forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:04:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ZIOŁA
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ZIOŁA  (Przeczytany 269199 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #100 : 2015-03-06, 17:51:27 »

Przez ostatnie dwa miesiące brałem ekstrakty z roślinek o działaniu powiedzmy anabolicznym: kozieradki, buzdyganka, macy i wierzbówki.
Ekstrakty kupiłem ze szwajcarskiej firmy, gdzie można dodatkowo poprosić o wymieszanie ich w dowolnie wybranych proporcjach i podniesienie przyswajalności przez dodatek piperyny oraz zakapsułkowanie w otoczki żelatynowe lub agarowe.
Efekt dwumiesięcznego zażywania to ponad 4 kilogramy na wadze, może 5 i spalenie odrobiny tkanki tłuszczowej mimo bardzo obfitego żywienia. Smile
Teraz, od tygodnia, przyjmuję ekstrakty, tej samej firmy, z roślin powiedzmy adaptogennych: żeń szeń prawdziwy, różeniec górski i cytryniec chiński.
Już zaczynam czuć ich delikatne na razie działanie w postaci poprawy samopoczucia, większej czujności, głębszego oddechu i wytrzymałości na treningach. Smile
No fajne są niektóre roślinki i uważam, że całkiem niezła to alternatywa dla mocniejszych środków przemysłu farmaceutycznego.
Renia, jak Twoje ziółka? Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #101 : 2015-03-06, 18:15:50 »

Dalej o nich czytam, kupuję (co ciekawsze) mieszam i właśnie sobie zaparzyłam lipę. Przynajmniej mniej kaw przez nie wypijam. Ale nie mają one stałego, codziennego miejsca w moim menu. Ot taki 'konik', a koń ponoć nie istnieje... Laughing  Cool

Ale z Ciebie to już się zrobił prawdziwy śrutownik-zawodowiec... Shocked Cool Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #102 : 2015-03-06, 18:32:31 »

 Laughing
Zbierałem się do takiej kuracji ze 2 lata. Smile
Jednak wyciągi wodno-alkoholowe z ziółek są lepsze od sproszkowanego suszu (znaczy mocniej klepią) ale chodzi mi po głowie jakaś fajna mieszanka do popijania sobie ze dwa razy dziennie.
Nie mam jednak pojęcia co by to być mogło...
Moja pani pije czystek (Cistus sp. chyba) bo jej nawkręcali, że to takie zdrowiuśkie. Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #103 : 2015-03-06, 18:38:45 »

Zapodaj sklad miksu i firme , to sfestuje czy nie sciemniasz Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #104 : 2015-03-06, 18:39:40 »

Laughing
Zbierałem się do takiej kuracji ze 2 lata. Smile
Jednak wyciągi wodno-alkoholowe z ziółek są lepsze od sproszkowanego suszu (znaczy mocniej klepią) ale chodzi mi po głowie jakaś fajna mieszanka do popijania sobie ze dwa razy dziennie.
Nie mam jednak pojęcia co by to być mogło...
Moja pani pije czystek (Cistus sp. chyba) bo jej nawkręcali, że to takie zdrowiuśkie. Wink

Ten czystek to ostatnio jest hitem...ja go nie mam. Czytałam o nim i jakoś nie zachwyciłam się nim... Cool
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #105 : 2015-03-06, 19:01:34 »

Zapodaj sklad miksu i firme , to sfestuje czy nie sciemniasz Wink
Firma to Herbamedicus Swiss.
Napisałem do nich po niemiecku, żeby być uprzejmym, kolega pomógł. Very Happy
Ale pewno po angielsku też czają.
Nie ma takiego gotowego preparatu, ale podałem im własny pomysł:
-2 części kozieradki
-1 część buzdyganka
-1 część macy
-0,5 części ziela owsa i w wersji na drugi miesiąc wierzbówki (owsa im zabrakło)
Oni zaproponowali jeszcze dodatek piperyny z pieprzu w celu zwiększenia biodostępności.
Wszystko w wyciągach wodno-alkoholowych standaryzowanych na charakterystyczne dla danej roślinki składniki w różnych stężeniach (od 20-45%) nie podam Ci teraz ze łba. Smile
Wszystko zmieszane i zakapsułkowane w pojemność 1,5 grama i brałem takie dwie na wieczór.
Po dwóch tygodniach już czułem efekty, ale wiesz na mnie kreta działa jak meta. Wink
Dzięki jakości tych ich ekstraktów (które w Europie traktowane są jak wzorzec, z którym porównuje się chińskie produkty) cała impreza wyszła drogo, taniej Ci będzie kupić enana lub cypio. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #106 : 2015-03-06, 19:03:27 »

Laughing
Zbierałem się do takiej kuracji ze 2 lata. Smile
Jednak wyciągi wodno-alkoholowe z ziółek są lepsze od sproszkowanego suszu (znaczy mocniej klepią) ale chodzi mi po głowie jakaś fajna mieszanka do popijania sobie ze dwa razy dziennie.
Nie mam jednak pojęcia co by to być mogło...
Moja pani pije czystek (Cistus sp. chyba) bo jej nawkręcali, że to takie zdrowiuśkie. Wink

Ten czystek to ostatnio jest hitem...ja go nie mam. Czytałam o nim i jakoś nie zachwyciłam się nim... Cool
Głównie polifenole, pewnie z tyle co w herbacie, która też jest niezłym ziółkiem w sumie... Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #107 : 2015-03-06, 19:07:37 »

