. Im grubsza skorka, tym lepiej. Witamina P jest niezbedna do wchlaniania przez organizm witaminy "C.  Malo ktory lekarz wie, ze organizm bez witaminy "P traktuje witamice C jako balast i wydziela ja z moczem.

Kangur.

P.S.
Pozdrawiam z zimowej Autralii wszystkich starych znajomych jak rowniez wszystich, z ktorymi sie spotykam pierwszy raz.

Zapisane
chris
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #16 : 2008-08-04, 17:13:13 »

witam wszystkich.moj problem to hemoroidy,czy jest ktos na forum kto wyleczyl sie z tego za pomoca diety optymalnej ?

Jestem witam serdecznie.
To tez byl moj problem i jeden z powodow OPTYmalnosci.
Leczenie twalo 7 dni,waga i produkty zalecane w DO,taka betonowa DO.
Dla wlasnego komfortu uzywalem czopkow na bazie masla orzechowego,nie wiem jakie bylo dzialanie lecznicze tych czopkow ale byly pomocne,duza ulga.

Operacji staraj sie uikac,moj ojciec mial dwie a nastepnie zrobili go kaleka, scisle stosowal sie do zalecen lekarzy,na koniec uslyszal ze widocznie tak mialo byc.
Nie mam zamiaru Cie straszyc lub przekonywac do takego czy innego leczenia,podalem suche fakty,mozna je sprawdzic.

Zlota mysl z cyklu ,i znowu dr Kwasniewski ma racje:
Cus mi sie zdaje ze to musi byc uwarunkowane genetycznie,takie dziedziczenie kuchni Laughing Laughing Laughing oczywiscie mam na uwadze wlasna rodzine.

DOzdrowka
krzysztof
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #17 : 2008-08-04, 17:23:49 »

Ja bym tego nie lekceważyła. Osobiście nie mam z tym doświadczeń, ale mój mąż tak i to odkąd pamiętam. Pół roku temu miał badanie i wykazało mu 3-ci stopień. 4-ty to już rak. Nadal nie mogę namówić go na zabieg. Znam ludzi którzy mają raka. Rak odbytu to jeden z najczęściej występujących raków w dzisiejszych czasach. Bardzo dużo jest wiadomości na ten temat w mediach. Myślę, że po zabiegu, jeśli będziesz stosować zalecenia DO, która daje wielką ulgę dla dróg pokarmowych (odbytu też), nigdy to Ci nie wróci. Co do ulgi w tych sprawach chyba każdy to potwierdzi. U mnie najpierw ustępowały dolegliwości gastryczne.
Dla ciekawostki dodam, że mój szwagier z powodu mistrzostw w piłce nożnej, żeby załatwić sobie zwolnienie poddał się zabiegowi i mimo, że nie stosuje żadnej diety już trzeci rok nic mu się nie odnawia. Pozdrawiam .
Zapisane
arkowski
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #18 : 2008-09-20, 23:43:45 »

Hemoroidy to w jakiś sposób wstydliwa przypadłość..., jest to związane ze słabą wydolnością naczyń krwionośnych i ich pękaniem...z moich osobistych doświadczeń wiem, że można sobie z nimi poradzić...w radykalny sposób ograniczając spożycie węglowodanów szczególnie tych prostych... czemu wspanale służy przejście na żywienie optymalne, jeżeli pojawią sie już duże wypadające z odbytu hemoroidy niestety trzeba je usunąc chirurgicznie co w początkowej fazie nie jest skomplikowanym zabiegiem..., I co bardzo ważne i godne uwagi..... ziołowy lek o nazwie VENOFORTON  który polecił mi kiedyś bardzo dobry zielarz i energoterapeuta..., stosowany profilaktycznie wspaniale wzmacnia naczynia krwionośne ....chroniąc przed ich ponownym pękaniem...., no i ruch...czyli jakakolwiek aktywność sportowa...co najmniej do pierwszych potów...bo bez tego chyba ani rusz...., ... Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: hemoroidy
« Odpowiedz #19 : 2008-09-21, 09:58:09 »

Cytuj
W lato sporo jem surowych zółtek. Minimum roślin, tylko surowa marchewka, kapusta, pomidor, burak, duszona cebula, czosnek. Żadnych ziemniaków, zbóż, wieprzowiny.

B:70-80 T:200 W:30

Waldek, czy to co wyzej, wymysliles sam, czy tez konsultowales lekarza optymalnego?
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 18 zapytaniami.