forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 03:00:22

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Lech WAŁĘSA NA G/G
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Lech WAŁĘSA NA G/G  (Przeczytany 44350 razy)
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #20 : 2008-06-22, 23:05:49 »

Wiesz Grizzly,


Jesteś gwiazdą na tym forum, ale nie odżywiasz się zgodnie z zasadami podanymi przez dr Kwaśniewskiego.
Może Twoje poglądy na odżywianie i na wydarzenia polityczne się jeszcze zmienią.
Póki serce bije zawsze jest nadzieja.

Ja jak słyszę pewne poglądy zwłaszcza w temacie ile to Papież JPII lub Lech Wałęsa złego uczynił to zawsze się zastanawiam – jak by tak zwiększyć dzienne spożycie tłuszczu zwierzęcego to czy takie postrzeganie Świata się nasila czy zanikaKażdy sposób postrzegania Świata jest dobry jeśli skłania do KONSTRUKTYWNEGO pozytywnego działania.
Zawsze miałem wrażenie, że nagonka to nie jest to co misie lubią najbardziej. NAGONKA to zwykle praca „planktonu” manipulowanego i/lub opłacanego przez zdegenerowane „ELITY”.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam

Adam 319 Niewiem skąd u Ciebie takie przekonanie że jest na tym Forum wielu,którzy chcieli by zdyskredytowac Lecha Wałęsę otworzyłem ten temat
z informacją że lech Wałesa podał swój nr g/g następnie podał też i drugi,wszystkie te posty możesz mi wierzyc że służą do obłudy .Jeżeli nie wierzysz sam sprawdz
może akurat z tobą zechce porozmawiac .Ja chociaż mam moralne prawo rozmawiac ze swoim Prezydentem jak daje namiar i do rozmowy zaprasza.Ale jak widzę Ty grizlemu zarzycasz że on nie jest na żywieniu optymalnym ,czyżby Tylko ten co jest optymalny powinien popierac Twoje zdanie.Bedę w dalszym ciągu prosił o możliwośc powiedzenia Panu WAŁĘSIE TEGO CO MA MU DO POWIEDZENIA WIĘKSZOŚC SPOŁECZEŃSTWA I ZAPYTAC Dlaczego to jednych teczki mogły byc otwierane i całe brudu prawdziwe czy przez ugeków tworzone pokazane .A Pańska teczka ma tabu służyc.Po co ta cała wrzawa czy nie lepiej było przyjąc zaproszenie do TV i w nim dla narodu wszystko wyznac to co jest i było a potem sądami straszyc.Adam jezeli zobaczysz czemu służy Te jego g/g to sam zmienisz zdanie Czy dla Ciebie inną sytuacją było jak poprzez polityczne otwarcie teczki Premier Gilowskiej musiała
się bronic ale nigdy nie krzyczała że Ona wszystkich za to pod sąd postawi,spokojnie przeszła sprawę i udokumentowała czemu miała służyc sprawa cała.Moje zdanie jest takie że Nawet Lech Wałesa też tak zrobic powinien i nie było by nigdy problemu.
\
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #21 : 2008-06-22, 23:10:35 »

(...) Zapewniam też Pana że będziemy z Panem prowadzic rozmowę merytoryczną (...)

To przykre, że na naszym forum jest sporo osób, które cieszą się z możliwości prowadzenia nagonki na największego i najbardziej znanego na świecie z żyjących Polaków.

Ciężko merytorycznie rozmawiać na temat: „czy Pan już przestał kraść – pewnie tak, ale dlaczego się Pan nie przyzna, że kradł 30 lat temu”.

Wałęsa się broni przez swoje czyny i nie potrzebuje żadnej szóstej kserokopii zeznań kolegi kolegi agenta SB by udowadniać swoją niewinność.

„Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni” prywatny osąd może każdy wyrobić sobie na zasadzie „sądźcie po owocach”. To żałosne jak wielu Polaków próbuje znaleźć dziurę w całym próbując obronić tezę, że każdy jest słaby i mały, a jeśli tak nie jest to znaczy, że sprawa jest nie do końca wyjaśniona. Ludzie Ci nie dopuszczają myśli, że są tacy którzy potrafią działać z bezgranicznym oddaniem by jego dzieciom wnukom i całemu narodowi żyło się lepiej.

Za poprzednich rządów przerabialiśmy namiastkę budowania przez ściganie, ale na szczęście w wyborach wybraliśmy w większości budowanie przez rozwój ekonomiczny w stabilnej Europie.

