forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-10-23, 22:21:56

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Nale┼╝y je┼Ť─ç wtedy, gdy si─Ö chce je┼Ť─ç i zjada─ç tyle, by nie czu─ç potrzeby dalszego jedzenia.
538483 wiadomoÂci w 3975 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: EWA
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  przerzuty nowotworowe
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 15 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: przerzuty nowotworowe  (Przeczytany 140249 razy)
anula
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« : 2005-01-19, 18:46:49 »

Jakie pokarmy z diety opty. podawa─ç choremu /masketokomia 2lata temu -obecnie przerzuty w ko┼Ťciach/ -osoba 50lat!!!!!!!
andrzejkowy
GoŠ

Email
Re: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #1 : 2005-01-19, 19:19:34 »

Cytuj z: anula
Jakie pokarmy z diety opty. podawa─ç choremu /masketokomia 2lata temu -obecnie przerzuty w ko┼Ťciach/ -osoba 50lat!!!!!!!

Idea   http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=505

pozdrowienia
Leon Z.
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #2 : 2005-01-19, 19:22:41 »

Witaj
Sprub├│j poda─ç preparat krzemowy ANRY (jedyny lek na raka).
Podaj─Ö kontakt: http://www.onkolink-anry.pl/sklep.htm
tam znajdziesz telefon pod kt├│rym dowiesz si─Ö jak dzia┼éa ten preparat oraz jak─ů diet─Ö aplikowa─ç choremu.
pozdrawiam
Zofia
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #3 : 2005-01-19, 20:42:10 »

Anula,
je┼╝eli ju┼╝ krzem, to mo┼╝e kupisz w aptece preparat krzemowy, nazywa si─Ö bodaj┼╝e Silan, kosztuje oko┼éo 4 z┼é (ANRY 100), przyjmuje si─Ö seryjnie, czyli mo┼╝e byc lepsza przswajalno┼Ť─ç niz ANRY (ANRY 1x na p├│┼é roku). Ponadto jest to preparat uznany przez Ministra Zdrowia, wiadomy jest producent, z czego zrobiony, a tych danych nie masz na ANRY.
Przemy┼Ťl to????
mama
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #4 : 2005-01-19, 22:02:31 »

Cytuj z: Leon Z.
Witaj
Sprub├│j poda─ç preparat krzemowy ANRY (jedyny lek na raka).
Podaj─Ö kontakt: http://www.onkolink-anry.pl/sklep.htm
tam znajdziesz telefon pod kt├│rym dowiesz si─Ö jak dzia┼éa ten preparat oraz jak─ů diet─Ö aplikowa─ç choremu.
pozdrawiam

A po co ten suplement krzemowy? - jak ten dr AnRy zaleca ┼╗ywienie Optymalne http://wydruk.kei.pl/anry/content/view/7/13/ tylko nieco "zakamuflowane". Z raka zdrowieje si─Ö od ┼╝├│┼étek, t┼éuszczu i podrob├│w, a ten krzem - to takie dodatkowe "czary-mary" ┬áQuestion , zamiast np: ko┼äskiej uryny z parafin─ů wymieszanej fifty-fity.
Leon Z.
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #5 : 2005-01-19, 22:16:24 »

W przypadku wymienionym przez Anul─Ö samo ┼╝ywienie optymalne  to za ma┼éo . W przypadku przerzut├│w choroba post─Öpuje szybko. Kom├│rki rakowe maj─ů struktur─Ö krzemowo bia┼ékow─ů. Kiedy podasz choremu na raka anry (krzem aktywny w b ma┼éej ilo┼Ťci) organizm chorego zaczyna zwalcza─ç krzem podany do organizmu, niszczy przy tym r├│wnie┼╝ struktur─Ö krzemow─ů kom├│rek rakowych, pozosta┼ée w tych kom├│rkach bia┼éko ulega zropieniu, z czym ju┼╝ organizm potrafi sobie poradzi─ç.
wi─Öcej m.in. na stronie:  http://www.medserwis.pl/prezentacje/prezentacja.asp?id=89825&idsz=1303
mama
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #6 : 2005-01-20, 08:05:53 »

