forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 20:40:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
659882 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  ciężka choroba
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: ciężka choroba  (Przeczytany 27555 razy)
Moonka85
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #40 : 2008-09-07, 01:46:14 »

Napewno kiedyś jeśli się wyreguluję w diecie chętnie napiszę co zmieniłam i jak mi pomogło
jestem przekonana że muszę zacząć jeść więcej żółtek ,wątroby wieprzowej żeby dostarczyć
to żelazo jak wywnioskowałam z artykułów Kwaśniewskiego.Muszę tylko dopaść jego książkę
a czuję że coś z niej zrozumiem.Obecnie wyeliminowałam brzydki zapach z ust zwiększeniem
ilości węgli ale jednak jeszcze jem ich za malo(60g)bo mam skurcze łydek jak napnę ścięgno.
Wyszłam z zalożenia że jak sobie sama nie pomogę to najlepszy psychiatra mi nie pomoże
i że muszę siebie obserwować bardzo uważnie.Chciałabym żeby moje zmagania się komuś
przydały i nie chcę za to kasy.Serdecznie pozdrawiam.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #41 : 2008-09-07, 02:01:13 »

Zostały mi tylko cienie pod oczami-wiecie
w czym może leżeć problem???

Problem, że spoglądasz do lustra.

Ale będzie poważniej:
Cienie są spowodowane tym, że przez skórę widać kolor krwi. Generalnie możnaby się nawet cieszyć, że ma się cienką delikatną, lekko przezroczystą skórę.

Rozwiązaniem problemu jest uczynienie skóry pod oczami mniej przezroczystą, jak pójdziesz do apteki to Ci coś magister poleci, niektóre specyfiki są nawet wściekle drogie i podobno skuteczne.

Ja prywatnie odkryłem, że jak zastąpię w diecie smalec masłem, to skóra robi się jakby mniej przezroczysta i widać wyraźną poprawę.

Ważne by na maśle nie smażyć, tylko dodawać go do gotowej uduszonej już potrawy. Jak nie chce ci się pichcić pod zjedzenie masełka to możesz po prostu jako dzienną dawkę tłuszczu potraktować 500g śmietanki 30% (można wypić na ciepło z odrobiną kawy powiedzmy pół rano, pół po południu). Jak to za wiele i wystarczy Ci 90g tłuszczu dziennie (podobno chudniesz) to czeka śmietanka 18% też 500g. Chciałbym jednak by prawie cały tłuszcz był mleczny, można to jakoś wtopić dodając do dziennego jadłospisu, żółtka, kalafior, brokuły, wątróbkę wieprzową, pomidor.

Nie ma możliwości by skóra się nie poprawiła po 3 dniach takiej kuracji.


Pozdrawiam serdecznie,
Adam

PS Jak Ci się powyższa rada gryzie z zasadami rotacji, to kieruj się bardziej radami lekarki, te cienie pod oczami to problem bardziej kosmetyczny niż zdrowotny.
Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #42 : 2008-09-07, 10:03:31 »

Napewno kiedyś jeśli się wyreguluję w diecie chętnie napiszę co zmieniłam i jak mi pomogło
jestem przekonana że muszę zacząć jeść więcej żółtek ,wątroby wieprzowej żeby dostarczyć
to żelazo jak wywnioskowałam z artykułów Kwaśniewskiego.Muszę tylko dopaść jego książkę
a czuję że coś z niej zrozumiem.Obecnie wyeliminowałam brzydki zapach z ust zwiększeniem
ilości węgli ale jednak jeszcze jem ich za malo(60g)bo mam skurcze łydek jak napnę ścięgno.
Wyszłam z zalożenia że jak sobie sama nie pomogę to najlepszy psychiatra mi nie pomoże
i że muszę siebie obserwować bardzo uważnie.Chciałabym żeby moje zmagania się komuś
przydały i nie chcę za to kasy.Serdecznie pozdrawiam.



