forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:06:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  MIKSTURA SŁONECKIEGO
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: MIKSTURA SŁONECKIEGO  (Przeczytany 92097 razy)
lekarka
Go


Email
MIKSTURA SŁONECKIEGO
« : 2008-07-01, 08:23:51 »

Chyba się trochę wkurzyłam. Nie mam nic do bioenergoterapeutów. Cieszę się jak MYŚLĄ.
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=79509#79509
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #1 : 2008-07-02, 17:41:59 »

Jest u Słoneckiego trochę bzdetów jak np "koktajl z błonnika". Ale idea mikstury na XXI wiek wydaje się być całkiem słuszna.

Za alergie wcale nie odpowiadają zboża, mleko i lektyny tylko nadżerki w przewodzie pokarmowym. Bo przecież jest kupa zdrowych ludzi którzy to mleko pijo, zboża jedzo i o alergjach nie słyszeli.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #2 : 2008-07-02, 18:08:26 »

1.Jest u Słoneckiego trochę bzdetów jak np "koktajl z błonnika".
2.Ale idea mikstury na XXI wiek wydaje się być całkiem słuszna.
3.Za alergie wcale nie odpowiadają zboża, mleko i lektyny
4. tylko nadżerki w przewodzie pokarmowym. Bo przecież jest kupa zdrowych ludzi którzy to mleko pijo, zboża jedzo i o alergjach nie słyszeli.

1 Zgadzam się.
2.Tłuszcz leczy tyle w tym prawdy, ... a cytryna, grejpfrut, aleoes... można by o tym duuużo  powiedzieć. Coś siem wypowiem niebawem.
3. Zgadza się.
4. które powstaja po alergenach, które to szkodzą wobec BREAKU TŁUSZCZÓW i NADMIARU wadli wego materiału energetycznego WĘGLOWODANÓW.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #3 : 2008-07-02, 22:03:37 »

no to ładnie się Pani wkurzyła.  Very Happy

Fajna ściąga dla mnie jak cos zapomnę z Pani obserwacji.

Cool
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #4 : 2008-07-02, 22:08:37 »

aha zapomniałabym
dalej wkurzać się nie warto

czytałam forum na którym Pan Słonecki i dr.Janus wystepują w roli mistrzów. O szczepieniach nie wiedział jak się dowiedział jest na nie itp. Ja wiem,że nie wiem wszystkiego ale dlaczego tak wszystko albo nic? Nie wklekę linku bo mam szacunek dla Pani czasu i wkurzania się bez potrzeby.  Very Happy

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #5 : 2008-07-04, 23:50:29 »

Ja wiem,że nie wiem wszystkiego

Ja też.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #6 : 2008-09-10, 08:43:46 »

Za alergie wcale nie odpowiadają zboża, mleko i lektyny tylko nadżerki w przewodzie pokarmowym.

A co powoduje nadżerki?
Tłuszcz działa ochronnie.
Nadmiar białka (aminokwasy) są pożywką dla bakterii. Im wiecej barkerii...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #7 : 2009-03-01, 22:19:57 »

Obiecałam znajomej, że przeczytam i ustosunkuję się do poniższych książek.

Andrzej Janus – „Postawiłem na zdrowie”

