forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 22:46:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660601 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1270429 razy)
administ
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #260 : 2013-09-20, 08:15:28 »

 Very Happy
To straszne rozczarowanie dla "duszy", jak ciało zawiedzie w nieodpowiednim, zaskakującym momencie, dlatego trzeba o nie dbać, dając fest w kość.  Cool
Choć bez przesady.  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #261 : 2013-09-20, 08:19:40 »

Very Happy
To straszne rozczarowanie dla "duszy", jak ciało zawiedzie w nieodpowiednim, zaskakującym momencie, dlatego trzeba o nie dbać, dając fest w kość.  Cool
Choć bez przesady.  Very Happy
Laughing Tak, w takim przypadku "dusza" może ulec solidnemu obiciu. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #262 : 2013-09-20, 08:22:13 »

mam rozumiec,ze 'ludzkie' samice (mitoch DNA) krzyzowaly sie z bonobo,poniewaz 97proc jest malpie a 3 ludzkie?

Linia potomkow ludz patrzac po dnai wymarla?
Wspólny przodek to tłumaczy.
A ewolucja trwa cały czas, każdego dnia się ktoś rodzi, nie?
I nie ma dobrej definicji gatunku, są tylko umowne nazwy.
Nie da się dokładnie powiedzieć w którym momencie przodkowie szympansów i bonobo się rozdzielili.
To samo dotyczy wszystkich, a jak sobie uświadomić w jakim czasie to się odbywa, to bzdurne pytania typu "oni się siatką odgrodzili"?nie będą miały racji bytu.
Ewolucja to bezkierunkowy, nie ślepy(bo implikuje posiadanie oczu, tylko niesprawnych), proces, to różnica między tym co się urodziło i tym co umarło w danych warunkach.
Selekcja pozytywna czy negatywna nie ma tu prawa bytu, bo to już ocena obserwatora.
Świetny przykład, który może zaowocować specjacją(powstaniem nowego gatunku) dzieje się teraz na naszych oczach.
Od 50-60 lat w Anglii trwa ekspansja lisa zwyczajnego do miast.
Zaczęło się od przedmieść, dziś lisy są nawet w centrum Londynu.
Tu jest odpowiedź na pytanie "co kazało złazić małpom z drzew".
Pewna część populacji lisów mieszkających w swoim naturalnym środowisku zaczęła przychodzić do miejskich śmietników skuszona żarciem.
Dlaczego inne nie przychodziły?
Bo były bardziej płochliwe.
Te które były mniej płochliwe jadły i mieszkały w pobliżu żarcia.
Z każdym kolejnym pokoleniem dobór wzmacniał brak lęku przed miastem i pochód w głąb trwał.
Proces obejmuje cały kraj, te lisy, które się odważyły, miały ku temu odpowiednie cechy psychiczne, zostawały i krzyżowały się z podobnymi wzmacniając cechę.
Dlaczego nie krzyżowały się wstecznie?
Bo te dzikie mieszkały gdzie indziej, a lęk był barierą.
W ten sposób cecha systemu nerwowego, większa ufność, spowodowała rozdzielenie populacji.
I teraz, po przeszło pół wieku selektywnego doboru, zmienia się również fizyczność zwierząt.
Lisy miejskie mają częściej kłapciate uszy i zawinięte wesoło ogony, mają mniejsze zęby i dłuższe przewody pokarmowe oraz mniejsze rozmiary ciała, jako przystosowanie się do nędznego pokarmu.
To się dzieje na naszych oczach, a jak im dać z milion lat?
Zaraz wpadnie Zyon i krzyknie " ja tego nie kupuję"!
A ja nie sprzedaję.
To fakt.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #263 : 2013-09-20, 08:25:14 »

Czy moga miec ze soba potomstwo? Te miejskie i wiejskie (dzikie) ?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #264 : 2013-09-20, 08:36:31 »

Czy moga miec ze soba potomstwo? Te miejskie i wiejskie (dzikie) ?
Jasne to ten sam gatunek.
Na razie.
Ale nie spotykają się zbyt często.
Oczywiście sporadycznie takie krzyżowania się zdarzają, ale podobnie jak wilki z psami, niechętnie.
Inny zapach, niepokojący dla ostrożnych, i nieco już zmieniony behawior przeszkadzają w tym.
Jeśli się nawet takie zdarzą, to selekcja dzikiego czy miejskiego środowiska dostosuje je do siebie.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #265 : 2013-09-20, 08:40:39 »

