forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 17:49:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660588 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  oszustwo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: oszustwo  (Przeczytany 118823 razy)
Endriu
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #40 : 2005-07-18, 12:32:15 »

Ta dieta to chyba nie oszustwo - a jedynie znakomita manipulacja ludzmi...
A skąd ta wrogość ogromna? Nikt zmanipulowany nie przyzna się ze został zmanipulowany - jeszcze mocniejsza jest zasada konsekwencji. A brak agrumentów przeradza się w agresję.
Odsyłam do literatury z Psychologii społecznej, wywieraniu wpływu na ludzi  imanipulacji ludzmi...
Zapisane
Mariusz Niedziolko
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #41 : 2005-07-20, 14:32:12 »

Cytuj z: Endriu
Ta dieta to chyba nie oszustwo - a jedynie znakomita manipulacja ludzmi...
A skąd ta wrogość ogromna? Nikt zmanipulowany nie przyzna się ze został zmanipulowany - jeszcze mocniejsza jest zasada konsekwencji. A brak agrumentów przeradza się w agresję.
Odsyłam do literatury z Psychologii społecznej, wywieraniu wpływu na ludzi  imanipulacji ludzmi...


Widzisz, Endriu, z jednej strony prosisz o porady na temat choroby a rowniez piszesz o manipulacji. Kto tu kogo manipuluje, dr JK mnie a ja potem sam siebie?
Brak argumentow przeradza sie w agresje?
I ja myslisz na forum, gdzie przeciwko DO czesto pisza jakies dupki co skrywaja sie wstydliwie za nickiem, mam z nimi dyskutowac wyciagajac jakies argumentu naukowe za DO?
Dzisiaj jest juz nadmiar dowodow z roznych srodowisk badawczysch, ze to nadmiar cukru w diecie jest powodem chorob. TYLKO MINISTERSTWO ZDROWIA NIE CHCE SIE Z TEGO WYCOFAC!
Jesli chcecie wracac do zdrowia, a to nie jest latwe i zalezy od stopnia wyniszczenia przez cukier waszego organizmu, to odstawcie ta niebezpieczna uzywke.
Przyczyna takiego stanu rzeczy jest prosta.
Szacuje sie, ze od ok miliona lat nasz genom ludzki zaadaptowal sie do pozywienia pochodzenia zwierzecego, miesa i tluszczu. Dalo to olbrzymi impuls w rozwoju naszego gatunku. Goryl jest duzy i leniwy, wystraczy mu tyle imteligencji ile ma aby przesiadywac caly dzien i zrec mlode liscie. Nasi praprzodkowie zaczeli glowkowac gdzie znalezc jakas padline,  jak w koncu polowac itp. Kiedy nie starczalo miesiwa ludzie glodowali i wtedy podgryzali jeszcze rozne prymitywne korzonki. W ostatecznosci mlode liscie i pedy jak wspolni przodkowie z malpami. Zawsze chetnie zjadali owoce. Ale te owoce nic nie maja wspolnego z dzisiejszym jablkiem czy bananem.
Przez wiele lat mieszkalemn w Brazylii i wiem dobrze jak trudno czlowiekowi przezyc w dzungli amazonskiej. Latwiej upolowac cos malego lub przekasic jakiegos tlustego robaka niz znalezc jakis owoc, ktorego jeszcze inne zwierzeta roslinozerne nie zjadly.
W drodze ewolucji przez milion lat nasz gatunek wytworzyl odpowiedni bio-procesy do spozywania miesa, tluszczu i weglowodanow w niewielkich ilosciach. Wiele prymitywnych ludow tak zyje do dzis. Guarani jedza placki z manioku, owszem, ale najchetniej jedliby tluste mieso z capivary jak by mogli na okraglo.
Dopiero 10tys lat temu zaczeto sporzywac weglowodany w wiekszych ilosciach z nadejsciem rolnictwa. A dopiero w ostatnich stuleciach jest to zatrzesienie wysoko rafinowanych cukrow.
Naturalne toksyny zawarte w ziemniakach, fasolach i ziarnach natura wynalazla aby ich nie jesc. Aby roslina mogla sie rozmnazac.
Pierwotny czlowiek zjadl surowego ziemniaka albo fasole i chorowal. Wiecej wiec nie jadl. Obrobka cieplna w kuchni umozliwila spozywanie tego swinstwa ale czesc toksyn zostaje, dlatego jak najecie sie duzo fasoli to jest ciezko i niestrawnie. Jesli ktos nie wierzy to niech zje surowego ziemniaka aby sie przekonac, ze jest toksyczny.

