forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 14:17:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Lech WAŁĘSA NA G/G
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Lech WAŁĘSA NA G/G  (Przeczytany 44158 razy)
jurek46
Go


Email
Lech WAŁĘSA NA G/G
« : 2008-06-21, 15:24:08 »

Zapraszam wszystkich do dyskusji czy jest to możliwe znalazłem w internecie wiadomośc od Lecha Wałęsy odnośnie możliwości pisania na g/g podany był nr.
Proszę o dokonywanie prób czy taką samą odpowiedz dostaniecie.  Napisałe
:Witam Panie prezydencie piszę z szpitalnego łoża
JUREK46 14:47:59
Czy nie zechciał by Pan ze mną pogadac
 
PO  OKOŁO 20 MINUTACH TAKĄ ODPOWIEDZ DOSTAŁEM


Lech WAŁĘSA 14:54:48
Możesz dowiedzieć się o drodze do wolności i o dyskutowanym Bolku z IPN ,ze zgromadzonej tu dokumentacji .Poznając czyny , fakty , zachowania - bohaterów i zdrajców . Oto adresy  http://www.mojageneracja.pl/1980 --- poczta   lwprezydent@wp.pl -
Co do moich lat 70 , wałczyłem jak potrafiłem najlepiej, indywidualnie do 1980 r .Nie czyhałem by po zwycięstwie z lądować i na stanowiska intratne polować grając z dezertera bohatera, a dziś i odwagi uczyć .
Opisy mojej postawy w wątpliwym dla niektórych czasie można znaleźć.
Finał moich zmagań w Stoczni w czasie Was interesującym też znacie , Za postawę ,za walkę  ,za zapowiedź już w 1974 r że poważna walka i zwycięstwo nastąpi na fundamencie ZZ  , po różnych bojach w 1976 r jestem zwolniony z pracy w Stoczni , jako jedyny z mandatem  gwarantującym mi w tedy formalnoprawnie nietykalność [3-imonitety] : 1. Społeczny Inspektor Pracy  [SIP] , 2. Delegat wydziału na konferencje zakładową ZZ i dopisywany mi dziś mandat 3.  BOLKA . To skandal nie tylko prawny , na skalę światową jedyny .
Wy bohaterowi od Bolka chcecie mierzyć się ze mną .za tamten czas , Pokażcie Wasze osiągnięcia z tamtego czasu . Pokażcie jaką cenę zapłaciliście . To jest barbarzyństwo , to jest bezczelność,  to jest chamstwo ,brakuje słów .
Każdy z Was jest potrójnym Bolkiem w kiepskiej postawie i działaniu w tamtym czasie .To Ciekawe że nikt z donosów Bolka , które tu krążą i chcielibyście je mi przypisać nie został zwolniony z pracy , ani nikogo nie spotkała żadna inna represja , tylko mnie w stoczni i podobnie za to samo wyrzucono w kolejnych dwóch zakładach do 1980 r [ZREMB i Elektromontarz].
Jak podaje Wyszkowski za swoim agentem z SB od 1970 roku jestem na stałym podsłuch i podglądany w pracy , w domu ,a nawet w sypialni .a dlaczego Wam w tym bohaterom od Bolka  nie założyli podsłuchu , dlaczego  Was nie wyrzucano z pracy , dlaczego wierzycie SB a nie mnie .Szkoda słów .L.Wałęsa
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #1 : 2008-06-21, 15:44:46 »

Zapomniałem i nie dodałem że ten nr to;   GG. 5606334 i na ten nr dostałem powyzszą odpowiedz tarafiłem że okienko było żółte czyli czynne
i wysłałem ponowne zapytanie i czekam teraz na odpowiedż.

Niedługo potem znalazłedm na stronie WPROST że LECH  WAŁĘSA MA JUŻ NPOWY NR.niewiem na ile poważnie traktowac ten drugi nr.a jest nim g/g 1980
zapisałem i obserwuję na obydwu.jak tylko przyjdzie jakaś wiadomośc to napiszę.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #2 : 2008-06-21, 16:30:03 »

...Szkoda słów .L.Wałęsa...

