forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 06:36:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660293 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!  (Przeczytany 55383 razy)
Waldek
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #20 : 2008-07-03, 14:39:46 »

Cytuj
miałem okresy że ph moje wykazywało zakwaszenie i wiem że modernizacją swojego menu doprowadziłem że od trzech lat zawsze mieści się w normie.

A co zmodernizowałeś ?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #21 : 2008-07-03, 14:56:28 »

Cytuj
miałem okresy że ph moje wykazywało zakwaszenie i wiem że modernizacją swojego menu doprowadziłem że od trzech lat zawsze mieści się w normie.

A co zmodernizowałeś ?

Waldek przedewszystkim zadbałem o stosowanie takich artykułów które potrafią zneutralizowac kwasy np pijąc kawę pamiętam aby ją zabelic śmietaną
stosując dodatki do drugiego dania np buraczki do herbaty wcisnąc cytrynę.A JEŻELI MAM OKRES REEMISJI I MOCNYCH DUSZNOŚCI to siłą rzeczy
jak w krwi wzrasta pco2 a PO2 się zmniejsza to krew jest też wtedy zakwaszona i aby doprowadzic do równowagi to i DO i odpowiednia dawka tlenu podawana
daje wyrównanie parametrów i spadek zakwaszenia.Artykuły zakwaszające i alkalizujące możesz znaleśc w GODLE LUB NA FORUM BO O TYM JUŻ PISALIŚMY.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #22 : 2008-07-03, 18:58:49 »

Jurku,

Za co dziekujesz Lekarce, skoro nie stosujesz sie do Jej rad?

Zanim wyzdrowiejesz, poczuj TO.
Zanim wyzdrowiejesz, zapomnij o zbozach.
Zanim wyzdrowiejesz, zapomnij o smietance.
Zanim wyzdrowiejesz, przestan pic herbate z cytryna.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #23 : 2008-07-03, 19:25:42 »

Jurku,

Za co dziekujesz Lekarce, skoro nie stosujesz sie do Jej rad?

Zanim wyzdrowiejesz, poczuj TO.
Zanim wyzdrowiejesz, zapomnij o zbozach.
Zanim wyzdrowiejesz, zapomnij o smietance.
Zanim wyzdrowiejesz, przestan pic herbate z cytryna.

Basiu przestań byc sekretarką Pani Ewy podzziękowałem za to ża ma cierpliwośc ze mną pisac.
ale jezeli chcesz mi dac jakiś przekaz to zacznij to robic jaśniej.Nie jest to zgadywanka że zanim wyzdrowieje to mam poczuc to.co to ma znaczyc
ad2 dawno zapomniałem już 7 lat czytaj uważnie ja stosowałem chleb migdałowy czy orzechowy który glutenu tez wcale nie zawierał,a wegli miał w 100gr 7  a jadłem go 20gr czyli z tego otrzymywałem 1,4W
ad3 dlaczego niby mam zapomniec o śmietance
ad4 a co jest złego w herbatce np raz dziennie i co wtym może przeszkodzic parę kropli soku z cytryny

A NAJWAŻNIEJSZE SPRÓBUJ SIĘ ZNIŻYC DO MOJEGO POZIOMU I MÓW JAŚNIEJ BO JAK ZAUWAŻAM JESTEŚ JUŻ W NIEBIE JA MUSZE ZROZUMIEC CO MI SIE PRZEKAZUJE,I GDZIE JEST błąd który potwierdza Twoje wynużenia w złym moim zrozumieniu stosowaniu DO .LEkarka jak zauważyłaś już dawno ze mną pisze w sposób dla mnie zrozumiały ,spróbuj i Ty tego może razem uniesiemy się w euforii i do gwiazd pofruniemy.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #24 : 2008-07-03, 20:37:41 »