A! Byłem na kilka kilometrów w lesie i ... przypomniałem sobie na końcu. Smile

Very Happy
To straszne rozczarowanie dla "duszy", jak ciało zawiedzie w nieodpowiednim, zaskakującym momencie, dlatego trzeba o nie dbać, dając fest w kość.  Cool
Choć bez przesady.  Very Happy

Znaczy porządnym szpikiem je wypełnić. Cool Bez przesady. Very Happy

mam rozumiec,ze 'ludzkie' samice (mitoch DNA) krzyzowaly sie z bonobo,poniewaz 97proc jest malpie a 3 ludzkie?

Linia potomkow ludz patrzac po dnai wymarla?

Masz rozumieć, to w zupełności wystarczy Myśli Ty moja- młoda taka. Very Happy

Brakującym między-ogniwem jest "NAUKA", po właśnie powstaje- mój Przyjaciel nikomu o tym nie wspomniał. Very Happy
Nie ta mozolna, pełna wyrzeczeń, zarwanych nocy i dni, z denkami od musztardówek na oczach. Ta- pierwsza lepsza, do której chciałbym, może nie zaraz(po co ten pośpiech- Gavroche) po wakacjach, niebawem jednak Was tym samym zaprosić i poprosić- zupełnie przy okazji- Szefa, aby ten na pierwszego lepszego niewirtualnego Dyrektora powołał ... Toana- to wartościowy herbatnik, a nie chciałbym żeby zgnuśniał do reszty gdzieś na poselstwie jakim za obietnicę lichej, dożywotniej emeryturki.
  Radzio Pierwszy Lepszy Nauczyciel w nowo otwartej Pierwszej Lepszej Szkole Nauki  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #266 : 2013-09-20, 08:41:59 »

Bardzo rozsądnie, bo jak się dobrze usadowi, to się siedzi jak na tronie, obserwując wszystko z góry!  Wink

Szefu!!! Pochwal, tron toanowi rychtuję- całą piłą. Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #267 : 2013-09-20, 08:44:16 »

Czy moga miec ze soba potomstwo? Te miejskie i wiejskie (dzikie) ?
Jasne to ten sam gatunek.
Na razie.
Ale nie spotykają się zbyt często.
Oczywiście sporadycznie takie krzyżowania się zdarzają, ale podobnie jak wilki z psami, niechętnie.
Inny zapach, niepokojący dla ostrożnych, i nieco już zmieniony behawior przeszkadzają w tym.
Jeśli się nawet takie zdarzą, to selekcja dzikiego czy miejskiego środowiska dostosuje je do siebie.
W ten sam sposob hoduje sie chyba zwierzaki przeznaczone do specjalnych zadan?

W kazdym razie, linie pozostana. Co trzebaby zrobic zeby znikly?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #268 : 2013-09-20, 08:45:12 »

A! Byłem na kilka kilometrów w lesie i ... przypomniałem sobie na końcu. Smile

Very Happy
To straszne rozczarowanie dla "duszy", jak ciało zawiedzie w nieodpowiednim, zaskakującym momencie, dlatego trzeba o nie dbać, dając fest w kość.  Cool
Choć bez przesady.  Very Happy

Znaczy porządnym szpikiem je wypełnić. Cool Bez przesady. Very Happy

mam rozumiec,ze 'ludzkie' samice (mitoch DNA) krzyzowaly sie z bonobo,poniewaz 97proc jest malpie a 3 ludzkie?

Linia potomkow ludz patrzac po dnai wymarla?