Mysle ze nie szkoda!!!  Shocked

Zapros Jurek, Leszka, na nasze forum  Cool

Chetnie sobie popiszemy, moze troche sie Leszek uspokoi Shocked

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #3 : 2008-06-21, 17:28:08 »

...Szkoda słów .L.Wałęsa...

Mysle ze nie szkoda!!!  Shocked

Zapros Jurek, Leszka, na nasze forum  Cool

Chetnie sobie popiszemy, moze troche sie Leszek uspokoi Shocked

Grizli itak zrobiłem jak podpowiedziałeś na ten drugi nr g/g nr 1980 wysłałem wiadomośc i co o tym sądzicie,zaprosiłem Prezydenta na dyskusje z nami na tym Forum
Na stronie tytułowej g/g jest nick.Lechu ( NIECH BĘDZIE POCHWALONY ) A oto kopia tego co napisałem i co otrzymałem w odpowiedzi:Piszcie co o tym sądzicie.

JUREK46 17:16:38
Panie prezydencie ( Na wieki Wieków Amen ) piszę z łózka szpitalnego mam 62 lata Proszę o danie mi tej szansy aby móc z Panem zamienic kilka słów
LECHU 17:16:40
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
JUREK46 17:21:44
Panie prezydencie Dziękuję ze dostąpiłem zaszczytu otrzymania i zgody na kilka tematów które chciałbym z Panem przedyskutowac .Może to byc w formie nie koniecznie ciągłej ale niech Pan zechce odpowiadac  na moje pytania byłem też przewodniczącym zakładowej solidarności z latr 80 w zakładzie SHR tj Zakład  Rolny
LECHU 17:21:45
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
JUREK46 17:24:31
Panie Prezydencie jeżeli to mogło byc możliwe to również zaproszam na Forum www.dr-kwaśniewski.pl Czekamy tam
LECHU 17:24:34
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

I JAK TO ZINTERPRETUJECIE ?
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #4 : 2008-06-21, 18:08:03 »

Pewnie z automatu idą komunikaty - pokłony. Co mają na celu? Nie wiem.
Jawa to czy sen?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #5 : 2008-06-21, 18:45:09 »

moderacja

jerzyk przykro mi że ktoś kto ma w swoim niku imię moje .Nie potrafi nawet rozróżnic działów w których o tych tematach piszemy
Dlatego wiem że Ty zapewne mnie i tak nie zrozumiesz .A czy jak pogardliwie piszesz o doktorze to ja tobie odpowiem że nigdzie w jego opracowaniach
nie znajdziesz że zycvie trwa wiecznie,ale zapewno jest tam pisane że na DO. mózg najszybciej się regeneruje.Jeżeli potrafisz to zanim jest jeszcze czas
wyciągnij z tego wnioski.A jeżeli chcesz podyskutowac ze mną to zapraszam do tematu "Odma"albo w tym poście wysil ostatkiem siły to co jeszcze Tobie pod czachą zostało i i pisz o Lechu Wałęsie bo taki jest ten temat.
Zapisane
jerzyk
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #6 : 2008-06-21, 18:57:14 »

moderacja

jerzyk przykro mi że ktoś kto ma w swoim niku imię moje .Nie potrafi nawet rozróżnic działów w których o tych tematach piszemy
Dlatego wiem że Ty zapewne mnie i tak nie zrozumiesz .A czy jak pogardliwie piszesz o doktorze to ja tobie odpowiem że nigdzie w jego opracowaniach
nie znajdziesz że zycvie trwa wiecznie,ale zapewno jest tam pisane że na DO. mózg najszybciej się regeneruje.Jeżeli potrafisz to zanim jest jeszcze czas
wyciągnij z tego wnioski.A jeżeli chcesz podyskutowac ze mną to zapraszam do tematu "Odma"albo w tym poście wysil ostatkiem siły to co jeszcze Tobie pod czachą zostało i i pisz o Lechu Wałęsie bo taki jest ten temat.
Nie było moją intencją obrażanie dr.Kwaśniewskiego.Potocznie tak się skraca jego nazwisko i nie ma w tym żadnej próby obrażania.
Zdziwiło mnie to że ty znany obrońca Diety leżysz w szpitalu jakby zaprzeczając tym samym cudownym właściwościom tejże diety i to wszystko.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #7 : 2008-06-21, 19:28:02 »

