forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-12-19, 11:24:31

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
544940 wiadomoÂci w 3985 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Octaver
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Najnowsza historia Polski
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 2708 2709 2710 2711 2712 [2713] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Najnowsza historia Polski  (Przeczytany 2769377 razy)
vvv
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 7812

!! postimg.org mo┼╝na zamieni─ç na postimg.cc !!

Odp: Najnowsza historia Polski
« Odpowiedz #54240 : Dzisiaj o 08:13:24 »

>
https://www.express.de/news/panorama/strassburg-terror-mann-verhinderte-schlimmeres-blutbad-und-stirbt---weitere-festnahmen-31729668

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Nach einem Bericht der polnischen Zeitung ?Gazeta Wyborcza? soll der 36-j├Ąhrige Pole aus Katowice (Kattowitz) am Tag des Anschlags noch Schlimmeres verhindert haben. Der seit rund 20 Jahren in Stra├čburg lebende Mann, der als Fremdenf├╝hrer arbeitete, habe mit mehreren Bekannten vor einem Musikclub gestanden, um eine Zigarette zu rauchen. Darunter einem italienischen Journalisten, der bereits am Freitag gestorben sein soll.

Als die M├Ąnner den Sch├╝tzen erblickten, h├Ątten sie sich ihm in den Weg gestellt und die T├╝r verschlossen. Sonst h├Ątte es wom├Âglich ein noch gr├Â├čeres Blutbad gegeben so wie im Pariser Konzertsaal Bataclan im November 2015, merkte die Zeitung aus Warschau unter Berufung auf Augenzeugen an.

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 Neutral
Radomiak
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 4369

« Odpowiedz #54241 : Dzisiaj o 08:21:25 »

Laughing
Cytat nie ca┼éo┼Ť─ç, ale co mi tam... Rolling Eyes ┬áWzmiankowany drugi link (za┼éapa┼é si─Ö) ┬áfragmentem z artyku┼éu, ┬ákt├│ry jako taki ma┼éo mnie obchodzi, jak i ten pierwszy. Laughing Osnowa si─Ö liczy, w─ůtek ma┼éo istotny, ka┼╝dy mo┼╝liwy i ka┼╝dy po kolei i tak przerobiony na mierzw─Ö dla "zainteresowanych".
Gęsiom kluski wciskali na siłę, tu nie trzeba.
A rozbie┼╝no┼Ťci mi─Ödzy dwoma nie ma ┼╝adnej, tyle ┼╝e w pierwszym ironia, w drugim konkretne podej┼Ťcie do,... no w┼éa┼Ťnie.
Upadł- przewrócił - wywrócił...draństwo...  Rolling Eyes Cool
Radomiak
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 4369

« Odpowiedz #54242 : Dzisiaj o 08:25:10 »

Laughing
Cytat nie ca┼éo┼Ť─ç, ale co mi tam... Rolling Eyes ┬áWzmiankowany drugi link (za┼éapa┼é si─Ö) ┬áfragmentem z artyku┼éu, ┬ákt├│ry jako taki ma┼éo mnie obchodzi, jak i ten pierwszy. Laughing Osnowa si─Ö liczy, w─ůtek ma┼éo istotny, ka┼╝dy mo┼╝liwy i ka┼╝dy po kolei i tak przerobiony na mierzw─Ö dla "zainteresowanych".
Gęsiom kluski wciskali na siłę, tu nie trzeba.
A rozbie┼╝no┼Ťci mi─Ödzy dwoma nie ma ┼╝adnej, tyle ┼╝e w pierwszym ironia, w drugim konkretne podej┼Ťcie do,... no w┼éa┼Ťnie.
Upadł- przewrócił - wywrócił...draństwo...  Rolling Eyes Cool

Shocked Shocked
A to co to???
 Shocked Laughing
Strony: 1 ... 2708 2709 2710 2711 2712 [2713] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.351 sekund z 21 zapytaniami.