Masz rozumieć, to w zupełności wystarczy Myśli Ty moja- młoda taka. Very Happy

Brakującym między-ogniwem jest "NAUKA", po właśnie powstaje- mój Przyjaciel nikomu o tym nie wspomniał. Very Happy
Nie ta mozolna, pełna wyrzeczeń, zarwanych nocy i dni, z denkami od musztardówek na oczach. Ta- pierwsza lepsza, do której chciałbym, może nie zaraz(po co ten pośpiech- Gavroche) po wakacjach, niebawem jednak Was tym samym zaprosić i poprosić- zupełnie przy okazji- Szefa, aby ten na pierwszego lepszego niewirtualnego Dyrektora powołał ... Toana- to wartościowy herbatnik, a nie chciałbym żeby zgnuśniał do reszty gdzieś na poselstwie jakim za obietnicę lichej, dożywotniej emeryturki.
  Radzio Pierwszy Lepszy Nauczyciel w nowo otwartej Pierwszej Lepszej Szkole Nauki  Very Happy
Radzio, o ważnych sprawach, może mniej zawile?
Co by mniej wątpliwości było...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #269 : 2013-09-20, 08:46:15 »

Dario.
KOCS uważnie i ze rozumieniem przeczytaj. Ulżyj sobie i nam. Very Happy Gdyby Teresa się nie wywiązała. Rolling Eyes
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #270 : 2013-09-20, 08:47:59 »

A! Byłem na kilka kilometrów w lesie i ... przypomniałem sobie na końcu. Smile

Very Happy
To straszne rozczarowanie dla "duszy", jak ciało zawiedzie w nieodpowiednim, zaskakującym momencie, dlatego trzeba o nie dbać, dając fest w kość.  Cool
Choć bez przesady.  Very Happy

Znaczy porządnym szpikiem je wypełnić. Cool Bez przesady. Very Happy

mam rozumiec,ze 'ludzkie' samice (mitoch DNA) krzyzowaly sie z bonobo,poniewaz 97proc jest malpie a 3 ludzkie?

Linia potomkow ludz patrzac po dnai wymarla?

Masz rozumieć, to w zupełności wystarczy Myśli Ty moja- młoda taka. Very Happy

Brakującym między-ogniwem jest "NAUKA", po właśnie powstaje- mój Przyjaciel nikomu o tym nie wspomniał. Very Happy
Nie ta mozolna, pełna wyrzeczeń, zarwanych nocy i dni, z denkami od musztardówek na oczach. Ta- pierwsza lepsza, do której chciałbym, może nie zaraz(po co ten pośpiech- Gavroche) po wakacjach, niebawem jednak Was tym samym zaprosić i poprosić- zupełnie przy okazji- Szefa, aby ten na pierwszego lepszego niewirtualnego Dyrektora powołał ... Toana- to wartościowy herbatnik, a nie chciałbym żeby zgnuśniał do reszty gdzieś na poselstwie jakim za obietnicę lichej, dożywotniej emeryturki.
  Radzio Pierwszy Lepszy Nauczyciel w nowo otwartej Pierwszej Lepszej Szkole Nauki  Very Happy
Radzio, o ważnych sprawach, może mniej zawile?
Co by mniej wątpliwości było...


Po wakacjach- prosiłeś. A tymczasem... "niech żyje rój" i ... "hulaj dusza". Laughing Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #271 : 2013-09-20, 08:49:52 »

Czy moga miec ze soba potomstwo? Te miejskie i wiejskie (dzikie) ?
Jasne to ten sam gatunek.
Na razie.
Ale nie spotykają się zbyt często.
Oczywiście sporadycznie takie krzyżowania się zdarzają, ale podobnie jak wilki z psami, niechętnie.
Inny zapach, niepokojący dla ostrożnych, i nieco już zmieniony behawior przeszkadzają w tym.
Jeśli się nawet takie zdarzą, to selekcja dzikiego czy miejskiego środowiska dostosuje je do siebie.
W ten sam sposob hoduje sie chyba zwierzaki przeznaczone do specjalnych zadan?

W kazdym razie, linie pozostana. Co trzebaby zrobic zeby znikly?
Dlatego uważam, że ewolucja broni się sama, wszędzie ją widać, w rolnictwie, w hodowli, tej amatorskiej też.
Chodzi Ci o to, co zrobić, by możliwoś krzyżowania znikła?
Poczekać.
Choć na przykład bariery wystarczą, psy rasy pinczer miniaturowy nie mają możliwości krzyżowania naturalnego z bernardynami, a są psami bez wątpienia...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #272 : 2013-09-20, 08:52:12 »

Dobra. Mniej zawile- Pierwszy Lepszy Uczniu mój(PLUm Very Happy). ...w nowo otwartej Pierwszej Lepszej Szkole dla Nauki- tak ma być. Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #273 : 2013-09-20, 08:54:33 »