moderacja

jerzyk przykro mi że ktoś kto ma w swoim niku imię moje .Nie potrafi nawet rozróżnic działów w których o tych tematach piszemy
Dlatego wiem że Ty zapewne mnie i tak nie zrozumiesz .A czy jak pogardliwie piszesz o doktorze to ja tobie odpowiem że nigdzie w jego opracowaniach
nie znajdziesz że zycvie trwa wiecznie,ale zapewno jest tam pisane że na DO. mózg najszybciej się regeneruje.Jeżeli potrafisz to zanim jest jeszcze czas
wyciągnij z tego wnioski.A jeżeli chcesz podyskutowac ze mną to zapraszam do tematu "Odma"albo w tym poście wysil ostatkiem siły to co jeszcze Tobie pod czachą zostało i i pisz o Lechu Wałęsie bo taki jest ten temat.
Nie było moją intencją obrażanie dr.Kwaśniewskiego.Potocznie tak się skraca jego nazwisko i nie ma w tym żadnej próby obrażania.
Zdziwiło mnie to że ty znany obrońca Diety leżysz w szpitalu jakby zaprzeczając tym samym cudownym właściwościom tejże diety i to wszystko.

jerzyk odpisujesz nie na temat i nie w tym dziale,ale przeczytaj jeszcze raz to co powyżej jest napisane,jeżeli w dalszym ciągu nic do Ciebie nie dociera to może napisz w interesującym
ciebie temacie .ALBO MASZ SZANSĘ ZAŁOŻYC NOWY TEMAT O tym że jest jakiś sposób lub dieta,która daje życie wieczne .A lbo zabaw się w Boga i sam stwórz swoje dzieło
a zwoleników Tobie napewno nie zabraknie.Tylko aby wszystko to zrobic wzmocnij to co masz pod czachą i zanim odpowiesz daj te odpowiedz zgodnie z tematem.A tam napewno znajdziesz nurtującą Ciebie odpowiedż nie tracąc mojego czasu na odpowiedż.
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #8 : 2008-06-21, 19:53:00 »

 Ja dostałem jego wypociny że nie jest żydem i  takie tam  pierdoły ,niema sensu pisać .
Woogule teksty były jak do ciula,szkoda czasu . Laughing Laughing Laughing Laughing
Szkoda że przerwał diete ,sztrasznie siemu pogorszyło zdrówko i rozumek.
Odpiisałem mu tak że fak .więcej sie nie odezwał znaczy sie komputer..
Nie zasrewajcie sie z tym adresem............................................. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #9 : 2008-06-21, 20:28:44 »

...Szkoda słów .L.Wałęsa...

Mysle ze nie szkoda!!!  Shocked

Zapros Jurek, Leszka, na nasze forum  Cool

Chetnie sobie popiszemy, moze troche sie Leszek uspokoi Shocked

Grizli itak zrobiłem jak podpowiedziałeś na ten drugi nr g/g nr 1980 wysłałem wiadomośc i co o tym sądzicie,zaprosiłem Prezydenta na dyskusje z nami na tym Forum
Na stronie tytułowej g/g jest nick.Lechu ( NIECH BĘDZIE POCHWALONY ) A oto kopia tego co napisałem i co otrzymałem w odpowiedzi:Piszcie co o tym sądzicie.

JUREK46 17:16:38
Panie prezydencie ( Na wieki Wieków Amen ) piszę z łózka szpitalnego mam 62 lata Proszę o danie mi tej szansy aby móc z Panem zamienic kilka słów
LECHU 17:16:40
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
JUREK46 17:21:44
Panie prezydencie Dziękuję ze dostąpiłem zaszczytu otrzymania i zgody na kilka tematów które chciałbym z Panem przedyskutowac .Może to byc w formie nie koniecznie ciągłej ale niech Pan zechce odpowiadac  na moje pytania byłem też przewodniczącym zakładowej solidarności z latr 80 w zakładzie SHR tj Zakład  Rolny
LECHU 17:21:45
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
JUREK46 17:24:31
Panie Prezydencie jeżeli to mogło byc możliwe to również zaproszam na Forum www.dr-kwaśniewski.pl Czekamy tam
LECHU 17:24:34
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