Przepraszam Lepnie Z, ┼╝e nie┼Ťmia┼éo spytam, ale dr AnRy twierdzi, ┼╝e 80% sukcesu walki z rakiem to Dieta Optymalna, pozosta┼ée 17% to inne czynniki ┼Ťrodowiskowe, ze 2,9999999999999% trzeba by "wyci─ů─ç" na uwarunkowania genetyczne, to ile procent zostaje na preparat krzemowy Question. Czy nie pro┼Ťciej i taniej naje┼Ť─ç si─Ö piachu Question  Idea  Exclamation - w kt├│rym r├│wnie┼╝ wyst─Öpuje "krzem aktywny w b ma┼éej ili┼Ťci". Oby nie "od spodu" Laughing  Exclamation
mama
GoŠ

Email
Re: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #7 : 2005-01-20, 08:28:11 »

Cytuj z: anula

A wi─Öc anula - ze strony o anry - zapoznaj si─Ö z zaleceniami dietetycznymi dr AnRy - czyli Diety Optymalnej Jana Kwa┼Ťniewskiego lepiej opracowanej pod linkiem podanym przez "andrzejkowy", a za oszcz─Ödzone na preparacie pieni─ůdze nakup choremu jaj, podrob├│w i mas┼éa lub ┼Ťmietany.
zbynek
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #8 : 2005-01-20, 09:34:06 »

Podzielam r├│wnie┼╝  zdanie jak Zofia z  tym  preparatem, je┼╝eli ju┼╝ to - z r├│┼╝nego rodzaju  specyfik├│w to np. EQUISETUM HIEMALE 15CH /BOIRON/ IMP A     -   lek heomopatyczny    -- / cenowo niedrogi /

z pozdrowieniami - zbynek
Leon Z.
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #9 : 2005-01-27, 22:47:17 »

Cytuj z: mama
Przepraszam Lepnie Z, ┼╝e nie┼Ťmia┼éo spytam, ale dr AnRy twierdzi, ┼╝e 80% sukcesu walki z rakiem to Dieta Optymalna, pozosta┼ée 17% to inne czynniki ┼Ťrodowiskowe, ze 2,9999999999999% trzeba by "wyci─ů─ç" na uwarunkowania genetyczne, to ile procent zostaje na preparat krzemowy Question. Czy nie pro┼Ťciej i taniej naje┼Ť─ç si─Ö piachu Question  Idea  Exclamation - w kt├│rym r├│wnie┼╝ wyst─Öpuje "krzem aktywny w b ma┼éej ili┼Ťci". Oby nie "od spodu" Laughing  Exclamation

Jak zwykle wyra┼╝asz si─Ö ┼╝artobliwie o sprawach dla kogo┼Ť b. powa┼╝nych. Mo┼╝e kiedy┼Ť spotka Cie los podobny do losu Anuli (czego ci nie ┼╝ycz─Ö). Widz─Ö, ┼╝e nigdy nie s┼éysza┼éa┼Ť o dr onkologii Anatolu Rybczy┼äskim, kt├│ry po┼Ťwi─Öci┼é ponad 50 lat swego ┼╝ycia zanim udowodni┼é grzybicz─ů struktur─Ö raka i wynalaz┼é preprarat krzemowy ANRY. Nijak do twojej niedo┼╝ywionej m├│┼╝gownicy nie dociera fakt, ┼╝e cz┼éowiek, o kt├│rym m├│wi Anula ma przerzuty i potrzebuje radykalnych ┼Ťrodk├│w a nie tylko samej DO, kt├│ra owszem mo┼╝e wspomaga─ç leczenie z racji ma┼éej ilo┼Ťci podawanych w─Öglowodan├│w ale na pozostawienie chorego tylko na DO nie ma ju┼╝ czasu.
Zofia
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #10 : 2005-01-28, 09:18:39 »

