forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 22:36:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Ciągle jestem głodna...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ciągle jestem głodna...  (Przeczytany 96688 razy)
slawek
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #160 : 2008-10-21, 11:46:49 »

Miłego dzionka Sewero Wink


P.S.
Martyno to jedyny sposób Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #161 : 2008-10-21, 11:58:21 »

Inne osoby pisałay coś na ten temat a Edyta odrazu sie czepiła.

Ciekawe ,w którym miejscu sie czepiłam  Laughing  Po prostu twierdzisz,ze przeczytałaś 100 razy kaiażki JKwasniewskiego,no do tej pory może już z 320 razy i wysunęłaś wniosek ,że jakoby Jan Kwasniewski twierdzi,że ruch jest niezdrowy  Laughing


Cytuj
nikt nie pisze tu nic mądrego oprócz Ciebie

Na to wychodzi  Laughing

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #162 : 2008-10-21, 12:00:14 »


Cytuj
nikt nie pisze tu nic mądrego oprócz Ciebie


Chociaż przesadziłaś chyba,są może ze dwie,trzy osoby prócz mnie ,które mądrze pisza  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #163 : 2008-10-21, 12:03:20 »

Miłego dzionka Sewero Wink



Jesteś Świadkiem Jehowy?  Smile
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #164 : 2008-10-21, 12:47:27 »

Inne osoby pisałay coś na ten temat a Edyta odrazu sie czepiła.

Ciekawe ,w którym miejscu sie czepiłam  Laughing  Po prostu twierdzisz,ze przeczytałaś 100 razy kaiażki JKwasniewskiego,no do tej pory może już z 320 razy i wysunęłaś wniosek ,że jakoby Jan Kwasniewski twierdzi,że ruch jest niezdrowy  Laughing Napisałam temat Kobiętą byc a ty odrazu mi zarzuciłaś że według mnie osoby któe mają pryszcze i celulit to nie kobiety chociaż nic takiego nie napisałam


Cytuj
nikt nie pisze tu nic mądrego oprócz Ciebie

Na to wychodzi  Laughing


Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #165 : 2008-10-21, 12:55:34 »

Napisałam temat Kobiętą byc a ty odrazu mi zarzuciłaś że według mnie osoby któe mają pryszcze i celulit to nie kobiety chociaż nic takiego nie napisałam

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #166 : 2008-10-21, 13:01:31 »

Teraz pojechałaś dziewczyno po bandzie.ja Ci zarzuciłam,że,że w/g Ciebie kobiety ,które mają pryszcze i cellulit,to nie kobiety???

Wklejam mój post:

"Kobietą być" ,a jak się ma pryszcze i cellulit,to się nie jest kobietą?  Cool

Widzisz znak zapytania?Czy ty rozumiesz co czytasz?Najpewniej nie .Juz sam fakt,że wyciągnęłas wniosek po setnym przeczytaniu ksiazki Jana Kwaniewskiego,że On zabrania uprawiania sportu ,świadczy że nie rozumiesz co czytasz! Teraz to ty ZARZUCASZ mi ,że ja tobie coś zarzucam .

Ja piernicze! Analfabetyzm powraca  !!!  Sad  Ludzie nie potrafią czytać,oj biada nam,biada  Sad
Nie pisz nawet ile masz lat ,bo wstyd jak jasna cholera!  Sad
Zapisane
martyna opty
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #167 : 2008-10-21, 13:27:23 »

Edyta nie będę sie denerwowac tak mało znaczącą dla mnie osobą jak ty.Dostosuje sie do rady Sławka-nie karm trolla to zdechnie.Nie po to tutaj wchodze  żeby sie przejmowac tym że próbujesz sie tu wyżyc i rozładowac swoje napięcie emocjonalne-jeśli przekwitasz i masz z tym problemy to idź do lekarza a nie na forum.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #168 : 2008-10-21, 13:52:20 »

Edyta nie będę sie ...