Jurek, nie zgrywaj sie.
Cytuj
Basiu przestań byc sekretarką Pani Ewy podzziękowałem za to ża ma cierpliwośc ze mną pisac.
Nie jestem sekretarka Ewy.
Cytuj
dawno zapomniałem już 7 lat czytaj uważnie ja stosowałem chleb migdałowy czy orzechowy który glutenu tez wcale nie zawierał,a wegli miał w 100gr 7  a jadłem go 20gr czyli z tego otrzymywałem 1,4W
W takim razie przepraszam Cie. Myslalam, ze jadasz make.
Cytuj
dlaczego niby mam zapomniec o śmietance
Jadaj ja 1xtydzien. To przeciez rady Lekarki.
Cytuj
co jest złego w herbatce np raz dziennie i co wtym może przeszkodzic parę kropli soku z cytryny
jw, wytlumaczenie w postach Lekarki.
Cytuj
A NAJWAŻNIEJSZE SPRÓBUJ SIĘ ZNIŻYC DO MOJEGO POZIOMU I MÓW JAŚNIEJ BO JAK ZAUWAŻAM JESTEŚ JUŻ W NIEBIE JA MUSZE ZROZUMIEC CO MI SIE PRZEKAZUJE
Zgryzliwy jestes Smile   Jurku, od 4 lat choruje na sm, tez podobno nie lekka choroba. Roznimy sie tym, ze ja WIEM, ze sie wylecze (albo juz jestem zdrowa). Nie poddalam sie (mimo tego, co piszesz, poddales sie Jurku) i nie widze jedynej szansy w komorkach macierzystych (choc moj mozg jest juz "podziurawiony", wiem, ze sie dbudowuje w kazdej minucie; powolutku).
Cytuj
I GDZIE JEST błąd który potwierdza Twoje wynużenia w złym moim zrozumieniu stosowaniu DO
Wynurzenia? Chyba Cie wkurzylam. Nie napisalam, ze popelniasz bledy w DO.

Cytuj
LEkarka jak zauważyłaś już dawno ze mną pisze w sposób dla mnie zrozumiały ,spróbuj i Ty tego może razem uniesiemy się w euforii i do gwiazd pofruniemy.
Pisze z Toba cierpliwie, ale teraz, to juz jej "rece opadly". Napisala Ci jasno" "Moze byc lepiej". A Ty swoje, ze nie moze...

Pozdrawiam Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #25 : 2008-07-03, 21:15:36 »

...Jurek, nie zgrywaj sie...

Hmm, czy Jurek sie zgrywa?

Jurek po prostu, "lojalnie" popiera "pierwotna" wersje diety, swojego AUTORYTETU.
Natomiast wszelkie "klony" Lekarki czy Pana J., ew inna wersja(zatrzymujaca wieko trumny)
jest przez Jurka "nieprzekonujaca" Cool

Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #26 : 2008-07-03, 21:31:16 »

Jurek jedyna szanse dla siebie widzi w kom macierzystych.
Zatrzymal sie w miejscu... co w praktyce oznacza, ze zaczal sie cofac.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #27 : 2008-07-03, 22:41:41 »

Jurek jedyna szanse dla siebie widzi w kom macierzystych.
Zatrzymal sie w miejscu... co w praktyce oznacza, ze zaczal sie cofac.

Musisz przeczytac chociaz jedno opracowanie albo choc jeden przykład stosowania komórek Macierzystych to nie cofanie się to przyszłośc
to dopiero nastanie,ty możesz w to nie wierzyc ja widzę w tym szansę,szukam i w dalszym ciągu przy pomocy DO podczymuje swoje Wieko
jak to mówi nasz nadworny
Grizli
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #28 : 2008-07-04, 08:07:27 »

Stosowanie mleka 1 x na tydzień i pozostawienie śmietany do kawy na codzień nie da oczekiwanego efektu (znacznie mniejsze zapotrzebowanie na tlen w postaci m.in. braku duszności i rzadszych oddechów).
PO 3 dobach bez zbóż i pr mlecznych (PO!!!) , NA CZWARTĄ DOBĘ RANO BĘDZIESZ JUŻ W BARDZO DOBRYM STANIE.
"odkwaszacze" : ziemniaki, inne warzywa, żóltke (nie jedz białka z jaj). Działają.
Zrób dzień na samych żółtkach warzywach słoninie/smalcu i określ swoje zapotrzebowanie na B/dobę (w żółtkach).
Boczek mile widziany, surowy przysmażony, NIE wędzony.
Słonina wytopiona jako T.
Jak musisz jakieś odkwaszacze stosować, czy boisz się zakwaszenia, poproś lekarza o przepisanie Citrolyt. Działa. Próbowałam, nie mam żadnych chorób, mimo to możesz tego spróbować. W ulotce są inne wskazania, nie szkodzi.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #29 : 2008-07-04, 10:32:01 »

Stosowanie mleka 1 x na tydzień i pozostawienie śmietany do kawy na codzień nie da oczekiwanego efektu (znacznie mniejsze zapotrzebowanie na tlen w postaci m.in. braku duszności i rzadszych oddechów).
PO 3 dobach bez zbóż i pr mlecznych (PO!!!) , NA CZWARTĄ DOBĘ RANO BĘDZIESZ JUŻ W BARDZO DOBRYM STANIE.
"odkwaszacze" : ziemniaki, inne warzywa, żóltke (nie jedz białka z jaj). Działają.
Zrób dzień na samych żółtkach warzywach słoninie/smalcu i określ swoje zapotrzebowanie na B/dobę (w żółtkach).
Boczek mile widziany, surowy przysmażony, NIE wędzony.
Słonina wytopiona jako T.
Jak musisz jakieś odkwaszacze stosować, czy boisz się zakwaszenia, poproś lekarza o przepisanie Citrolyt. Działa. Próbowałam, nie mam żadnych chorób, mimo to możesz tego spróbować. W ulotce są inne wskazania, nie szkodzi.