Nic dziwnego, ze ludzie choruja, jadajac to co nie powinni.
Zapisane
Endriu
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #42 : 2005-07-20, 14:57:29 »

zacytuję:

"I ja myslisz na forum, gdzie przeciwko DO czesto pisza jakies dupki co skrywaja sie wstydliwie za nickiem, mam z nimi dyskutowac wyciagajac jakies argumentu naukowe za DO?"

Po co używasz słowo "dupek"?
Nie możesz się opanować? Musisz kogoś obrazić?

Jestem sceptykiem dlatego podchodzę do różnych pomysłów pojedynczych osób na leczenie wszelkich chorób bardzo ostrożnie.

Chcę sie leczyć  bo mam dla kogo żyć...
Ale zastanawia mnie wciąż fenomen Nowaka, Kwaśniewskiego itp osób.
Nie neguję że mają rację, ale trzeba być dobrym biznesmenem żeby namówić ludzi na kupno wielu książek, pobyty w drogich domach wczasowych, na wizyty u lekarzy który przeszli prawdopodobnie jakieś kursy. To biznes, a biznes sam w sobie jest rodzajem manipulacji potencjalnych klientów.
Czy 40 zł za ksiażke to mało czy dużo?
Słyszę od ludzi na grupie że to mało bo leki są droższa - to już jest manipulowanie - bo stosujesz metodę porównań...
Ewidentnie 40 zł za ksiażke to dużo, jest na niej spory zysk.
Podobnie jak wycenić wizyty u optymalnych czy też w Arkadiach?
Jest to dobry interes.

Miałbym wielki szacunek Do pana Kwasniewskiego gdyby dużo porad zamieszczał w internecie za darmo. Jednak czy to robi?
JA jeszcze takich porad ne znalazłem. Znalazłem za to cała bibiografię i linki do stron gdzie moge te książki kupić. Komplet to ładnych kilka stówek.
Dlatego jestem ostrożny. Czytaj to jako OSTROŻNY.
Proszę o porady "za darmo" bo jeżeli się nie przekonam do tej diety nie chcę poczuć się naciągnięty.
Nie wiem czy to zrozumiesz - może masz kasy jak lodu i mój problem jest dla Ciebie śmieszny.
Czy powinienem wpaść momentalnie w hura optymizm?
Wolę wyjść z założenia że być może to czysta "manipulacja" może miło się zaskoczę jak poznam więcej osób na grupie.
Narazie poznałem dwie sympatyczne Panie ale i przeczytałem posty grupy agresywnych osób - to co mam sądzić? Na pierwszy rzut oka to wygląda na sektę przy której kilku osobnikóe trzyma straż atakując niepokornych gości.
 Wink
Oczywiście nie jest to sekta, ale dzięki takim bezsensownym agersywnym postom tak to wygląda.
Skończmy rozmowę o niczym - zacznijmy pisać o konkretach - czyli o tym jak leczyć SM....
[b][/b]
Zapisane
Mariusz Niedziolko
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #43 : 2005-07-20, 19:07:47 »