Może białko na próbę ograniczyć by węglowodanów nie zwiększać?
Zapisane
Moonka85
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #43 : 2008-09-07, 13:17:27 »

Wiecie co wywnioskowałam z artykułów dr.Kwaśniewskiego że czasem potrzeba więcej węgli a ja ograniczając białko
czuję się słaba i tak jakoś dziwnie.Przyznam się wam że od
paru dni jem dużo stopionego sera żółtego na patelni i czuję się mocniejsza,dziś zwiększylam dwukrotnie ilość żółtek
i nie jem już calych jajek tak dużo.Posłucham Adama i będę ładować do kalafiora maslo myślę że to jest smaczne.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #44 : 2008-09-07, 13:28:07 »

...Może białko na próbę ograniczyć by węglowodanów nie zwiększać?...

A moze najpierw "konieczne" byly by badania i wizyty u lekarza optymalnego, aby stwierdzic
co "w metabolizmie" konkretnego czlowieka sie dzieje,
inaczej po prostu skracamy sobie zycie i wpedzamy sie w chorobe,
dzialajac "na slepo" i bez podstawowego zrozumienia tego co jest jasno napisane.  Cool Razz

Zapisane
Moonka85
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #45 : 2008-09-07, 13:59:40 »

Tak masz rację Gryzzly najlepiej to by było udać się do Jana Kwaśniewskiego.Może ...
kto wie...bo tylko jemu trochę ufam.Ale myślę że jego cenne książki też mi się
przydadzą Smile wiesz ja myślę że to nie sztuka iść do jakiegoś tam opty lekarzyka
podręcznego ogólniedostępnego i się zaprawić w chorobe tak jak ja może być
tak jak u mnie że na początku wszystko cacy a potem...szkoda gadać.
W każdym razie ja swój ratunek widzę w książkach.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #46 : 2008-09-07, 14:09:18 »

Jak ktoś jest mądry,to przeczyta książkę i bedzie wiedział w czym rzecz,a jak kto "ociemniały" ,to nie pomogą  wizyty u lekarzy,a w niektórych "cięższych umysłowo" przypadkach mogą nawet zaszkodzić  Sad
Powodzenia życzę!  Cool
Zapisane
Moonka85
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #47 : 2008-09-07, 14:32:36 »

Dla mnie nie ma "ociemniałych" ludzi są tylko beznadziejni lekarze którzy nawet sami siebie wyleczyć nie potrafią
dowodem na to jest masa chorych i nieszczęśliwych ludzi. Sad
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #48 : 2008-09-07, 14:38:03 »

Dla mnie nie ma "ociemniałych" ludzi są tylko beznadziejni lekarze którzy nawet sami siebie wyleczyć nie potrafią
dowodem na to jest masa chorych i nieszczęśliwych ludzi. Sad

Ale Monka, nie obwiniałabym wszystkich lekarzy.
Zapisane
Moonka85
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #49 : 2008-09-07, 15:53:10 »

Edyto ja nie obwiniam wszystkich ale niestety większość bo niewielu jest obecnie
dobrych lekarzy,ja slyszalam o jednym dr.Kwaśniewskim.On ma wielu wyleczonych
czego nie można powiedzieć o każdym choćby i optymalnym lekarzu.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #50 : 2008-09-07, 16:32:14 »

Edyto ja nie obwiniam wszystkich ale niestety większość bo niewielu jest obecnie
dobrych lekarzy,ja slyszalam o jednym dr.Kwaśniewskim.On ma wielu wyleczonych
czego nie można powiedzieć o każdym choćby i optymalnym lekarzu.

Wezykiem, wezykiem  Cool

Wlasnie najwazniejsze sa wyniki!!!  Cool
Nie wystarczy uzyskac "certyfikat" bo on potwierdza jedynie "statyczna wiedze"
natomias od dobrych wynikow leczenia niektorych lekarzy dzieli "ocean partactwa"

Po prostu wyrazic sie nalezy jasno!!!
Na partaczy szkoda czasu i pieniedzy!!! Cool
Natomiast Ci najlepsi sa jak zwykle w "cieniu"  Cool


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #51 : 2008-09-07, 17:15:38 »

Czy to lekarz odpowiada za to,ze jakiś "tempak" zjada chipsy i popija je coca- colą?
W wiekszości przypadków sami sobie jesteśmy winni,bo to od nas zalezy co wybieramy.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #52 : 2008-09-07, 17:21:54 »

Czy to lekarz odpowiada za to,ze jakiś "tempak" zjada chipsy i popija je coca- colą?
W wiekszości przypadków sami sobie jesteśmy winni,bo to od nas zalezy co wybieramy.