1. „Uzależnienie od cukru przypomina w działaniu uzależnienie od narkotyków” TAK.
2. Dr Janus posługuje się indeksem glikemicznym (w sumie ja też) – wg mnie to błąd (mimo, że tez to robię) wspominanie o czymś takim. Przydatniejsze jest liczenie W. Zalecenie jadania   produktów od 35 w dół nie jest w stanie opanować ani nowotworu, ani cukrzycy (figi suszone, morele suszone, fruktoza, dziki ryż). Podawanie dzikiego ryżu dziecku do roku to wg mnie przestępstwo. Dziki ryż nadaje się … do … pillingu skóry, niekoniecznie jest przydatny w tym celu … jelitom.
3. Dr Poleca uzupełniać dietę witaminami – tzn. wg mnie, że dr ma świadomość, że dieta  jest źle skomponowana.
4. Nie zaleca ziemniaków, a głównym węglowodanem mają być pełnoziarniste glutenowe produkty zbożowe.
Powtarza w ten sposób zestawy żywieniowe Danuty Myłek (poleca żyto codziennie, bez ziemniaków, za to z pomidorami), która ma kłopot co zrobić z nawrotem cukrzycy typu I wobec podania szczepionek z drobinami alergenu. Podobnie dr wzbrania się podania Lakcidu.
Oboje autorzy mają świadomość szkodliwości zbóż glutenowych lecz NIE  KOMUNIKUJĄ wyraźnie potrzeby zalecenia co najmniej RZADSZEGO ich jadania.
Zalecenia Michela Mintignaca by codziennie jadać zbożowe glutenowe nie są przydatne w ogóle, bo cóż za korzyść mamy z leczenia serca jak obciążamy jelito? To tak jak,  gdy boli noga - uderzyć się w rękę. Coś innego będzie w kłopocie. Żadnej astmy, przewlekłego gardła, żołądka, wątroby, CU/CI, przewlekle chorej trzustki nie wyleczymy obciążając się codziennie glutenem. To jelito trzeba wyleczyć by naprawiło się coś „na obwodzie” (serce też). Wg moich obserwacji dieta na pełnym ziarnie glutenowym … odbiera rozum :-0. Osoby przewlekle ją stosujące mają zaburzenia myślenia i z uporem maniaka trwają przy gazetowych tezach (chyba mam złe doświadczenia z weganami :-).
5. Na str 29 dr pisze ze nasycone kwasy tłuszczowe są w jajku. – a może ja wszystkiego nie wiem.
6. Akcentuje, że owoce są ok. - Nie dla każdego i nie co dzień. Dzieci lepiej tolerują owoce (dzieci nie są jeszcze tak zniszczone jak dorośli).
7. Przerwa między posiłkami nie powinna być dłuższa niż 4-4i1/2 godz. - My robimy dłuższe przerwy i trawi nam się dobrze.
8. Zalecenia jadania „wysoko zasadowych” produktów jak suszone morele, suszone figi, rodzynki – nie pomaga wyleczyć chorób w/w.
9. Zalecenia picia cytryny, jedzenia grejpfruta codziennie – jest przydatne dla niewielu grup chorych (wg mnie tylko dla chorujących na cukrzycę i też nie co dzień).
10. Wymienione na stronie 55 objawy drożdżycy dt OUN można zatytułować również jako objawy nadmiaru węglowodanów (z naszego punktu widzenia). Objawy dt narządu ruchu można zakwalifikować jako nietolerancję zbóż czy nadmiary węglowodanów; podobnie objawy dt przewodu pokarmowego z naszego punktu widzenia można zakwalifikować jako objawy jedzenia zbóż czy produktów mlecznych (to z mojego p. widzenia). Panuje jakaś ogólna fobia Candidozowa.
11. Drożdżak wywołuje alergię. Z naszego punktu widzenia nieszczelność powłok z tytułu jadania niewłaściwego materiału energetycznego jest przyczyną zarówno usadawiania się drożdżaka jak i powstawania alergii.
12. Autyzm jako skutek drożdżycy. Uznaje się, że autyzm ustępuje w 60% na diecie eliminującej produkty glutenowe i pr. mleczne, o czym doktor pisze w drugiej książce.
Dlaczego zatem z uporem proponuje produkty żytnie, orkiszowe, kaszę jęczmienną itd.? Lęki czy braki konsekwencji, niezrozumienie? Kwas fitynowy obecny w produktach glutenowych łączy się z wapniem, magnezem, żelazem zaburzając w ten sposób wchłanianie tych pierwiastków. Nasila się osteoporoza, arytmia.
Zwolennicy produktów pełnoziarnistych zbożowych codziennie to zwolennicy PILLINGU JELITOWEGO  . Nawet dziecku do roku dr zaleca ryż brązowy:-0 (str. 78). Jeżeli matkę karmiącą ochroni się przed pillingiem jelitowym stosowanym codziennie to dziecko karmione piersią  ma mniejsze kolki z tego tytułu. Cytrusy są wg Niego dobre dla dziecka do roku. Wg mnie nie są ok. Z cytrusami nawet w małej ilości trzeba ostrożnie. W drugiej części pisząc o autyzmie powinien choć wspomnieć że dieta rozdzielna jako forma diety niskowęglowodanowej jest w stanie pomóc w autyzmie.
13. Pisze, że dobrze działa czosnek. Warto napisać, że wszystkie cebulowe są ok., ogórki, pomidory, rzepa... Zauważa, że cytrusy dobrze działają (nie warto ich stosować wg mnie co dzień, tygodniami). Warto napisać, że stymulacja innymi kwaśnymi też jest ok. (kiszonki, sałata czy inne surowe warzywa – jeżeli się je toleruje; szpinak, pomidory, papryka, ocet, kwaśne owoce – najlepiej niskowęglowodanowe, białe wytrawne wino).
14. Na stronie 74 pisze, ze organizm ma większy problem ze strawieniem rosołu niż mięsa. Nie rozumiem. Nie każdy organizm tak ma.
15. Str 75 –„Jeżeli białko jaja jest dla kogoś alergenem to należy wyeliminować je z diety całkowicie” – nie powinno się mieć wg mnie wroga na wieki.
16. Zaleca stosowanie Zappera. Wg mnie powinno się uszczelniać powłoki do takiego stanu by intruz nie miał szans na przedarcie się.
17. Jest zwolennikiem mieszania białek. Ja 1-2 x w tyg jestem za tym by stosować jeden rodzaj produktu bogatobiałkowego na dobę. Mieszaniem białek stale, nie da się wyleczyć candidozy.

