forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 19:28:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660590 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej  (Przeczytany 40269 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #40 : 2008-01-30, 13:52:24 »

A ja wierzę,że cuda sie zdarzają  Smile Niedawno doświadczyłam takiego cudu  Smile
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #41 : 2008-01-30, 14:57:24 »

A ja wierzę,że cuda sie zdarzają  Smile Niedawno doświadczyłam takiego cudu  Smile

Czy ten cud to Cud Tuska.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #42 : 2008-01-30, 15:25:07 »

Niestety cudów Tuska jeszcze nie doświadczyłam  Crying or Very sad a Ty ?
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #43 : 2008-01-30, 15:33:34 »

Niestety cudów Tuska jeszcze nie doświadczyłam  Crying or Very sad a Ty ?

Mam podobne zdanie,ale,każdemu wolno marzyc.Tusk potrafi mówic jedno a robic zupełnie co innego.A tego to sie już obawiam.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #44 : 2008-01-30, 15:40:52 »

Ja Tuska nie słucham,bo go nie lubię słuchać- jego barwy głosu ,gulgocze jak nie przymierzając indyk.
Może ,gdyby mówił inaczej,to posłuchałabym go.
Zapisane
benzodxm
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #45 : 2008-01-31, 10:41:55 »

@Waldek
Mozliwe, ze moj organizm jest zatruty. Nie bede wymienial wszystkich narkotykow jakich probowalem, bo nie ma sie czym chwalic. Raz juz bylem na odwyku. Obecnie jestem uzalezniony od Lorafenu, papierosow i kawy. Biore tez leki przeciwdepresyjne. Wesolo nie jest Sad. Dobrze, ze chociaz inni odniesli korzysci z zywienia optymalnego. Moze kiedys zrozumie jakie odzywianie jest dla mnie najlepsze. Na razie zywie sie korytkowo i jakos funkcjonuje.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #46 : 2008-01-31, 11:00:44 »

... jakos funkcjonuje.

Jakoś zmień na JAKOŚĆ.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #47 : 2008-01-31, 11:03:54 »

Ja Tuska nie słucham,bo go nie lubię słuchać- jego barwy głosu ,gulgocze jak nie przymierzając indyk.
Może ,gdyby mówił inaczej,to posłuchałabym go.

Większość członków PO ma wady wymowy.
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #48 : 2008-01-31, 11:23:16 »

Ja Tuska nie słucham,bo go nie lubię słuchać- jego barwy głosu ,gulgocze jak nie przymierzając indyk.
Może ,gdyby mówił inaczej,to posłuchałabym go.

Większość członków PO ma wady wymowy.
Właśnie.PO jest straszna. Nie to co  bracia Kaczyńscy, którzy w ogóle nie mlaskają w trakcie mówienia, nie mają problemów z deklinacją ("Witamy Papieża Rzyma"), mają świetny słuch ("Irasiad jest bardzo zdenerwowany"), a Jarosław dysponuje wielkim talentem wokalnym ("Z ziemi polskiej do Wolski"w interpretacji rapującej). Wypowiadają się jasno i rzeczowo jak Gosiewski, taktownie i dyplomatycznie jak Fotyga ("jesteśmy w stanie wojny z Rosją"), a starając się nie obrazić nikogo wyrażają swoje opinie zawsze elegancko, uprzejmie i z wielkim szacunkiem dla przeciwnika (Wielki Wódz Jarosław: "My stoimy tu, gdzie Solidarność, oni tam, gdzie stało ZOMO").
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #49 : 2008-01-31, 11:40:37 »

Bo to mówią oni. a nie ktoś przez nich.

W padki wszystkim się zdarzją.
Papież Benedykt żegnjąc Polakó na Balicach powiedział:"żegnam was ciule". Very Happy Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #50 : 2008-01-31, 12:22:07 »

hehe dobre -dwa ostatnie posty .

Ja słucham polityków nazwijmy to -przy okazji.
Mąż słucha TVN24 ,a ja słucham,słucham i w pewnym momencie uzmysławiam sobie,ze nie słyszę słów,tylko nieprzerwane trajkotanie i nie mogę wytrzymać,a najlepsze jest jak wciąż sobie przerywają i kazdy chce udowodnić swoje racje,które nie są do udowodnienia.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #51 : 2008-01-31, 16:15:03 »

Papież Benedykt żegnjąc Polakó na Balicach powiedział:"żegnam was ciule". Very Happy Very Happy

Halina.Ryczę tu ze śmiechu nad tym postem ,ilekroć wyobrażę sobie tą sytuację  Very Happy
Zapisane
Adiqq
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #52 : 2008-01-31, 20:55:14 »

hehe dobre -dwa ostatnie posty .

Ja słucham polityków nazwijmy to -przy okazji.
Mąż słucha TVN24 ,a ja słucham,słucham i w pewnym momencie uzmysławiam sobie,ze nie słyszę słów,tylko nieprzerwane trajkotanie i nie mogę wytrzymać,a najlepsze jest jak wciąż sobie przerywają i kazdy chce udowodnić swoje racje,które nie są do udowodnienia.