Każdy z nas ma szansę zrobić coś dobrego dla kraju, niech startuje w wyborach i przekona Polaków do swoich idei, jeśli nie czuje się dobrze jako polityk niech się wykaże w bussinesie tworząc nowe miejsca pracy zapewniając przez to dostatek kilku polskim rodzinom.

Drogi Panie Prezydencie, proszę nie marnować zbyt wiele wysiłku na przekonywanie nieprzekonywalnych, że nie jest Pan wielbłądem. Był program w TV gdzie konfrontowano Pana z autorami książki-nagonki, nawet z samego wyrazu twarzy uczestników można było w kilka sekund odczytać kto działa w słusznej sprawie, a kto próbuje wypłynąć ze swojego małego szamba na powierzchnię. To przykre, że wszyscy jako podatnicy finansujemy kształcenie i działalność ludzi mających przed oczami tylko jeden cel – destrukcję. Jestem przekonany, że demokracja i wolność gospodarcza, którą Pan wywalczył dała przewagę mądrym i przedsiębiorczym i prędzej czy później krzykliwy margines malkontentów nie znajdzie swoich następców.

Gdy mieszkałem w Chinach (PRC) i powiedziałem, że jestem Polakiem, każdy wypowiadał się o Polsce tak:

1. Sławni Polacy: Lech Wałęsa, Chopin.
2. Polska jest znana ze swojej heroicznej walki w II Wojnie Światowej.
3. Dlaczego przyjechałeś pracować do Chin? To my Chińczycy chcielibyśmy wyjechać do pracy w Polsce.

Większość Świata Pana docenia,  tych naszych krzykaczy działających na zasadzie kopać i niszczyć proszę traktować jako otumanionych z rzadka przedstawiając powszechnie znane fakty dowodzące, że ich oczywista oczywistość to małe mroczne bagienko, które wysycha.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam

Jako syn internowanego, któremu bezpieka dopiekła i złamała karierę zawodową mogę tylko Bogu i Panu dziękować, że to już tylko przeszłość, o której warto pamiętać by się nie miała szansę powtórzyć.

synek
ty znasz tylko bajki nie historię  pisaną na własnej skórze
więc przestań klepać bzdury za  mediami które wykreowały tego fałszywego bohatera dla ciemniaków

żałosny jesteś z twymi wypocinami
ślepy  więcej widzi od ciebie

mówisz "po owocach poznacie ich"?
właśnie poznaliśmy


zdradził wszystkie ideały i  wszystkich uczciwych
niczego nie zbudował a wszystko rozwalił
 

ps. nie próbuj wyjeżdżać  z nieudacznikami i moherami
bo radziłem sobie za komuny i teraz też
nie liżąc nikogo i nie będąc niczyim psem
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #22 : 2008-06-22, 23:41:21 »

Jurek46 i Ali,

Przykro mi, że Was ktoś skrzywdził, pisząc odpowiedź merytoryczną musiałbym jednak przeczytać nieretoryczne pytanie, a w Waszych postach takiego nie ma. Czas teczek się dawno skończył, bagienko wyschło, warto by tak usiąść i pomyśleć co zrobić konstruktywnego, a nie patrzyć na co / na kogo napluć.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam

PS Poziom merytoryczności Waszych postów chyba jednak nie zachęci Pana Prezydenta do wizyty tutaj, mimo, że wiele razy udowodnił, że woli być lwem niż lisem. Wypłakać i popluć najlepiej sobie można pływając w płytkiej chłodnej rzece, przyniesie to ukojenie, a otoczenie nie będzie zakłopotane. Pogoda sprzyja relaksowi.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #23 : 2008-06-23, 00:32:24 »

Jurek46 i Ali,

Przykro mi, że Was ktoś skrzywdził, pisząc odpowiedź merytoryczną musiałbym jednak przeczytać nieretoryczne pytanie, a w Waszych postach takiego nie ma. Czas teczek się dawno skończył, bagienko wyschło, warto by tak usiąść i pomyśleć co zrobić konstruktywnego, a nie patrzyć na co / na kogo napluć.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam

iPS Poziom merytoryczności Waszych postów chyba jednak nie zachęci Pana Prezydenta do wizyty tutaj, mimo, że wiele razy udowodnił, że woli być lwem niż lisem. Wypłakać i popluć najlepiej sobie można pływając w płytkiej chłodnej rzece, przyniesie to ukojenie, a otoczenie nie będzie zakłopotane. Pogoda sprzyja relaksowi.

