forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 11:12:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660236 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?  (Przeczytany 15640 razy)
marysia3003
Go


Email
jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« : 2008-07-11, 16:26:52 »

Przepraszam jestem nowym czlonkiem tego forum, z Krakowa, mam duze nadcisnienie i chora watrobe, gdzie jest mozliwosc skorzystania [odplatnie] z konsultacji, na temat czy moge i jak stosowac diete dr. Kwasniewskiego?
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #1 : 2008-07-11, 16:45:50 »

Przepraszam jestem nowym czlonkiem tego forum, z Krakowa, mam duze nadcisnienie i chora watrobe, gdzie jest mozliwosc skorzystania [odplatnie] z konsultacji, na temat czy moge i jak stosowac diete dr. Kwasniewskiego?

postaw wpierw  sobie proste podstawowe pytanie
czy chcesz?

jeśli tak?
to  poczytaj "żywienie Optymalne" J.K.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #2 : 2008-07-11, 17:03:10 »

Przepraszam jestem nowym czlonkiem tego forum, z Krakowa, mam duze nadcisnienie i chora watrobe, gdzie jest mozliwosc skorzystania [odplatnie] z konsultacji, na temat czy moge i jak stosowac diete dr. Kwasniewskiego?

Najblizej będziesz miała do Katowic podaje tel.i mail dowiesz się w jakim dniu przyjmuje lekarz    email .k.pipia@wp.pl,  tel 032 2024383
Zapisane
zilony
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #3 : 2008-07-11, 18:37:36 »

najblizej bedziesz miała do krakowa Smile

tu masz link do arkadii w krakowie:
http://opty.org/arkadia-cdn

lekarz optymalny który tam przyjmuje to gatroenterolog wiec niejest zle Smile

Zapisane
marysia3003
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #4 : 2008-07-11, 20:29:43 »

dziekuje
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #5 : 2008-07-12, 07:59:09 »

Ja bym radził kontaktować się z Biurem OSBO (www.optymalni.org.pl) i upewnić, czy nie trafi się na jakieś niskowęglowodanowe "opty"-wynalazki.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #6 : 2008-07-12, 09:08:52 »

Ja bym radził kontaktować się z Biurem OSBO (www.optymalni.org.pl) i upewnić, czy nie trafi się na jakieś niskowęglowodanowe "opty"-wynalazki.

Toan ja podałem adres właśnie ze strony www.optymalni.org.pl widnieje w  wykazie arkadii i oddziałów.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #7 : 2008-07-13, 13:22:00 »

Te dane były aktualne, ale w 2003 roku. Teraz lepiej jest się upewnić w Biurze OSBO, bo mają aktualizację niepublikowaną na www.optymalni.org.pl  Sad
Zapisane
marysia3003
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #8 : 2008-07-14, 23:30:54 »

A jest mozliwosc dostania sie do Pana dr. Kwasniewskiego na wizyte?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #9 : 2008-07-15, 00:30:07 »

A jest mozliwosc dostania sie do Pana dr. Kwasniewskiego na wizyte?

Marysiu, BRAWO!!! To jest najlepsza z mozliwych decyzja!!!
Napisz na priv do Admina(mysle ze pomoze)

Pozdrawiam serdecznie i zycze "zdrowego"  sukcesu

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #10 : 2008-07-15, 06:35:41 »

A jest mozliwosc dostania sie do Pana dr. Kwasniewskiego na wizyte?

Oczywiście, konsultuje jak zwykle za darmo w:

Arkadia Ciechocinek
Hanna i Tadeusz Suchowieccy
ul. Lorentowicza 7
87-720 Ciechocinek
tel. (054) 283 20 21
lub (054) 416 26 07 (po 20.00)
e-mail: arkadia1@neostrada.pl
www.ciechocinek-arkadia.q4.pl
lub
http://elmaghs.q4.pl/ciechocinek.php

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=2483.msg39666#msg39666 - a tu masz nawet relację z takiej wizyty  Very Happy
Zapisane
marysia3003
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #11 : 2008-07-17, 22:10:40 »

