forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 06:09:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  NOWA OPINIA O ŻO.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: NOWA OPINIA O ŻO.  (Przeczytany 10192 razy)
jurek46
Go


Email
NOWA OPINIA O ŻO.
« : 2008-07-02, 14:46:00 »

Dzisiaj na innym forum otrzymałem opinię kogoś kto stosował się do zaleceń DO CZYTAŁ KSIĄŻKI I NIBY WSZYSTKO ZROZUMIAŁ a dzisiaj odsądza od czci i wiary a to argumenty.

Nim zaczęłam diete ŻO to prze pół roku czytałam,uczyłam sie stosunku BTW,mam książki Kwaśniewskiego,miedzy innymi tę z przepisami!!!kupiłam nawet wagę na której ważyłam produkty!!!chodziłam na spotkania Optymalnych!!!Na tych spotkaniach zawsze jest lekarz i dietetyk(oczywiście ŻO)i to oni ważąc mnie i mierząc mój wzrost ustalili moje BTW,a ja miałam i mam pojecie o stosunku białka, tłuszczu i węglowodanów.W małym palcu mam indeks glikemiczny produktów który jest na tej stronie!!! a jeśli chodzi o komentarze ze strony ludzi będących na ŻO to coś na ten temat WIEM,też rękoma i nogami BRONIŁAM ŚWIĘTOŚCI ICH ZASAD I MĄDROŚCI ŻO BO TAK TRZEBA!.Ja jestem teraz osobą mądrzejszą o jeszcze jedno niestety DURNE doświadczenie.Ale jak sie człowiek sam nie przekona to nie zrozumie,w wygłaszaniu WASZYCH MĄDROŚCI OBYŚCIE NIE ZASZKODZILI NASTEPNEJ OSOBIE  Zastanów sie dlaczego Wasze jelita produkują taką mała ilość kału????i jakie są tego skutki popytaj lekarza od jelit!Ja w każdym bądz razie ŻAŁUJE
_________________
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #1 : 2008-07-02, 15:14:41 »

jeszcze podam gdzie można poobserwowac dyskusję na ten temat
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15431&postdays=0&postorder=asc&start=15
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #2 : 2008-07-02, 18:04:25 »

ale belkot, przydaloby sie kilka przecinkow. co ten internet z nami robi...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #3 : 2008-07-02, 18:18:30 »

1. Zastanów sie dlaczego Wasze jelita produkują taką mała ilość kału????i
2. jakie są tego skutki popytaj lekarza od jelit!

1. bo mało resztek.
2. Co od jelit akurat powinni wiedzieć, że i CU (wszystkie postacie, włacznie z nadwraśliwością jelit występującą wyłącznie po stresach) i ch. Crohna i ch. dróg wątrobowych i włącznie ze wrzodami żołądka i dwunastnicy i ze zwykłą nadkwaśnością - wymagają diety lekko-strawnej Z JAK NAJMNIEJSZĄ ILOŚCIĄ PEŁNOZIARNISTYCH ZBÓŻ GLUTENOWYCH taką jest DO. Tylko pakują chorym z zaparciami otręby w ilości PRZEMYSŁOWEJ. Jako lspecjalista aryngolog wypowiadam się, że początek przewodu pokarmowego (gardło) jest również niesamowicie wrażliwe na GLUTEN.
Niech ONI (czyli lekarze) przestaną czytać Tinę, Claudię, Panią Domu, Zdrowie a zaczną się UCZYĆ. Biochemie (Harper, Streyer) czekają i ksiązki dt alergologii. Niech zaczną od zwykłego podręcznika Romańskiego "Alergologia dla internistów".
Amen.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #4 : 2008-07-02, 19:42:46 »

ale belkot, przydaloby sie kilka przecinkow. co ten internet z nami robi...

MIKE jeżeli te przecinki Tobie juz nie przeszkadzają to zobacz teraz tamten temat, a dowiesz się więcej jakimi  to my optymalni jesteśmy gburami.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #5 : 2008-07-03, 09:47:50 »

jeszcze podam gdzie można poobserwowac dyskusję na ten temat
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15431&postdays=0&postorder=asc&start=15





"Nie istnieją żadne posty dla tego tematu" - taką otrzymuję informację gdy otwieram wskazany link. Dane skasowane?



Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #6 : 2008-07-03, 09:56:12 »

ale belkot, przydaloby sie kilka przecinkow. co ten internet z nami robi...

MIKE jeżeli te przecinki Tobie juz nie przeszkadzają to zobacz teraz tamten temat, a dowiesz się więcej jakimi  to my optymalni jesteśmy gburami.


wiem, zauwazylem Smile ale tak to jest - jak ktos chce powiedziec duzo i szybko to najczesciej sie opluje Razz z pisaniem jest podobnie - tylko z ta roznica ze zapomina sie o interpunkcji i wychodzi belkot.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #7 : 2008-07-03, 10:08:13 »

"Nie istnieją żadne posty dla tego tematu" - taką otrzymuję informację gdy otwieram wskazany link. Dane skasowane?

