forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:26:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  przerzuty nowotworowe
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 15 Do dou Drukuj
Autor Wtek: przerzuty nowotworowe  (Przeczytany 222684 razy)
anula
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« : 2005-01-19, 18:46:49 »

Jakie pokarmy z diety opty. podawać choremu /masketokomia 2lata temu -obecnie przerzuty w kościach/ -osoba 50lat!!!!!!!
Zapisane
andrzejkowy
Go


Email
Re: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #1 : 2005-01-19, 19:19:34 »

Cytuj z: anula
Jakie pokarmy z diety opty. podawać choremu /masketokomia 2lata temu -obecnie przerzuty w kościach/ -osoba 50lat!!!!!!!


 Idea   http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=505


pozdrowienia
Zapisane
Leon Z.
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #2 : 2005-01-19, 19:22:41 »

Witaj
Sprubój podać preparat krzemowy ANRY (jedyny lek na raka).
Podaję kontakt: http://www.onkolink-anry.pl/sklep.htm
tam znajdziesz telefon pod którym dowiesz się jak działa ten preparat oraz jaką dietę aplikować choremu.
pozdrawiam
Zapisane
Zofia
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #3 : 2005-01-19, 20:42:10 »

Anula,
jeżeli już krzem, to może kupisz w aptece preparat krzemowy, nazywa się bodajże Silan, kosztuje około 4 zł (ANRY 100), przyjmuje się seryjnie, czyli może byc lepsza przswajalność niz ANRY (ANRY 1x na pół roku). Ponadto jest to preparat uznany przez Ministra Zdrowia, wiadomy jest producent, z czego zrobiony, a tych danych nie masz na ANRY.
Przemyśl to????
Zapisane
mama
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #4 : 2005-01-19, 22:02:31 »

Cytuj z: Leon Z.
Witaj
Sprubój podać preparat krzemowy ANRY (jedyny lek na raka).
Podaję kontakt: http://www.onkolink-anry.pl/sklep.htm
tam znajdziesz telefon pod którym dowiesz się jak działa ten preparat oraz jaką dietę aplikować choremu.
pozdrawiam

A po co ten suplement krzemowy? - jak ten dr AnRy zaleca Żywienie Optymalne http://wydruk.kei.pl/anry/content/view/7/13/ tylko nieco "zakamuflowane". Z raka zdrowieje się od żółtek, tłuszczu i podrobów, a ten krzem - to takie dodatkowe "czary-mary"  Question , zamiast np: końskiej uryny z parafiną wymieszanej fifty-fity.
Zapisane
Leon Z.
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #5 : 2005-01-19, 22:16:24 »

W przypadku wymienionym przez Anulę samo żywienie optymalne  to za mało . W przypadku przerzutów choroba postępuje szybko. Komórki rakowe mają strukturę krzemowo białkową. Kiedy podasz choremu na raka anry (krzem aktywny w b małej ilości) organizm chorego zaczyna zwalczać krzem podany do organizmu, niszczy przy tym również strukturę krzemową komórek rakowych, pozostałe w tych komórkach białko ulega zropieniu, z czym już organizm potrafi sobie poradzić.
więcej m.in. na stronie:  http://www.medserwis.pl/prezentacje/prezentacja.asp?id=89825&idsz=1303
Zapisane
mama
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #6 : 2005-01-20, 08:05:53 »

Przepraszam Lepnie Z, że nieśmiało spytam, ale dr AnRy twierdzi, że 80% sukcesu walki z rakiem to Dieta Optymalna, pozostałe 17% to inne czynniki środowiskowe, ze 2,9999999999999% trzeba by "wyciąć" na uwarunkowania genetyczne, to ile procent zostaje na preparat krzemowy Question. Czy nie prościej i taniej najeść się piachu Question  Idea  Exclamation - w którym również występuje "krzem aktywny w b małej iliści". Oby nie "od spodu" Laughing  Exclamation
Zapisane
mama
Go


Email
Re: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #7 : 2005-01-20, 08:28:11 »

Cytuj z: anula
Jakie pokarmy z diety opty. podawać choremu /masketokomia 2lata temu -obecnie przerzuty w kościach/ -osoba 50lat!!!!!!!