I JAK TO ZINTERPRETUJECIE ?
Skoro Jurku, po każdym Twoim poście pojawiała się ta sama odpowiedź, to prawdopodobnie jest blokada, tzn. rozmawiać może tylko ten, kto zna hasło. Napisz najpierw odpowiedź" Na wieki wieków, amen" - może to jest hasło?
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #10 : 2008-06-22, 00:54:34 »

szkoda czasu na  bolka walize,
nieważne nawet czy był tw, czy nie,
i tak wiadomo że był marionetką wykonującą polecenia kahału,- rakowskiego, geremka i urbana
które przekazywał Edelmann
wszystko było odgórnie ukartowane
(robotnik leser,katolik - ciemny lud to kupi -i w dodatku umoczony, musiał iść na pasku)
dlatego taki pewny siebie wpadł do stoczni   z desantem korowskich "komandosów"
aby spacyfikować strajki,
jak to się nie udało  to  szedł dalej,
to jest jego prawdziwa historia, łącznie z  okrągło stołową hucpą
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #11 : 2008-06-22, 07:40:01 »

szkoda czasu na  bolka walize,
nieważne nawet czy był tw, czy nie,
i tak wiadomo że był marionetką wykonującą polecenia kahału,- rakowskiego, geremka i urbana
które przekazywał Edelmann
wszystko było odgórnie ukartowane
(robotnik leser,katolik - ciemny lud to kupi -i w dodatku umoczony, musiał iść na pasku)
dlatego taki pewny siebie wpadł do stoczni   z desantem korowskich "komandosów"
aby spacyfikować strajki,
jak to się nie udało  to  szedł dalej,
to jest jego prawdziwa historia, łącznie z  okrągło stołową hucpą

Właśnie dlatego z uporem maniaka będę wysyłał do niego posty może automat mu zapisze że ktoś gdzieś z głębi kraju woła do niego"" Panie Prezydencie niech Pan spróbuje zauważyc ,ze nawet szarga Pan te święte słowa wstawiając je w automatyczną odpowiedż na swoim G/G tylko po to aby w dalszym ciągu uważac się byc większym od Pana Boga.""Dlatego jeżeli nie Pan albo Pana doradzcy czytaja moje wypociny to właśnie Oni w pierwszej kolejności powinni Panu dac do przeczytania że Ktoś próbuje sie z Panem na forum spotkac .Dlatego Ponawiam moje wołanie i zapraszam na FORUM    www.dr-kwaśniewski.pl  Gdzie napewno spotka Pan ludzi ,którzy pomogą Panu w odzyskaniu zdrowego myślenia .
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #12 : 2008-06-22, 09:52:41 »

A oto relacja z dalszymi dowodami że to co piszę na g/g Lech Wałęsy nie pozostaje bez śladu dowodem niech będzie skan odpowiedzi jaka wpłynęł
na mój nr g/g Wiem i jestem przekonany że nie są to jego pomysły,tylko tych cwaniaczków co robią to za niego.Dalej będę pisał aż dotrze to do niego
lub pomoże w tym Matka Boska wpięta w klapie jego.
Skan jaki przesyłam zauważcie daje odpowiedz na pytania nie zadane przezemnie,tak aby to wyglądało na dialog prowadzony przez niego samego.

skan:
LECHU 7:22:36
Witam w dniu  22-06-2008r 
 
Finał moich zmagań w Stoczni w czasie Was interesującym też znacie , Za postawę ,za walkę  ,za zapowiedź już w 1974 r że poważna walka i zwycięstwo nastąpi na fundamencie ZZ  , po różnych bojach w 1976 r jestem zwolniony z pracy w Stoczni , jako jedyny z mandatem  gwarantującym mi w tedy formalnoprawnie nietykalność [3-imonitety] : 1. Społeczny Inspektor Pracy  [SIP] , 2. Delegat wydziału na konferencje zakładową ZZ i dopisywany mi dziś mandat 3.  BOLKA . To skandal nie tylko prawny , na skalę światową jedyny .
Wy bohaterowi od Bolka chcecie mierzyć się ze mną .za tamten czas , Pokażcie Wasze osiągnięcia z tamtego czasu . Pokażcie jaką cenę zapłaciliście . To jest barbarzyństwo , to jest bezczelność,  to jest chamstwo ,brakuje słów .