Jurek!
wklej proszę poprawny link!
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #8 : 2008-07-03, 11:24:18 »

Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #9 : 2008-07-03, 11:45:58 »

"Nie istnieją żadne posty dla tego tematu" - taką otrzymuję informację gdy otwieram wskazany link. Dane skasowane?

Jurek!
wklej proszę poprawny link!

Zapewniam że ten link działał ale wklejam ponownie bo temat właśnie nabiera rumieńców:
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15442&postdays=0&postorder=asc&start=0
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #10 : 2008-07-03, 11:46:50 »

"Nie istnieją żadne posty dla tego tematu" - taką otrzymuję informację gdy otwieram wskazany link. Dane skasowane?

Jurek!
wklej proszę poprawny link!

Zapewniam że ten link działał ale wklejam ponownie bo temat właśnie nabiera rumieńców:
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15442&postdays=0&postorder=asc&start=0

Sprawdzałem i działa
Zapisane
mr_smok
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #11 : 2008-07-03, 11:48:18 »

jak ta pani ktora tak narzeka na ZO odzywiala sie optymalnie .....to ja jestem Hans Kloss.przeczytalem jedna strone z tego co wrzuciliscie.szkoda czasu na czytanie reszty.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #12 : 2008-07-03, 11:57:51 »

jak ta pani ktora tak narzeka na ZO odzywiala sie optymalnie .....to ja jestem Hans Kloss.przeczytalem jedna strone z tego co wrzuciliscie.szkoda czasu na czytanie reszty.

A ja mam inne zdanie czytam i odpowiadam chcę poznac te opinie i spróbowac je prostowac wcale sie nie znudzę chyba że zostanę usunięty ale wiem że Tam
dobrze wiedza że ja nie daję się prowokowac aby kogokolwiek obrażac a to że przy okazji mi sie trochę dostaje to mam to wkalkulowane w swojej świadomości i wcale się nie irytuje.
Myślę że do tej Pani dotrze że pomimo że mnie obraża jest ciężko chora,i zanim nie przestanie myślec że DOBRA DIETA TO TAKA W KTÓREJ SIĘ ROBI DUŻE KUPKI.
JEST DLA NIEJ WŁAŚNIE ZABUJSTWEM.
Zapisane
mr_smok
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #13 : 2008-07-03, 12:01:11 »

Jerzy jakem Smok klade swe wszystkie glowy pod kaci topór że do tej pani nie dotrze ze jest ciezko chora.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #14 : 2008-07-03, 12:34:19 »

Jerzy jakem Smok klade swe wszystkie glowy pod kaci topór że do tej pani nie dotrze ze jest ciezko chora.

Znam postę tej choroby bo jak pisałem miałem z tym stycznośc w rodzinie ,zapewniam Ciebie że Ona po cichu
zastosuje się do DO
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #15 : 2008-07-03, 14:31:38 »

1 g B na kg ciała to niedobór białka, który "wycieńcza"? To ile wg nich powinno być ?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #16 : 2008-07-03, 14:45:12 »

[
Cytuj
quote author=Waldek link=topic=2810.msg44148#msg44148 date=1215088298]
1 g B na kg ciała to niedobór białka, który "wycieńcza"? To ile wg nich powinno być

Waldek ja tam własnie o tym piszę nawet z samym Twórca formułu 4es i pokazuje ze w opracowaniach DO.
Wyrażnie pisze że organizmy ludzi starszych schorowanych jak i ludzi ciężko pracujących zalecane jest zwiększenie B DO 100 A NAWET 130gr
Tylko ktoś kto nie chce tego zauważyc jest krytykiem bez  jakiegokolwiek uzasadnienia,i ty mu to pokazujesz gdzie jest o tym napisane a On
dalej swoje że 30gr Białka jest zabójcze.Myślę jednak że to się zmieni.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #17 : 2008-07-03, 15:42:36 »



Witam serdecznie Małgosiu!
Otworzyło się, przeczytałam. Państwo dyskutujący tam czynią to z poświęceniem... Pasjonujący jest temat żywienia się. Lekarze w większości go nie doceniają, swoje kwalifikacje związali z przemysłem farmaceutycznym (chemicznym), przetwórstwo spożywcze ignorując kompletnie. Szkoda gdyż i sami tym samym żywią się byle czym.

Pacjenci skazani są na edukację własną? Dobrze, że są takie forumy jak to tu.
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #18 : 2008-07-03, 20:18:58 »

Witam Teresko Smile

Ja się zastanawiam jakie to tabele z indeksami glikemicznymi wplotła autorka wątku, który przytacza Jurek46, a które stanowią dowód na jej absolutną wiedzę o ŻO. Ośmielam się powątpiewać podobnie jak Mr Smok, a życzenia "dużych kupek" mnie szczerze ubawiły Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NOWA OPINIA O ŻO.
« Odpowiedz #19 : 2008-07-03, 22:32:03 »

Smile
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.