co masz do powiedzenia  skoro  znasz tylko bajdy nie fakty
i mylą ci się pojęcia

nie skrzywdził a  zdradził i oszukał - chyba  jest to zasadnicza różnica

ano tak czas teczek się kończy a beneficjenci przechodzą na zasłużone tłuste emeryturki
reszta hołoty  na głodowe

bolek waliza ""leF"" he he " chcem i nie mogem"
jedyne co tylko  mógł to nocną zmianę zarządził - i legalny rząd Olszewskiego obalił

aha
żeby  coś konstruktywnego zbudować należałoby czas cofnąć
nawet cudotwórca donek nic nie wskóra
skoro majątek jest już  w obcych rękach

teraz to  zostało tylko" każdy sobie rzepke skrobie"

ps. mierny zaszczyt mieć takiego "prezydęta"
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #24 : 2008-06-23, 04:52:30 »

Jurek46 i Ali,

Przykro mi, że Was ktoś skrzywdził, pisząc odpowiedź merytoryczną musiałbym jednak przeczytać nieretoryczne pytanie, a w Waszych postach takiego nie ma. Czas teczek się dawno skończył, bagienko wyschło, warto by tak usiąść i pomyśleć co zrobić konstruktywnego, a nie patrzyć na co / na kogo napluć.

Pozdrawiam serdecznie,
Adam

PS Poziom merytoryczności Waszych postów chyba jednak nie zachęci Pana Prezydenta do wizyty tutaj, mimo, że wiele razy udowodnił, że woli być lwem niż lisem. Wypłakać i popluć najlepiej sobie można pływając w płytkiej chłodnej rzece, przyniesie to ukojenie, a otoczenie nie bę\


Adam w/g Ciebie zachowanie Lecha Wałesy zaraz po informacji o tym ,że  historycy IPN wydają książkę o Nim było normalne
Dzięki jego zachowaniu i krzyku oraz straszenie sądami.Wybacz ja jednak wolę miec inne zdanie,i abym je zmienił musiałbym
rozmawiac nie z obrazem aby móc otrzymac chociaż by na forum merytoryczną odpowiedż
Zrozum w końcu że On to co w tej chwili robi przekonuje już większośc Polaków że jemu było wolno zostac nawet agentem i nikt nie będzie mu mówił i oczekiwał aby On musiał zdawac raport dla tych którzy mu zaufali.Jeżeli piszesz o manipulacji to troszeczkę pomyśl kto kogo pragnie zmanipulowac..
Podam jAK On powinien postąpic  - właśnie tak jak postąpił w sprawach swej DO. przyznał się inapisał że ze względu na częste wyjazdy nie ma szans na utrzymanie Diety Optymalnej.
I dlatego czekałem że może jakimś cudem dostąpię rozmowy na g/g nie z automatem a z samym właścicielem.,proponowałem że właśnie wtedy zadam proste merytoryczne pytania
Dziwi mnie że proponujesz mi zimną kąpiel sam najpierw z niej skorzystaj,może to właśnie Tobie rozjaśniło by się w głowie.A musisz też wiedziec że również i ja wiolał bym rozmawiac nie z Lwem ale z z normalnym człowiekiem.
odnośnie zaproszenia na forum wiedziałem że nie bedzie spełnione,ale miałem cichą nadzieje że skoro podaje i zaprasza do rozmowy na g/g .Wiesz jak to wygląda to też tak jakbym ja chciał zareklamowac w internecie że mam do sprzedania klucz do szczęścia i zaprosił zainteresowanych na g/g podał im nr aby mogli usłyszec jaki to ja byłem Lwem .A jednocześnie kazał im czytac odpowiedzi "Niech będzie pochwalony"i nic więcej.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #25 : 2008-06-23, 07:41:10 »

Cytuj z: adam319

Większość Świata Pana docenia,  tych naszych krzykaczy działających na zasadzie kopać i niszczyć proszę traktować jako otumanionych z rzadka przedstawiając powszechnie znane fakty dowodzące, że ich oczywista oczywistość to małe mroczne bagienko, które wysycha.
Pozdrawiam serdecznie,
Adam

Jako syn internowanego, któremu bezpieka dopiekła i złamała karierę zawodową mogę tylko Bogu i Panu dziękować, że to już tylko przeszłość, o której warto pamiętać by się nie miała szansę powtórzyć.