LECHU 7:22:36
wierzy
LECHU 7:22:36
cie SB a nie mnie .Szkoda słów .L.Wałęsa


A tojest moja dzisiajsza odpowiedż nate dwie niby odpowiedzi.

JUREK46 9:46:55
Widzę że ma Pan chyba służby specjalne,które już wszystko robią za Pana.Przecież ja nie zadawałem Panu tych pytań na które otrzymałem odpowiedż. co widac powyżej.Jeszcze raz ponawiam zaproszenie do dyskusji na Forum www.dr-kwaśniewski.pl  Zapewniam też Pana że będziemy z Panem prowadzic rozmowę merytoryczną

I jak zwykle natychmiastowa odpowiedż.

LECHU 9:46:56
Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #13 : 2008-06-22, 19:40:02 »

(...) Zapewniam też Pana że będziemy z Panem prowadzic rozmowę merytoryczną (...)

To przykre, że na naszym forum jest sporo osób, które cieszą się z możliwości prowadzenia nagonki na największego i najbardziej znanego na świecie z żyjących Polaków.

Ciężko merytorycznie rozmawiać na temat: „czy Pan już przestał kraść – pewnie tak, ale dlaczego się Pan nie przyzna, że kradł 30 lat temu”.

Wałęsa się broni przez swoje czyny i nie potrzebuje żadnej szóstej kserokopii zeznań kolegi kolegi agenta SB by udowadniać swoją niewinność.

„Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni” prywatny osąd może każdy wyrobić sobie na zasadzie „sądźcie po owocach”. To żałosne jak wielu Polaków próbuje znaleźć dziurę w całym próbując obronić tezę, że każdy jest słaby i mały, a jeśli tak nie jest to znaczy, że sprawa jest nie do końca wyjaśniona. Ludzie Ci nie dopuszczają myśli, że są tacy którzy potrafią działać z bezgranicznym oddaniem by jego dzieciom wnukom i całemu narodowi żyło się lepiej.

Za poprzednich rządów przerabialiśmy namiastkę budowania przez ściganie, ale na szczęście w wyborach wybraliśmy w większości budowanie przez rozwój ekonomiczny w stabilnej Europie.

Każdy z nas ma szansę zrobić coś dobrego dla kraju, niech startuje w wyborach i przekona Polaków do swoich idei, jeśli nie czuje się dobrze jako polityk niech się wykaże w bussinesie tworząc nowe miejsca pracy zapewniając przez to dostatek kilku polskim rodzinom.

Drogi Panie Prezydencie, proszę nie marnować zbyt wiele wysiłku na przekonywanie nieprzekonywalnych, że nie jest Pan wielbłądem. Był program w TV gdzie konfrontowano Pana z autorami książki-nagonki, nawet z samego wyrazu twarzy uczestników można było w kilka sekund odczytać kto działa w słusznej sprawie, a kto próbuje wypłynąć ze swojego małego szamba na powierzchnię. To przykre, że wszyscy jako podatnicy finansujemy kształcenie i działalność ludzi mających przed oczami tylko jeden cel – destrukcję. Jestem przekonany, że demokracja i wolność gospodarcza, którą Pan wywalczył dała przewagę mądrym i przedsiębiorczym i prędzej czy później krzykliwy margines malkontentów nie znajdzie swoich następców.

Gdy mieszkałem w Chinach (PRC) i powiedziałem, że jestem Polakiem, każdy wypowiadał się o Polsce tak:

1. Sławni Polacy: Lech Wałęsa, Chopin.
2. Polska jest znana ze swojej heroicznej walki w II Wojnie Światowej.
3. Dlaczego przyjechałeś pracować do Chin? To my Chińczycy chcielibyśmy wyjechać do pracy w Polsce.