A więc anula - ze strony o anry - zapoznaj się z zaleceniami dietetycznymi dr AnRy - czyli Diety Optymalnej Jana Kwaśniewskiego lepiej opracowanej pod linkiem podanym przez "andrzejkowy", a za oszczędzone na preparacie pieniądze nakup choremu jaj, podrobów i masła lub śmietany.
Zapisane
zbynek
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #8 : 2005-01-20, 09:34:06 »

Podzielam również  zdanie jak Zofia z  tym  preparatem, jeżeli już to - z różnego rodzaju  specyfików to np. EQUISETUM HIEMALE 15CH /BOIRON/ IMP A     -   lek heomopatyczny    -- / cenowo niedrogi /



z pozdrowieniami - zbynek
Zapisane
Leon Z.
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #9 : 2005-01-27, 22:47:17 »

Cytuj z: mama
Przepraszam Lepnie Z, że nieśmiało spytam, ale dr AnRy twierdzi, że 80% sukcesu walki z rakiem to Dieta Optymalna, pozostałe 17% to inne czynniki środowiskowe, ze 2,9999999999999% trzeba by "wyciąć" na uwarunkowania genetyczne, to ile procent zostaje na preparat krzemowy Question. Czy nie prościej i taniej najeść się piachu Question  Idea  Exclamation - w którym również występuje "krzem aktywny w b małej iliści". Oby nie "od spodu" Laughing  Exclamation


Jak zwykle wyrażasz się żartobliwie o sprawach dla kogoś b. poważnych. Może kiedyś spotka Cie los podobny do losu Anuli (czego ci nie życzę). Widzę, że nigdy nie słyszałaś o dr onkologii Anatolu Rybczyńskim, który poświęcił ponad 50 lat swego życia zanim udowodnił grzybiczą strukturę raka i wynalazł preprarat krzemowy ANRY. Nijak do twojej niedożywionej móżgownicy nie dociera fakt, że człowiek, o którym mówi Anula ma przerzuty i potrzebuje radykalnych środków a nie tylko samej DO, która owszem może wspomagać leczenie z racji małej ilości podawanych węglowodanów ale na pozostawienie chorego tylko na DO nie ma już czasu.
Zapisane
Zofia
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #10 : 2005-01-28, 09:18:39 »

Leonie,
albo jesteś naiwniakiem, albo zwyczajnie w puszczasz naiwnych i świetnie zarabiasz na ich nieszczęściu, zarabiając na dystrybucji ANRY.
Nie mam zamiaru podważac dorobku naukowego prof. Rybczyńskiego odnośnie krzemu w chorobach nowotworowych. Jednak pokątna, nielegalna dystrybucja ANRY, zakrawa na wielkie zorganizowane oszustwo.
Pomyśl: jeżeli produkt jest sprzedawany po 50 zł dytrybutorom, a oni dalej sprzedają po 100 zł, to czy jest to logiczna, sprawiedliwa marża ???
Nie wnikam głębiej w koszty produkcji ANRY, ale tak z biegu oceniam,że jest to groszowa sprawa, to dlaczego chorym nieszczęśliwym ludziom serwuje sie tak wygorowaną cenę??? Zwykłe żerowanie na ludzkim nieszczęściu, proceder od dawna uprawiany przez różne lobby.
Na dodatek sprytnie przyklejenie się do DO - Anry polecane oczywiście wraz z DO. Chory, jeżeli zastosuje i jedno i drugie, to wychodzi na to ,że pomogła mu dieta, a zasługi sa przypisywane czary-mary-ANRY.
Jak można coś, a szczególnie "lekarstwo", sprzedawać z pominięciem jakichkolwiek przepisów prawa handlowego - bez podania producenta, bez faktur, paragonów.
Byłam świadkiem jak osoba, która zakupiła ANRY zwróciła się z ogromnymi pretensjami do osoby, od której kupiła,że bardzo żle sie czuje, odgrarzała sie sądem, rządała zwrotu pieniędzy.
Osoby, ktore zajmują się nielegalnym handlem ANRY, są to też lekarze,mają dobro chorego na względzie?????????????
I znowu wracamy do many, many ,many, a gdzie jest człowiek?????
Zapisane
Leon Z.
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #11 : 2005-01-31, 09:09:49 »

Exclamation Witaj Zofio
Nie jestem powiązany w żaden sposób z dystrybucją ANRY. Sam jestem zmuszony przyjmować ten preparat. Mam wielki szacunek do dr Anatola Rybczyńskiego. Z tego co mi powiedziała p. Imiolczyk telefonicznie dr Rybczyński przekazał sprawę ANRY pani Wiesławie Tomczak, która wiele lat współpracowała z Rybczyńskim. Zgadzam się co do ceny, jest zdecydowanie za wysoka. Ale co robić. Można właściwie kupić tylko raz
a póżniej samemu rozcieńczać preparat. ANRY jest roztworem aktywnego krzemu  1:10000000. A więc woda niesie tylko informację o zawartości krzemu i to wystarcza aby spowodować reakcję organizmu w kierunku zwalczania krzemu w inwazyjnych tkankach. W ten sposób działają wszystkie leki homeopatyczne. Pozdrawiam.
Zapisane
Cowboy
Go


Email
przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #12 : 2005-01-31, 17:54:22 »

Witam Leon!

