forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 08:14:56

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658488 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ZIOŁA
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ZIOŁA  (Przeczytany 269234 razy)
grizzly
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #60 : 2008-07-09, 11:13:16 »

...Nie oceniam Twojej wiedzy , lecz Twój sposób działania, który zdecydowanie mi się nie podoba...

Bea co do wiedzy Ewy, to wiem dlaczego nie chcesz jej oceniac!!! Cool
Musialabys przyznac, ze jest tak duza, ze trudno by bylo Tobie oceniac jej poziom!!! Cool

Tak wiec jak nie mozna doczepic sie do wiedzy, to wyszukujesz inne "slabosci"
w tym wypadku "popadlo" na tak zwany "sposob dzialania" Cool Razz

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #61 : 2008-07-09, 11:41:53 »

...Odnośnie Twojego odżywiania, stwierdzam,
że 15 - 18 g B/dobę codziennie to zdecydowanie za mało dla osoby w Twoim wieku...

Bea, czy Ewa pisze, ze 18 g bialka "dawkuje wagowo" codziennie latami?
Wyraznie pisze, ze to sie zmienia, jednego dnia jest 50 g drugiego 15 g
a trzeciego moze byc 0 g. Cool

Doskonale wiesz, ze czesc aminokwasow czlowiek sam syntetyzuje
wedle zapotrzebowania, natomiast jesli spozywa wiekszosc aminokwasow "egzogennych"
to bez problemu moze sobie pozwolic przez jakis czas, na tylko 15 g "bialka superwartosciowego". Cool

Tak wiec Twoje oceny moga "mijac sie z prawda" Cool

Moze poczytaj troche.....np cos z teorii MLM. Cool
Napisz jakas ksiazke..... Shocked
Wtedy moze Tobie "ulzy" sukces Ewy. Cool Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #62 : 2008-07-09, 14:48:57 »

Miało być o ziołach,a tu co? Same" trolingi"  Mr. Green Razz
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #63 : 2008-07-09, 16:17:44 »

...Miało być o ziołach,a tu co? Same" trolingi"  Mr. Green Razz ...

Ziolo to jak najbardziej "towar" dla ludzi Cool Razz

A najlepiej jak sie w niego zaopatrujesz w systemie MLN,
czyli tak "krytykowanej" przez Bea "sprzedazy bezposredniej" Cool Razz

Tak mi przykro, ze Bea preferuje "biedrunkowe zak-kupy" Razz
w "apticeCool Razz Hi, hi, hi Cool Razz Shocked

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #64 : 2008-07-09, 19:33:17 »

Dajcie spokój.Szkoda czasu na pierdoły.Są ważniejsze rzeczy na swiecie niż udowadnianie czegoś ,czego się nie da udowodnić-to sie tyczy wszystkiego  Cool Razz
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #65 : 2008-07-09, 20:12:16 »

Wiecie co odezwę się jeszcze raz ale jak przeczytam do mojej wypowiedzi komentarz w stylu- co ona sobie mysli- to będzie w tym temacie mój ostatni komentarz. Nie wiem może sie nie zetknęliście z takim podejściem ale ja TAK. Widziałam jak działa marketing na osobę która szuka swojego zdrowia a ktos wciska jej olej którego reklame wspomaga jeszcze bez wiedzy autora tj akurat dr.Budwig opisem jak w jej akurat diecie ten olej jest używany. Krzyczy sobie za butelkę 50 zł  i więcej w zaleznści od pojemności ale nie ma sie przecież żadnej pewności jaki ten olej jest(tu ja sie nie czepiam, po prostu taki nieufny ze mnie ludek ; równiez mi sie to kojarzy jak widzę takie reklamy w gazetach,że olej robinoy mechanicznie z lnu, tego tamtego owego)Sorry, kupuję oliwe z oliwek czy pestek wingoron aby zrobic sałatkę bo ze smalcem nie próbowałam,raczej wątpliwy byłby smak. Ale nie dam za olej  50 zł. Dlaczego? bo jednym z powodów jest to,że choćbym dała za niego i 150 zł to nie będę pewna co mi wciska producent. Ja nie wiem jak inni rozumieja tekst Ewy czasami pisze jak by tylko dla wtajemniczonych  Very Happy ale wg mnie to KRYTYKA i do tego z humorem Laughing.Producent alveo pownien wytoczyć jej proces sądowy .No chyba,że nie ma dowodów na jego działanie i wie,że z góry by przegrał.  Cool
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #66 : 2008-07-09, 21:48:37 »

admin napisał:
Cytuj
Ale i "gryzzliemu" i "jurkowi46" i "Krystynie*Opty*" i każdemu Użytkownikowi tego Forum na zgodę, zadedykowałbym imiennie melodyjkę, sęk w tym, że nie znam gustów każdego z osobna!  

