forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:17:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658480 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Lech WAŁĘSA NA G/G
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Lech WAŁĘSA NA G/G  (Przeczytany 44150 razy)
ali
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #60 : 2008-06-27, 00:01:38 »

...No jasne  Smile Zostawmy wszystko historykom...

Co mysla "internetowi" o "konfidentach"  Shocked Shocked Shocked

http://proca.pl/pokaz/1516/czy_przebaczylabys_leslawowi_maleszce



nawet religia nie przebacza bezwarunkowo
musi być skrucha i przyznanie się do winy
przyrzeczenie poprawy
i zadośćuczynienie - czyli naprawienie szkód

a nie bezczelne zakłamywanie
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #61 : 2008-06-27, 12:30:43 »

Lech Wałęsa zrezygnował z tłumaczenia się - http://wiadomosci.onet.pl/1777826,11,item.html .
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #62 : 2008-06-27, 12:56:30 »

"Agenci przewrócili komunizm, oddali wam w ręce, a wy nie wiecie co z tym zrobić. Chwała agentom - ironizował Wałęsa." - co za tupet! To on nie wie w czyich rękach jest władza w Polsce?

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #63 : 2008-06-27, 17:48:56 »

"Agenci przewrócili komunizm, oddali wam w ręce, a wy nie wiecie co z tym zrobić. Chwała agentom - ironizował Wałęsa." - co za tupet! To on nie wie w czyich rękach jest władza w Polsce?

Halinko Właśnie w tym celu założyłem ten post codziennie wysyłam zaproszenie na dwa nr g/g Lecha Wałęsy do podzielenia sie z nami Optymalnymi, a jest nas juzz nie mała grupa
a i Ci którzy w skrytości też stosują się do zasad ZO.Wystarczy aby On albo jego przydupasy odczytali to że może spróbowac na forum napisac ,a potem nawet jak nie będzie miał czasu to wszystko może przeczytac jak czas na to mu pozwoli.Ale coraz bardziej zaczynam wierzyc że Pan Wałęsa sie zagubił,z nikim nie chce dyskutowac na wszystkich aie obraża
Nie przyjmuje żadnych rad TVP TEŻ MU PROPONOWAŁA Orędzie do narodu,niestety nie przyjął aproszenia a nawet ubliżył jej prezesowi.A dzisiaj w tym wywiadzie radiowym całkowicie
się ośmieszył.On chciałby żeby wszyscy w jego wersje ślepo wierzyli.
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #64 : 2008-06-27, 18:28:11 »

           Ciekawy artykuł .             Jak bezpieka walczyła w obronie Wałęsy.http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID325045277,index.html
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #65 : 2008-06-27, 18:31:05 »

Widzę,że Wam ładnie słonko przygrzewa w główkę ,a to dopiero początek lata.Co będzie potem?  Razz Very Happy
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #66 : 2008-06-28, 03:14:37 »

Edytko – też wczoraj widziałem słoneczko wysoko na niebie, więc sobie napisałem:

Możecie sobie gdybać co byłoby gdyby koś inny mniej lub bardziej ugodowy w latach 80tych został przywódcą „Solidarności”.

Mniejsza elastyczność przywódcy „Solidarności” spowodowałaby zaostrzenie konfliktu, więcej ofiar, możliwość popełnienia przez ludzi ówczesnego rządu znaczących zbrodni w czasie zamieszek i następnie obrony swoich stanowisk do ostatniej kropli krwi w obawie przed zemstą nękanego społeczeństwa. Może nie wszyscy pamiętają, ale biorąc pod uwagę siłę aparatu państwowego i wojska radzieckie w całej Polsce, członkowie rządu gdyby czuli się osobiście zagrożeni nie zgodziliby się bez krwawej walki na wolne wybory.

Większa elastyczność przywódcy spowodowałaby spowolnienie przemian i zniechęcenie WIĘKSZOŚCI społeczeństwa do transformacji ustrojowej przed jej zakończeniem.

Piękno przemian w Polsce polegało właśnie na tym, że udało się zmienić ustrój przy minimalnych ofiarach i przy ciągłym dialogu pomiędzy starą i nową władzą co zapobiegło podziałowi społeczeństwa na dwie frakcje gotowe się pozabijać.

Kto sądzi, że lepiej było pościnać głowy gilotyną i wygonić kijami armię radziecką niech sobie przypomni czy nie miał „życzliwego” sąsiada, który mógłby donieść na niego przez co mógłby ów zwolennik krwawej rewolucji sam zginąć – słusznie czy niesłusznie.