Większość Świata Pana docenia,  tych naszych krzykaczy działających na zasadzie kopać i niszczyć proszę traktować jako otumanionych z rzadka przedstawiając powszechnie znane fakty dowodzące, że ich oczywista oczywistość to małe mroczne bagienko, które wysycha.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam

Jako syn internowanego, któremu bezpieka dopiekła i złamała karierę zawodową mogę tylko Bogu i Panu dziękować, że to już tylko przeszłość, o której warto pamiętać by się nie miała szansę powtórzyć.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #14 : 2008-06-22, 20:56:19 »

(...) Zapewniam też Pana że będziemy z Panem prowadzic rozmowę merytoryczną (...)

To przykre, że na naszym forum jest sporo osób, które cieszą się z możliwości prowadzenia nagonki na największego i najbardziej znanego na świecie z żyjących Polaków.

Ciężko merytorycznie rozmawiać na temat: „czy Pan już przestał kraść – pewnie tak, ale dlaczego się Pan nie przyzna, że kradł 30 lat temu”.

Wałęsa się broni przez swoje czyny i nie potrzebuje żadnej szóstej kserokopii zeznań kolegi kolegi agenta SB by udowadniać swoją niewinność.

„Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni” prywatny osąd może każdy wyrobić sobie na zasadzie „sądźcie po owocach”. To żałosne jak wielu Polaków próbuje znaleźć dziurę w całym próbując obronić tezę, że każdy jest słaby i mały, a jeśli tak nie jest to znaczy, że sprawa jest nie do końca wyjaśniona. Ludzie Ci nie dopuszczają myśli, że są tacy którzy potrafią działać z bezgranicznym oddaniem by jego dzieciom wnukom i całemu narodowi żyło się lepiej.

Za poprzednich rządów przerabialiśmy namiastkę budowania przez ściganie, ale na szczęście w wyborach wybraliśmy w większości budowanie przez rozwój ekonomiczny w stabilnej Europie.

Każdy z nas ma szansę zrobić coś dobrego dla kraju, niech startuje w wyborach i przekona Polaków do swoich idei, jeśli nie czuje się dobrze jako polityk niech się wykaże w bussinesie tworząc nowe miejsca pracy zapewniając przez to dostatek kilku polskim rodzinom.

Drogi Panie Prezydencie, proszę nie marnować zbyt wiele wysiłku na przekonywanie nieprzekonywalnych, że nie jest Pan wielbłądem. Był program w TV gdzie konfrontowano Pana z autorami książki-nagonki, nawet z samego wyrazu twarzy uczestników można było w kilka sekund odczytać kto działa w słusznej sprawie, a kto próbuje wypłynąć ze swojego małego szamba na powierzchnię. To przykre, że wszyscy jako podatnicy finansujemy kształcenie i działalność ludzi mających przed oczami tylko jeden cel – destrukcję. Jestem przekonany, że demokracja i wolność gospodarcza, którą Pan wywalczył dała przewagę mądrym i przedsiębiorczym i prędzej czy później krzykliwy margines malkontentów nie znajdzie swoich następców.

Gdy mieszkałem w Chinach (PRC) i powiedziałem, że jestem Polakiem, każdy wypowiadał się o Polsce tak:

1. Sławni Polacy: Lech Wałęsa, Chopin.
2. Polska jest znana ze swojej heroicznej walki w II Wojnie Światowej.
3. Dlaczego przyjechałeś pracować do Chin? To my Chińczycy chcielibyśmy wyjechać do pracy w Polsce.

Większość Świata Pana docenia,  tych naszych krzykaczy działających na zasadzie kopać i niszczyć proszę traktować jako otumanionych z rzadka przedstawiając powszechnie znane fakty dowodzące, że ich oczywista oczywistość to małe mroczne bagienko, które wysycha.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam

Jako syn internowanego, któremu bezpieka dopiekła i złamała karierę zawodową mogę tylko Bogu i Panu dziękować, że to już tylko przeszłość, o której warto pamiętać by się nie miała szansę powtórzyć.
Adam319 - brawo!!!
Ciekawe tylko, czy prezydent Wałęsa to przeczyta?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #15 : 2008-06-22, 21:25:39 »

...Adam319 - brawo!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Ciekawe tylko, czy prezydent Wałęsa to przeczyta?...