Andrzej Janus „Nie daj się zjeść grzybom Candida”

1. Str 11 i 22. Cechy charakterystyczne dla infekcji drożdżakami Candida wymienione w punktach są dla nas objawami za dużej ilości węglowodanów lub za dużej ilości białka. Nie są to objawy patognomoniczne dla Candida, tzn. te objawy mogą być również objawami innych problemów.
2. Zaburzenia zachowania: zmienne nastroje, krytykanctwo, agresja NIE SĄ PATOGNOMONICZNE dla infekcji drożdżakami!
3. Nieprzyjemny zapach z ust – jak wyżej, nie jest patognomoniczny dla zak. drożdżakami. Bywa objawem często innych zaburzeń.
4. Na wszystkie choroby zaleca PILLING JELITA (czyli pełnoziarniste produkty glutenowe) tak by jelito bardziej „przeciekało”, by pacjentów było więcej… 
5. Wiele jest wymienionych w książce ciekawych leków homeopatycznych, ale jak my Optymalni … nie chorujemy… to po co nam? Dla tych co nie chcą zmieniać diety i jedzą zboża, grykę, mąkę ziemniaczaną, cukry proste, miód, owoce codziennie można zastosować Borax 15 CH 3 x 5 kulek ssać miedzy posiłkami. Działa. Powoduje rugowanie z diety większej ilości wymienionych słodkości. 3 dniówki (powtarzane co jakiś czas) bez w/w słodkości (wiem, że jest trudno) wspierają organizm po co zatem Borax? No po to by łatwiej było wejść w zdrową dietę.
6. Dr jest zwolennikiem ziół. W sumie też tak działałam przed poznaniem DO. Nawet teraz mi zostało… Dziś herbata z mięty i szałwii. Jutro z lipy, pojutrze owocowa… po-pojutrze kawa… Też zioło.
7. Na wszystko dobra jest mikstura oczyszczająca. - W sumie trzeba jakoś zneutralizować uszkadzające działanie codziennie zalecanego pełnoziarnistego żyta.
8. NA STRONIE 49 PISZE ŻE WIE, ŻE INFEKCJE GRZYBICZE KORELUJĄ Z JEDZONYM GLUTENEM i … dalej zaleca żyto, orkisz… Chyba boi się powiedzieć na głos: ludzie dajcie sobie spokój z glutenem codziennie. Wg mnie  osoby prawie zdrowe mogą jeść gluten co 2-4 tyg. Nawet mogą metodą Myłek sprawdzać ile dni pod rząd mogą jeść gluten w dawkach optymalnych aż do wystąpienia uszkodzeń.
9. ZAUWAŻA, ŻE W CI/CU NIE POWINNO SIĘ JEŚĆ PEŁNOZIARNISTEGO GLUTENU. Wielu lekarzy o tym wie. I dobrze. Znam takich, którzy nie wiedzą.
10. Uznaje, że ściekanie po tylnej ścianie gardła jest spowodowane przez grzyby. Jeżeli to ściekanie ustępuje na Dobrym jedzeniu bez przedawkowywania B (często osoby wciskają w siebie żółtka bo słyszały, że im więcej tym lepiej, a nie mają na nie ochotę; zalecam częściej jeden rodzaj B na dobę) i bez przedawkowywania W (zasady liczenia W, W z warzyw, nieco czekolady gorzkiej)
11. Pisze, że grzybica ucha środkowego to perlak. Może jakaś niedouczona jestem…
Jako specjalista laryngolog II st powinnam coś wiedzieć na ten temat. :-0
12. Kropki białe, serowate czy żółte w kryptach migdałków dr uznaje za grzybicę (str 63). Ustępują po 3 dobach Właściwej Diety, diety stroniącej od pillingu śluzówki (opisanej w art. głównym wątku; tej części dt Mikstury Słoneckiego).
13. Dr nie wie, że nadciśnienie zwykle cofa się po 2 dobach DO. Napisałby.
14. W chorobach narządu ruchu zaleca cytrusy :-0 :-0 codziennie :-0. Nie wie.
15. Przewlekła grzybica j. ustnej – jak coś się pogarsza po antybiotyku to niekoniecznie jest to od razu grzybica…  Organizm z naszego punktu widzenia jest „napakowany” złymi węglowodanami (i produktami cukrogennymi) dlatego po antybiotyku jest pogorszenie.
16. Uderzenia gorąca – dr leczy homeopatią, my dietą. Nawet ja daje gwarancję ustąpienia ich w 3 dni – dietą.
Generalizując – dobrze, że szerzy się wiedza z zakresu całościowego podejścia do człowieka. Leki homeopatyczne pozwalają samemu sobie radzić, nie mają jednak zwalniać z myślenia i obserwowania się. Dr Janus zauważa szkodliwość zbóż glutenowych i … dalej je zaleca w codziennej diecie. Powinien choć wspomnieć o diecie rozdzielnej (na jakiś jeden posiłek albo B, albo T, albo W) jako metodzie sprzyjającej doborowi właściwych W i właściwej ich ilości.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #8 : 2009-03-02, 15:15:10 »