Całe te rozważania mają niewielkie znaczenie gdyż „historia uczy, że nigdy nikogo niczego nie nauczyła” – to cytat z Jana Pietrzaka, a czy on cytował czy wymyślił tę maksymę to już nie pamiętam.

Pora się wziąć do budowania, dzięki Lechowi Wałęsie żyjemy w kraju prawie zachodnio-europejskim, komuny nie ma, inkwizycji nie ma, państwa policyjnego też udało się uniknąć (mam nadzieję, że jesteśmy skutecznie zaszczepieni pamięcią o ministrze, który bezskutecznie walczył z laptopem.)

Gdy czujemy się na siłach samodzielnie myśleć, warto też pooglądać czasami telewizję TRWAM, niby wiadomo jaki profil jest tam reprezentowany, ale wyobraźni nieraz nie starcza i oczy się szeroko otwierają.

Prawda jest jednak taka, że każdy człowiek nie na podstawie badań profesorów, a po prostu przez wysłuchanie krótkiego wywiadu z Kaczyńskim, Wałęsą, Gosiewskim czy Bartoszewskim jest w stanie wybrać polityka, któremu chce zaufać powierzając swoje pieniądze z podatków by nie przeszkadzał gospodarce, zapewnił bezpieczeństwo, wolność osobistą i tłumił przestępczość oraz korzystnie negocjował warunki współpracy z sąsiednimi narodami. Totalna zmiana oceny tak różnych polityków jest chyba równie rzadka jak przejścia pomiędzy odżywianiem opartym na cukrze roślinnym, a odżywianiem opartym na tłuszczu zwierzęcym.

Tajemnica polaryzacji polega na tym, że mądry chce pozostać mądrym, a głupi nie przekreśli „intelektualnego dorobku” swojego życia zmieniając zdanie.

Cool

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #67 : 2008-06-28, 08:55:33 »

Cytuj
[ author=adam319 ]

Możecie sobie gdybać co byłoby gdyby koś inny mniej lub bardziej ugodowy w latach 80tych został przywódcą „Solidarności”.
Mniejsza elastyczność przywódcy „Solidarności” spowodowałaby zaostrzenie konfliktu, więcej ofiar, możliwość popełnienia przez ludzi ówczesnego rządu znaczących zbrodni w czasie zamieszek i następnie obrony swoich stanowisk do ostatniej kropli krwi w obawie przed zemstą nękanego społeczeństwa. Może nie wszyscy pamiętają, ale biorąc pod uwagę siłę aparatu państwowego i wojska radzieckie w całej Polsce, członkowie rządu gdyby czuli się osobiście zagrożeni nie zgodziliby się bez krwawej walki na wolne wybory

Adam Nikt mu tego przecież nie odbiera -Ale własnie o to chodzi że On coraz bardziej wierzy że sam tego dokonał,a dobrze wiesz ze tak nie było,
To co zrobił wczoraj w wywiadzie dla radia jest nie do pomyślenia,czyżbyś nie zauważył tego.Lech Wałęsa myśli ze to on ma mówic a inni nie mają prawa do tego.


Cytuj
Piękno przemian w Polsce polegało właśnie na tym, że udało się zmienić ustrój przy minimalnych ofiarach i przy ciągłym dialogu pomiędzy starą i nową władzą co zapobiegło podziałowi społeczeństwa na dwie frakcje gotowe się pozabijać.

Do dnia dzisiejszego tak jest i nie negujesz tego ,wojna idzie nie o to gdzie Wałęsy pomnik stanie,a kto dzisiaj ma rządzic i profity ciągnąc wcale nie myśląc o tym co z tym biednym krajem się stanie.Właśnie pomyśl dlaczego przez te osiemnaście lat ci co rządzili a właśnie z tego samego obozu pochodzili,nie otrzymywali pogardy od Wałęsy za złodziejską prywatyzację?
Dopiero ekipa Kaczyńskich próbowała i napiszę jeszcze raz że tylko próbowała,bo przecież cóż mogła zrobic przy nagonce jaka w tym czasie panowała,a kto kogo ośmieszał i z kogo niby świat się śmieje to nasza historia tez dawne czasy pamięta.