Dziekuje!!! mam 48 lat i jestem mezczyzna, nick jest od mojej ukochanej 3 letniej marysi [jej data urodzenia], a teraz wiecej napisze: mam 182cm i jeszcze miesiac temu wazylem 127,5kg, rano wtawalem jadlem standartowe sniadanie, buleczki [pyszne!!!] pieczone prawie co dzien przez moja kochana Malzonke, maselko, slodkie kakao, itd. wypijalem dwie kawy [rozpuszczalne, gorzkie] i jechalem zawiezc na 10 moja Marysie do przedszkola, zalatwialem inne sprawy, kolo 12, 13 wracalem do domu, juz sie zle czulem, wiec kladlem sie na godzinke, dwie, [nie pracuje od paru lat fizycznie], pozniej wstawalem jadlem obiad [wcale nie duzy] i wieczorkiem cos drobnego, ale pokladalem sie i zle sie czulem, poniewaz mam kolezanke wspaniala lekarke [ginekolog-poloznik-anestezjolog, prowadzi wlasny osrodek ogolny] powiedzialem jej jak sprawa wyglada, poslala mnie do jednej z Pan lekarek [wspanialego fachowca!], no i tak: cisnionko 200/120, dlatego sie dobrze czulem rano, kompiel, dwie kawusie [podnosly na chwilke cisnionko-dlatego przez chwilke sie czulem dobrze], a pozniej bylo zle, zrobilem proby watrobowe, alat asm powychodzily powyzej 200, wiec tak: z cisnieniem Pani doktor poradzila sobie w ciagu 3 tygodni, kombinacja paru lekow, w pierwsym tygodniu po pol tabletki, pozniej po calej,[dawniej jak szedlem do lekarza, to mi dawal na nadcisnienie np: 2 razy dziennie po tabletce, itd. co powodowalo ze mnie np po 2dniach zaczynala bolec glowa, i przestawale zazywac. watrobka otluszczona i to solidnie!!! Kochana Pani doktor zalecila: jogurty 0% CHUDE WENDLINKI ITD. to sie nazywa dieta 1200cal. w pierwszym tygodniu bylem przeziebiony, schudlem 5 kg, w nastepnym wypadly mi gril dla znajomych i w sobote trzy imprezy!!! jak zwykle malo sie udzielamy towarzysko [ja w zasadzie nie pije], to akurat wtedy nawet nie moglismy odmowic, ale bylem na tyle madry, ze zjadlem kawalek miesa, bez chlebka, no razy 3 imprezy, to troche tego bylo, na drugi dzien kolo poludnia cienki jogurcik, za wie godzinki ssanie w zalodku, i tak sie mordowalem jeszcze dwa tygodnie, ale poniewaz czytalem [pare lat temu] o diecie optymalnej, to pomyslalem: raz kozie smierc!! [a wczesniej powydawalismy z zona zapasow karczkow na grila i pare kilo serow francuskich, bywam czesto we Francji, a tam sporo ich jest tanszych niz w Polsce], zaczalem jesc : 5 plastrow pieczonego, lub gotowanego boczku, ogorek kiszony, czy pomidor, no i wpisalem sie do Was, troche zaczalem czytac, na obiad kawalek miesa, i jaks salatke, jak mialem ochote bralem kawalek [nieduzy kielbasy, acha, w pierwszych dniach zrobilem: 30 dk sera z zoltkami i wymieszalem ze sztywna pianek z 7 jajek i usmazylem na oleju[nie mialem smalcu] i tak robilem hamburgery zona usmazyla sznycle, jeszcze z cielecinki [do tej diety 1200 cal] dawalem majonez plaster pomidora i to bylo strasznie syte, acha mniej pije wody min, herbaty, a kawe okazjonalnie, jestem syty, a dzisiaj rano zrobilem badania i tak:glukoza:5.84 cholesterol cal.4.39,triglicerydy 2,31 ast 98, alt 173 bilirubina 10,7, a jesze dwa tygodnie temu Pani dr. nie przepowadzila mi proby cukrowej, ale chcialbym skonsultowac, a takze zeby zona [troche podobnie sie zaczela odzywiac] i moja mala Marysia, obie sa pulpeciki, acha dzis wazylem 117 kg, nie twierdze ze bede sie tak odzywial cale zycie, ale mi to smakuje, no i chce mi sie zyc, przepraszam jezeli zanudzam i pozdrawiam : Jacek Sygula z Krakowa, acha Kochanej Pani dr, niestety nie moge powiedziec prawdy, jak dzis zaczalem mowic, to stwierdzila: NIE DLA PANA TLUSZCZ, i tyle.
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #12 : 2008-07-17, 22:27:24 »