Tak Pani Ewo.Ja dokładnie wyciągnęłam takie same wnioski z Jego metody leczenia.
Zastanawiałam sie ,dlaczego dieta DR.Janusa nazywa się niskowęglowodanowa ,skoro tak naprawdę to jest wysokowęglow.dieta Confused
I zalecane przez niego suplementy,.Ja stosujac to przez dwa miesiące nabawiłam się okropnych bóli brzucha i wylądowałam w szpitalu.wybadano mi zapalenie dwunastnicy ,wrzody i złe wchlanianie pokarmow.Dlatego zakonczyłam leczenie ta metodą .a co do Mikstury oczyszczającej to tez uwazam że to jest jedna wielka pomylka Cool
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #9 : 2009-03-02, 15:56:15 »

Pani Ewo ,jak Pani się zapatruje na płukanie nozdrzy solą fizjologiczna?
Mam takie zalecenie od lekarza klasycznego.Nie zaszkodzi mi to?
Ja juz im tak za bardzo nie ufam,wole sie jeszcze upewnic .Co Pani o tym sadzi?
sprzęt  juz do tej terapi mam i sól tez..
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #10 : 2009-03-02, 20:55:14 »

To płukanie nozdrzy widziałam na filmie w jakimś ośrodku leczącym w Anglii ? różne schorzenia metodami, że je nazwę ogólnie z medycyny wschodniej, Indie, Joga, masaże, płukanie jelit, dieta oczyszczająca itp. Po tym co wiem teraz to tylko niepotrzebnie męczy organizm. Uff, dobrze,że Ja nigdy nie trafiłam do tego miejsca. Przesiewać przez sitko swoją .... i oglądać czy już organizm się oczyścił na tyle,że nie ma tam kamyków albo jakiś długich "nitek" . Chodzenie do miasta aby ćwiczyć swoją wolę i nie zajadać się fast fodamii. Co to jedzenie jak narkotyk, to po co tam jechali skoro nie potrafili zadecydować, że przestają jeść? Film był lekko porażający. Osoby z różnymi przypadłościami od nadwagi po parę, która nie mogła mieć dzieci. Pozdrawiam.