Leonie,
albo jeste┼Ť naiwniakiem, albo zwyczajnie w puszczasz naiwnych i ┼Ťwietnie zarabiasz na ich nieszcz─Ö┼Ťciu, zarabiaj─ůc na dystrybucji ANRY.
Nie mam zamiaru podwa┼╝ac dorobku naukowego prof. Rybczy┼äskiego odno┼Ťnie krzemu w chorobach nowotworowych. Jednak pok─ůtna, nielegalna dystrybucja ANRY, zakrawa na wielkie zorganizowane oszustwo.
Pomy┼Ťl: je┼╝eli produkt jest sprzedawany po 50 z┼é dytrybutorom, a oni dalej sprzedaj─ů po 100 z┼é, to czy jest to logiczna, sprawiedliwa mar┼╝a ???
Nie wnikam g┼é─Öbiej w koszty produkcji ANRY, ale tak z biegu oceniam,┼╝e jest to groszowa sprawa, to dlaczego chorym nieszcz─Ö┼Ťliwym ludziom serwuje sie tak wygorowan─ů cen─Ö??? Zwyk┼ée ┼╝erowanie na ludzkim nieszcz─Ö┼Ťciu, proceder od dawna uprawiany przez r├│┼╝ne lobby.
Na dodatek sprytnie przyklejenie si─Ö do DO - Anry polecane oczywi┼Ťcie wraz z DO. Chory, je┼╝eli zastosuje i jedno i drugie, to wychodzi na to ,┼╝e pomog┼éa mu dieta, a zas┼éugi sa przypisywane czary-mary-ANRY.
Jak mo┼╝na co┼Ť, a szczeg├│lnie "lekarstwo", sprzedawa─ç z pomini─Öciem jakichkolwiek przepis├│w prawa handlowego - bez podania producenta, bez faktur, paragon├│w.
By┼éam ┼Ťwiadkiem jak osoba, kt├│ra zakupi┼éa ANRY zwr├│ci┼éa si─Ö z ogromnymi pretensjami do osoby, od kt├│rej kupi┼éa,┼╝e bardzo ┼╝le sie czuje, odgrarza┼éa sie s─ůdem, rz─ůda┼éa zwrotu pieni─Ödzy.
Osoby, ktore zajmuj─ů si─Ö nielegalnym handlem ANRY, s─ů to te┼╝ lekarze,maj─ů dobro chorego na wzgl─Ödzie?????????????
I znowu wracamy do many, many ,many, a gdzie jest człowiek?????
Leon Z.
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #11 : 2005-01-31, 09:09:49 »

Exclamation Witaj Zofio
Nie jestem powi─ůzany w ┼╝aden spos├│b z dystrybucj─ů ANRY. Sam jestem zmuszony przyjmowa─ç ten preparat. Mam wielki szacunek do dr Anatola Rybczy┼äskiego. Z tego co mi powiedzia┼éa p. Imiolczyk telefonicznie dr Rybczy┼äski przekaza┼é spraw─Ö ANRY pani Wies┼éawie Tomczak, kt├│ra wiele lat wsp├│┼épracowa┼éa z Rybczy┼äskim. Zgadzam si─Ö co do ceny, jest zdecydowanie za wysoka. Ale co robi─ç. Mo┼╝na w┼éa┼Ťciwie kupi─ç tylko raz
a p├│┼╝niej samemu rozcie┼äcza─ç preparat. ANRY jest roztworem aktywnego krzemu  1:10000000. A wi─Öc woda niesie tylko informacj─Ö o zawarto┼Ťci krzemu i to wystarcza aby spowodowa─ç reakcj─Ö organizmu w kierunku zwalczania krzemu w inwazyjnych tkankach. W ten spos├│b dzia┼éaj─ů wszystkie leki homeopatyczne. Pozdrawiam.
Cowboy
GoŠ

Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #12 : 2005-01-31, 17:54:22 »

Witam Leon!

A pr├│bowa┼ée┼Ť mo┼╝e szk┼éo wodne? Wodorokrzemian sodu w ┼éatwo przyswajalnej postaci przy cenie zaledwie 4z┼é litr. Ja bym dawkowa┼é tak po p├│┼é ┼éy┼╝eczki do herbaty, rano i wieczorem. Do nabycia w sklepach z art. farbiarskimi i gosp. dom..

Pozdrawiam i życzę miłej kuracji.
lutonn
GoŠ

Email
Odp: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #13 : 2006-08-26, 17:43:32 »

aktywny krzem ho ho ho Very Happy, ciekawe jak wyglada nieaktywny Smile.
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2006-08-30, 11:37:44 »

Moje zdanie jest takie ,ze lepiej sie z nikogo i z niczego nie wysmiewac ,bo nie wiadomo co kogos moze spotkac w przyszlosci,a biorac pod uwage statystyki wielu z nas umrze na raka   Sad rak-i co wtedy??? moze preparat krzemowy???Jesli istnieje znaczy ze komus pomogl,to samo sie tyczy diety dr.Kwasniewskiego.Pozdrawiam.
Ewa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2006-08-30, 18:27:24 »

No jasne. Ja rozmawia┼éam z w┼éa┼Ťcicielami zwierz─ůt leczonych ANRY. Twierdz─ů, ┼╝e guzki im sie cofaj─ů
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #16 : 2006-09-02, 20:55:38 »

Robi─ů mieszank─Ö sera bia┼éego t┼éustego z siemieniem lnianym (nie zawsze daje wyleczenia), wola┼éabym ┼╝o┼étka (nieugotowane) mieszane ze ┼Ťwie┼╝o zmielonym siemieniem lnianym lub z... boczkiem na sniadanie!
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2007-03-24, 14:57:49 »