Cytuj
Pora się wziąć do budowania, dzięki Lechowi Wałęsie żyjemy w kraju prawie zachodnio-europejskim, komuny nie ma, inkwizycji nie ma, państwa policyjnego też udało się uniknąć (mam nadzieję, że jesteśmy skutecznie zaszczepieni pamięcią o ministrze, który bezskutecznie walczył z laptopem


To też mi coś przypomina juz nie raz nam kazano brac się do roboty i nie myślec-poprostu miec umysł zniewolony
A Ty właśnie jesteś tego przykładem nie przeszkadza Tobie i nie chcesz wiedziec z kim sie L.Wałesa kiedyś układał a uwierzyłeś w mordercę laptopa
ale już w to ze ten niby morderca pokazał lekarza mordercę to z tego się śmiejesz i nie próbujesz pomyślec nawet a może te pozostawiane narzędzia
w ciałach operowanych pacjętów,to nie bład lekarski -tylko właśnie te słowo które do dzisiaj całą opinię podgrzewa.Za które musi płacic swoją popularnością
Twój morderca.Jeżeli wysilisz sie trochę dlaczego dla niego obrońców dzisiaj nie ma.To może wtedy zrozumiesz ,że nie powinno by tak, że w wolnej Polsce dla wszystkich równych praw nie ma to dla mnie
ta Polska wolną nadal nie jest.


Cytuj
Gdy czujemy się na siłach samodzielnie myśleć, warto też pooglądać czasami telewizję TRWAM, niby wiadomo jaki profil jest tam reprezentowany, ale wyobraźni nieraz nie starcza i oczy się szeroko otwierają.

 Adam dzisiaj jest tyle innych programów a w szczególności TVN24 ona napewno dobrze na ciebie działa i jej powinieneś swoj 1% z podatku odpisac
  i właśnie nie musisz  TV Trwam oglądac.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #68 : 2008-06-28, 10:38:47 »

(...) To co zrobił wczoraj w wywiadzie dla radia jest nie do pomyślenia,czyżbyś nie zauważył tego.Lech Wałęsa myśli ze to on ma mówic a inni nie mają prawa do tego. (...)
A to ciekawe bo kilka postów wyżej jest cytat z Wałęsy, który powiedział, że na ten temat już wypowiadać się nie chce i nie będzie, a niech sobie wszyscy gadają co chcą. No i to przecież nie Wałąsa ten temat rozpętał i podgrzewa tylko tacy jak Ty.


Cytuj
(...)Do dnia dzisiejszego tak jest i nie negujesz tego ,wojna idzie nie o to gdzie Wałęsy pomnik stanie,a kto dzisiaj ma rządzic i profity ciągnąc wcale nie myśląc o tym co z tym biednym krajem się stanie.(...)
Kto dzisiaj ma rządzić to na szczęście decyduje się w wolnych wyborach, a nie w IPNie. Wałęsa jakbyś nie zauważył obecnie jest bardzo na uboczu życia politycznego i niewiele od niego zależy. Płacze co byłoby gdyby to nie Wałęsa a Kaczyńscy rządzili Polską w przeszłości niczego konstruktywnego nie przynoszą. Chcesz coś robić to rób, a nie narzekaj jak to Ci 30 lat temu podcięto skrzydła i odsunięto od podziału łupów.


Cytuj
To też mi coś przypomina juz nie raz nam kazano brac się do roboty i nie myślec-poprostu miec umysł zniewolony.
Myśleć warto ale jak budować, a nie jak grzebać się bez końca w przeszłości. Aż mi wstyd za takie uogólnienie ale zniewolonych, niesamodzielnych umysłów to raczej bym szukał wśród słuchaczy i telewidzów stacji gdzie wiadomości są pomieszane z komentarzem i nakazami jak za starych dobrych czasów.

Cytuj
Adam dzisiaj jest tyle innych programów a w szczególności TVN24 ona napewno dobrze na ciebie działa i jej powinieneś swoj 1% z podatku odpisac i właśnie nie musisz  TV Trwam oglądac.
Na mnie telewizja nie działa, traktuję ją jako tylko źródło informacji do których jak do reklamy należy podchodzić krytycznie. Chwała Lechowi, że mogę i TVN i TV Trwam sobie pooglądać. Mam nadzieję, że nie obrażam Twoich uczuć religijnych gdy czasami bez entuzjazmu popatrzę sobie czym Ojciec Dyrektor oddziaływuje przez swoją telewizję.

Staraj się rozmawiać z ludźmi którzy nie podzielają Twoich poglądów, zawłaszcza z młodymi przesiąkniętymi ideą budowania lepszego jutra, a nie wartościowania bohaterów przeszłości. „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni” jest napisane. Dobry uczynek to zawsze jest coś co wyzwala dziecięcy, niewinny uśmiech na twarzy bliźniego, dolewanie oliwy do ognia pod kotłem nienawiści, zemsty, rozliczeń czymś takim nie jest.