Benedykt - długo nie mogłem zrozumieć co on naprawdę chciał powiedziec Wink
a co do tego trajkotania.....polecam film "Dzień świra" tam też jest taki motyw odnośnie trajkotania nieprzerwanego.....polecam Smile  (film)

Zapisane
MW
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #53 : 2008-02-01, 13:20:15 »



Wątpisz w cywilizację pozaziemską?
Cytuj
UFO istnieje i sa na to dowody,juz wiele razy odwiedzali nasza Planete,co niektorzy uwazaja co innego. Sad
Mysle,ze nie przyszedl jeszcze czas,aby wszyscy mieszkancy naszej Planety ,mogli  przyjac do wiadomosci i zaakceptowac UFO,i nie tylko UFO. Razz
Cytuj


Kodar my tu rozprawiamy o GMO a nie UFO .
Ale widzę że Ciebie już oni nawiedzili,i co mają zielony kolor?
Cytuj

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2387.0
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #54 : 2008-02-01, 19:15:39 »

Adigg
ogladałam  Sad Sad Sad co za gó...no -wyczekałam do końca bo cały czas czekałam
   az sie jakas akcja rozwinie . Albo do bólu ambitny ,ze nic z tego nie rozumiem Sad
Odruchu wymiotnego dostaje jak o nim w mediach słysze  Sad
   SZKODA CZASU .
Zapisane
Adiqq
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #55 : 2008-02-02, 19:54:04 »

film jest nietypowy, bez rozwinietej akcji, wszystko jest kwestia gustu, ale mi sie podobal Smile
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #56 : 2008-02-03, 18:14:25 »

Oto jedne z badan klinicznych prowadzonych nad dieta lowcarb:

Badanych podzielił na dwie grupy: otrzymujących dietę niskokaloryczną wynoszącą 1400-1500 kcal dziennie; zaliczeni do tej grupy otrzymywali posiłki z prawidłową proporcją składników pokarmowych. W grupie drugiej badani otrzymywali dietę bogatotłuszczowo-białkową, a niskowęglowodanową, a więc odpowiadającą diecie optymalnej. Co 4 miesiące u badanych przeprowadzano badania markerów miażdżycowych.

Po 12 miesiącach stosowania obu tych diet okazało się, że osoby pozostające na normalnej diecie niskokalorycznej utraciły przeciętnie 12% wagi. Wszystkie markery miażdżycowe uległy u nich wyraźnej poprawie. Poziom całkowitego cholesterolu spadł o 30%, frakcji tzw. złego cholesterolu obniżył się o 39%, frakcji dobrej HDL wzrósł o 4%. O 35% obniżył się wskaźnik całkowitego cholesterolu do frakcji dobrego. O 37% spadł poziom trójglicerydów, homocysteiny o 15%, lipoprotein o 11%, a fibrynogenu o 6%.

Natomiast u osób na diecie optymalnej poza spadkiem wagi o 14% - wszystkie wskaźniki procesu miażdżycowego uległy pogorszeniu. Całkowity cholesterol wzrósł o 4%, zła frakcja cholesterolu LDL o 6%, dobra frakcja HDL obniżyła się o 6%, współczynnik całkowitego cholesterolu do frakcji dobrego wzrósł o 10%. Zwiększył się poziom trójglicerydów o 5,5%, homocysteiny o 12,4%, lipoprotein alfa o 31%, a fibrynogenu o 12%.

Mimo iz były prowadzone badania nad ta dieta w kilku osrodkach badawczych nigdy nie uzyskano tych samych pozytywnych wynikow czego dowodem sa badania przedstawione wyzej, badania nad ta dietą nie byly prowadzone powyzej 1 roku a jak wiadomo zmiany degeneracyjne układu krwionośnego i nowotwory rozwijają sie długo.


Macek  czytam Twoje dociekania i chcę Ciebie zapytac podałeś to co powyżej pokaż gdzie w tych badaniach Ty widzisz DO.
Pomiędzy LC a  DO jest zasadnicza różnica w spożyciu białka.A wogóle ten temat możesz przeanalizowac na forum www. dobradieta.pl
Tam między innymi ja prowadze dyskusję z tymi co stosują się do tych zaleceń LC. Ale w większości to są ludzie młodzi,stosujący te żywienie
   w z góry określonym celu,a mianowicie budowa mięśni,jest tam też dział LC z żywieniem na surowo,mięsa itp.ale to nie ma nic wspólnego z Dietą Optymalną
wejdz zapoznaj się i skończysz dociekanie kto i co badał.
Zapisane
chris
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #57 : 2008-02-03, 20:50:51 »

Papież Benedykt żegnjąc Polakó na Balicach powiedział:"żegnam was ciule". Very Happy Very Happy

Halina.Ryczę tu ze śmiechu nad tym postem ,ilekroć wyobrażę sobie tą sytuację  Very Happy

Jezeli byla to wpadka,to oczywiscie jest sie z czego posmiac.

pozd
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #58 : 2008-02-03, 22:41:16 »

Papież Benedykt żegnjąc Polakó na Balicach powiedział:"żegnam was ciule". Very Happy Very Happy

Halina.Ryczę tu ze śmiechu nad tym postem ,ilekroć wyobrażę sobie tą sytuację  Very Happy

Jezeli byla to wpadka,to oczywiscie jest sie z czego posmiac.

pozd
Oczywiscie,ze byla to wpadka,pewnie nie raz slyszales Niemca  starajacego sie  mowic po polsku. Smile
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Czemu nikt nie mówi o wadach diety optymalnej
« Odpowiedz #59 : 2008-02-04, 05:12:31 »

 Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 17 zapytaniami.