forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-18, 20:33:33

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659768 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  zapach acetonu z ust
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: zapach acetonu z ust  (Przeczytany 19018 razy)
Mike
Go


Email
zapach acetonu z ust
« : 2008-07-17, 06:36:58 »

moja mama wczoraj mi powiedziala ze czuc mi acetonem z ust, i ze to nie pierszy raz jak to czuje ostatnini czasy. co to moze oznaczac?
moja dieta pare tematow nizej z poscie o nazwie "polip"
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: zapach acetonu z ust
« Odpowiedz #1 : 2008-07-17, 09:04:32 »

Bezpośrednio pod nazwą tego forum jest pasek, na którym znajdzie Pan SZUKAJ. Mnie zdarza się klikać w tym miejscu, wpisywać interesujące mnie słowo, czy dwa, następnie zaś czytać co do tej pory na dany temat napisano. Przyda się moja rada?
Zapisane
bea561
Go


Email
Odp: zapach acetonu z ust
« Odpowiedz #2 : 2008-07-17, 14:48:35 »

moja mama wczoraj mi powiedziala ze czuc mi acetonem z ust, i ze to nie pierszy raz jak to czuje ostatnini czasy. co to moze oznaczac?
moja dieta pare tematow nizej z poscie o nazwie "polip"
"Jedziesz na ketonach" - skoro czuć od Ciebie zapach acetonu. Musisz skorygować BTW .
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: zapach acetonu z ust
« Odpowiedz #3 : 2008-08-09, 22:16:34 »

a czy zapach acetonu moze byc zwiazany z tym ze za szybko chudne? w ciagu miesiaca (jakos tak, moze 2 moze 1,5) zjechalem, ku mojemu niezadowoleniu, z ok. 75 na 69-70kg Shocked
mam 26 lat, ostatni raz wazylem ponizej 70kg (pomijam przygode z efedryna, jeden dzien mialem 69,5 i do tego rano) jak mialem moze z 15 lat.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: zapach acetonu z ust
« Odpowiedz #4 : 2008-08-09, 22:37:03 »

a czy zapach acetonu...

...z ust nie jest normalny .Od zdrowego człowieka  nie czuć żadnych brzydkich zapachów z ust.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: zapach acetonu z ust
« Odpowiedz #5 : 2008-08-10, 00:29:13 »

moja mama wczoraj mi powiedziala ze czuc mi acetonem z ust, i ze to nie pierszy raz jak to czuje ostatnini czasy. co to moze oznaczac?
moja dieta pare tematow nizej z poscie o nazwie "polip"

"Jedziesz na ketonach" - skoro czuć od Ciebie zapach acetonu. Musisz skorygować BTW .

"Jedziesz na ketonach" – racja.

Aczkolwiek ja bym dodał, że jedziesz na ketonach, ale Twój silnik (organizm) nie działa poprawnie.

Szybciutko do lekarza wykonać badania krwi i moczu.
Właściwie stosowane Żywienie Optymalne oczywiście pomoże, ale żeby się nie okazało, że masz konkretny problem z wątrobą i/lub nerkami.

Może nie zupełnie na temat, ale daj sobie spokój z wódeczką do wyjaśnienia. Niektóre dziwne wódeczki mogą się dziwnie w organizmie rozkładać.

Alkohol izopropylowy metabolizowany jest do acetonu , a można go przy odrobinie „szczęścia” kupić nawet w zwyczajnym sklepie spożywczym jako wódeczkę z banderolą, akcyzą, vatem i wszystkimi możliwymi atestami. No cóż niektórzy hurtownicy mogą się skusić na łatwy zysk.

Cool
Zapisane
Mike
Go


Email
Odp: zapach acetonu z ust
« Odpowiedz #6 : 2008-08-11, 09:42:40 »

zią, jakby wszyscy pili tyle wodki, i wogole alkoholu co ja to przemysl gorzelniczy szybko by upadl Laughing

ziemniakow jem ok. 250g dziennie (roznie bywa - teraz w weekend np. nie jadlem u siebie i juz sie gorzej czulem), gotowane i smazone na patelni albo jako frytki albo z plackami ziemniaczanymi, do tego jakis ogorek, rzodkiewka - wiem ze malo ale nie mam pomyslu na inne zrodlo wegli :/ a ile moge ziemniakow zjesc, zeby bylo te 50g W to samych smazonych ziemniakow musialbym zjesc ok. 450g

lekarko zapraszam do komentowania Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: zapach acetonu z ust
« Odpowiedz #7 : 2014-05-05, 19:53:12 »

Bezpośrednio pod nazwą tego forum jest pasek, na którym znajdzie Pan SZUKAJ. Mnie zdarza się klikać w tym miejscu, wpisywać interesujące mnie słowo, czy dwa, następnie zaś czytać co do tej pory na dany temat napisano. Przyda się moja rada?

Bardzo! Smile Zwłaszcza wśród powszechnej "mańji trollowańja" w ramach wolności słowa na gościnnym forum i to mimo przestrogi, że "wszystko co napiszą, może zostać...". Wink Very Happy
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 18 zapytaniami.