Zaraz napiszesz, że tylko głupi się śmieje, a tymczasem to chyba z twoich klimatów jest piosenka „Każdy święty chodzi uśmiechnięty”, że nie wspomnę JPII z zawsze pogodną twarzą bez najmniejszej Inkwizycyjnej zmarszczki.

Bądź pewien, że chętnie słucham wszystkich opinii, ale zawsze staram się wyciągać z nich wnioski przydatne dzisiaj i na przyszłość, nigdy nie staram się mielić informacji pod kątem: jakie by tu błędy przeszłości bliźniemu wytknąć, a jakie by tu niewygodne pytania mu zadać, może się przyzna i pokaja.

Zadasz 100 razy to samo pytanie na 100 sposobów (co się nazywa nękaniem), a w końcu przez pomyłkę lub dla świętego spokoju usłyszysz oczekiwaną, choć nieprawdziwą odpowiedź i będziesz się upajał swoim „sukcesem”, ale gdzie tu sens, gdzie dobro, gdzie budowanie?

Napisałem dużo z szacunku do Ciebie, a nie dlatego by Ci psuć humor. Mam nadzieję, że uznasz mój styl wypowiedzi za stonowany i wyważony – na pewno gorsze rzeczy zdarzyło Ci się słyszeć. Wszyscy mamy się komunikować i szukać wspólnych idei współpracy.

Oskarżać można tylko jeśli mamy szansę na sprawiedliwe MATERIALNE zadośćuczynienie lub gdy dany osobnik powinien być odosobniony gdyż jest niebezpieczny dla otoczenia.
Cała reszta przypadków to mieszanie w kotle nienawiści.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #69 : 2008-06-28, 11:11:31 »

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #70 : 2008-06-28, 11:59:23 »

[author=adam319 ]

Cytuj
A to ciekawe bo kilka postów wyżej jest cytat z Wałęsy, który powiedział, że na ten temat już wypowiadać się nie chce i nie będzie, a niech sobie wszyscy gadają co chcą. No i to przecież nie Wałąsa ten temat rozpętał i podgrzewa tylko tacy jak Ty.

Cytuj
Adam właśnie to miałem na myśli,on swoje powiedział,ale jak myślisz czy odpowiedzi nie powinien wysłuchac.Pisałem wcześniej, że ja to rozumię i szanuję jego czas,ale dlatego właśnie zapraszałem go i zapraszac będę na nasze forum moze to właśnie pomoże mu zrozumie, że nie można gadac tylko do obrazu.

Do dnia dzisiejszego tak jest i nie negujesz tego ,wojna idzie nie o to gdzie Wałęsy pomnik stanie,a kto dzisiaj ma rządzic i profity ciągnąc wcale nie myśląc o tym co z tym biednym krajem się stanie.gdyby to nie Wałęsa a Kaczyńscy rządzili Polską w przeszłości niczego konstruktywnego nie przynoszą. Chcesz coś robić to rób, a nie narzekaj jak to Ci 30 lat temu podcięto skrzydła i odsunięto od podziału łupów.

i tu jesteś w błędzie niechcesz ,albo nie widzisz tej tuby medialnej która ma więcej do powiedzenia i To ona kreuje zmysłami tych zniewolonych .Zapewniam też Ciebie że ten czas minie
i to już nie długo.A każdy dzień niesie opamiętanie tych którzy zawierzyli mediom i uwierzyli że dopiero Liberałowie ale w wydaniu polskiej PO.Dadzą to co przed wyborami obiecali.Wiem że zaraz powiesz że narazie jest za krótki czas aby to weryfikowac ,ale jak dobrze pomyślisz to napewno zauważysz co z tych łupów im się dostanie.Niestety już dzisiaj można powiedziec żźe to są cyrkowi błażni,mówią jedno a robią drugie. np.walka o prywatyzację energetyki,gazownictwa całej branży energetycznej ,a szpitalnictwo to ostatni bastion ,jaki pozostał jeszcze w skarbie Panstwa.Potem to już będzie tylko dziki kapitalizm gdzie każdy kto będzie chciał wziąc sprawy w  własne ręce,zostanie zniewolony przepisami ,które mu na to nie pozwola a zapewniam Ciebie że wiem coś na ten temat,bo od 81r prowadziłem własny interes i wiem że nie ma w Polsce jak na dzień dzisiejszy sposobu aby ruszyc ten temat,roboty miałem pełne ręce ,dzisiaj mój interes przejął mój syn ,który aby utrzymac swój interes ma nałożony kaganiec który czy chce czy nie chce musi płacic a jest nim złodziejski ZUS. 800 ZŁ MIESIĘCZNIE TYLKO ZA SIEBIE MOŻE PRZYJĄŁ BY I pracownika bo pracy mu nie prakuje,ale już tych opłat napewno by nie przeczymał.Niemów już nigdy aby ktoś miał uwierzyc że biorąc sprawy w własne ręce ,móc wpływac na rozwój swojego kraju.

