forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 00:44:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Komórki macierzyste
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Komórki macierzyste  (Przeczytany 29101 razy)
jurek46
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #60 : 2008-07-05, 08:51:17 »

no i mi wcięło przy wygasnięciu sesjii-więc jeszcze raz
Jurek to dla ciebie bo przeczytałam dlaczego tak się interesujesz komórkami mac. w twoim wątku o chorobie.
Piszecie o Ewie Błaszczyk.
Cytuj

Dzięki Sylwia moze ja się żle wyraziłem ja wiem, że to nie jest przeszczep,ja w swoim poście pisałem ,że ja nie nadaję się do przeszczepu,nawet gdyby było to możliwe, bo jeżeli wogóle
jest taka możliwośc. To taką możliwośc wymiany płuca dostac może ktoś kto jest młody i u kogo mogły by się one ewentualnie przyjąc.
Ja pisałem o tym przypadku obywatela Ameyki ,któremy w Emiratach Arabskich wychodowano czy jak to się tam nazywa,komórki macieżyste pobrane z kubków nosowych.(wechowych)I chodziło o to że w tym temacie odnośnie etyki jest milczenie ,a facet po ponad 20 letnim oddtchaniu za pomocą jakiejś maszyny niewiem czy to był respirator czy jakiś inny wynalazek.ale jego płuca napewno przez ten czas nie potrafiły oddychac samodzielnie ,i po trzech miesiącach od zastrzyku z komórek,został odłączony od maszyny a jego płuca podjęły normalną pracę.
Dalszych losów nie znam ale jak tylko trafię napiszę.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #61 : 2008-07-05, 19:41:42 »

Jurek nie napisałam tego aby prostować jakies słowa, może źle się wyraziłam. Napisalam bo tak naprawdę to

1.bo chyba kuracja E błaszczyk to nie komórki macierzyste. 
2. bo trochę jak czytam opis kuracji Błaszczyk to się zastanawaim -czy ja zwariowałam czy medycyna i czy dobrze rozumiem tłumaczenie,że jest to: W MOskwie robia zastrzyki z "fetal stem cell" .Co to jest??
To jest zastrzyk z ABORCJONOWANYCH ludzlich szczatkow !!!!!

jeśli jest to źle napisane bo odbywa się to na takiej saej zasadzie jak oddawanie organów jak jeszcze człowieka utrzymują przy zyciu sztucznie to jeszcze mogę to zrozumieć ale jak jakoś inaczej to proszę o wytłumaczenie co to znaczy z Aborcji czyli usuwania płodu Shocked?!



Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Komórki macierzyste
« Odpowiedz #62 : 2008-07-05, 20:54:53 »

Jurek nie napisałam tego aby prostować jakies słowa, może źle się wyraziłam. Napisalam bo tak naprawdę to

1.bo chyba kuracja E błaszczyk to nie komórki macierzyste. 
2. bo trochę jak czytam opis kuracji Błaszczyk to się zastanawaim -czy ja zwariowałam czy medycyna i czy dobrze rozumiem tłumaczenie,że jest to: W MOskwie robia zastrzyki z "fetal stem cell" .Co to jest??
To jest zastrzyk z ABORCJONOWANYCH ludzlich szczatkow !!!!!

jeśli jest to źle napisane bo odbywa się to na takiej saej zasadzie jak oddawanie organów jak jeszcze człowieka utrzymują przy zyciu sztucznie to jeszcze mogę to zrozumieć ale jak jakoś inaczej to proszę o wytłumaczenie co to znaczy z Aborcji czyli usuwania płodu Shocked?!




Chyba jednak dobrze Sylwio zrozumiałaś. Jednym ze źródeł komórek macierzystych są komórki zarodka ludzkiego.
Widać lata komunizmu narobiły niezłego spustoszenia w etyce. To przecież także w Moskwie właśnie funkcjonuje legalnie "pomoc" bezpłodnym rodzicom w postaci "matek- surogatek".
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.