A próbowałeś może szkło wodne? Wodorokrzemian sodu w łatwo przyswajalnej postaci przy cenie zaledwie 4zł litr. Ja bym dawkował tak po pół łyżeczki do herbaty, rano i wieczorem. Do nabycia w sklepach z art. farbiarskimi i gosp. dom..

Pozdrawiam i życzę miłej kuracji.
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #13 : 2006-08-26, 17:43:32 »

aktywny krzem ho ho ho Very Happy, ciekawe jak wyglada nieaktywny Smile.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #14 : 2006-08-30, 11:37:44 »

Moje zdanie jest takie ,ze lepiej sie z nikogo i z niczego nie wysmiewac ,bo nie wiadomo co kogos moze spotkac w przyszlosci,a biorac pod uwage statystyki wielu z nas umrze na raka   Sad rak-i co wtedy??? moze preparat krzemowy???Jesli istnieje znaczy ze komus pomogl,to samo sie tyczy diety dr.Kwasniewskiego.Pozdrawiam.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #15 : 2006-08-30, 18:27:24 »

No jasne. Ja rozmawiałam z właścicielami zwierząt leczonych ANRY. Twierdzą, że guzki im sie cofają
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #16 : 2006-09-02, 20:55:38 »

Robią mieszankę sera białego tłustego z siemieniem lnianym (nie zawsze daje wyleczenia), wolałabym żołtka (nieugotowane) mieszane ze świeżo zmielonym siemieniem lnianym lub z... boczkiem na sniadanie!
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #17 : 2007-03-24, 14:57:49 »

Cytat z księżki JK "Jak nie chorować?":

"...Chory na nowotwór żywi się na ogół dokładnie tak,jaktego sobie życzy nowotwór.Chorzy ci na ogół ograniczają ilość zjadanych pokarmów,ograniczają sporzycie białka zwierzęcego (często obserwowany wstręt do do mięsa i jaj), znacznie ograniczają tłuszcze,zwiększają spożycie węglowodanów prostych, giną najczęściej z powodu głodu białkowego..."

U taty mojego mężą wykryto rok temu raka płuc z przerzutem do wątroby.
Nie dało się go operować.Od razu podjęto leczenie chemią.
Przez cały ten okres zawsze ,przy każdym spotkaniu pytałam się go ,co jada.
Miał ochotę to na śledzie w oleju ,to na jajecznice z boczkiem,zawsze mu przypominałam ,żeby z tego nie rezygnował.
Przeszedł całą chemioterapię jako jedyny z jego kolegów,którzy akurat mięli w tym samym czasie chemioterapie ,co on.
Po chemioterapii miał kontrolne badanie płuc i jamy brzusznej.badanie wykazało remisję nowotworu.
Teraz miał radioterapię.Lekarze proponowali mu naświetlanie głowy w celu profilaktyki ,ale się nie zgodził.
Póki co czuje się dobrze.Mam nadzieję ,że dzięki temu jak się odżywia nie będzie nawrotu.
Może akutat tato mojego męża nie żywi się tak, jak chciał nowotwór dlatego nastąpiła remisja...
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #18 : 2007-04-04, 10:40:46 »

Ostatnio odwiedził nas tato mojego męża.Oczywiście zawsze pytam jak się czuje i co zjada.
Czuje sie dobrze ,a zjada jajecznicę na boczku,ryby-ogólnie dieta tłusta.
Zrezygnował z cukru ,z czego sie bardzo ucieszyłam ,bo cały czas mówił ,że nie może się odzwyczaić od niego.
Ta dieta jest naprawdę lekarstwem dla ludzi chorych na nowotwór!
Będę dalej czekała na "postępy" i liczę ,że jest i będzie dobrze.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: przerzuty nowotworowe
« Odpowiedz #19 : 2007-10-30, 22:45:50 »

Koleżanka lekarka mieszkająca na stałe we Francji - kilka dni temu wróciła z Kongresu Onkologicznego.
Co króluje w dietach zalecanych osobom z chorobami nowotworowymi?
Ryby - no jasne, boją się jaj i wieprzowiny. Czemu nie mówili o jagnięcinie  Surprised?
Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 - jakoś wolą oliwę niż żółtko  Sad . Chyba nadal boją się smalcu i boczku. I masła - tu ja ich rozumiem, ale nie wiem czy Oni mnie rozumieją.
Dla nas jest oczywiste - czym różni się metabolizm NNKT od metabolizmu smalcu.
Warzywa - no ok. A czy wiedzą, że osobie nowotworowej urodzonej np. w kwietniu czy tej z collitis ulceroa (dla przykładu) w wywiadzie warzywa nie najlepiej służą (reakcje krzyżowe) a nawet ...szkodzą?
Mąki, cukier - be. Zrozumiałe.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 15 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.