Dlatego uważam, że ewolucja broni się sama, wszędzie ją widać, w rolnictwie, w hodowli, tej amatorskiej też.
No taka "poganiana" to owszem, wlasnie o tym mowimy, ze nasza tez moze byc "poganiana"  Very Happy

Chodzi Ci o to, co zrobić, by możliwoś krzyżowania znikła?
Poczekać.
No wlasnie. My "poczekalismy" na to wyglada, bo iles tam procent tej roznicy musi byc w genach. Tylko jak to przeczekac? 4 skoki w tym jeden pawie 2 miliony "bezrobocia" i w pewnym momencie 2 malpolidy walczace ze soba a jeden zginal bezpotomnie. Gdzie ta bariera?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #274 : 2013-09-20, 09:18:05 »

Dlatego uważam, że ewolucja broni się sama, wszędzie ją widać, w rolnictwie, w hodowli, tej amatorskiej też.
No taka "poganiana" to owszem, wlasnie o tym mowimy, ze nasza tez moze byc "poganiana"  Very Happy

Chodzi Ci o to, co zrobić, by możliwoś krzyżowania znikła?
Poczekać.
No wlasnie. My "poczekalismy" na to wyglada, bo iles tam procent tej roznicy musi byc w genach. Tylko jak to przeczekac? 4 skoki w tym jeden pawie 2 miliony "bezrobocia" i w pewnym momencie 2 malpolidy walczace ze soba a jeden zginal bezpotomnie. Gdzie ta bariera?
Może być poganiana, nigdy nie mówiłem, że nie, tylko poganiaczy brak.
Dane antropologiczne nie są kompletne, cały czas coś znajdują.
Ja nie znalazłem żadnych przerw w obecnie dostępnym materiale.
Te wszystkie formy, które wymieniłem wyżej to linia filogenetyczna licząca 15 milionów lat i nie ma tam przerw...
A barier jest mnóstwo wszędzie, uświadom to sobie, nie masz dzieci z moją żoną, a potencjalnie mógłbyś Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17121


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #275 : 2013-09-20, 09:20:47 »


Pierolapithecus catalaunicus
Chororapithecus abysinnicus
Samburupithecus kiptalami
Nakalipithecus nakayamai
Sahelanthropus tchadensis
Orrorin tugenensis
Ardipithecus kadabba
Ardipithecus ramiddus
Australopithecus anamensis
Australopithecus afarensis
Kenyanthropus platyops
Australopithecus africanus
Australopithecus sediba
Australopithecus garhi
Paranthropus robustus
Homo ergaster
Homo erectus
Homo antecessor
Homo capranensis
Homo heidelbergensis
Homo neanderthalensis
Homo sapiens


Ładny spis, u Wasilika był ładniejszy  Very Happy .

Ja tymczasem byłem w terenie i... Nie uwierzycie, widziałem jak mogło dojś do wyprostowania naszego wspólnego przodka:

http://www.youtube.com/watch?v=GZqm6E4xgYk "Babunowi" dobrze szło, ale zapomniał odłączyć przednie kończyny od gruntu jak nasz "wspólny przodek" onegdaj, powziąć drąga i zdzielić lwu po krzyżu.

http://www.youtube.com/watch?v=bKpZUsRJWBg Za to tu już pełen sukces. Nie tylko liczebność bardziej sprzyjająca, ale i wymachy pałami w dwunożnej pozycji powalające.  Laughing  Wink

A jak wogóle wyglądał ten nasz wspólny przodek? W szkole nauczali mnie o tupajo-podobnym. Tylko czy taki wiewiórkowaty wspólny przodek pomoże nam w zrozumieniu procesu?  Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #276 : 2013-09-20, 09:32:36 »


Pierolapithecus catalaunicus
Chororapithecus abysinnicus
Samburupithecus kiptalami
Nakalipithecus nakayamai
Sahelanthropus tchadensis
Orrorin tugenensis
Ardipithecus kadabba
Ardipithecus ramiddus
Australopithecus anamensis
Australopithecus afarensis
Kenyanthropus platyops
Australopithecus africanus
Australopithecus sediba
Australopithecus garhi
Paranthropus robustus
Homo ergaster
Homo erectus
Homo antecessor
Homo capranensis
Homo heidelbergensis
Homo neanderthalensis
Homo sapiens


Ładny spis, u Wasilika był ładniejszy  Very Happy .

