forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 08:13:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660347 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki  (Przeczytany 11489 razy)
Marek Flavon
Go


Email
Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« : 2008-07-10, 17:11:47 »

Spłata kredytu hipotecznego nawet o 10 lat szybciej???       TAK u mnie to Możliwe

Witam, posiadam rewelacyjny i wpełni prawny sposób na skrucenie spłaty kredytu hipotecznego bez obniżania sumy kredytu rewelacja na Polskim rynku.Zainteresowane osoby proszę o kontaktKoniec z spłacaniem bankom potężnych odsetek.Chcesz tracić nie ma sprawy twoje pieniądze ale po co???Pozdrawiam Marek

mbimarek@gmail.com
Zapisane
Marek Flavon
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #1 : 2008-07-10, 17:42:23 »

Dla tych co tylko czytają.  Jak macie znajomych którzy płacą hipoteki pomóżcie im skierujcie ich do mnie niech się nie zażynają spłatami.
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #2 : 2008-07-10, 18:59:56 »

skoro to takie rewelacyjne to moze umiescisz to na forum - dla wszystkich? nie badz żyła ;]
Zapisane
Marek Flavon
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #3 : 2008-07-10, 21:25:14 »

Witam niestety tak się nie da ponieważ każdy ma inny kredyt i dla każdego trzeba zrobić osobną analizę potrzeb ja zawsze potrzebuję harmonogram spłat i nasz broker musi wszystko wyliczyć. Pozdrawiam
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #4 : 2008-07-11, 09:49:44 »

Witam niestety tak się nie da ponieważ każdy ma inny kredyt i dla każdego trzeba zrobić osobną analizę potrzeb ja zawsze potrzebuję harmonogram spłat i nasz broker musi wszystko wyliczyć. Pozdrawiam

To może zanim co podaj ile ten zabieg u Ciebie kosztuje razem z tym Brokerem.
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #5 : 2008-07-11, 10:06:26 »

boże, ogłoszenie komercyjne Smile
a ja się kryłem Smile
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #6 : 2008-07-11, 12:45:43 »

Kto uczyl sie matematyki ten nie potrzebuje zadnych rad brokerow i temu podobnych zlodziei.
Ja tutaj mialem wielu takich chetnych do pomocy w splacie mojego kredytu. Wszystko co oni proponowali to bylo tak proste jak drut i bylo wdrozone przeze mnie zanim kredyt otrzymalem. Nie mieli dla mnie nic nowego do zaproponowania. Az dziwi fakt, ze tyle glabow opuszcza teraz szkoly a potem skazani sa na wszelkiego rodzaju doradcow bo sami maja pusto w mozgu.
Z politowaniem
Zapisane
Marek Flavon
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #7 : 2008-07-11, 13:20:55 »

nie ma żadnego złodziejstwa a to że umiesz liczyć to chwała tobie a tak czy tak sposób który posiadam jest najlepszy sam go mam i wiem, że nie ma lepszego ani ty tagiego dobrego nie posiadasz podaj jak chcesz jaką masz ratę i wysokość kredytu a ja zrobię dla ciebie symulację a i na ile procent i jaka waluta. Co do płatności to Państwo mi nic nie płacicie ja mam umowę z międzynarodową firmą i tam mam prowizję państwo macie tą samą ratę do płacenia ja nic wam nie biorę.
Pozdrawiam i dziękuję za pytania
Zapisane
Marek Flavon
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #8 : 2008-07-11, 13:22:58 »

A co do ogłoszenia to NIE jest ogłoszenie komercyjne tylko pomoc rodakom jest sposób to trzeba go wykorzystać czyż nie?
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #9 : 2008-07-11, 22:03:38 »

Syriusz> trafiłeś na niekompetentnych ludzi więc masz negatywne doświadczenia. Ale żeby wszystkich nazywać złodziejami - przesadzasz.
Zapisane
Marek Flavon
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #10 : 2008-07-12, 09:21:12 »

syriusz jawszystkich nie nazwałem złodziejami przeczytaj jeszcze raz napisałem (to nie jest złodziejstwo) prawda tak napisałem. Pozdrawiam
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #11 : 2008-07-12, 13:56:04 »