Dzięki! Aby nie mieszać wątku ZOŁA z muzycznymi tematami, odpowiedziałam w nowym muzycznym wątku:
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2836.new#new
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #67 : 2008-07-09, 22:13:14 »

Dajcie spokój.Szkoda czasu na pierdoły.Są ważniejsze rzeczy na swiecie niż udowadnianie czegoś ,czego się nie da udowodnić-to sie tyczy wszystkiego  Cool Razz

Edyta, Ty to jestes ZIOLKO. Dolalas ALVOE do ognia i nie mozesz sobie dac z tym rady. 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #68 : 2008-07-09, 22:17:37 »

Ja se ze wszystkimi daje rade   Very Happy  Nie ma takiej opcji ,żebym nie dała ....se rady  Razz 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #69 : 2008-07-09, 22:27:40 »

Adampio czytałeś kiedyś "Małego Księcia"? Ten Twój i mój post zkojarzył mi się z "Małym Księciem" .....
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #70 : 2008-07-10, 11:56:51 »

Adampio czytałeś kiedyś "Małego Księcia"? Ten Twój i mój post zkojarzył mi się z "Małym Księciem" .....

Edyta, kiedys jak bylem mlody i piekny czytalem bardzo duzo. 2-3 ksiazki dziennie. Byc moze czytalem "Malego Ksiecia".
Dzis jestem tylko mlody i czytam dunska proze i nie za wiele, zeby sie nie-zdun-szczyc za bardzo.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #71 : 2008-07-10, 11:58:57 »

Adampio czytałeś kiedyś "Małego Księcia"? Ten Twój i mój post zkojarzył mi się z "Małym Księciem" .....

Edyta, kiedys jak bylem mlody i piekny czytalem bardzo duzo. 2-3 ksiazki dziennie. Byc moze czytalem "Malego Ksiecia".
Dzis jestem tylko mlody i czytam dunska proze i nie za wiele, zeby sie nie-zdun-szczyc za bardzo.

oczywiscie tygodniowo !!!!
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #72 : 2008-07-10, 22:08:22 »

adampio jakbyś czytał 2-3 książki dziennie to bys został krytykiem literackim. Very Happy Laughing

Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #73 : 2008-07-11, 13:40:51 »

"Gdzie jestes Maly Ksiaze?' i Kasia Sobczyk.
11 lat mialem, kiedy czytalem "Maly Ksiaze"
Chcialbym jeszcze raz przeczytac ale tez w tym szczeniecym wieku.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #74 : 2008-07-11, 16:47:54 »

"Małego Księcia" można czytać w każdym wieku .Ja go przeczytałam z kilkanaście razy  Cool
Przytoczę z pamięci ,dlatego może nie być dokładnie ,część rozmowy Lisa z Małym Księciem;

Lis: "Czy na twojej planecie są myśliwi?"
Mały Książe: "Nie"
Lis: "A czy na twojej planecie są kury?"
Mały Księże : "Nie"
Nie ma rzeczy doskonałych westchnął Lis i powrócił do poprzedniej mysli  Cool .
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #75 : 2008-07-11, 19:51:11 »

Chcialbym jeszcze raz przeczytac ale tez w tym szczeniecym wieku.
Przeczytaj go właśnie teraz. Naprawdę docenisz istotę myśli autora. To jest jak 'Kwaśniewski' ale od duszy.
Im więcej go czytasz tym więcej rozumiesz.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #76 : 2008-07-11, 20:12:37 »


Im więcej go czytasz tym więcej rozumiesz.

No nie?  Smile Czytałam go tyle razy i za każdym razem jakieś odczucia nowe dochodzą  Smile
Super książka dla człowieka w każdym wieku!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #77 : 2008-07-19, 00:48:38 »

...Odnośnie Twojego odżywiania, stwierdzam,
że 15 - 18 g B/dobę codziennie to zdecydowanie za mało dla osoby w Twoim wieku...

