forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-28, 14:13:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
667987 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Miłość
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Miłość  (Przeczytany 97479 razy)
Enka19
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #140 : 2008-10-11, 19:38:02 »

Miłość do siostry Wink


Jak myślicie czy to coś poważnego może być?

Martwię się o moją siostrę – bliźniaczkę.
Ostatnio coś się jej dzieje, tzn. leci jej krew z nosa i to często a dziś np. prawie zemdlała,  opisała mi to tak:
Zaczęło jej się kręcić w głowie, straciła na chwile wzrok i myślała że upadnie siadła i po chwili jej przeszło.
Możliwe że to tylko jakieś młodzieńcze przejściowe … coś tam jak to ona mówi…?
To nie jest z przemęczenia.

Proszę o odp.
Pozdrawiam
POOOLSKA GOLA Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #141 : 2008-10-11, 19:53:35 »


Ostatnio coś się jej dzieje, tzn. leci jej krew z nosa i to często a dziś np. prawie zemdlała...

Przyczyn może być "miliony" Enka.Na początek warto zrobić morfologię,OB,rozmaz,badania dotyczące krzepnięcia krwi -tyle ode mnie.
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #142 : 2008-10-11, 20:46:17 »

Alergia po mlecznych, też może być.
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #143 : 2008-10-12, 01:52:03 »

No musze się za nia wziasc skoro sam nie umie
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #144 : 2008-10-13, 12:45:44 »

Miłość do siostry Wink


Jak myślicie czy to coś poważnego może być?

Martwię się o moją siostrę – bliźniaczkę.
Ostatnio coś się jej dzieje, tzn. leci jej krew z nosa i to często a dziś np. prawie zemdlała,  opisała mi to tak:
Zaczęło jej się kręcić w głowie, straciła na chwile wzrok i myślała że upadnie siadła i po chwili jej przeszło.
Możliwe że to tylko jakieś młodzieńcze przejściowe … coś tam jak to ona mówi…?
To nie jest z przemęczenia.

Proszę o odp.
Pozdrawiam
POOOLSKA GOLA Wink
A co jada  siostra twoja?a moze chcialaby sie wzmocnic pijac oliwe z oliwek  przed kazdym posilkiem??
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #145 : 2008-10-13, 14:41:49 »

„niech zejdzie duch i odmieni oblicze tej ziemi”. Tak mówił JP II podczas pamiętnej pielgrzymki. Co oznacza zejście ducha? Co oznacza duch?

Czy to nie przypadkiem chodzi o miłość? Miłość między ludźmi jest tym duchem od Boga.
Zmiana oblicza kraju jest jak powiewem wiatru ducha. Zmianą mentalności ludzi, którzy tutaj mieszkają. Zmianą w kierunku dobrym, w kierunku miłości. Jest ona duchem zmieniającym zło na dobro, nienawiść na miłość.

Tego ta ziemia potrzebuje i oczekuje przyjścia miłości, bo tym jest Duch Boski.

                    "Kazdy z nas jest aniolem,ktory ma tylko jedno skrzydlo.Jezeli chcemy wzbic sie ponad ziemie musimy sie wziasc w objecia"-Luciano de Crescenzo

"Anioły w podróży - opowieść o tym jak widzimy rzeczywistość!
 
Dwaj podróżujący aniołowie zatrzymali się, aby spędzić noc w domu bogatej rodziny. Rodzina odmówiła noclegu w gościnnym pokoju swojej rezydencji. Dano aniołom miejsce w zimnej piwnicy. Kiedy już przygotowali sobie posłanie na twardej podłodze, starszy anioł zobaczył dziurę w ścianie i ją zreperował. Kiedy młodszy anioł zapytał dlaczego to zrobił, starszy odpowiedział: „Rzeczy nie zawsze są takie jak się wydają”.

Następnej nocy aniołom przyszło nocować w bardzo biednym domu gościnnego farmera i jego żony. Po podzieleniu się niewielką ilościąjedzenia małżeństwo pozwoliło aniołom spać w ich łóżku, gdzie mogli wygodnie odpocząć. Kiedy wzeszło słońce następnego dnia aniołowie zobaczyli małżeństwo farmerów we łzach. Ich jedyna krowa, której mleko było jedynym źródłem utrzymania, leżała martwa na polu. Młodszy anioł był wzburzony i zapytał starszego anioła: „Jak mogłeś na to pozwolić!? Pierwszy mężczyzna miał wszystko, a ty mu pomogłeś” biadolił. „Ta druga rodzina miała mało, ale chętnie podzieliła się wszystkim, a ty pozwoliłeś ich krowie zdechnąć!”

„Rzeczy nie zawsze są takie jak się nam wydają” odpowiedział starszy anioł. „Kiedy byliśmy w piwnicy rezydencji zauważyłem, że w tej dziurze w ścianie schowane było złoto. Jego właściciel był tak obsesyjnie chciwy i niechętny by dzielić się swoją fortuną więc zreperowałem ścianę tak by nie mógł znaleźć schowka. Wtedy, kiedy spaliśmy w łóżku farmera, przyszedł anioł śmierci po jego żonę. Ja dałem mu w zamian krowę. Rzeczy nie zawsze są takie jak się wydają.”

Czasami dzieje się dokładnie tak, kiedy rzeczy nie idą po naszej myśli. Tak jest z losem, musisz zaufać, że wszystko co cię spotyka jest zawsze dla twojego najwyższego dobra. Często możesz się o tym przekonać dopiero po pewnym czasie.""
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #146 : 2008-10-13, 15:58:10 »

Dlatego nie wolno nam oceniać ludzi pobieżnie, bo zbyt mało wiemy. Tylko Bóg wie o nas wszystko i jest w stanie nas osądzić. Zrobi to jednak wtedy, gdy nasze życie będzie skończone, a dopóki żyjemy mamy jeszcze czas na naprawienie naszych złych czynów. 

