forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 06:04:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Błędy popełniane na DO u dorosłych.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Błędy popełniane na DO u dorosłych.  (Przeczytany 6012 razy)
lekarka
Go


Email
Błędy popełniane na DO u dorosłych.
« : 2008-07-05, 08:49:50 »

Jedzenie zboża codziennie, nawet TYLKO pół kromeczki. Potem występuje większe zapotrzebowanie na T. Śmieć (zboże) ma być niwelowany przez T.
Nie zawsze się to udaje.
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Błędy popełniane na DO u dorosłych.
« Odpowiedz #1 : 2008-07-05, 14:28:00 »

mialem juz o to zapytac wczesniej ale mi wypadlo z glowy:
- co z bulka tarta uzywana na panierke?
- przyprawy: keczup, musztarda itp.?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Błędy popełniane na DO u dorosłych.
« Odpowiedz #2 : 2008-07-05, 14:44:49 »

Przez 4-6 tyg. zwracam uwagę by jej nie było. Potem to już nie ma takiego znaczenia. Chyba z tego tytułu przemycono do DO za dużo produktów zbożowych.
To jedno z nieszczęść. W zalożeniach DO, zboża uznaje się za niejadalne.
Keczupy, musztardy, chrzan - ok.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Błędy popełniane na DO u dorosłych.
« Odpowiedz #3 : 2008-07-05, 14:58:08 »

Cytuj
Keczupy, musztardy, chrzan - ok.
Sprawdzilam w lodowce; i tak:
keczup heinz-ok
musztarda z Parczewa- ok
chrzan Rebek - w skladzie mleko w proszku Sad
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Błędy popełniane na DO u dorosłych.
« Odpowiedz #4 : 2008-07-09, 21:51:20 »

Do lekarki

A co jesli w keczupie czuje się smak octu.Znaczy,że organizm tego nie chce, daje sygnał nie jedz?Aco oznacza swędzenie nosa-tzn skóry która jest na czubku nosa. Wkurza mnie to ostatnio bo jest na tyle częste że to zauważyłam. Z reguły wszyscy tak charakterystycznie pocieramy wtedy palcem nos na czubku. Nie jem mlecznych. Za dużo B czy  W?Bo z Tłuszczem to i tak wiem,że mało. :(C
czy mieszanie białek bo wczoraj ryba, wieprzowina a dzis jajka i ryba i mielone? Do tego ból w okolicy piersiowej pleców lub prawa łopatka - plecy albo wyżej  tylko z przodu nie wiem jak nazywa się ta kość przy szyi co jest po prawej i lewej stronie jak małe łukowate żebro Pierwsze na samej górze?Do tego za duzo wydzielny z uszu-tzw miodu lub lekkie cisnienie w uszach i jakies kołatanie ,czuję sie wtedy zdenerwowana.To raczej nie ma znaczenia bo ten dziwne objawy to am od jakiś 2 tygodni raz w stronę za dużo B, raz w strone za dużo W (lub za mało) i nie mogę sobie doprowadzić do równowagi ciała. Przeszkadza ale to biorąc pod uwagę jak sie czułam 2 lata temu prawie nie ma dla mnie znaczenia choć mnie IRYTUJE. Dlatego też mam nadzieję ,że nie jedzenie mlecznych,zbóż i slodyczy do grudnia czegoś mnie nauczy nowego bo ostatnio mam wrażenie ,że się ROZLEGULOWALAM.  Shocked
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Błędy popełniane na DO u dorosłych.
« Odpowiedz #5 : 2008-07-10, 10:52:02 »

Osoby, które zaczęły kontakt dt jedzenia ze mną, nie przechodząc przez DO dr JK CZĘSTO ZAPOMINAJĄ O TŁUSZCZU.
Tłuszcz doustnie jest w stanie zlikwidować wiele szkodliwości (ocet, kakao). Nawet baaardzo wiele, o ile człowiek nie hoduje sobie cholesterolu 500mg%; niektórzy  z takim problemem dalej trwają w przekonaniu, że wszystko jest ok). Nie tolerowałam jedynie octu i kakao w pierwszym roku karmienia córki własnym pokarmem. Po occie miała 3 dwumilimetrowe krosty na pupie a po kakao "zespół zrzędzenia". Nie znałam wtedy DO. T jadany we większej ilości byłby, przypuszczam, w stanie zlikwidować te problemy.
Mieszanie - czasem (czasem nawet częściej  Smile) można pomieszać i nie przejmować się.
T Sylwia i jeszcze raz T  Very Happy bez przesady jednak  Cool, zaczynaj dzień od marchewki z pomaranczą (lub bez Cool) z oliwą, ziemniaka ze smalcem, pomidora z majonezem. Nie na zawsze. Pamietaj o T.
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Błędy popełniane na DO u dorosłych.
« Odpowiedz #6 : 2008-07-10, 15:57:01 »

a po kakao "zespół zrzędzenia".

cholera, a myslalem ze kobiety to maja genetycznie zakodowane Razz
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.