Zapodaj sklad miksu i firme , to sfestuje czy nie sciemniasz Wink
Firma to Herbamedicus Swiss.
Napisałem do nich po niemiecku, żeby być uprzejmym, kolega pomógł. Very Happy
Ale pewno po angielsku też czają.
Nie ma takiego gotowego preparatu, ale podałem im własny pomysł:
-2 części kozieradki
-1 część buzdyganka
-1 część macy
-0,5 części ziela owsa i w wersji na drugi miesiąc wierzbówki (owsa im zabrakło)
Oni zaproponowali jeszcze dodatek piperyny z pieprzu w celu zwiększenia biodostępności.
Wszystko w wyciągach wodno-alkoholowych standaryzowanych na charakterystyczne dla danej roślinki składniki w różnych stężeniach (od 20-45%) nie podam Ci teraz ze łba. Smile
Wszystko zmieszane i zakapsułkowane w pojemność 1,5 grama i brałem takie dwie na wieczór.
Po dwóch tygodniach już czułem efekty, ale wiesz na mnie kreta działa jak meta. Wink
Dzięki jakości tych ich ekstraktów (które w Europie traktowane są jak wzorzec, z którym porównuje się chińskie produkty) cała impreza wyszła drogo, taniej Ci będzie kupić enana lub cypio. Wink
he he Smile to juz wole metke,bo sitko z tylka i barkow bede mial Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #108 : 2015-03-06, 19:28:49 »

Znakomity środek. Very Happy
W dzisiejszym świecie, gdzie same czarnorynkowe chińskie undery o podejrzanym składzie, apteczna meta to rarytas.
Dla takiego magika od diety, jak Ty 15 mg dziennie przez 6 tygodni robi konkret robotę. Smile
Podobno działa też znakomicie na samopoczucie dzięki wpływowi na dopaminę.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #109 : 2015-03-06, 19:39:36 »

Starosc nie radosc Wink , a ziolkami nie ma co sie oszukiwac.... Zaczne od CrP,pozniej wstapie do apteki Wink Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #110 : 2015-03-06, 19:46:22 »

Mnie sterydy nie pasują do amatorskiego sportu, ale u innych nic a nic mi nie przeszkadzają. Smile
Jednak w przyszłości być może rozważę HZT.  Cool
A ziółka to żadne oszustwo, poczytaj działy "Doping" na forach kulturystycznych, tam 5 kilo mięsa przez 8 tygodni to całkiem niezły wynik i to dla chłopaków o dekadę młodszych ode mnie.
A ja to robię na śmiesznej kozieradce, pogardzanej nawet u Ambroziaka. Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #111 : 2015-03-06, 19:55:26 »

Szczerze? Wolalbym syntetyczny testosteron w malych,skutecznych dawkach np 5-10mg metanabolu z kawele z masele per day Wink. Chyba ,ze "nasz zootechnik" zna cos lepszego i bezpieczniejszego Wink :p Ta Twoja smieszna jest standaryzowana i z wyciagu alko Very Happy. To nie to samo co ostropest  plamisyy do mielenia w mlynku Smile hehe
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #112 : 2015-03-06, 19:57:51 »

Jak zioła, to tylko szwedzkie w płynie!
Świetna suplementacja. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #113 : 2015-03-06, 20:09:35 »

Jasne, że 300-500 mg testosteronu tygodniowo zrobiłoby z Ciebie młodego byczka ze stosunkowo niewielkim kosztem ubocznym. Smile
Mnie sterydy po prostu nie pasują, tak jak picie czy palenie, dlatego pocieszam się roślinkami.
I masz rację te 5kg/8tygodni tylko tak wygląda ładnie, bo ja po prostu wróciłem do wagi, którą już kiedyś miałem, umiem to robić, a po tylu latach treningów ilość komórek satelitarnych w mięśniach mam jak sterydowiec, no i te wyciągi to naprawdę mocna rzecz.  Cool
Ale na pakerskim forku napiszę prawdę?
Napiszę, a że nie całą to inna baja. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #114 : 2015-03-06, 20:13:46 »

Jak zioła, to tylko szwedzkie w płynie!
Świetna suplementacja. Very Happy
Naleweczka Bittnera? Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #115 : 2015-03-06, 20:24:08 »

Można tez Amola lub Jagermaistra popijać, ale ja w tym nie gustuje, wolę zwykłą szklaneczkę whisky and soda, albo kieliszek koniaku.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #116 : 2015-03-06, 20:27:33 »

U mnie na studiach chłopaki pili "Hemingwaya", to był spirytus salicylowy z apteki (chyba wtedy 1 pln za 250g) plus woda z kwaskiem cytrynowym.  Laughing
Ja wolałem bimberek od pana Wojtka z kamienicy, naprawdę świetny wypęd człowiek robił.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #117 : 2015-03-06, 20:36:59 »

Dobry bimber jest bezkonkurencyjny i zawsze lepszy niż markowe alkohole.  Very Happy
Na drugi dzień przynajmniej łeb nie napie... tzn. napadowych bólów głowy nie ma. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #118 : 2015-03-06, 20:40:08 »

Prawda.
Jak się jeszcze papierosów do tego nie pali i dobre mięsa i ryby zakąsza, to rano z objawów tylko poranny. Very Happy
Homemade wszystko jest lepsze niż przemysłowe.  Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #119 : 2015-03-06, 20:40:31 »

Dobry bimber jest bezkonkurencyjny i zawsze lepszy niż markowe alkohole.  Very Happy
Na drugi dzień przynajmniej łeb nie napie... tzn. napadowych bólów głowy nie ma. Wink
Ale siedzi we lbie jak Jin ze 2-3 dni i nie chce wyjsc z butelki Smile
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.