forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-23, 05:01:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
663791 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1345312 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #380 : 2013-09-21, 15:08:42 »

Po ch...?

I to jest fundamentalne pytanie, nad którym niejeden już łamał sobie głowę. Moim zdaniem nie warto, bo nie ma to wpływu na moje tu i teraz.  Very Happy
Zgoda.
Z drugiej strony, nigdy się mocniej tym nie interesowałem, rykoszetem tylko.
A gimnastyka szarych zawsze się przyda.
Oczywiście odpowiednio dawkowana, bo na codzień nuuuda.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56258


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #381 : 2013-09-21, 15:21:14 »

Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25551

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #382 : 2013-09-21, 15:29:56 »

Tak? A w jaki niby sposob??
Samo doskonalenie naszego dna "na wzór i podobieństwo".
Możliwość krzyżowania.
Wszystkie rozwiazania techniczne takie same tylko lepsze, bo to kosmici.
A więc drzwi, włazy, dysze, napędy, poszukiwanie złota czy innego gówna, laser, fazer, fala, dezintegrator...
Bardzo to przypomina Boga, taki sam jak my, tylko bardziej pojebany, bo pozwala umierać na raka malutkim szczeniaczkom, a niby wszystko może, tylko nie wiadomo po co...
A nazywanie hominidów durnymi, to też antropomorfizacja, w dodatku roszczeniowa.
Nie bardzo rozumiem, w jaki sposob pisanie o ewentualnych eksperymentach niby ma antropomorfizowach eksperymentatorow. Czy z punktu widzenia modyfikowanej genetycznie pszenicy dokonujemy jej antropomorfizajci dokonujac zmian, ktore uwazamy za celowe? Czy krzyzujac konia z oslem dokonujemy antropomorfiacji ktoregos z nich? Nie sadze?

Faktem jest, ze spora, a nawet calkiem spora liczba kamiennych bryl ma slady albo wrecz jest scieta gladziutko tak jakbys od nieksztaltnej bryly masla odcial kawalek goracym nozem, i temu nie zaprzeczysz. Dzisiaj tak nie potrafimy a egiptolodzy, archeolodzy i inni fachowcy wmawiaja nam, ze to dzicy takie cuda robili mlotkiem i dlutem, nawet nie brazowym. W tym filmie wyzej masz takie kamienne bryly. Zreszta to to samo o czym rozmawialismy o wierceniu otworod wewnatrz kamieni gdzies tam w Ameryce Poludniowej.
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #383 : 2013-09-21, 15:40:55 »

...Faktem jest, ze spora, a nawet calkiem spora liczba kamiennych bryl ma slady albo wrecz jest scieta gladziutko tak jakbys od nieksztaltnej bryly masla odcial kawalek goracym nozem...
Skalnych "ogryzków" tego typu jest w Ameryce Pd. mnóstwo. Jakby bez większego trudu można wyciąć trochę kamienia to tu to tam.  Smile
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #384 : 2013-09-21, 15:58:25 »

I to jest fundamentalne pytanie, nad którym niejeden już łamał sobie głowę. Moim zdaniem nie warto, bo nie ma to wpływu na moje tu i teraz.  Very Happy
Oczywiscie, nawet dr Kwaśniewski to stwierdził. Jednak rzecz może być atrakcyjniejsza nawet od nauk kościelnych, możnowładczych ośrodków badawczych etc.  Cool
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #385 : 2013-09-21, 16:13:28 »

Bez ładu i składu, a to większy kawałek tu, a to mniejszy tam: http://youtu.be/YLe5v38v2j0  Rolling Eyes
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #386 : 2013-09-21, 16:54:55 »