W dzisiejszych czasach zlodziejstwo jest tak ladnie opakowane w paragrafy prawne, ze w wiekszosci przypadkow nalezy liczyc sie ze slowami, ktore sie wypowiada aby zlodzieja nie urazic.
Wezmy np. polski majatek narodowy, ktory w wyniku transformacji ustrojowej zmienil tyklko wlascicieli a nie zostal rozkradziony. Ja natomiast twierdze, ze caly system bankowy w krajach tzw. demokratycznych dziala na zasadach lichwiarskich i jest zlodziejski. Wszyscy, ktorzy pracuja w tym "gangu" sa na rowni zlodziejami. A co do mojej pozyczki to pracuje ona w ten sposob: procenty sa naliczane codziennie a raty placone - pobierane z konta cotygodniowo. Wysokosc raty tygodniowej okreslam ja, wykonujac telefon do mego banku - zlodzieja. 10 lat temu placilem $120/weekly a teraz place $240 i w ten sposob $120tys splace w 12 lat i wtedy bede dopiero wolnym czlowiekiem a przynajmiej bede mial takie zludzenie. A wszystkich zlodzieji, ktorych obrazilem nazywajac ich po imieniu to z pokora przepraszam.
Z pozdrowieniem
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #12 : 2008-07-12, 20:25:15 »

...A wszystkich zlodzieji, ktorych obrazilem nazywajac ich po imieniu to z pokora przepraszam...

Syriusz to co napisales podoba "mnie siem"  Cool

Analogicznie wszyscy lekarze i pielegniarki to "hieny cmentarne"(choroba grozi smiercia)
ktore zeruja na "ludzkim nieszczesciu" Cool Razz

A "ksiundz" to dopiero to "kawal lotra jednego"
tyn to zeruje na "zyciu pozagrobowym" nawet Cool Razz

A nauczyciel to "swinia jedna" bo zeruje na "niewiedzy niewinnych dzieciaczkow" Shocked Cool Razz

Ps.
Ja nie przepraszam bo "hamstwo" trzeba tepic wszystkimi metodami Razz Razz Razz
Jak tak mozna zarabic na kims??? Razz Razz Razz Co za podlosc jedna, paskudna Cool Razz

Zapisane
Marek Flavon
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #13 : 2008-07-13, 08:25:31 »

syriusz coraz bardziej cię podziwiam Masz rację co do banków i hien ja jednak będę upierał się przy swoim. Bo zobacz taki przykład i odpowiedz czy nie mam racjii, idziesz do banku i mówisz złodziejom od dnia dzisiejszego zaczynam co miesiąc spłacać odsetki a kapitałł bedę spłacał później ponieważ teraz nie mam i kapitał inwestujesz u mnie w odpowiedni do tego stworzony fundusz który zarabia gwarantowane min 11% i w ten sposób twoje pieniądze zarabiają trzy razy szybciej i masz to gwarantowane i to nie jest gra na giełdzie bo giełda to mafia. I co ty na to mój drogi? 
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #14 : 2008-07-13, 12:56:59 »

Ciesze sie Misku, ze zgadzasz sie z moimi pogladami, ja z Twoimi rowniez. W Stanach co 4-ty zgon z winy lekarza. Przynajmiej do tylu przyznaja sie. A ile jest w Polsce czy w innych krajach? Czarni natomiast laza po salach szpitalnych i namawiaja pacjetow jeszcze za zycia  na "wejscie do ichniego nieba" oczywiscie nie za free. Sam to widzialem odwiedzajac chorych. A co do nauczycieli to obecna ich generacja, przynajmiej tutaj to same glaby. Dzieci zaliczaja tylko klasy a nie zdaja jak kiedys za naszych czasow kiedy to tumani potrafili powtarzac trzykrotnie jedna klase. Dzisiejszy absolwenci australijskich szkol srednich to w 90% ciemnota, ale takimi niewolnikami lepiej rzadzic.
Z pozdrowieniem
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #15 : 2008-07-13, 13:24:10 »

syriusz coraz bardziej cię podziwiam Masz rację co do banków i hien ja jednak będę upierał się przy swoim. Bo zobacz taki przykład i odpowiedz czy nie mam racjii, idziesz do banku i mówisz złodziejom od dnia dzisiejszego zaczynam co miesiąc spłacać odsetki a kapitałł bedę spłacał później ponieważ teraz nie mam i kapitał inwestujesz u mnie w odpowiedni do tego stworzony fundusz który zarabia gwarantowane min 11% i w ten sposób twoje pieniądze zarabiają trzy razy szybciej i masz to gwarantowane i to nie jest gra na giełdzie bo giełda to mafia. I co ty na to mój drogi? 