Wybacz ale niestety czasami nie moge sie opanowac. Niestety kultura internetowa pozostawia duzo do zyczenia. Anonimowosc jest niestety przyczyna, ze wiele ludzi sie popisuje dla jaj, dla draki albo dla zadymy.
Jesli chodzi o dra JK to wydaje mi sie zyje on bardzo skromnie w porownaniu ze zwyklymi lekarzami albo dietetykami na tzw Zachodzie.
Uwazam, ze 40 zl za ksiazke, ktora "moze" przywrocic czlowiekowi zdrowie to nie duzo. Ja wydawalem co pare miesiecy 4 razy tyle na lekarstwa tylko aby utrzymac astme pod kontrola.  Wydalem 40 zl  na ksiazke i po astmie. Czy ja snie? Czy mi sie wydaje tylko? Ktos mi wmowil? A moze toto wroci za pare lat ze zdwojona sila?
A te 13kg, ktore mi ubylo. To tez zjawa? Ludzie nie moga sie nadziwic jak moglem schudnac dolewajac 48% double cream do kawy! A jednak...
Dzieki Bogu nie mialem o ile mi wiadomo innych chorob, tak, ze moj przyklad jest troche za prosty.
A przy okazji refleksja: zawsze jednak kiedy widze w moim otoczeniu osoby chore na cukrzyce i dowiaduje sie, ze lekarz im mowi aby uzywac slodzik i nie uzywac cukru, nic nie slodzic i nie jesc slodyczy a jednoczesnie nie zabrania jedzenia fury ryzu i owocow, to ja sie zastanawiam, o co chodzi. Czy ten lekarz to jakis nieuk? Przeciez ten ryz to dla organizmu jedna wielka kupa cukru! Gdybym kupil ksiazke dra Kwasniewskiego 10 lat temu, moja tesciowa jeszcze by zyla dzisiaj, jestem tego prawie pewny.

Endriu, dlaczego upierasz sie przy tej "manipulcji"? Ja zawsze radze ludziom, ktorzy maja watpliwosci aby sprobowali, chociazby przez miesiac czy dwa. Przeciez nic sie nie stanie wielkiego. Troche "inne" pozywienie. Przeciez od pozywienia sie nie umiera. Jeszcze nie slyszalem aby ktos umarl bo jadl jajecznice ze slonina co dziennie rano przez 2 miesiace.
A moze organizm przypomni sobie, ze takie jedzenie jest mu wskazane i zacznie troche lepiej pracowac.
Nie przymierzajac - ale jak ten silnik diesel, ktoremu latami wlewano mieszanke oleju, benzyny i wody, kiedy nagle dostanie to co zawsze miec powinien: olej napedowy jako paliwo. Chociaz czasami zniszczenia moga byc juz nieodwracalne ale moze nie bedzie pogorszenia. To tez cos.

A najbardziej mnie przekonuje porownanie skladu mleka matczynego aby miec pewnosc co czlowiek jesc powinien.
Malpie, krowie i ogolnie roslinozercow, mleko ma weglowodany jako zrodlo energi.
Mleko czlowieka i drapeznikow jest tluste, bez weglowodanow.

Zacznijmy wlewac wiec odpowiednie paliwo do naszego organicznego silnika.
Zapisane
Endriu
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #44 : 2005-07-20, 20:09:26 »

Mariusz - Jasne że nikomu nie zaszkodziła dwumiesięczna zmiana żywienia
Very Happy
Dlatego tu jestem.
Chwilowo niczego nie neguję ale poszukuje informacji...
A co do manipulacji - skończmy ten temat - szkoda na niego czasu i energii.
Chwilowo pozwole się zapoznać z teorią pana Kwasniewskiego.
A swoja droga od czego pochodzi skrót przed nazwiskiem "dr."
pan Kwasniewski to chyba nie tytuł naukowy?
I nie jest to złosliwa uwaga,  ale ciekawość.
Very Happy

Pozdrawiam
Andrzej
Zapisane
baska
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #45 : 2005-07-21, 12:42:08 »

chyba od tego, ze byl lekarzem, a do lekarzy zwraca sie 'doktorze'.
napewno wynika to z szacunku na ktory zasluzyl i ktorym darza Go wszyscy optymalni Smile
Zapisane
Mariusz Niedziolko
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #46 : 2005-07-21, 12:57:06 »