Pani Ewo poddaje się temu eksperymentowi czyli proszę powiedziec czy ja dobrze zrozumiałem:
NP.od jutra cała doba tylko na samych żóltkach rozumię że mam je zjadac tak jak jem w czterech podzielonych posiłkach z tłuszczu do tego to smalec słonina boczek surowy -wskazany
żadnej kawki żadnych napoi tylko ewentuaknie woda.Rozumię że mam jeśc do syta tak aby nie czuc głodu.
wyniki całej doby podaje w sobotę -ok. czy dobrze zrozumiałem ? czyli jeżeli dobrze zrozumiałem to żadnych weglowodanów nie daję ?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #30 : 2008-07-04, 10:42:24 »

T - bez boczku na sobotę. T - podałam
W - podałam Ci jakie.
Po 3 dobach zwykle ludzie widzą cuda w swoim organizmie. So, Niedz, Pon. Na wtorek oczekujemy cudów.
Czasami warto BYSTRZE obserwować. WSZYSTKO. Szczególnie od 4 doby.
Ma to być 6 dni DO bez produktów mlecznych - wszystkich, 6 dni DO bez zbóż - wszystkich.
Jaki masz lipidogram Jerzy?
Jakie masz tętno, RR, ilość oddechów na min. dzisiaj?
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #31 : 2008-07-04, 12:47:47 »


Cytuj
Musisz przeczytac chociaz jedno opracowanie albo choc jeden przykład stosowania komórek Macierzystych to nie cofanie się to przyszłośc
to dopiero nastanie,ty możesz w to nie wierzyc ja widzę w tym szansę,szukam i w dalszym ciągu przy pomocy DO podczymuje swoje Wieko
Wiem, ze kom macierzeste, TO PRZYSZŁOŚĆ. DO sluzy Ci do podtrzymywania wieka, tak? Tylko? I wyczekiwania, az k. mac. beda stosowane?
Trzeba to wieko odpychac od siebie.

Cytuj
...poddaje się temu eksperymentowi ...
Teraz ruszasz do przodu  Razz

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #32 : 2008-07-04, 13:43:12 »

T - bez boczku na sobotę. T - podałam
W - podałam Ci jakie.
Po 3 dobach zwykle ludzie widzą cuda w swoim organizmie. So, Niedz, Pon. Na wtorek oczekujemy cudów.
Czasami warto BYSTRZE obserwować. WSZYSTKO. Szczególnie od 4 doby.
Ma to być 6 dni DO bez produktów mlecznych - wszystkich, 6 dni DO bez zbóż - wszystkich.
Jaki masz lipidogram Jerzy?
Jakie masz tętno, RR, ilość oddechów na min. dzisiaj?

Teraz wszystko zrozumiałem wobec tego zaczynam od jutra czyli soboty-bo dzisiaj już przez niezrozumienie boczek tez jadłem,a więc będę stosował od
sobota cały dzien na żółtkach ze smalcem ewentualnie słoniną i wyznaczam ilośc białka w/g tego dnia.
niedziela,pon. wtorek środa,czwartek piatek -bez żadnych zbóż bez mlecznych ale już optymalnie z węglami w postaci ziemniaka i żóltych warzyw.- sobota objawienie
doznanego Cudu. Czy wszystko dobrze zrozumiałem,postaram się zapisac wszystko co jadłem już od soboty do soboty.
teraz mój lipidogram ostatni wynik robiłem ok pół roku temu. i tak hol całkowity 270mg  hdl 110  ldl 115  trujglicerydy 90
mój puls w spoczynku 107  wysycenie tlenu 87 na trzy godziny po odłaczeniu się od dotleniania ,dla przyblizenia po całej nocy pobierania tlenu o cisnieniu 1mgh poprzez nawilżacz,wysycenie moje wzrasta do 93-94mg ale jak MIJA PARĘ GODZIN POZA TLENEM SPADA POMAŁU DO TAKICH PARAMETRÓW  NP 79-80 przy takim wyniku już się włanczam chociaż na dwie godziny pod tlen .
Oddech mierzony jako jeden wdech i wydech to takich cykli mam 11-12 na min.Czy wszystko dobrze zrozumiałem i czy podawac codziennie co i ile zjadłem tzn sobota osobno i każdy dzień też osobno.aż do następnej soboty ?mogę to robic nie jest to dla mnie utrudnieniem bojak widac większośc dnia i tak jestem dostępny.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #33 : 2008-07-04, 23:31:54 »