Adam a mnie nie internowano ale też mnie bespieka nie złamała tzn. że ja już dzisiaj nie mam prawa do życia,i nie mogę nawet myślec o tym że czas już najwyższy na wyjaśnienie
całemu polskiemu społeczeństwu tej mrocznej historii i tym samym zamknąc raz na zawsze temat lustracji a resztę pozostawic niezależnym historyką i nie ukrywac niczego co prędzej czy póżniej bedzie odkryte i wyjaśnione,dlaczego nie można  tego zrobic właśnie dzisiaj.Pamiętaj że nawet nie wiesz ilu internowanych zostało skrzywionych tylko dlatego że chcieli
ratowac swych bliskich,złamani przez bespieke skruszeni siedzą dzisiaj na peryferiach i boją się o swe życie.Tobie może jest i dobrze bo niestety w Polsce jest jak dotychczas dozwolone dostatnie życie tym którzy byli tylko internowani,chociarz też nie wszystkim.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #26 : 2008-06-23, 08:54:07 »

Przykro mi, ...

Jesteś albo naiwny, albo nieświadomy ... nie wiem co gorsze.
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #27 : 2008-06-23, 09:22:22 »

Jurek46 i Ali,

Przykro mi, że Was ktoś skrzywdził, pisząc odpowiedź merytoryczną musiałbym jednak przeczytać nieretoryczne pytanie, a w Waszych postach takiego nie ma. Czas teczek się dawno skończył, bagienko wyschło, warto by tak usiąść i pomyśleć co zrobić konstruktywnego, a nie patrzyć na co / na kogo napluć.



100% racji. Dziękuję za głos  rozsądku. Większość Polaków babrze się w łajnie przeszłości i nie umie odróżnić rzeczy ważnych od nieistotnych. Żyją w świecie bajek i iluzji, jak małe, niedojrzałe dzieci. Wciąż marzą o Wielkiej Polsce Katolickiej "od morza do morza", którą będzie "Chrystusem", "pawiem narodów". To oczywiście mrzonki, ale to boli, jak ktoś tym "patriotom" powie to w twarz,  dlatego tak bardzo nienawidzi się w Polsce ludzi, którzy myślą racjonalnie, pragamtycznie.  Wałęsa mimo błędów, które popełnił, ma 100 razy więcej zasług niż  kaczyńscy - idole forumowych "patriotów". Jeteśmy częścią Obozu Zachodnieg, lidera bezpieczeństwa i dobrobytu w skali światowej. Osiągnęliśmy to m.in. dzięki Wałęsie i ludziom podobnie jak on myślącym.

Ciekawe, że wam sympatykom "Wielkiej Polski Katolickiej" nie przeszkadza fakt, że tak wielu współpracowników waszych kaczych idoli było w PZPR. Że co najmniej 10% funkcjonariuszy kościoła katolickiego, w którego nakazy ślepo i bezrefleksyjnie wierzycie, ochoczo współpracowało z SB i UB.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #28 : 2008-06-23, 09:58:59 »

Są dwa "obozy" ;jedni "za" drudzy "przeciw" .

Ci ,krórzy są "za"  ,tak samo jak Ci,którzy są "przeciw" są "wiednym worze" i "kwiczą"  Razz
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #29 : 2008-06-23, 11:03:41 »

Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #30 : 2008-06-23, 11:05:46 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #31 : 2008-06-23, 11:46:49 »

Na przestrzeniach lat panowały różne rządy- jedni drugich "wypierali" .Dziwne tylko ,że "inaczej" panowali.Niby mieli ten sam cel -"dobro narodu",a jednak postępowali z goła różnie.
Za panowania jednego rządu jedni się "pieli do góry" ,drudzy "spadali z góry" .Dla tych którzy się "pieli do góry" sposób panowania rządu był bardzo dobry,a nawet doskonały ,a dla tych,którzy "spadali", panowanie było złe-to naturalne.