Po co ty mi to w ogóle piszesz? Czytać ze zrozumieniem nie potrafisz i tyle.W sumie to w szkole moich córek jest taki podrecznik ;"Czytanie ze zrozumieniem".Polega to na tym,że czyta sie tekst,a potem odpowiada sie na pytania.Dla ułatwienia dla słabo kumających są odpowiedzi na ostatnich stronach-dla ciebie jak znalazł!  Smile
Mogłabyś sobie kupić taki.Nie zaszkodzi,co prawda może nie pomóc w 100%,ale może zahamuje dalszy rozwój analfabetyzmu w twoim przypadku.
Po kilku lekturach tych podręczników możesz sie brać za czytanie książek Jana Kwasniewskiego  Smile Może wtedy zrozumiesz,że Jan Kwasniewski nie zabrania uprawiania sportu  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #169 : 2008-10-21, 15:10:46 »

...Edyta nie będę sie denerwowac tak mało znaczącą dla mnie osobą jak ty...

Martyna dlaczego Ty sie oszukujesz!!! Jestes "piekielnie zazdrosna" o Edyte,
chorobliwie meczy Ciebie, jej uroda, blyskotliwa inteligencja, talent i wiedza,
do tego ma "nieprzecietne dzieci", czego rowniez nie trawisz   Shocked Cool

A wystarczylo "donatora plemnikow" oceniac nie "macica" tylko glowa  Cool  Laughing Razz

Ot i cala tajemnica, gdy w "plankton"  poszla ...... Cool Razz

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #170 : 2008-10-22, 09:38:43 »

czytając wiele  twoich wypowiedzi na tym forum widze że jesteś Edyta złośliwa,

zgadza się.

,ale moje dzieci zadają mądrzejsze  Laughing

takie porównanie jest przykre dla rozmówcy.

same jakies urojone problemy.

Deprecjonujesz Edyta czyjeś sprawy do załatwienia. Schizofrenia to też "urojone" problemy, a leczymy je dietą.

moje dzieci zadają madrzejsze pytania od niektórych z was  Very Happy

Wywyższanie swoich dzieci nad inne osoby.
Wszyscy na tym samym wózku jedziemy.

moje dzieci są mądrzejsze od niektórych tutaj na Forum.

Ponowna ocena. Deprecjonująca użytkowników. Nie podawanie kwestii kryyki tokrytyka destruktywna.

Ciekawe ,w którym miejscu sie czepiłam  Laughing 

Non stop krytka destruktywna.
Sewero, za to ja zaczęłam czytać Edytę i chyba nie wiem po co. Jak dotąd Edyta nie rozumie że stosuje krytykę destuktywną  (oceny).

Martyna dlaczego Ty sie oszukujesz!!! Jestes "piekielnie zazdrosna" o Edyte,
chorobliwie meczy Ciebie, jej  blyskotliwa inteligencja, ,

Chyba przesadziłeś Grizzly ...
 Cool
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #171 : 2008-10-22, 09:46:10 »

...Edyta nie będę sie denerwowac tak mało znaczącą dla mnie osobą jak ty...

Martyna dlaczego Ty sie oszukujesz!!! Jestes "piekielnie zazdrosna" o Edyte,
chorobliwie meczy Ciebie, jej uroda, blyskotliwa inteligencja, talent i wiedza,
do tego ma "nieprzecietne dzieci", czego rowniez nie trawisz   Shocked Cool

A wystarczylo "donatora plemnikow" oceniac nie "macica" tylko glowa  Cool  Laughing Razz

Ot i cala tajemnica, gdy w "plankton"  poszla ...... Cool Razz


Grizlly ja Cie nie rozumiem, mnie też odpisałeś w tym stylu o plemnikach i jajeczkach i jak Ci odpowiedziałm to milczysz. Próbujesz u kogoś innego w takim samym stylu. To jakiś test? Czy czegoś Ci brakuje? Jajeczek  czy żółtek? Very Happy Very Happy Laughing
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #172 : 2008-10-22, 09:47:13 »

Jak dotąd Edyta nie rozumie ...