To jest post co do tych "ociemniałych" ,których w/g Ciebie Monka nie ma.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #53 : 2008-09-07, 19:50:34 »

Czy to lekarz odpowiada za to,ze jakiś "tempak" zjada chipsy i popija je coca- colą?
W wiekszości przypadków sami sobie jesteśmy winni,bo to od nas zalezy co wybieramy.

To jest post co do tych "ociemniałych" ,których w/g Ciebie Monka nie ma.

No No !! Razz Razz
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #54 : 2008-09-07, 20:40:34 »

Wiecie co wywnioskowałam z artykułów dr.Kwaśniewskiego że czasem potrzeba więcej węgli a ja ograniczając białko
czuję się słaba i tak jakoś dziwnie.Przyznam się wam że od
paru dni jem dużo stopionego sera żółtego na patelni i czuję się mocniejsza,dziś zwiększylam dwukrotnie ilość żółtek
i nie jem już calych jajek tak dużo.Posłucham Adama i będę ładować do kalafiora maslo myślę że to jest smaczne.

Nie wracaj do zbóż, albo jadaj je bardzo rzadko (jak musisz).
Zapisane
Moonka85
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #55 : 2008-09-07, 20:50:56 »

Edyto ja bym nie obrażała ludzi nieszczęśliwych nie wiedzących co jest dla nich dobre.
To właśnie lekarze są zobligowani do poprowadzenia ich w stronę dobra a widzisz co
ci ludzie robią-takich lekarzyków mamy opieka medyczna jest wg.mnie na bardzo niskim
poziomie dzisiaj.Lekarze optymalni których spotkalam oraz ci nieoptymalni chcieli mnie
leczyć ale nie WYLECZYĆ.Jak narazie to tylko Kwaśniewski pisał o wyleczeniu mojej
choroby i wiedział skąd się ona wzięła-jak to dobrze że w porę się zorientowałam w czym rzecz Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #56 : 2008-09-07, 21:00:21 »

Edyto ja bym nie obrażała ludzi nieszczęśliwych nie wiedzących co jest dla nich dobre.


Ale ja nie spotkałam lekarza,który mówiłby,że najlepiej jest pić colę i zajadać chipsy,a jednak dużo ludzi,a co najgorsze -dzieci ,bazuje na takich "posiłkach" .
Mówię Ci,ze przerażający widok ,jak idzie dziecko nota bene bardzo otyłe ,ze swoimi rodzicami i trzyma w ręku pake chipsów ,a w drugiej ręce trzyma puszkę z colą lub sprite itp.
Czy w takim przypadku winny jest lekarz???
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #57 : 2008-09-07, 21:04:23 »


...jak to dobrze że w porę się zorientowałam w czym rzecz Razz

I bardzo dobrze!!!  Very Happy ,bo Twoje zdrowie lezy w Twoich rękach!
Zapisane
Moonka85
Go


Email
Odp: ciężka choroba
« Odpowiedz #58 : 2008-09-07, 21:15:43 »

Chodziło mi o to że Lekarz ma wiedzieć co jest dobre dla pacjenta sam ma być zdrowy
i powinien przekazać swą wiedzę o zdrowiu czlowieka tak żeby nie było tego smutku
z chipsami i colą w ręku i dla mnie taki ktoś sam w pełni zdrowy z wszelkimi tego zdrowia
przejawami może nazywać się Lekarzem.W każdym razie nie dam zarobić komuś kto czuje
się gorzej ode mnie i chce mnie leczyć.Dlatego postanowilam uważać na lekarzy.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.