I tak .Dla jednych Wałęsa jest "wybawcą",a dla drugich "sprawcą złego" -stąd te różnice zdań,które i tak do niczego dobrego nie prowadzą.
Przecież i tak wszystkim chodzi o dobro narodu,więc dlaczego nie patrzeć w przyszłość.
Niestety ale żeby coś konstruktywnego zrobić,trzeba zamknąć nieraz pewien etap naszego życia,bo jesli będzie się wracać do niego,nie bedziemy mogli jednocześnie "być tu i teraz" i tworzyć przyszłość.Jak się robi na raz jedno i drugie,to ani "to" nie wychodzi,ani "tamto".
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #32 : 2008-06-23, 13:26:16 »

Na przestrzeniach lat panowały różne rządy- jedni drugich "wypierali" .Dziwne tylko ,że "inaczej" panowali.Niby mieli ten sam cel -"dobro narodu",a jednak postępowali z goła różnie.
Za panowania jednego rządu jedni się "pieli do góry" ,drudzy "spadali z góry" .Dla tych którzy się "pieli do góry" sposób panowania rządu był bardzo dobry,a nawet doskonały ,a dla tych,którzy "spadali", panowanie było złe-to naturalne.

I tak .Dla jednych Wałęsa jest "wybawcą",a dla drugich "sprawcą złego" -stąd te różnice zdań,które i tak do niczego dobrego nie prowadzą.
Przecież i tak wszystkim chodzi o dobro narodu,więc dlaczego nie patrzeć w przyszłość.
Niestety ale żeby coś konstruktywnego zrobić,trzeba zamknąć nieraz pewien etap naszego życia,bo jesli będzie się wracać do niego,nie bedziemy mogli jednocześnie "być tu i teraz" i tworzyć przyszłość.Jak się robi na raz jedno i drugie,to ani "to" nie wychodzi,ani "tamto".

Edytko ja w tym poście się z Tobą zgadzam ,że dawno już powinno nastąpic to zamknięcie.Należy otworzyc wszystkich teczki,a historycy powinni móc spokojnie zbadac
i opisac,a każdy kto by się z ich opinią nie zgodził ,jako wolny człowiek miał prawo w szybkim tępie przed sądem udowodnic że tak nie było.Ale jak sama widzisz nie jest to
w Polsce możliwe bo nie dla każdego Polaka jest jedno prawo.sądy też powinne byc oczyszczone,i działacc sprawnie aby nie było tego co jest dzisiaj ,że pospolity złodziej jest skazywany natychmiast,a politycy umoczeni po uszy w korupcji trzymali się stołków,i robiąc dobrą minę do złej gry, udawali że w Polsce mamy wolnośc.
Ponownie ponawiam pytanie czy takie zamknięcie nie było by dobrym rozwiązaniem "Bolek" jeżeli był Bolkiem powinien Naród przeprosic,i zamknąc niepotrzebne dywagacje .I to było by honorowym wyjściem .Naród może by się zjednał i powstała by niepartyjna władza ,która działała by dla dobra nas wszystkich.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #33 : 2008-06-23, 14:31:35 »

...Za panowania jednego rządu jedni się "pieli do góry" ,drudzy "spadali z góry" .Dla tych którzy się "pieli do góry" sposób panowania rządu był bardzo dobry,a nawet doskonały ,a dla tych,którzy "spadali", panowanie było złe-to naturalne.

I tak .Dla jednych Wałęsa jest "wybawcą",a dla drugich "sprawcą złego" -stąd te różnice zdań...

Masz racje, zawsze beda dwie grupy "spoleczne" o roznych idealach,
ktorych glosy  "powolaja" formalna wladze.  Cool

Zwolennikow "komuszej-lewackiej" filozofii z pewnoscia nigdy nie zabraknie. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Kazdy powinien miec jednak swiadomosc,
ze "politycy lewicy" to "najgorsze scierwo" pod sloncem,
ktore wlasnie "falszem i zbrodnia" wyzwalaja w "planktonie"
najgorsze instykty doprowadzajac cywilizacje ludzka do zaglady
w tym "lajniackim bagnie' lumpenproletariackiej filozofii:
"SELEKCJI NEGATYWNEJ" Shocked  Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad

Zwolennicy  "ELITARNEJ-PRAWICOWEJ" filozofii wybieraja z kolei, "POLITYKOW PRAWICY",
ktorzy wyzwalaja  w "planktonie" instynkty "czlowieka rozumnego"
gdzie cywilizacja ludzka moze rozwijac sie "stabilnie ku ogolnemu dobrostanowi"
Taka "spoleczna konfiguracja"  gwarantuje sprawne funkcjonowanie mechanizmu:
"SELEKCJI POZYTYWNEJ"  Shocked Cool Cool Cool



Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #34 : 2008-06-23, 14:55:59 »

http://tomcuk.w.interia.pl/tabelka.htm

A to tak dla porządku co znaczy Prawica, a co Lewica, w Polsce jak zwykle mamy dokładnie tak, a nawet odwrotnie. :8

W sumie wylądowaliśmy w Eurosocjalizmie, ale mogło być znacznie gorzej przy pomysłowości co niektórych naszych polityków.
Mamy szansę na stabilność i rozwój gospodarczy (aczkolwiek duszony biurokracją).
a co lewica, w Polsce jak zwykle mamy dokładnie tak, a nawet odwrotnie. :8
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #35 : 2008-06-23, 15:00:33 »

...Za panowania jednego rządu jedni się "pieli do góry" ,drudzy "spadali z góry" .Dla tych którzy się "pieli do góry" sposób panowania rządu był bardzo dobry,a nawet doskonały ,a dla tych,którzy "spadali", panowanie było złe-to naturalne.

I tak .Dla jednych Wałęsa jest "wybawcą",a dla drugich "sprawcą złego" -stąd te różnice zdań...

Masz racje, zawsze beda dwie grupy "spoleczne" o roznych idealach,
ktorych glosy  "powolaja" formalna wladze.  Cool

Zwolennikow "komuszej-lewackiej" filozofii z pewnoscia nigdy nie zabraknie. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Kazdy powinien miec jednak swiadomosc,
ze "politycy lewicy" to "najgorsze scierwo" pod sloncem,
ktore wlasnie "falszem i zbrodnia" wyzwalaja w "planktonie"
najgorsze instykty doprowadzajac cywilizacje ludzka do zaglady
w tym "lajniackim bagnie' lumpenproletariackiej filozofii:
"SELEKCJI NEGATYWNEJ" Shocked  Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad

Zwolennicy  "ELITARNEJ-PRAWICOWEJ" filozofii wybieraja z kolei, "POLITYKOW PRAWICY",
ktorzy wyzwalaja  w "planktonie" instynkty "czlowieka rozumnego"
gdzie cywilizacja ludzka moze rozwijac sie "stabilnie ku ogolnemu dobrostanowi"
Taka "spoleczna konfiguracja"  gwarantuje sprawne funkcjonowanie mechanizmu:
"SELEKCJI POZYTYWNEJ"  Shocked Cool Cool Cool

Grizli jestem pod wrazeniem Twojej spostrzegawczości najlepiej nic nie mówiąc powiedziec wszystko ,że własciwie nic nie ma się do powiedzenia
Wysil swój niedżwiedzi umysł i wspomóż nas swoją inteligencją i powiedz jak zaprosic na te Forum Prezydęta Wałęsę,jeżeli On nie chce wogóle odzywac się na stworzone przez samego siebie g/g miało mu to służyc do kontaktów z całym społeczeństwem,a nie tylko z Elitą ,którą on napewno nie jest.Chyba że Ty uważasz ze wystarczy miec trochę kasy i z tego właśnie tytułu można przyznac mu ten elitarny tytuł.A tutaj podaje dzisiejsze moje starania abyśmy mieli szansę zaprosic Jego na tą stronę ;

Szczęśc Boże ale codziennie będę wysyłał zaproszenie aż zostanie zauważone. Zapraszam www.dr-kwaśniewski.pl  Tam trwa już dyskusja bardzo bylibyśmy wdzieczni gdyby Pan mógl nas zaszczycic swoim wpisem
Odpowiedż jest dalej automatyczna i brzmi - Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.odpowiedziałem -Na wieki wieków Amen.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #36 : 2008-06-23, 15:22:20 »

http://tomcuk.w.interia.pl/tabelka.htm

A to tak dla porządku co znaczy Prawica, a co Lewica, w Polsce jak zwykle mamy dokładnie tak, a nawet odwrotnie. :8

W sumie wylądowaliśmy w Eurosocjalizmie, ale mogło być znacznie gorzej przy pomysłowości co niektórych naszych polityków.
Mamy szansę na stabilność i rozwój gospodarczy (aczkolwiek duszony biurokracją).
a co lewica, w Polsce jak zwykle mamy dokładnie tak, a nawet odwrotnie. :8

