forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:32:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  MUZYKA, którą lubię :)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 1386 Do dou Drukuj
Autor Wtek: MUZYKA, którą lubię :)  (Przeczytany 7852155 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #80 : 2008-10-11, 09:46:40 »

Zbynek,

Lubi Cie nadal, bo jeszcze nie wie, ze zmieniles "latajacego robaka" dla innej.

Ale to była Rudka Very Happy A Edyta moze mnie lubi ale EDZIA "skowronkujaca" napewno nie. Sad


Zbynku lubię Cię.Nie zapomniałam ,że niekiedy bywałeś tutaj po mojej stronie  Cool Myslisz,ze po jednej małej "sprzeczce" można kogoś przestać lubić?  Cool
Pomyśl ile w takim układzie byłoby rozwodów ,wszak w małżonkowie też się kłócą ,albo inaczej -przedstawiają swoje racje ,co nie znaczy ,że się przestają kochać  Razz
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #81 : 2008-10-11, 10:19:51 »

Zbynek,

Lubi Cie nadal, bo jeszcze nie wie, ze zmieniles "latajacego robaka" dla innej.

Widzisz Danusiu.Tobie najwyraźniej się coś "knoci" .Najpierw mylisz Patrycję z jakąś wyimaginowaną Agnieszką,a teraz mylisz mnie z Rudką.To nie jest zbieg okoliczności.Ty masz jakies zaburzenia,które polegają na tym,ze mylą Ci się osoby.Powinnaś coś z tym zrobić zanim "siem" "złonczysz" z "kangurem" ,bo sama pomyśl,że skoro już pomyliłaś ze sobą dwie osoby (na Forum,nie wiemy co się dzieje w realu),to istnieje duże prawdopodobieństwo,że i "kangura" pomylisz z przypuśćmy jakimś "krabem" ...... Confused Cool
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #82 : 2008-10-11, 13:31:04 »

Zbynku lubię Cię.Nie zapomniałam ,że niekiedy bywałeś tutaj po mojej stronie  Cool Myslisz,ze po jednej małej "sprzeczce" można kogoś przestać lubić?  Cool
Pomyśl ile w takim układzie byłoby rozwodów ,wszak w małżonkowie też się kłócą ,albo inaczej -przedstawiają swoje racje ,co nie znaczy ,że się przestają kochać  Razz
A dziękuję ... za to lubienie, nie będę ukrywał że to dla mnie nobilitacja - wzajemnie. Formowe „sprzeczki”, o ile nie są zbyt agresywne mogą być bardzo pouczające. Confused
A więc wszystkim życzę małych kulturalnych sprzeczek i przy okazji pozdrawiam serdecznie. Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #83 : 2008-10-11, 19:34:43 »


A więc wszystkim życzę małych kulturalnych sprzeczek i przy okazji pozdrawiam serdecznie. Very Happy


Odpowiadam za siebie: również pozdrawiam serdecznie  Cool
PS.Lubię się posprzeczać , lubie też potem się pogodzić  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #84 : 2008-10-16, 16:52:00 »

Poszukiwałam pewnej piosenki i przypadkowo trafiłam na tą,a wiem,że kiedyś Kodar (Alinka) coś wspominała o Bajm (no chyba,że mi się coś pokićkało)  Cool
Wklejam specjalnie dla Niej ;

http://pl.youtube.com/watch?v=QlSNFtTg8e4&feature=related

Albo w takim wydaniu;

http://pl.youtube.com/watch?v=RNEv0k03pT4&feature=related
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #85 : 2008-10-17, 01:07:08 »

Poszukiwałam pewnej piosenki i przypadkowo trafiłam na tą,a wiem,że kiedyś Kodar (Alinka) coś wspominała o Bajm (no chyba,że mi się coś pokićkało)  Cool
Wklejam specjalnie dla Niej ;

http://pl.youtube.com/watch?v=QlSNFtTg8e4&feature=related

Albo w takim wydaniu;

http://pl.youtube.com/watch?v=RNEv0k03pT4&feature=related
szczerze dziekuje Razz
ta pierwsza super romantyczna,a te japonskie bohomazy to dla moich chlopakow Laughing Razz
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #86 : 2008-10-19, 00:26:08 »