Zaden bank ani zaden fundusz nikomu nic nie gwarantuje. Jezeli by tak bylo to szarzy ciulacze nie stawali by sie kolejnymi biedakami po upadku takich funduszy. Masz na to obecne przyklady w USA, w Polsce i w wielu innych krajow. Jezeli ide do banku po kredyt to z gory wiem na co mnie stac a nie jakos tam bedzie. Te Twoje 11% mozesz zatrzymac dla siebie bo jezeli moje odsetki moga wzrosnac w przeciagu roku np. z 6% do nawet 20% poniewaz kazdy bank ma takie zlodziejskie prawo to w moim interesie lezy aby ten zaciagniety kredyt splacic w jak najkrotszym czasie. Moja pozyczka jest teoretycznie na 30 lat, teraz daja juz i na 50 lat. Policz sobie ile trzeba zaplacic procentu od sumy np. $300 tys. dolarow na tylko 10% przez 30 lat, splacajac tylko procenty. Jezeli nie wiesz to podpowiem Ci: to jest rowno $900tys tylko odsetek. Wiekszosc osob, ktore znam a ktore braly pozyczki bez wzgledu na jej wysokosc zawsze oddawaly 4 razy wiecej niz pozyczaly a ja tylko pol raza wiecej od mojej. Ja mam blisko 60 lat i cale moje zycie pod wzgledem ekonomicznym nigdy nie robilo mi jakichs niespodzianek.
Z pozdrowieniem
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #16 : 2008-07-13, 20:32:04 »



Zaden bank ani zaden fundusz nikomu nic nie gwarantuje.

ależ się mylisz

gwarantuje zysk dla siebie

reszte mając w głębokim poważaniu
Zapisane
Marek Flavon
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #17 : 2008-07-14, 08:26:03 »

Suriusz tym razem się z tobą nie zgodzę dlaczego już piszę zobacz w każdym banku który udziela nam kredyt hipoteczny zawsze rata składa się z odsetek i kapitału tak i nasi klienci umawiają się z bankiem że będą spłacać na chwilę obecną tylko odstetki a kapitał inwestują w Amplico AIG Live pierwszy i najlepszy fundusz w polsce i w czołówce na świecie zobacz notowania Rzeczpospolitej i masz odp. dlaczego to siędla nas opłaca. Pozdrawiam
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #18 : 2008-07-14, 13:15:25 »

Suriusz tym razem się z tobą nie zgodzę dlaczego już piszę zobacz w każdym banku który udziela nam kredyt hipoteczny zawsze rata składa się z odsetek i kapitału tak i nasi klienci umawiają się z bankiem że będą spłacać na chwilę obecną tylko odstetki a kapitał inwestują w Amplico AIG Live pierwszy i najlepszy fundusz w polsce i w czołówce na świecie zobacz notowania Rzeczpospolitej i masz odp. dlaczego to siędla nas opłaca. Pozdrawiam


Ty jak maly Kazio. Ciagle wierzysz w demokracje, plebiscyty, rankingi, notowania, roznorakie badania socjologiczne i wszelkie inne medialne badziewie, ktore przynosza profity tylko tym, ktorzy je przeprowadzaja. A propo, czy mozna jeszcze uzyskac w Polsce tzw. pozyczke argentynska? Swego czasu bardzo modna bo przeciez zagranicna i z tak egzotycznego kraju.
Tak wiec tego rodzaju interesy jednym sie oplacaja innym zas nie. Pozdrawiam
Zapisane
Syriusz
Go


Email
Odp: Rewelacyjny sposób na spłatę hipoteki
« Odpowiedz #19 : 2008-07-14, 13:28:32 »

OFE chudsze o 18 miliardów złotych
(IAR, md/14.07.2008, godz. 06:04)

Z naszych kont w otwartych funduszach emerytalnych wyparowała w ostatnim roku co ósma złotówka - informuje "Gazeta Wyborcza". To zła wiadomość zwłaszcza dla ponad 2 tysięcy kobiet, które już od przyszłego roku będą mogły przejść na emeryturę.

Otwarte fundusze emerytalne tracą już czwarty kwartał z rzędu. Nasze oszczędności na kontach emerytalnych stopniały w ostatnich 12 miesiącach średnio o przeszło 12 proc. i wszystko wskazuje na to, że ten rok OFE po raz pierwszy w historii zakończą na minusie.

To tak skrotowo z Onet

Nie ma dnia bez o przekretu, czy to w Polsce czy tez w innym kraju. Ja natomiast mam rzadowa  rente-emeryture, ktora wzrasta 2 razy w roku a w tym to juz nawet trzeci raz. 
W zupelnosci wystarcza na moje utrzymanie i nie interesuja mnie jakies fundusze.
Australijski rzad mimo wszystko dba i o takich jak ja.
Z pozdrowieniem
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.