Endrju,
Z gory uprzedzam, ze styl ksiazek dr Kwasniewskiego nie wszystkim odpowiada. Ale warta jest ogolna wiedza ktora z nich przebija, chociaz czasami wydaje sie nie do konca sprecyzowana, pozostawiajaca jakies luki albo nawet drobne sprzecznosci. Wazny jest jednak kierunek. To nie sa przeciez rozprawy naukowe a tylko wiedza popularna naukowa, ktora powinna isc pod strzechy.
Ja znajduje wiele sitow w internecie, angilesko-jezycznych, ktore nadaja na tej sami fali co Dr K. Wzajemnie podwazaja oficjalne teorie dietetyczne wpajane nam przez FDA i inne rzadowe agencje przez ostatnie dziesiatki lat. Naprawde fajnie jest zobaczyc jest, jak wiele ludzi na swiecie mysli podobnie wbrew rolniczemu lobby, ktore karmi nas weglowodanami. Plecam linki na www.ahoa.org.au

Radze Ci sprobowac. Kup sobie wage i wszystko przeliczaj az do czasu kiedy sie przyzwyczaisz do tego co jesz i ile i kiedy organizm zmieni metabolizm (wtedy kiedy nie odczuwa sie juz tego typowego glodu jak cukrozercy).
Jesli nie pomoze albo cos sie pogorszy to wracasz na cukier spowrotem.
Ja tak zrobilem. Pomyslalem ze przez dwa-trzy miesiace nie powinienem umrzec od tego cholesterolu a jak bedzie zle to wracam do starego zywienia. Minelo juz poltorej roku i czuje sie jakby mi 15 lat odjelo, astma out, jestem szczuplejszy o 14 kg (juz tylko 3-4 kg nadwagi), mam niskie tryglicerydy, wysoki cholesterol ale stosunek HDL/LDL powyzej 20% czyli OK, cukier caly czas posrodku normy, cisnienie spadlo z 160/95 do 135/80, itd.
Na razie wiec trzymam sie. Poniewaz niektorzy krytycy mowia, ze tylko sobie wmawiamy a potem choroby wracaja ze zdwojona sila po paru latach, jestem tez troche sceptyczny przez ich gadanie ale dobrej mysli, bo wiele artykulow, ktore przeczytalem na temat zywienia potwierdza, ze unikanie weglowodanow i nie banie sie tluszczy jest warunkiem dobrego zdrowia i/albo wyleczenia.
Pzdr Mariusz
Zapisane
kristan
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #47 : 2005-08-03, 14:07:01 »

Ż.O. można wtedy nazwac oszustwem/czyt. nieuctwem/-jesli zle sie pojmuje całosc jako zagadnienie.
Czesto w swoim gabinecie pr. sel. spotykam "optymalnych' -nawet 6-8 letnich,którzy nie bardzo wiedza co to są weglowodany.Niektorzy tak jakos zakodowali ze jaja zjada sie na surowo/nigdzie Dr JK tak nie zaleca/-podejrzewam ze wyniesli to z lat mlodosci.
Niektorzy bardzo regorystycznie wyeliminowali wegl. sugerujac sie wykazem produktow jadalnych i niejadalnych-"bo tak w ksiazce jest napisane".Naprawde nieraz trzeba anielskiej cierpliwosci aby przekonac nawet wieloletniego "optymalnego',ze nie ma racji/czyt.WIEDZY/-ale w wiekszosci udaje sie ,a wtedy to cieszy.
Zapisane
pawel
Go


Email
Re: odpowiedź skierowana do Pawła
« Odpowiedz #48 : 2005-08-08, 07:40:06 »

samopoczucie moje zaczęło ulegać pogorszeniu. Następowało można tak nazwać otępienie umysłowe co bardzo mi przeszkadzało w wykonywanym zawodzie. Brak koncentracji, lotności umysłu ciągłe napięcie nerwowe wręcz stany depresyjne. Z czasem pojawiły się problemy skórne, dłonie , stopy aż w końcu twarz usiana czerwonymi wykwitami. dwukrotne poronienie w 8 i 10 tygodniu ciąży. mam odczucie, że w większości umysły prezentujących swe wypowiedzi osób są po prostu chore.
[img]