Napisz od piątku...
Kiedy był produkt mleczny (nawet w ilości łyżeczki) ostatnio?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #34 : 2008-07-05, 07:46:23 »

Nie wciskaj w siebie jedzenia jak nie masz ochoty jeść.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #35 : 2008-07-05, 08:27:14 »

Napisz od piątku...
Kiedy był produkt mleczny (nawet w ilości łyżeczki) ostatnio?

Jeżeli dobrze rozumię chodzi o piątek 04.07.08r
wieczorem 1 szklanka mleka kwaśnego
Ai od soboty czyli dzisiaj .przez cały dzień tylko same żółtka
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #36 : 2008-07-05, 08:44:35 »

Od wtorku - dzień cudów. Podaj we wtorek tętno, liczbę oddechów/min  w tym samym czasie po odstawieniu tlenu.
DO z mlecznymi jadanymi 1 x na tydzień.
Zboża/otręby - niejadalne.
Placki ziemniaczane nie smakują Ci? Może być ziemniak w postaci prażuchy... (utarty, smażony na smalcu...). Prawie cała cobowa ilość W z ziemniaków. Inne warzywa też sa ok, szczególnie zielone. Ta śmietana Cie wyczyscila z magnezu. Zobaczymy we wtorek. W poniedziałek bedziesz mial zapotrzebowanie na duuużo T.Czy to zapotrzebowanie  będzie większe niż zwykle? Ciekawa jestem. Od wtorku powinny być braki apetytu i brzuch powinien zniknąć.
Very Happy
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #37 : 2008-07-05, 09:10:26 »

Od wtorku - dzień cudów. Podaj we wtorek tętno, liczbę oddechów/min  w tym samym czasie po odstawieniu tlenu.
DO z mlecznymi jadanymi 1 x na tydzień.
Zboża/otręby - niejadalne.
Placki ziemniaczane nie smakują Ci? Może być ziemniak w postaci prażuchy... (utarty, smażony na smalcu...). Prawie cała cobowa ilość W z ziemniaków. Inne warzywa też sa ok, szczególnie zielone. Ta śmietana Cie wyczyscila z magnezu. Zobaczymy we wtorek. W poniedziałek bedziesz mial zapotrzebowanie na duuużo T.Czy to zapotrzebowanie  będzie większe niż zwykle? Ciekawa jestem. Od wtorku powinny być braki apetytu i brzuch powinien zniknąć.
 Very Happy

Ziemniaki nie stanowiły u mnie nigdy problemu,placki ziemniaczane bardzo lubię,to samo dotyczy ziemniaka gotowanego w całości i jeden dwie szt tak 100-150gr z okrasą ze słoninki
za frytkami nie przepadam,wolę odsmażyc ziemniaka gotowanego ,w plasrerkach na smalcu.
Ale te ziemmniaczki dopiero od jutra dodaje ,z ewentualnymi warzywami zielonymi tzn.czy sałata bez śmietany może byc ,listek kapusty gotowany,i podany z tłuszczem ,brokuł,
a wszystko aby nie przekroczyc dobowego zapotrzebowania.[ chyba dobrze zrozumiałem ]
Pani Ewo ja nie wspomniałem że ja uwielbiam tłuszcz on nie stanowi u mnie rzadnych przeszkód,jak zjem swoją jajecznicę to talerzyk pozostawiam czyściutki,wiadomo o co chodzi,właśnie to co pozostaje na talerzyku po jajecznicy czy po drgim daniu zawsze lubię najbardziej.Ale starałem się dobowo nie przekraczac T do B jak 2:1
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #38 : 2008-07-05, 14:16:35 »

Ok. dobrze kumasz.
Na wieczór (albo po 3 dniach - zbiorczo) czekamy na relację.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Równowaga kwasowo zasadowa niestety problem!
« Odpowiedz #39 : 2008-07-05, 19:26:46 »

...Teraz wszystko zrozumiałem wobec tego zaczynam od jutra czyli soboty...

No, no, no  Cool i co my tu mamy? Cool
"Das Eksperiment"

Jurek ty "kroliku doswiadczalny, Ty jeden Shocked Shocked Shocked Razz

Co to ma znaczyc??? Cool Razz

Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.