Ja tymczasem byłem w terenie i... Nie uwierzycie, widziałem jak mogło dojś do wyprostowania naszego wspólnego przodka:

http://www.youtube.com/watch?v=GZqm6E4xgYk "Babunowi" dobrze szło, ale zapomniał odłączyć przednie kończyny od gruntu jak nasz "wspólny przodek" onegdaj, powziąć drąga i zdzielić lwu po krzyżu.

http://www.youtube.com/watch?v=bKpZUsRJWBg Za to tu już pełen sukces. Nie tylko liczebność bardziej sprzyjająca, ale i wymachy pałami w dwunożnej pozycji powalające.  Laughing  Wink

A jak wogóle wyglądał ten nasz wspólny przodek? W szkole nauczali mnie o tupajo-podobnym. Tylko czy taki wiewiórkowaty wspólny przodek pomoże nam w zrozumieniu procesu?  Smile
Nasz najwspólniejszy przodek to kropla wody w praoceanie.
Jak się ugryzę w język, to czuję jego smak...
A Cebulak pewnie miedź czuje Laughing
Nie wiem czemu robicie taki szum wokół głupiego rozwoju neocortex.
Dla mnie o wiele wspanialsze jest to, jak ten roztwór zaczął żyć...
Tu, jeśli już, widziałbym Boga czy konstruktora.
I ile potencjalnych możliwości było na prapoczątku naszej drogi, ile niesamowitości w tych " koacerwatach"...
A została jedna, a my w jej następstwie Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #277 : 2013-09-20, 09:34:32 »

Czy moga miec ze soba potomstwo? Te miejskie i wiejskie (dzikie) ?
Jasne to ten sam gatunek.
Na razie.
Ale nie spotykają się zbyt często.
Oczywiście sporadycznie takie krzyżowania się zdarzają, ale podobnie jak wilki z psami, niechętnie.
Inny zapach, niepokojący dla ostrożnych, i nieco już zmieniony behawior przeszkadzają w tym.
Jeśli się nawet takie zdarzą, to selekcja dzikiego czy miejskiego środowiska dostosuje je do siebie.
W ten sam sposob hoduje sie chyba zwierzaki przeznaczone do specjalnych zadan?

W kazdym razie, linie pozostana. Co trzebaby zrobic zeby znikly?
Co trzeba..?

Skoro samiec bonobo lubu sobie pedałować w kółko, a samice ludzkie z racji większego IQ nie mogą sobie pozwolić na mezalians, odrzucą zaloty nieprzyszłościowych bonobo? Zatem nasze DNA pochodzi w 97% od samic bonobo (matek mitochondrialnych). Wiadomo jak to jest z samcami, jedni lubią chłopców (samce bonobo), inni "chłop żywemu nie przepuści" (ludzkie samce), więc może cześć samców bonobo i ludzkich się spiknęła ze sobą prowadząc do wymarcia potomków po mieczu w linii "ludzkiej"... Razz Wink

Pozostałe niepedałujące "ludzkie" samce parzyły się z samicami bonobo. Z racji tego,że człowiek był nieprzystosowany do życia w otaczającym go środowisku, DNA bonobo wzięło górę nad DNA samców męskich i tak wyewoluowała małpka bonobo do obecnego homo sapiens....  Laughing

Problem jest z  rozdzieleniem na człowieki i małpy. Skoro było stado, które jest ze sobą na dobre i na złe. Jest przywódca i za nim podąża reszta stada.Dlaczego nastąpiło jego rozdzielenie?Wygląda to tak,że "silne" zwierzęta przystosowane do życia w otaczającym środowisku bonobo pozostały ma swoim miejscy, a słabe osobniki odzieliły się od stada szukajać własnej ściezki (błędni uznawani za "potomków" ludzi?). Konsekwencją odłączenia "potomków ludzi" była naturalna śmierć z przyczyn niedostosowania do otaczającego ich środowska. Część samców ludzkich powróciła już zmieniona (ewolucja) na łono stada bonopa współżyjąc z samicami bonobo wnosząc pewną pulę DNAzz%, która z racji swojej słabości (nieprzystosowania) została wyparta przez silniejsze zwerzęce  DNA do 3%. I tak tym sposobem "człowiek" wyewoluował z .....