Dziekuje!!! mam 48 lat i jestem mezczyzna,  mam 182cm i jeszcze miesiac temu wazylem 127,5kg, dzis wazylem 117 kg, nie twierdze ze bede sie tak odzywial cale zycie, ale mi to smakuje, no i chce mi sie zyc, przepraszam jezeli zanudzam i pozdrawiam : Jacek Sygula z Krakowa, acha Kochanej Pani dr, niestety nie moge powiedziec prawdy, jak dzis zaczalem mowic, to stwierdzila: NIE DLA PANA TLUSZCZ, i tyle.
No cóż, sam już chyba wiesz, co dla Ciebie jest dobre. No, może z jednym wyjątkiem. ŻO jest jedzeniem już na całe życie - zrozumiesz to, jak zapoznasz się z nim dokładniej. Najlepiej - zamów książki ( koniecznie - "Żywienie optymalne" dr Jana Kwaśniewskiego, warto też przeczytać pozostałe pozycje) i przeczytaj. Warto też poznać osobiście Doktora (jedź do Ciechocinka !).
Zapisane
marysia3003
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #13 : 2008-07-18, 23:10:31 »

zadzwonie, umowie sie i pojade, razem z rodzinka, tylko w sierpniu, pozdrawiam
Zapisane
marysia3003
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #14 : 2008-08-19, 18:59:58 »

Tak jak pisałem, byłem z rodzinką w Ciechocinku, na wizycie u P.P. dr. Kwaśniewskiego i tego drugiego, sympatycznego śmiejącego sie dr., wrażenia pozytywne, a mysle , że i efekty tez bedą. dodam, iż sypnąłem się pielegniarce[Pani dr. u której sie leczyłem, -pobierała mi krew i widziała, że wyniki dosłownie z dnia na dzien mam lepsze], baba doniosła lekarce i dr, sie obraziła... no i zostałem na diecie...... schudłem dotąd około 12 kg [2 miechy] i czuje sie dobrze-dziekuje i pozdrawiam wszystkich, szczególnie dziekuje za dobre rady.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #15 : 2008-08-19, 20:13:52 »

...Tak jak pisałem, byłem z rodzinką w Ciechocinku, na wizycie u P.P. dr. Kwaśniewskiego i tego drugiego, sympatycznego śmiejącego sie dr., wrażenia pozytywne...

Gratulacje!!! Zainwestowales w swoje zdrowie!!!
Prawdopodobnie wybrales najlepsza i TANIA!!! opcje. Cool

Nie "dusiles grosza" i dzieki temu zyskales bardzo wiele  Cool
Jest to najlepszy przyklad dla innych "jak sobie polepszyc"
zamiast zaszkodzic.  Cool

Ale tak to juz jest, ze "chytry-glupi" zawsze co najmniej dwa razy traci.  Cool Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #16 : 2008-08-19, 20:31:21 »



 Zainwestowales,
 wybrales



Nie wiedziałam ,że chłopcy/mężczyźni noszą imę Marysia.Pewnie przeoczyłam jakiś okres w dziejach historii świata.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #17 : 2008-08-19, 21:30:22 »

Edyta Razz, po prostu  nie przeczytalas,w tego pana postach wszystko stoi Wink
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #18 : 2008-08-19, 21:35:42 »

wszystko stoi Wink


No tak.Stoi jak jasny gwint  Razz Very Happy       
Ale to troche głupio.To tak jakbym miałam nick "edward",a pisała  jak kobita  Razz
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: jestem nowy, gdzie moge sie doradzic na temat diety dr. Kwasniewskiego?
« Odpowiedz #19 : 2008-08-19, 21:57:29 »

[
No tak.Stoi jak jasny gwint  Razz Very Happy       
Ale to troche głupio.To tak jakbym miałam nick "edward",a pisała  jak kobita  Razz
Nickow podobno sie nie komentuje. Tak jak i sygnaturek.
Pozdr
maf
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 17 zapytaniami.