Bea, czy Ewa pisze, ze 18 g bialka "dawkuje wagowo" codziennie latami?
Wyraznie pisze, ze to sie zmienia, jednego dnia jest 50 g drugiego 15 g
a trzeciego moze byc 0 g. Cool

Doskonale wiesz, ze czesc aminokwasow czlowiek sam syntetyzuje
wedle zapotrzebowania, natomiast jesli spozywa wiekszosc aminokwasow "egzogennych"
to bez problemu moze sobie pozwolic przez jakis czas, na tylko 15 g "bialka superwartosciowego". Cool

Tak wiec Twoje oceny moga "mijac sie z prawda" Cool

Moze poczytaj troche.....np cos z teorii MLM. Cool
Napisz jakas ksiazke..... Shocked
Wtedy moze Tobie "ulzy" sukces Ewy. Cool Razz


a wystarczy  tylko ze zrozumieniem  czytac,to co pisze lekarka .
Jakze przykro jest czytac niemile slowa,skierowane do  czlowieka,ktory BEZINTERESOWNIE niemalze kazda wolna chwile poswieca drugiemu czlowiekowi Sad Sad
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #78 : 2008-07-19, 21:41:35 »

"Małego Księcia" można czytać w każdym wieku .Ja go przeczytałam z kilkanaście razy  Cool
Przytoczę z pamięci ,dlatego może nie być dokładnie ,część rozmowy Lisa z Małym Księciem;

Lis: "Czy na twojej planecie są myśliwi?"
Mały Książe: "Nie"
Lis: "A czy na twojej planecie są kury?"
Mały Księże : "Nie"
Nie ma rzeczy doskonałych westchnął Lis i powrócił do poprzedniej mysli  Cool .
Nie  czytałam Małego Księcia i chyba uszę przeczytać skoro to lekarz od duszy. Zafrapowało mnie to okreslenie.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #79 : 2008-08-16, 11:27:30 »

Ok, wszystko fajnie ale w jakim "celu" robisz te Twoje "zabiegi okolo dietetyczne"??? Cool Razz
Cytuj
jak to po co? po to żeby wiedziec ile jem i ile zjeść w najbliższej przyszłości
Cytuj

Na 99,999999%  tyle żyją dlatego ,że unikają tych "profesjonalnych doradców"  Smile
Cytuj

Byc moze w ich genach jest "potencjal" na 200 lat zycia. Shocked Shocked
Takiej mozliwosci nigdy bym nie wykluczal Cool

Działanie genów modyfikujemy środowiskiem.

1.wątek założyłaś po to, aby zareklamować produkt zwany ALVEO ( kolejne badziewie, sprzedawane w systemie tzw. sprzedaży bezpośredniej).
2.Nie ma się co oszukiwać, ale wykorzystałaś także autorytet dr JK dla promowania własnej książki. Nie oceniam Twojej wiedzy , lecz Twój sposób działania, który zdecydowanie mi się nie podoba.
3.Odnośnie Twojego odżywiania, stwierdzam, że 15 - 18 g B/dobę codziennie to zdecydowanie za mało dla osoby w Twoim wieku. Być może to jest właśnie przyczyna "złego funkcjonowania Twojego mózgu", co w konsekwencji doprowadziło do takich a nie innych Twoich działań. Confused
1. Tak. Sałata to też badziewie? A ogórki?
2. Dobrze DLA CIEBIE MOJA NOWA KSIĄŻKA NIE BĘDZIE SIĘ NAZYWAĆ DIETA OPTYMALNA, ANI ŻYWIENIE OPTYMALNE. Dr JK dostał dużo pieniędzy (z Dziennika Zachodniego) za artykuły a ja skąd mam je dostać? Od Ciebie? Jesteś w takiej samej sytuacji jak ja. 10 zł za pacjenta brutto, sama prowadze ksiązki, obowiązek DURNEGO DOKSZTAŁCANIA SIĘ W TEMATACH DURNYCH (bo NFZ daje bezpłatnie tylko durne tematy w ramach obowiązku dokształcania się TE MĄDRE SĄ PŁATNE).
3. Mam powody by wdrażać okresowo dietę niskobiałkową. Poczytaj o założeniach DO. Dr JK traktuje swoją dietę jako dietą niskobialkową (dla w miarę zdrowych) piszę On, że 18 g/dobę MOŻE być wystarczające, ja to potwierdzam. Wide książki dra JK. Mózg wg moich kryteriów działa (w miarę) dobrze.

Jeżeli chodzi o zioła. Karczochy w płynie to też be Bea, a gotowane? Puetruszka? Be to co w płynie Bea? Czy be to co drogie?
Na trzecią dobę od wdrożenia DOBRYCH  ziół (w tym Alveo; osoby ze strony int.akuna mogą pobierac Alveo na moje nazwisko) obserwuję reakcję z odstawienia (leczy  wtedy tylko DUŻA ilość Tłuszczu). Zaczyna się często na drugą dobę na wieczór. Nawet u optymalnych.
Czy nie podobne jest to do zaleceń DO  w których "jest problem = zwieksz ilość T"?
Czego mi zazdrościsz Bea?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.