Cytuj
Nie ma fruktozy egzogennej (pokarmowej), a fruktoza endogenna powstaje z glukozy
admin

Czyli z ludzkim DNA jest tal? Ashes to ashes dust to dust

Fajna bajeczka? Wink Laughing Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #278 : 2013-09-20, 09:41:48 »

Czy moga miec ze soba potomstwo? Te miejskie i wiejskie (dzikie) ?
Jasne to ten sam gatunek.
Na razie.
Ale nie spotykają się zbyt często.
Oczywiście sporadycznie takie krzyżowania się zdarzają, ale podobnie jak wilki z psami, niechętnie.
Inny zapach, niepokojący dla ostrożnych, i nieco już zmieniony behawior przeszkadzają w tym.
Jeśli się nawet takie zdarzą, to selekcja dzikiego czy miejskiego środowiska dostosuje je do siebie.
W ten sam sposob hoduje sie chyba zwierzaki przeznaczone do specjalnych zadan?

W kazdym razie, linie pozostana. Co trzebaby zrobic zeby znikly?
Co trzeba..?

Skoro samiec bonobo lubu sobie pedałować w kółko, a samice ludzkie z racji większego IQ nie mogą sobie pozwolić na mezalians, odrzucą zaloty nieprzyszłościowych bonobo? Zatem nasze DNA pochodzi w 97% od samic bonobo (matek mitochondrialnych). Wiadomo jak to jest z samcami, jedni lubią chłopców (samce bonobo), inni "chłop żywemu nie przepuści" (ludzkie samce), więc może cześć samców bonobo i ludzkich się spiknęła ze sobą prowadząc do wymarcia potomków po mieczu w linii "ludzkiej"... Razz Wink

Pozostałe niepedałujące "ludzkie" samce parzyły się z samicami bonobo. Z racji tego,że człowiek był nieprzystosowany do życia w otaczającym go środowisku, DNA bonobo wzięło górę nad DNA samców męskich i tak wyewoluowała małpka bonobo do obecnego homo sapiens....  Laughing

Problem jest z  rozdzieleniem na człowieki i małpy. Skoro było stado, które jest ze sobą na dobre i na złe. Jest przywódca i za nim podąża reszta stada.Dlaczego nastąpiło jego rozdzielenie?Wygląda to tak,że "silne" zwierzęta przystosowane do życia w otaczającym środowisku bonobo pozostały ma swoim miejscy, a słabe osobniki odzieliły się od stada szukajać własnej ściezki (błędni uznawani za "potomków" ludzi?). Konsekwencją odłączenia "potomków ludzi" była naturalna śmierć z przyczyn niedostosowania do otaczającego ich środowska. Część samców ludzkich powróciła już zmieniona (ewolucja) na łono stada bonopa współżyjąc z samicami bonobo wnosząc pewną pulę DNAzz%, która z racji swojej słabości (nieprzystosowania) została wyparta przez silniejsze zwerzęce  DNA do 3%. I tak tym sposobem "człowiek" wyewoluował z .....

Cytuj
Nie ma fruktozy egzogennej (pokarmowej), a fruktoza endogenna powstaje z glukozy
admin

Czyli z ludzkim DNA jest tal? Ashes to ashes dust to dust

Fajna bajeczka? Wink Laughing Laughing
Mówiłem, że bez wykładów się nie obędzie...
Mamy wspólne DNA przez przodków, a nie przez parzenie z małpami.
Ile wspólnego DNA ma lis i jenot i dlaczego?
I nie patrz na planetę jak na pokój w hotelu, gdzie żyje jedno stado i nie może się wydostać...
Ewolucja dotyczy całych taksonów, nie osobników...
Szerzej, szerzej...
Bajeczka na pałę Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #279 : 2013-09-20, 09:47:14 »

Gavro a jak to jest z krzyżowaniem psów. Jakie i kogo DNA, czy tam geny będą dominujące za XXXXX lat?

Czy po skrzyżowaniu silniejsze geny danej rasy biorą górę nad słabszymi? Czy może geny są uśpione i pod wpływem środowiska,substratów się uruchamiają? Czy słabsze geny (nie przytsające do otoczenia substratów) mogą zostać wyparte w 100% i powstać całkiem nowa rasa? Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.