Jak dotąd to w/g Ciebie Edyta niczego nie rozumie i piszesz to wciąż z uporem maniaka  Very Happy
Stosujesz krytyke destruktywną,ponizasz mnie,upadlasz ,podcinasz mi skrzydła ,manipulujesz innymi-zeby mnie nie czytali albo nie pisali ze mną,dlatego ,ze wytykam Ci Twoje błędy i Ty tego nie możesz znieść.Najchętniej to pozbyłabyś sie mnie z Forum,dla swobodniejszego szerzenia swoich teoryjek-czasem pisałaś,żeby Admin "zawiesił moją dzialalność",czy coś w tym stylu.
Bierz przykład z Sylwii,bo najwidoczniej "uczeń przerósł nauczyciela"  Smile i teraz to Ty mogłabys sie wiele od Niej nauczyć,ale nie zechcesz,bo wydaje Ci sie,że z racji tego ,że jestes lekarką,to jesteś mądrzejsza od wszystkich ,którzy nimi nie są,ale tutaj chodzi nie o dyplomy,tylko o człowieczeństwo i jesteś daleko z tyłu na swoim "uczniem"  Very Happy
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #173 : 2008-10-22, 10:05:03 »

Jak dotąd Edyta nie rozumie ...

Jak dotąd to w/g Ciebie Edyta niczego nie rozumie i piszesz to wciąż z uporem maniaka  Very Happy
Stosujesz krytyke destruktywną,ponizasz mnie,upadlasz ,podcinasz mi skrzydła ,manipulujesz innymi-zeby mnie nie czytali albo nie pisali ze mną,dlatego ,ze wytykam Ci Twoje błędy i Ty tego nie możesz znieść.Najchętniej to pozbyłabyś sie mnie z Forum,dla swobodniejszego szerzenia swoich teoryjek-czasem pisałaś,żeby Admin "zawiesił moją dzialalność",czy coś w tym stylu.
Bierz przykład z Sylwii,bo najwidoczniej "uczeń przerósł nauczyciela"  Smile i teraz to Ty mogłabys sie wiele od Niej nauczyć,ale nie zechcesz,bo wydaje Ci sie,że z racji tego ,że jestes lekarką,to jesteś mądrzejsza od wszystkich ,którzy nimi nie są,ale tutaj chodzi nie o dyplomy,tylko o człowieczeństwo i jesteś daleko z tyłu na swoim "uczniem"  Very Happy

Edyta jedna bardzo dla mnie ważna rzecz, póki co nie chcę aby ktoś brał ze mnie przykład a jesli już chciałaś tak napisać to pisz MOIM ZDANIEM z dużej litery bo ja nie chcę w takiej wiadomości a propo kogokolwiek w moim kontekście czytać o sobie. Póki co. Kiedyś moze zmienie zdanie.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #174 : 2008-10-22, 10:12:00 »

]


Edyta jedna bardzo dla mnie ważna rzecz, póki co nie chcę aby ktoś brał ze mnie przykład a jesli już chciałaś tak napisać to pisz MOIM ZDANIEM z dużej litery bo ja nie chcę w takiej wiadomości a propo kogokolwiek w moim kontekście czytać o sobie. Póki co. Kiedyś moze zmienie zdanie.

Sylwia.tez tak myslałam.Myslałam ,że to może być dla Ciebie niezręczna sytuacja-ale wiesz,że pisze to co myslę.
Wezme to pod uwage.Nie mniej jednak jesteś o wiele ,wiele mądrzejsza niż sama myslisz.
To pewnie przyjdzie z czasem-tak jak piszesz.pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyć i trzeba "iść naturalną drogą" do celu  Smile
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #175 : 2008-10-22, 11:34:07 »

...Edyta nie będę sie denerwowac tak mało znacz±c± dla mnie osob± jak ty...