kodar jak słucham Bajmu albo płyt Beaty to są takie piosenki a raczej teksty , które aż czuję ,że jak Beata to pisała to miała natchnienie. ale nie jestem pewna czy wszystkie teksty są jej bo nie studjuję aż tak okładek. Albo po prostu jak nie ona je pisała to może były bardzo jej, dla niej tak do mnie przemawiają. Podobnie jak piosenki Universe ale słucham ich czasami bo poza kilkoma psują mi humor tak jakbym odbierała emocje twórcy gdy je pisał a wsłuchując sie w teksty słyszę narkotyki, smutek etc i mimo, fajnej muzyki nie mogę już niektórych słuchać. A jakoś zawsze na słowo reagowałam silniej bo dużo czytałam i teraz do tego wracam. Na razie książki zamiast ludzi w realu. A ludzie przez internet. Ale tak ma być .Za jakiś czas dojdę i do ludzi w realu.  Surprised . Ale nie chodzi mi o supermarket.  Very Happy
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #87 : 2008-10-20, 10:43:02 »

kodar jak słucham Bajmu albo płyt Beaty to są takie piosenki a raczej teksty , które aż czuję ,że jak Beata to pisała to miała natchnienie. ale nie jestem pewna czy wszystkie teksty są jej bo nie studjuję aż tak okładek. Albo po prostu jak nie ona je pisała to może były bardzo jej, dla niej tak do mnie przemawiają. Podobnie jak piosenki Universe ale słucham ich czasami bo poza kilkoma psują mi humor tak jakbym odbierała emocje twórcy gdy je pisał a wsłuchując sie w teksty słyszę narkotyki, smutek etc i mimo, fajnej muzyki nie mogę już niektórych słuchać. A jakoś zawsze na słowo reagowałam silniej bo dużo czytałam i teraz do tego wracam. Na razie książki zamiast ludzi w realu. A ludzie przez internet. Ale tak ma być .Za jakiś czas dojdę i do ludzi w realu.  Surprised . Ale nie chodzi mi o supermarket.  Very Happy
Sylwia,najwazniejsze sie nie przejmowac,co ma byc,to bedzie.A pozytywnym mysleniem sciagniemy tylko tych  najlepszych ludzi  i wszystko co najlepsze.Pomocna bedzie Biblia,jak rowniez ksiazki w stylu "Osiagniecie sukcesow dzieki pozytywnemu mysleniu"N.Hill. Razz Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #88 : 2008-10-30, 10:51:09 »

Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #89 : 2008-10-30, 11:12:38 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #90 : 2008-10-30, 11:15:19 »

Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #91 : 2008-11-01, 15:32:03 »

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #92 : 2008-11-12, 11:26:55 »

Dziś prawdziwych gentlemanow już nie ma  Sad   Razz  (no może jeden na "milion"  Cool )

http://pl.youtube.com/watch?v=dFMpG_e8360
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #93 : 2008-11-12, 11:42:51 »

czy mamy rozumiec, ze oczekujesz od rulera bukietu nenufarow?
do tego potrzebne sa biale porcieta, a on nosi sie na sportowo
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #94 : 2008-11-12, 12:13:36 »

czy mamy rozumiec, ze oczekujesz od rulera bukietu nenufarow?


nie...no...absolutnie nie!  Very Happy przecie wyraźnie napisałam,że prawdziwych gentlemanów już nie ma  Cool
dodałam też,ze może jest jeden na "milion",ale nie mam tutaj na mysli Rulera  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #95 : 2008-11-12, 14:46:14 »

Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #96 : 2008-11-13, 20:13:15 »

Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #97 : 2008-11-13, 20:22:38 »

Zapisane
Enka19
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #98 : 2008-11-13, 20:28:31 »

A to jak ktos lubi szanty Smile

Moja obozowa piosenka ;)ah bylo swietnie....


http://pozytywny.wrzuta.pl/audio/hHq6jEgJfd/morze_moje_morze

Hej morze moje morze.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: MUZYKA, którą lubię :)
« Odpowiedz #99 : 2008-11-22, 11:46:31 »

Ali! Specjalna dedykacja dla Ciebie  Very Happy

http://pl.youtube.com/watch?v=HFJhFnR6XDY&feature=related
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 1386 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 18 zapytaniami.