Cytat z ksi─Ö┼╝ki JK "Jak nie chorowa─ç?":

"...Chory na nowotw├│r ┼╝ywi si─Ö na og├│┼é dok┼éadnie tak,jaktego sobie ┼╝yczy nowotw├│r.Chorzy ci na og├│┼é ograniczaj─ů ilo┼Ť─ç zjadanych pokarm├│w,ograniczaj─ů sporzycie bia┼éka zwierz─Öcego (cz─Östo obserwowany wstr─Öt do do mi─Ösa i jaj), znacznie ograniczaj─ů t┼éuszcze,zwi─Ökszaj─ů spo┼╝ycie w─Öglowodan├│w prostych, gin─ů najcz─Ö┼Ťciej z powodu g┼éodu bia┼ékowego..."

U taty mojego m─Ö┼╝─ů wykryto rok temu raka p┼éuc z przerzutem do w─ůtroby.
Nie da┼éo si─Ö go operowa─ç.Od razu podj─Öto leczenie chemi─ů.
Przez cały ten okres zawsze ,przy każdym spotkaniu pytałam się go ,co jada.
Mia┼é ochot─Ö to na ┼Ťledzie w oleju ,to na jajecznice z boczkiem,zawsze mu przypomina┼éam ,┼╝eby z tego nie rezygnowa┼é.
Przeszed┼é ca┼é─ů chemioterapi─Ö jako jedyny z jego koleg├│w,kt├│rzy akurat mi─Öli w tym samym czasie chemioterapie ,co on.
Po chemioterapii miał kontrolne badanie płuc i jamy brzusznej.badanie wykazało remisję nowotworu.
Teraz mia┼é radioterapi─Ö.Lekarze proponowali mu na┼Ťwietlanie g┼éowy w celu profilaktyki ,ale si─Ö nie zgodzi┼é.
P├│ki co czuje si─Ö dobrze.Mam nadziej─Ö ,┼╝e dzi─Öki temu jak si─Ö od┼╝ywia nie b─Ödzie nawrotu.
Mo┼╝e akutat tato mojego m─Ö┼╝a nie ┼╝ywi si─Ö tak, jak chcia┼é nowotw├│r dlatego nast─ůpi┼éa remisja...
elmo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #18 : 2007-04-04, 10:40:46 »

Ostatnio odwiedzi┼é nas tato mojego m─Ö┼╝a.Oczywi┼Ťcie zawsze pytam jak si─Ö czuje i co zjada.
Czuje sie dobrze ,a zjada jajecznicę na boczku,ryby-ogólnie dieta tłusta.
Zrezygnował z cukru ,z czego sie bardzo ucieszyłam ,bo cały czas mówił ,że nie może się odzwyczaić od niego.
Ta dieta jest naprawd─Ö lekarstwem dla ludzi chorych na nowotw├│r!
Będę dalej czekała na "postępy" i liczę ,że jest i będzie dobrze.
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #19 : 2007-10-30, 22:45:50 »

Kole┼╝anka lekarka mieszkaj─ůca na sta┼ée we Francji - kilka dni temu wr├│ci┼éa z Kongresu Onkologicznego.
Co kr├│luje w dietach zalecanych osobom z chorobami nowotworowymi?
Ryby - no jasne, boj─ů si─Ö jaj i wieprzowiny. Czemu nie m├│wili o jagni─Öcinie  Surprised?
Niezb─Ödne nienasycone kwasy t┼éuszczowe omega 3 - jako┼Ť wol─ů oliw─Ö ni┼╝ ┼╝├│┼étko  Sad . Chyba nadal boj─ů si─Ö smalcu i boczku. I mas┼éa - tu ja ich rozumiem, ale nie wiem czy Oni mnie rozumiej─ů.
Dla nas jest oczywiste - czym r├│┼╝ni si─Ö metabolizm NNKT od metabolizmu smalcu.
Warzywa - no ok. A czy wiedz─ů, ┼╝e osobie nowotworowej urodzonej np. w kwietniu czy tej z collitis ulceroa (dla przyk┼éadu) w wywiadzie warzywa nie najlepiej s┼éu┼╝─ů (reakcje krzy┼╝owe) a nawet ...szkodz─ů?
M─ůki, cukier - be. Zrozumia┼ée.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 15 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.228 sekund z 17 zapytaniami.