Dobrze oddaje sens miłości przyrównanie człowieka do anioła z jednym skrzydłem. Sam nic nie pocznie mając tylko jedno skrzydło, ale poprzez połączenie się trwałymi więzami z innymi ludźmi może dokonać bardzo dużo. Tylko ludzie miłujący się nawzajem są w stanie wziąć się w objęcia i wspólnie tworzyć. 
Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #147 : 2008-10-13, 17:50:25 »

Cytuj
A co jada  siostra twoja?a moze chcialaby sie wzmocnic pijac oliwe z oliwek  przed kazdym posilkiem??
Jada... oj jada Wink
nie bede wypisywac co Wink


Wg mojej diagnozy cos jej sie z sercem dzieje nie tak ..
Pojdzie do dr to sie okaze czy mialam racje.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #148 : 2008-10-19, 00:29:43 »

Do tej pory chyba tylko czytałam ten wątek. Bo nie miałam nic ważnego do napisania. Az do dzisiaj.

Miłość dla mnie to również 99 powodów dla których jestem z kim jestem i po co jestem tak jak te 99 sposobów  jak traktować dzieci w wątku o DDA.

Jak je wszystkie sama napiszę to tu wkleję.

Very Happy
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #149 : 2008-10-19, 05:43:25 »

Droga Sylwio!

Dopiero przed chwila zauwazylam w Twojej stopce, ze 16.X  czwartek, byly Twoje urodziny.
Zycze Ci z tej okazji duzo zdrowia, szczescia i radosci oraz dedykuje fragment wiersza ks. Jana Twardowskiego

SPRAWIEDLIWOSC

Gdyby wszyscy mieli po cztery jablka
gdyby wszyscy byli silni jak konie
gdyby wszyscy byli jednakowo bezbronni w milosci
gdyby kazdy mial to samo
nikt nikomu nie bylby potrzebny...


Dziekuje za pyszny, wirtualny tort

PS. Czy sprawdzilas horoskop opracowany przez Morgano? Jest bardzo interesujacy.

Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #150 : 2008-10-19, 09:09:23 »

Danuta czytając te słowa wiersza przyszło mi do głowy,że jakby odpisac w "duchu" ks.Twardowskiego to napisałabym

dlatego nie ma na Ziemii raju
bo ludzie musięliby zrozumieć
że mając wszystko i tak są sobie potrzebni.
Very Happy
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #151 : 2008-10-19, 14:27:01 »

Twardowski napisał bzdury, ale Twoje słowa, Sylwio, to czysta prawda. Przyłączam się do życzeń i pisz, bo jesteś z jasnej strony Ziemi. 
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #152 : 2008-10-19, 14:49:44 »

dlatego nie ma na Ziemii raju...

Pomieszało się temu "duchownemu", bo odpowiednikiem Raju w Niebie jest KOMUNIZM  na Ziemi!.
Czyli poprawnie zdanie brzmieć winno:
"dlatego nie ma na Ziemi Komunizmu..."   Wink
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #153 : 2008-10-19, 14:56:19 »

Sylwia,szczere choc spoznione zyczenia urodzinowe przesylam Tobie,wraz z zyczeniami wszystkiego najlepszego dla Twoich najblizszych. Very Happy Razz
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #154 : 2008-10-19, 15:57:31 »

Daniel napisal
Cytuj
Twardowski napisal bzdury

Ks. Twardowski napisal wiersz !

W literaturze, od zawsze, funkcjonuje Licentia poetica (z laciny) co oznacza wolnosc tworcza /poetycka.
Jest to zasada dopuszczajaca w tworczosci literackiej maksymalna swobode.

PS. Piszesz na tym forum o Bogu. Warto szukac Boga poprzez ks. Twardowskiego.

Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #155 : 2008-10-19, 16:19:46 »

Jakoś u niego Boga się nie dopatrzyłem.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #156 : 2008-10-19, 16:33:55 »

Jakoś u niego Boga się nie dopatrzyłem.

Tak.Bóg jest w tych,w których Ty sie dopatrujesz Go,jeśli się Jego nie dopatrzysz znaczy,że Go tam nie ma,dlatego,ze Ty jesteś nawiedzony i wiesz gdzie On jest.
Brawa!Pewie chodzisz z aureolą nad głową i jesteś "świenty" .
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #157 : 2008-10-19, 17:17:09 »

Nie jestem święty, a wyrażam tylko swoje przemyślenia. Mogę być w błędzie i jak mnie przekonasz, to zmienię zdanie. Co do nawiedzenia, to przyznam, że jestem trochę p........ny, ale nie wiele odbiegam od normy tego forum.
Zapisane
Danuta
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #158 : 2008-10-19, 17:32:28 »

Brawo Daniel

Widac , ze masz poczucie humoru i .......dystans do siebie. To zawsze dobrze rokuje przy prowadzeniu dyskusji.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Miłość
« Odpowiedz #159 : 2008-10-19, 17:52:16 »

Nie jestem święty, a wyrażam tylko swoje przemyślenia. Mogę być w błędzie i jak mnie przekonasz, to zmienię zdanie. Co do nawiedzenia, to przyznam, że jestem trochę p........ny, ale nie wiele odbiegam od normy tego forum.

Do czego ja mam Ciebie przekonywać?To czy jesteś w błędzie,czy nie to czas rozwiaze ta zagadke .
Skoro Danucie podobaja sie wiersze Twardowskiego,to niechze w spokoju sie nimi zachwyca,a Ty wyskakujesz,że w nim nie dopatrzyłes sie Boga.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.