forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2021-04-16, 13:33:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
593075 wiadomoci w 4039 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: zofijeczka
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  ZIOŁA
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] Do dou Drukuj
Autor Wtek: ZIOŁA  (Przeczytany 161884 razy)
Gavroche
Hero Member
wiadomoci: 37933

Odp: ZIOŁA
« Odpowiedz #260 : 2021-03-26, 12:22:08 »

Nie, CBD odstawiłem, i zrobiłem stosowną przerwę na oczyszczenie systemu, jak testować to solo. Cool
CBD dla mnie bez szału, może dlatego, że ja nie potrzebuję wyciszenia i zmniejszenia stresu, wolę delikatne stymulanty.
Obecnie z supli daję tylko DHEA, steryd nadnerczowy, który właśnie lekko pobudza, 3x w tygodniu po 20mg, ale to już dłuuugo tak lecę.
No i żółtka suplementuję. Wink

Już jako dzieciak, używając rekreacyjnie LSD, mówiłem, że to przyszłość psychiatrii. Very Happy
Tyle, że LSD to jednoskładnikowy syntetyk, a grzyby halucynogenne to całe spektrum substancji, podobnie jak w konopiach.
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoci: 5709

« Odpowiedz #261 : 2021-03-26, 23:50:40 »

CBD też równocześnie bierzesz czy na razie odstawiłeś?  Cool

Jak nadal szarpie, to można nadal pobierać... Wink

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #262 : 2021-04-05, 15:09:59 »

admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoci: 5709

« Odpowiedz #263 : 2021-04-05, 16:54:00 »

Maryśka najlepiej medycznie przebadana - leczy od cholery schorzeń - dlatego jest zakazana.  Cool

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #264 : 2021-04-13, 11:35:23 »

Jutro zaczynam mikrodawkowanie (w weekend bezpieczniej) psylocybiny. Very Happy
Mam nasuszone ze 100 sztuk rodzimej łysiczki lancetowatej.
https://nootropy.pl/2019/03/11/mikrodawkowanie-substancji-psychodelicznej-u-szczurow-zmniejsza-lek-i-depresje/

10 dni kuracji za mną. Very Happy
Zacząłem od 0,1g zmielonego na pył suszu, i tak na razie lecę, rano do kawy.
Z wrażeń to wyostrzone kolory, jakieś takie wszystko ładniejsze jest oraz podwyższony poziom energii od rana do wieczora.
Wygląda to tak, że wieczorem sobie myślę: "wcześniej o tej porze, to bym już czuł zużycie materiału", a teraz jeszcze poszedłbym na tańce. Laughing
Ale nie jest to jakaś sztuczna stymulacja, bo jak się położę, to natychmiast zasypiam, po przyłożeniu głowy do poduszki błogość, jak za dzieciaka.

Biorę 100mg, nie ma mowy o żadnym naćpaniu, bo dawka rekreacyjna jest z 50-100 razy większa.
Niech się dobrze zaloguje i rozciągnę dawki do co drugi dzień, potem do 3x w tygodniu itd.
Ponoć pół Doliny Krzemowej leci na mikrodawkach psychodelików od lat, chwalą sobie za kreatywność. Wink
Kolejne 10 dni poszło. Very Happy
Z tą kreatywnością to może być prawda, wprowadziłem kilka zmian w sklepie, gotowanie sprawia mi przyjemność jak nigdy, lepiej gram w szaszki i polubiłem jeżdżenie autem, normalnie się tym bawię, a wcześniej to było zło konieczne. Laughing
Na treningach super skupienie, aż muszę się mitygowac i ograniczać sesje.
Wieczorem mocno się wkręcam w książki i zasypiam jak dziecko.
Wygląda na to, że mikrodawkowanie psychodelików naprawdę działa. Cool

Nie wiem czemu to nie jest popularniejsze, choć rozumiem, że łatwo polecieć z dawkami, bo skoro jest fajnie, to x2 może być jeszcze fajniej...
Ja od dzisiaj rozciągam dawkowanie do 100mg co drugi dzień.
5 tygodni pękło, dawkowanie 3x100mg tygodniowo, chyba przywykłem, bo już nie zauważam działania, tzn. nadal pamiętam, że przed psylocybkami było mniej energii, mniej kolorów i mniej pomysłów, ale już nie ma tego wow.
Może też za mała dawka, ale wyżej nie wchodzę, posiedzę jeszcze kilka tygodni na tej dawce i przerywam test.
Na pewno działa i podnosi kreatywność, poziom energii i być może wrażliwość na piękno/sztukę oraz odczuwanie przyjemności.

Efekt uboczny (albo zbieg okoliczności) to piękna skóra, z którą zawsze na wiosnę miałem mniejsze lub większe kłopociki. Very Happy
Ale to może być efekt niezwiązany z psychoaktywnością, tylko jakiś inny, wiele grzybów ma kojące i immunomodulujące działanie:
https://bonavita.pl/chinskie-grzyby-lecznicze-rodzaje-wlasciwosci-i-zastosowanie
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.