Tak Adam, "brawo"!!!
Pewnie Adam liczysz na to, ze Leszek to przeczyta Cool Shocked

I co myslisz pewnie, ze taka piekna "przemowa"
pomoze w "oczyszczeniu duszy" Leszka?
Jak tak, to sie bardzo grubo mylisz!!!  Shocked Shocked Shocked

Jak by to wytlumaczyc o co mi chodzi?

np. Mam odczucie, ze Twoje "pisanie" to tak troche, jak by, "smiertelnie choremu czlowiekowi"
"wciskac klamstwa", ze jest "okazem zdrowia" i wyglada jak "Tarzan" Cool Razz

To taka "hiperhipokryzja"!!!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #16 : 2008-06-22, 21:56:06 »

Wiesz Grizzly,


Jesteś gwiazdą na tym forum, ale nie odżywiasz się zgodnie z zasadami podanymi przez dr Kwaśniewskiego.
Może Twoje poglądy na odżywianie i na wydarzenia polityczne się jeszcze zmienią.
Póki serce bije zawsze jest nadzieja.

Ja jak słyszę pewne poglądy zwłaszcza w temacie ile to Papież JPII lub Lech Wałęsa złego uczynił to zawsze się zastanawiam – jak by tak zwiększyć dzienne spożycie tłuszczu zwierzęcego to czy takie postrzeganie Świata się nasila czy zanika.

Każdy sposób postrzegania Świata jest dobry jeśli skłania do KONSTRUKTYWNEGO pozytywnego działania.
Zawsze miałem wrażenie, że nagonka to nie jest to co misie lubią najbardziej. NAGONKA to zwykle praca „planktonu” manipulowanego i/lub opłacanego przez zdegenerowane „ELITY”.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #17 : 2008-06-22, 22:14:27 »

Nie wiem czy jest sens "wykłócać" się o politykę.
Wbrew pozorom polityka jest tym samym co religia.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #18 : 2008-06-22, 22:18:24 »

...Ja jak słyszę pewne poglądy zwłaszcza w temacie ile to Papież JPII lub Lech Wałęsa złego uczynił to zawsze się zastanawiam – jak by tak zwiększyć dzienne spożycie tłuszczu zwierzęcego to czy takie postrzeganie Świata się nasila czy zanika.

Każdy sposób postrzegania Świata jest dobry jeśli skłania do KONSTRUKTYWNEGO pozytywnego działania.
Zawsze miałem wrażenie, że nagonka to nie jest to co misie lubią najbardziej. NAGONKA to zwykle praca „planktonu” manipulowanego i/lub opłacanego przez zdegenerowane „ELITY”....

Adam, tak naprawde to troche sie ciesze, ze jest Ktos, Taki jak Ty,
Ktos kto potrafil cos takiego napisac, ja niestety niepotrafie.  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Oczywiscie w tym znaczeniu, ze sumienie i dusza moja "nie pozwalaja"  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Gdybym "czul" tak jak Ty napisales, to pewnie "podpisal bym sie" pod twoim postem jak Bea,
ale w mojej duszy sa, "bardzo glebokie rany i ciernie" po prostu pisze co czuje. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Wiem, ze sa osoby z naszego forum ktore "sympatyzuja" z "archetypem" fenomenu Leszka
dlatego wprowadzam "atocenzure" i "pewien sposob" ogranicze swoje krytyczne uwagi
co do naszego Leszka. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #19 : 2008-06-22, 22:23:06 »

Wiesz Grizzly,


Jesteś gwiazdą na tym forum

Znaczy się,że były jakieś wybory tutaj? To dlaczego ja o tym nie wiem? Dlaczego pominęliście mnie? Będę płakać  Crying or Very sad
To niesprawiedliwe  Sad
"Rządam" unieważnienia tych wyborów,bo weszę spisek za moimi plecami.
Grizzly się "wgryzł" w Wasze łaski.Na pewno Wam pisze darmowe jadłospisy i "układa tabele" i sprzedaje Wam tanio mięso i jajka i robi darmowe badania hdl i ldl .
To jest nie "fer" !  Evil or Very Mad Crying or Very sad Idea Neutral
 
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.