Adam 319 Podaj mi chociarz jedną dziedzinę w której Ty chcesz zauważyc że dzisiejszy rząd przez te siedem miesięcy coś potrafił zrobic.
Dalej wierzysz w cuda i Irlandię a niedługo dowiesz się że mamy duże osiągnięcia w zwrocie majątków wszystkim ,którzy zechcą wracac do swojego FATERLANDU.
Uważaj więc trochę by czasami nie spotkało Ciebie takie nieszczęście ,które już dotyka naszych obywateli,a mianowicie że eksmitowani są na bruk bo w zgiełku
zawiści zapomniano przez 50 lat doprowadzic księgi aby w nowej Polsce mogły byc rzeczywiście wieczyste.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #37 : 2008-06-23, 16:15:50 »

http://tomcuk.w.interia.pl/tabelka.htm

A to tak dla porządku co znaczy Prawica, a co Lewica, w Polsce jak zwykle mamy dokładnie tak, a nawet odwrotnie. :8

W sumie wylądowaliśmy w Eurosocjalizmie, ale mogło być znacznie gorzej przy pomysłowości co niektórych naszych polityków.
Mamy szansę na stabilność i rozwój gospodarczy (aczkolwiek duszony biurokracją).
a co lewica, w Polsce jak zwykle mamy dokładnie tak, a nawet odwrotnie. :8

Fajne zestawienie pod tym linkiem Cool
"Eurosocjalizm" to okreslenie niestety pasuje do naszej "Polskiej" sytuacji. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Leszek rowniez niestety jest "ikona" tego wszystkiego co sie od lat "60" w Polsce dzieje. Shocked Shocked Shocked

Ja jedynie mam do Leszka jeszcze "cien sympati", tylko dlatego ze slyszalem
o jego "ZYDOWSKIM RODOWODZIE" nie pamietam czy po mamie czy po tacie.
Pewnie lepiej bedzie wiedzial Ali, On zna lepiej historie Zydow. Cool

Gdyby nie te powiazania Leszka, z WIELKIM NARODEM ZYDOWSKIM !!!
to ta postac bylaby zupelnie "KATASTROFALNA" dla mnie. Shocked Shocked Shocked Cool
Slyszalem jednak, ze nawet tych nobilitujacych koligacji Leszek sie rowniez wypiera. Shocked Shocked Shocked

Co to za czlowiek? Shocked Shocked Shocked Dajcie spokoj !!! Shocked Shocked Shocked

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #38 : 2008-06-23, 16:25:42 »

...Wysil swój niedżwiedzi umysł i wspomóż nas swoją inteligencją i powiedz jak zaprosic na te Forum Prezydęta Wałęsę,jeżeli On nie chce wogóle odzywac się na stworzone przez samego siebie g/g ...

Jurek, jestem pewien, ze Leszek ma obecnie "POTWORNEGO" kaca
w przenosni i doslownie, dlatego bedzie stronil od kontaktow w "realu" Shocked Shocked Shocked

W tej chwili z "TAKA DEPRECHA" Shocked Shocked Shocked woli otaczc sie "falszywymi potakiwaczami"
i "koniunkturalnymi pseudowielbicielami", ale to pomaga "jak narkotyk"
i wciaga "delikwenta" w jeszcze wieksze bagno Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #39 : 2008-06-23, 17:45:26 »

...Wysil swój niedżwiedzi umysł i wspomóż nas swoją inteligencją i powiedz jak zaprosic na te Forum Prezydęta Wałęsę,jeżeli On nie chce wogóle odzywac się na stworzone przez samego siebie g/g ...

Jurek, jestem pewien, ze Leszek ma obecnie "POTWORNEGO" kaca
w przenosni i doslownie, dlatego bedzie stronil od kontaktow w "realu" Shocked Shocked Shocked

W tej chwili z "TAKA DEPRECHA" Shocked Shocked Shocked woli otaczc sie "falszywymi potakiwaczami"
i "koniunkturalnymi pseudowielbicielami", ale to pomaga "jak narkotyk"
i wciaga "delikwenta" w jeszcze wieksze bagno Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Grizli ja jestem za a nawet przeciw .Pamiętasz chyba te słowa .Ale naprawdę niewiedziałem że powiązania Leszka mogą byc barierą w kątaktach ze społeczeństwem
Wiem że On się zagubił uwierzył tym potakiwaczą nawet z profesorskimi tytułami ,że będzie nowym niekoronowanym królem Lechem pierwszym.
A były Prezydent sponiewierany przez zawistną Platformę i nie nasze już media będzie "stańczykiem na jego Dworze.


Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 18 zapytaniami.