 Zastanawiałem się nad Twoim przypadkiem, i chyba wiem dlaczego tak sie stało. Kwaśniewski nie uwzględnił niektórych czynników. Wtedy, gdy tworzył swoją dietę nie mówiło sie tyle co teraz o zatryciu srodowiska.Tłuszcz w organizmie człowieka jest miejscem, gdzie gromadzi sie latami wiele substancji toksycznych. Jest to powód, dla którego nie mozna sie gwałtownie ochudzać. Ogromna dawka trucizn wyzwalana w takie sutuacji uszkadza wątrobę na i ogólnie zatruwa organizm. W przypadku zastosowania diety wysokotłuszczowej organizm otrzumuje dodatkowe ilości toksyn zawarte w tłuszczach innych zwierząt. Musi sobie z tym poradzić i radzi sobie ale do czasu. Napisałaś w swoim poście, że stwierdziłać, że twój organizm był zatruty - i myslę, że właśnie o to w tym wszystkim chodzi.[/img]
Zapisane
Mariusz Niedziolko
Go


Email
oszustwo
« Odpowiedz #49 : 2005-08-08, 14:23:30 »

Jesli przez lata jadalo sie produkty zbozowe to organizm jest zatruty naturalnymi roslinnymi toksynami, lektynami i blokerami enzymow, ktore wystepuja w ziarnach zboz oraz rowniez w roslinach fasolowatych i ziemniakach.
Ja stracilem 12kg tluszczu w 1,5 roku i na szczescie nie czuje, ze jakies toksyny rozpuscily sie z tluszczem i zatruwaja moj organizm.
Natomiast czuje duza ulge po pozbyciu sie trucizm pokarmowych, dostarczanych organizmowi codziennie.
Zapisane
zdrowa
Go


Email
Odp: oszustwo
« Odpowiedz #50 : 2006-01-10, 23:11:25 »

 Pawełku nie masz racji! Ja wyleczyłam wrzody żołądka, znajoma gościec [Do + prądy selektywne]   Zapomniałam o bólach kręgosłupa [dyskopatia szyjna i lędżwiowa] a już prawie nie mogłam chodzić. Nie wystarczy książki przeczytać trzeba jeszcze dietę prawidłowo stosować.A z tym niektórzy mają problem. To najlepszy sposób odżywiania. Stosuję ŻO 8 lat i nadal będę.





Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: oszustwo
« Odpowiedz #51 : 2006-01-11, 08:42:51 »

chyba od tego, ze byl lekarzem, a do lekarzy zwraca sie 'doktorze'.
napewno wynika to z szacunku na ktory zasluzyl i ktorym darza Go wszyscy optymalni Smile

Jakto "był lekarzem"?, - Jan Kwaśniewski jest lekarzem medycyny (lek. med.), a nigdzie nie znalazłem, aby osobiście Dr-JK podpisał cokolwiek "dr nauk. med. Jan Kwaśniewski" - a widział to ktokolwiek?.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: oszustwo
« Odpowiedz #52 : 2006-01-11, 11:04:55 »

Jakto "był lekarzem"?, - Jan Kwaśniewski jest lekarzem medycyny (lek. med.)
Źle się wyraziłam, oczywiście, że jest lekarzem, ale na emeryturze.
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: oszustwo
« Odpowiedz #53 : 2006-01-11, 11:54:23 »

całe to ŻO to jedno wielkie oszustwo...

"Daj chłopu zegarek za darmo, to go jeszcze "wyobli" i jeszcze będzie miał pretensję, że nie chodzi!
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: oszustwo
« Odpowiedz #54 : 2006-01-12, 11:37:35 »

Każdy może mieć jakiś defekt.Jak ja rozpoczynałam dietę z całą rodziną to miałam pewien problem.Po zjedzeniu jajecznicy na maśle i wypiciu herbaty z cytryną,myślałam,że mnie rozerwie,miałam ogromne mndłości.Na drugi dzień to samo.Zastanawiałam się co jest nie tak,skoro dzieci czują się bardzo dobrze.Postanowiłam wykluczyć cytrynę,której wcześniej nie używałam.W  trzeci dzień jak ręką odją.
    I kto by pomyślał,mimo,iż proporcje były okey
Jak narazie wszystko jest dobrze.Jem do syta,na jeden gram białka od 2-3gramów tłuszczu ,węglowodanów ok. 50 gr.Ze względu na dzieci muszę się nagimnastykować w kuchni i szukać nowych przepisów opty.Na forum jest przepis m.in.na pierogi.