Cytuj
Staraj się rozmawiać z ludźmi którzy nie podzielają Twoich poglądów, zawłaszcza z młodymi przesiąkniętymi ideą budowania lepszego jutra, a nie wartościowania bohaterów przeszłości. „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni” jest napisane. Dobry uczynek to zawsze jest coś co wyzwala dziecięcy, niewinny uśmiech na twarzy bliźniego, dolewanie oliwy do ognia pod kotłem nienawiści, zemsty, rozliczeń czymś takim nie jest.

Właśnie to czynię i myślę że spróbujemy oboje z tego wnioski wyciągnąc by ślepo nie wierzyc wszystkiemu co widzisz w mediach,co dla nas tworzą spece od wizerunku
Spróbuj też zrozumiec dlaczego niby mamy nie poznawac czyichś słabości z dawnych czasów ,a tak chętnie i na każdym kroku krytykowac tych co już ich przy władzy dzis nie ma [PiS] A to to już wolno.Pozwól że ja również za Twoim przykładem nie będę wierzył w CUDA.


Cytuj
Napisałem dużo z szacunku do Ciebie, a nie dlatego by Ci psuć humor. Mam nadzieję, że uznasz mój styl wypowiedzi za stonowany i wyważony – na pewno gorsze rzeczy zdarzyło Ci się słyszeć. Wszyscy mamy się komunikować i szukać wspólnych idei współpracy.

Jeżeli piszę z Tobą tzn. że mam podobne zdanie co do tego że zdanie można miec inne ,ale nie można już dzisiaj "gadac do obrazu"
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #71 : 2015-03-21, 19:58:57 »

Widzę,że Wam ładnie słonko przygrzewa w główkę ,a to dopiero początek lata.Co będzie potem?  Razz Very Happy

Jak to co! 2015 i kolejne. Very Happy Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #72 : 2015-09-08, 08:52:42 »

Wałęsa przekonuje żonę do przyjęcia uchodźców do domu. "Mówię, że to ja będę gotował"

http://www.tvn24.pl/pomorze,42/walesa-przyjmie-uchodzcow-do-swojego-domu,575033.html



taka tera moda.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #73 : 2015-09-08, 09:12:08 »

Renia tez powieksza budynek dla sluzby pewnie nieprzypadkowo Wink  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #74 : 2015-09-08, 10:38:12 »

Kaziu kup książkę Żywieni Optymalne. Ostatnio widziałem w księgarni  Shocked

http://www4.rp.pl/Polityka/309089963-Marcinkiewicz-w-szpitalu-Podejrzenie-ataku-serca.html
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #75 : 2015-09-08, 11:46:09 »

Renia tez powieksza budynek dla sluzby pewnie nieprzypadkowo Wink  Laughing

 Twisted Evil nie jestem rasistką, ale cenię sobie spokój i pokój....nawet z kuchnią... Cool Laughing
Zapisane

grenis
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #76 : 2015-09-08, 12:02:43 »

Kaziu kup książkę Żywieni Optymalne. Ostatnio widziałem w księgarni  Shocked

http://www4.rp.pl/Polityka/309089963-Marcinkiewicz-w-szpitalu-Podejrzenie-ataku-serca.html
A to przypadkiem nie za jego dyrektorowania w EBOiR Lidl i Kaufland dostal 1mld pozyczki z publicznych pieniedzy w celu wspierania (czyt zniszczenia) handlu i uslug malych i srednich przedsiebiorstw w PL?

ps. i wisienka na torcie  Very Happy
ps "„Tygodnik Solidarność” spytał Claire Provost podczas konferencji w sejmie jaki procent z tych 900 mln dolarów Grupa Schwarz spłaciła i czy istnieje możliwość, że Bank Światowy i EBOiR umorzą część pożyczek? – Te informacje są poufne.
Mamy ogromny problem jeśli chodzi o przejrzystość informacji w EBOiR, szczegóły nie są przedstawione opinii publicznej – odpowiedziała Claire Provost. "  Laughing
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Lech WAŁĘSA NA G/G
« Odpowiedz #77 : 2016-09-29, 19:32:45 »


Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.