Martyna dlaczego Ty sie oszukujesz!!! Jestes "piekielnie zazdrosna" o Edyte,
chorobliwie meczy Ciebie, jej uroda, blyskotliwa inteligencja, talent i wiedza,
do tego ma "nieprzecietne dzieci", czego rowniez nie trawisz Shocked Cool

A wystarczylo "donatora plemnikow" oceniac nie "macica" tylko glowa Cool Laughing Razz

Ot i cala tajemnica, gdy w "plankton" poszla ...... Cool Razz



 A ja na podpuchach chowana widzę tu jakąś "aluzju", coś zupełnie  odwrotnego.
Chyba sie nie mylę, że Edyta też tak zrozumniała. 
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #176 : 2008-10-23, 00:21:30 »

...Edyta nie będę sie denerwowac tak mało znacz±c± dla mnie osob± jak ty...

Martyna dlaczego Ty sie oszukujesz!!! Jestes "piekielnie zazdrosna" o Edyte,
chorobliwie meczy Ciebie, jej uroda, blyskotliwa inteligencja, talent i wiedza,
do tego ma "nieprzecietne dzieci", czego rowniez nie trawisz Shocked Cool

A wystarczylo "donatora plemnikow" oceniac nie "macica" tylko glowa Cool Laughing Razz

Ot i cala tajemnica, gdy w "plankton" poszla ...... Cool Razz

 A ja na podpuchach chowana widzę tu jakąś "aluzju", coś zupełnie  odwrotnego.
Chyba sie nie mylę, że Edyta też tak zrozumniała. 

Afmfo!
Jak Ty robisz cytowanie, ze ja mam krzaki w kazdym twoim cytowaniu?
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #177 : 2008-10-23, 11:22:37 »

Klikam "cytat" i piszę poniżej "guote".
Wiem,że coś jest nie tak ale nie wiem jak mam robić dobrze  Smile Embarassed, hi hi
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #178 : 2008-10-23, 11:52:18 »

Klikam "cytat" i piszę poniżej "guote".


Literówka Ci sie przyplatała  Smile w wyrazie "guote" zapomniałaś po "g" napisać "ł"  i po "u" napisać "p" -,ale nieszkodzi -zdarza się-wiadomo o co chodzi   Cool Razz
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Ciągle jestem głodna...
« Odpowiedz #179 : 2008-10-23, 23:20:43 »

Edyta czemu czepiasz sie nawet lekarki?Czytam i czytam i musze przyznac ze ty w sprawach diety optymalnej nic nikomu tu nie doradzasz. Jak ktos np lekarka proboje cos pomoc i nie daj Boze cos napisze nie tak ( to tez tylko czlowiek) od razu atakujesz.
Czemu chcesz ja zniszczyc?? Dzieki NIej wiele ludzi odzyskuje zdrowie. Jak juz pisalam nasze zycie to ciagla nauka. Lekarka tez ciagle sie uczy.Probuje pomoc jak moze. Moze dla ciebie to glupie a dla innych jakas iskierka nadziei.
Dla Ciebie nasze problemy sa urojone Ona nawet taki "urojony"problem probuje rozwiazac. I to jest klasa czlowieka. Za to trzeba ja podziwiac bo pomimo iz ma prace rodzine to ma czas by przyjsc tu na forum zastanowic sie nad problemami innych i probuje pomoc.
Powinnas sie wstydzic! NIe wiem ile masz lat, ale dla mnie zachowujesz sie jak rozkapryszona bezczelna nastolatka.
Czlowiek czlowieka powinien szanowac a nie z niego szydzic jak ten czegos nierozumie.
Piszesz ze masz najmadrzejsze dzieci conajmniej madrzejsze od nas tutaj na forum bo nie zadaja takich glupich pytan jak my
Wiesz dlaczego??
Dlatego ze boja sie zlosliwosci mamy, ktora kasa jak osa. Wola same dochodzic do wszystkiego niz pokazac ze czegos nie rozumia.
Masz racje sa madrzejsze od niektorych tutaj na forum ( tak napisalas). Z toba wlycznie. I tutaj tez uczen przerasta mistrza.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.