Pozdrawiam wszystkich.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: oszustwo
« Odpowiedz #55 : 2006-06-18, 21:20:42 »

Cukier rośnie po 1-2godz. - od wszystkich produktów zbożowych (żytnich, pszennych, ryżowych,jaglanych, owsianych i kukurydzianych) i większej ilości kaszy groczanej. Nie rośnie od jaja, wołowiny, wieprzowiny, ryby (sprawdz po 1-2 godz., chyba,że zrobisz te produkty w panierce). Warzywa są o.k. Te słodkie to marchew, ziemniaki, buraki). PO całym jabłku cukier rośnie, a po połowie maleje! Tylko po grejpfrutach cukier maleje. Po innych owocach rośnie, chyba, że się zje b.mało. Grochy, fasole zawierają dużo cukru. Stosunkowo najmniej cukru zawiera soja, nie jest tolerowana, gdy jada się białko zwierzęce. Cukier zawierają także nasiona roślin oleistych (migdały, orzechy, słonecznik). Niestety w produkcji własnego cukru mają swój udział wszystkie produkty mleczne (wzrosty późniejsze). Musiałeś pic śmietanę i zagryzac masłem. Polecam jednak te produkty od których nie rośnie cukier i ... smalec, boczek. Dieta w cukrzycy ma powodowac spalanie własnego cukru, to się nie dzieje, jak jadamy ZA dużo tłuszczu, szczególnie mlecznego.
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Re: odpowiedź skierowana do Pawła
« Odpowiedz #56 : 2007-03-03, 16:50:04 »

Szanowny Panie Pawle mineło już prawie dwa lata jak napisał Pan swój pierwszy post na tym forum.Moje pytanie jak teraz Pan się czuje,,i czy stosuje Pan dietę JK. Jaka jest sytuacja na dzisiaj z Pańskim zdrowiem.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: oszustwo
« Odpowiedz #57 : 2007-03-03, 18:52:44 »

          A moim skromnym zdaniem, ładowanie 60 gr WW  "na cukrzycy", a taką ilośc Pawle wymieniłeś, to bardzo dużo. Przyczytałem Twój pierwszy post i nic mnie nie zdziwiło, brak poprawy również. Podkreślam przy okazji raz jeszcze, że odnoszę wrażenie - bardzo natarczywe - że właściwie stosowane DO (nie Ż.O) jest znane tylko kilku osobom na tym forum. 

Tomek
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: oszustwo
« Odpowiedz #58 : 2007-03-03, 20:55:14 »

Tomek
a czym to sie wreszcie różni?? Confused
  czy DO -to dieta odchudzajaca a żo -to normalne żarełko optymalne Confused
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: oszustwo
« Odpowiedz #59 : 2007-03-03, 21:04:52 »

 DO jest bardzo ścisła oraz dostosowana do schorzenia. Tu sobie bimbać nie można. Żywienie optymalne jest naturalnym sposobem odżywiania się cżłowieka, o którym zapomniał świat, bo rynek oferuje śmieci i namawia do ich konsumpcji. O wiele taniej jest wyprodukować syf pod nazwą corn flakes lub wmówic głupawemu tłumowi, że soki owocowe sa dobre na wszystko, a smalec zabija - niż wyhodować zdrowe zwierzę "pod mięso".
                  Żywienie optymalne opiera się na proporcji i wsłuchiwaniu się w organizm. Jesz, co chcesz, byle zachować proporcję.
     Tak ja to rozumiem, ale moje osobiste preferencje kieruję w stronę wskazówek Ewy Bednarczyk-Witoszek. Tutaj diament zamieniono w brylant.

Tomek
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 17 zapytaniami.