A co do reakcji zachowania ,że to candida u dzieci autystycznych to jest to wg Mnie złe przekonanie. Mój syn ma lekkie powroty gorszego zachowania przy niewłasciwym jedzeniu ale nie ma candidozy czy jak Ją nazwiemy drożdżycy. Niestety rodzice za szybko chcą wyleczenia  i pakują w dzieci różne leki, witaminy i za dużo węglowodanów. Jeśli wyznacznikiem candidy miałyby być np. skłonność do łupieżu to Ja  za każdym razem gdy pojadam słodycze albo chleb razem przed dłuższy czas co ostatnio Mi się zdarza. Ale to jest też wyzniacznikiem jedzenia mniejszej ilości tłuszczu wtedy.  Prościej jem dużo W bez Tłuszczu. Tak Mi pasuje. 
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #11 : 2009-03-02, 21:26:25 »

...metodami, że je nazwę ogólnie z medycyny wschodniej, Indie,
Joga, masaże, płukanie jelit, dieta oczyszczająca itp...

Z tej "wschodniej" to ja najbardziej lubie Yogi Bear from Jellystone Park!  Cool Razz

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #12 : 2009-03-16, 13:14:46 »

1.A co do reakcji zachowania ,że to candida u dzieci autystycznych to jest to wg Mnie złe przekonanie. 2.Mój syn ma lekkie powroty gorszego zachowania przy niewłasciwym jedzeniu ale nie ma candidozy czy jak Ją nazwiemy drożdżycy.

1.Wg mnie też.
2. Szka się jakiegoś wroga (tu Candida) i nie wie się jak z nim iść na współpracę, tzn. wyprosić go. My wiemy Smile.

Płukanie nosa to opłukiwanie z wydzielin. Nie zalecam takiego postepowania, jeszcze nigdy nikogo nie wyleczyło. Takie zalecenie jest wyrazem impotencji współczesnej laryngologii.

Odżywianie wg Pięciu Przemian dla matki i dziecka, Barbara Temelie –

Ręce od razu powędrowały mi do … odżywiania niemowląt Wink
Autorka proponuje do 6 miesiąca rozgotowany BIAŁY ryż, bo JELITA JESZCZE NIEDOJRZAŁE, a potem od 7-go PEŁNOZIARNISTY.
-No jasne – czas zacząć uszkadzać… by było co leczyć… zamiast powiedzieć o potrzebie zmniejszenia ilości węglowodanów… proponuje się uszkadzanie i/lub warzywa (to rozumiem; celuloza nie jest w stanie za wiele narozrabiać).
Autorka proponuje wdrażanie pełnoziarnistej pszenicy, orkiszu, jęczmienia – dobrze zmielonego.
-Jest tyle nietolerancji glutenu, że ja np. postępuję wg „szybkiej diagnostyki” – pytam się czy dziecko do roku otrzymuje gluten lub czy matka karmiąca codziennie je pełnoziarniste pieczywo … i gwarantuję wyleczenie śluzówek PO 3 dobach (sapka, katar, zaburzenia jelitowe, astma), dopytuję jeszcze jak bardzo są uwikłani w mleczne...

Odżywianie wg Pięciu Przemian Barbara Temelie –

Tu już w odżywianiu dziecka nie afirmuje pełnoziarnistych produktów zbożowych, zauważa szkodliwość produktów mlecznych, ze zbóż poleca bezglutenowe.
Ogólnie w obu książkach na czoło wysuwa się z tego co czytam LĘK PRZED TŁUSZCZAMI, proponowane posiłki są beztłuszczowe. Jak będzie autorka 20 lat starsza będę w czasie kontaktu patrzeć w okolice zmarszczek mimicznych i … cebulek włosowych by zobaczyć czy włosy ma farbowane czy siwe (jeden z pierwszych objawów nieprawidłowego żywienia po zmarszczkach to siwizna; skóra i jej przydatki leczą się na końcu i starzeją się jako pierwsze.



Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #13 : 2009-03-16, 13:31:05 »

Mnóstwo jest dzieci chrząkających, uważa się, że to jest "nerwowe". Sugeruje zatem leczenie uspokajajace.
da sie to wyleczyc dietą.
Udział w powstawaniu tej choroby mają 
1.alergen białka mlecznego - zatem proponować mozna dzieciom śmietanę, bitą, śmietanę i czekolade z orzechami
2.alergen ze zbóż glutenowych - proponowanie potraw z ziemniaka (FRYTKI, PLACKI ziemniaczane, prażynki, czipsy domowej roboty) czy zbożowych produktów bezglutenowych , a lepiej wszystkich potraw z warzyw czy czekolady (wymieniam węglowodany; choć ziemniak+majonez to też niczego sobie połączenie T+W).
Kiedyś zbierałam wywiad z dzieckiem chrząkajacym ZNACZĄCO uwikłanym w zboża bezglutenowe - w takim wypadku by zagwarantować w miarę szybkie ustępowanie dolegliwości zalecam jaja czy potrawy z nich, ryby, nasiona roslin oleistych (migdały, orzechy; moga być w czekoladzie), mięsa, a zatem osobie znacząco uwikłanej w węglowodany zalecam białko i tłuszcz (niektóre dzieci zjedzą np. samą pastę makrelową ze smakiem, pomidorki koktailowe z majonezem) by szybciej wyjść z tego problemu.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #14 : 2009-07-04, 21:08:21 »

Uff.
Nareszcie ulga, jesli chodzi o problemy z przewodem pokarmowym oraz nieustannym spływaniem wydzieliny z zatok.
Od kilku dni zaczęłam stosować koktail błonnikowy wg. Słoneckiego oraz pije 3x dziennie po łyzce oliwy z oliwe z dodatkiem odrobiny cytryny.
Niewiem moze mi nie uwierzycie ale cos w tym koktailu jest, ustąpiły mi :zgaga, bóle brzucha , mam swietne wypróżnienia , wraz ze stolcem opuszczaja mnie masy kałowe, no i co najbardziej mnie cieszy to fakt ze nareszcie moje zatoki sa juz prawie puste.
Do tej całej mieszanki zastosowałam jeszcze mieszankę ziół na oczyszczenie dróg moczowych, to tez jest swietna sprawa ponieważ od dłuszego czasu miałam trudnosci z oddawaniem moczu,inaczej skompomocz.
Teraz nareszcie porzadne siusianie a to z pewnoscia oczyszcza mój organizm z toksyn i co za tym idzie zaczęłam sie dużo lepiej czuc. ŻO stosuje nadal ale zmniejszyłam sobie ilość spozywanego tłuszczyku oraz ograniczyłam jajka do dwuch dziennie.Pozatym nada gotuje wywary kostne , jadam szpik no uwazam na węgle, piekę sernik wiedenski, kawe pije bez smietanki, bo wykluczyłam ja całkowicie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #15 : 2009-07-04, 21:13:28 »

Bardzo interesujące..
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #16 : 2009-07-04, 21:25:12 »

Bardzo interesujące..

Ba, to malo powiedziane!  Razz

Mi "somsiadka" opowiadala, ze po stosowaniu slynnej mikstury "tej co to dziala"
na wszystkie choroby to amputowana "renka" odrosla!!!  Shocked Laughing Razz

Znochor to niejedno potrafi!  Razz

Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #17 : 2009-07-04, 21:33:03 »

Oj Grizzly,
Ty zawsze musisz sobie ze wszystkiego podśmiehujki robić Very Happy Ja nie piszę tego z opowiesci sąsiadki , lecz sama to wyprubowałam.
Nie pisze tego po to by jakis zamęt tu na forum zrobic a piszę bo chcę sie podzielic z radoscia jaka mnie spotkała. Smile
Nareszcie mi sie polepszyło, oby tak dalej Laughing
Jeżeli ktoś sie przez długi czas zmaga z chorubskiem i nie widać poprawy a tu nagle jest, to wiesz co to znaczy?
Człowiekowi aż się chce do góry skakać Very Happy
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #18 : 2009-07-04, 21:38:18 »

Bardzo interesujące..
Reniu, poważnie Cię to zainteresowało?  to wejdz sobie na forum biosłone .Nie zaszkodzi sobie poczytać.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: MIKSTURA SŁONECKIEGO
« Odpowiedz #19 : 2009-07-04, 21:38:30 »

kriss a jak długo stosujesz te kuracje?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.