forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 12:57:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659834 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  nieprzyjemny zapach skory
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: nieprzyjemny zapach skory  (Przeczytany 5468 razy)
moral
Go


Email
nieprzyjemny zapach skory
« : 2008-07-07, 11:16:10 »

witam
moim problemem jest nieprzyjemny zapach skóry, wydaje mi się, że przyczyną może być właśnie drożdżyca.
Czy spotkaliście się już z czym takim i czy wiecie jak to leczyć,  jakie badania wykonać i w jakim kierunku maja one być przeprowadzone ?
Ps. bylem u dermatologa lecz on wybił mi z głowy drożdżyce, ale jeśli nie to, to co?

pozdrawiam
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: nieprzyjemny zapach skory
« Odpowiedz #1 : 2008-07-07, 13:39:38 »

witam
moim problemem jest nieprzyjemny zapach skóry, wydaje mi się, że przyczyną może być właśnie drożdżyca.
Czy spotkaliście się już z czym takim i czy wiecie jak to leczyć,  jakie badania wykonać i w jakim kierunku maja one być przeprowadzone ?
Ps. bylem u dermatologa lecz on wybił mi z głowy drożdżyce, ale jeśli nie to, to co?

pozdrawiam


Nic nie piszesz czy Ty zastosowałeś juz DO i po jej zastosowaniu jest ta nieprzyjemna woń, czy miałeś ją wcześniej
Zapisane
moral
Go


Email
Odp: nieprzyjemny zapach skory
« Odpowiedz #2 : 2008-07-07, 20:33:55 »

nie, nie stosowalem diety dokladnie nie wiem kiedy moglem nabawic sie tego paskudztwa, ale towarzyszy temu wypadanie wlosow, przetluszczajaca sie skora, oraz lupież (korego nie moge sie pozbyc mimo stosowania roznych szamponow przeciwlupiezowych)
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: nieprzyjemny zapach skory
« Odpowiedz #3 : 2008-07-23, 17:24:49 »

witam
moim problemem jest nieprzyjemny zapach skóry, wydaje mi się, że przyczyną może być właśnie drożdżyca.
Czy spotkaliście się już z czym takim i czy wiecie jak to leczyć,  jakie badania wykonać i w jakim kierunku maja one być przeprowadzone ?
Ps. bylem u dermatologa lecz on wybił mi z głowy drożdżyce, ale jeśli nie to, to co?

pozdrawiam

moze,to alergia na produkty mleczne albo gluten??
moze zbyt duzo weglowodanow i bialka w twojej diecie????
nalezy pamietac,ze wiele chorob zalezy rowniez  od tego co jadamy, Sad
jak rowniez o tym ,ze odpowiednie pozywienie,to nasze najlepsze lekarstwo Razz
 
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: nieprzyjemny zapach skory
« Odpowiedz #4 : 2008-07-30, 20:59:15 »

zbyt malo szczegolow , to nie jest tal k latwo na co s Ci doradzic poomoc czy jakos tak . przypraswy ziola warzywa talkie kjak te jktore maja duzo no nie wiem czego wiem ze to jest w piekle to chynba siarka moze masz tylko taki baerdzo waertosciowy pot ktorty jest takim bulionem z laboreatorium  ..
a  odgolnie to zobatszz na -------------------------------------------------------------http://wizaz.pl/forum/
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 17 zapytaniami.