Tak? A w jaki niby sposob??
Samo doskonalenie naszego dna "na wzór i podobieństwo".
Możliwość krzyżowania.
Wszystkie rozwiazania techniczne takie same tylko lepsze, bo to kosmici.
A więc drzwi, włazy, dysze, napędy, poszukiwanie złota czy innego gówna, laser, fazer, fala, dezintegrator...
Bardzo to przypomina Boga, taki sam jak my, tylko bardziej pojebany, bo pozwala umierać na raka malutkim szczeniaczkom, a niby wszystko może, tylko nie wiadomo po co...
A nazywanie hominidów durnymi, to też antropomorfizacja, w dodatku roszczeniowa.
Nie bardzo rozumiem, w jaki sposob pisanie o ewentualnych eksperymentach niby ma antropomorfizowach eksperymentatorow. Czy z punktu widzenia modyfikowanej genetycznie pszenicy dokonujemy jej antropomorfizajci dokonujac zmian, ktore uwazamy za celowe? Czy krzyzujac konia z oslem dokonujemy antropomorfiacji ktoregos z nich? Nie sadze?
Udajesz?
Jeśli kosmita dał nam swoje geny, by nas "ulepszyć", a raczej to my tak twierdzimy, to co to jest?
I jeżeli my, ludzie możemy się z nimi potem krzyżować, a raczej tak twierdzimy, to co to jest?
I jeżeli mówisz, że coś zostało przecięte laserem, technol
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #387 : 2013-09-21, 17:00:25 »

Tak? A w jaki niby sposob??
Samo doskonalenie naszego dna "na wzór i podobieństwo".
Możliwość krzyżowania.
Wszystkie rozwiazania techniczne takie same tylko lepsze, bo to kosmici.
A więc drzwi, włazy, dysze, napędy, poszukiwanie złota czy innego gówna, laser, fazer, fala, dezintegrator...
Bardzo to przypomina Boga, taki sam jak my, tylko bardziej pojebany, bo pozwala umierać na raka malutkim szczeniaczkom, a niby wszystko może, tylko nie wiadomo po co...
A nazywanie hominidów durnymi, to też antropomorfizacja, w dodatku roszczeniowa.
Nie bardzo rozumiem, w jaki sposob pisanie o ewentualnych eksperymentach niby ma antropomorfizowach eksperymentatorow. Czy z punktu widzenia modyfikowanej genetycznie pszenicy dokonujemy jej antropomorfizajci dokonujac zmian, ktore uwazamy za celowe? Czy krzyzujac konia z oslem dokonujemy antropomorfiacji ktoregos z nich? Nie sadze?
Udajesz?
Jeśli kosmita dał nam swoje geny, by nas "ulepszyć", a raczej to my tak twierdzimy, to co to jest?
I jeżeli my, ludzie możemy się z nimi potem krzyżować, a raczej tak twierdzimy, to co to jest?
I jeżeli mówisz, że coś zajebiście starego zostało przecięte laserem, technologią, którą znamy, to co to jest?
I co do tego ma krzyżowanie konia z osłem czy manipulacje pszenicą?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25551

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #388 : 2013-09-21, 17:12:05 »

Udajesz?
Jeśli kosmita dał nam swoje geny, by nas "ulepszyć", a raczej to my tak twierdzimy, to co to jest?
I jeżeli my, ludzie możemy się z nimi potem krzyżować, a raczej tak twierdzimy, to co to jest?
Geny to geny, geny ma kazda zywa istota i jakos nie swiadczy to o jej antropomorfizmie Rolling Eyes
W kazdym razie ani ja ani Rafal nie wspominalismy o tym. Ale podoba mi sie twoj tok myslenia  Laughing

I jeżeli mówisz, że coś zajebiście starego zostało przecięte laserem, technologią, którą znamy, to co to jest?
Nic nie wspominalem o zadnym laserze  Shocked Ale podoba mi sie twoj tok myslenia  Laughing

Czy moze chcesz sie poprawic i jednak powiesz, ze to otoczakami polewanymi mulem z Nilu tak wypilowali?  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #389 : 2013-09-21, 17:15:38 »

Zostawmy na boku, te wszyssssstkie dziwne rzeczy, które można znaleźć na planecie.
Nie przeczę, że są dziwne, ale nie wiem zbyt dużo, by się autorytatywnie wypowiadać.
Tylko proste mam pytanie:
Skoro na tyle ludzcy Obcy, by się z nami krzyżować i używać naszych rozwiązań technologicznych do własnych celów, tu przylecieli i się zabawiali nami i z nami, to dlaczego?
A skoro brak odpowiedzi i śladów ich bytności, to czemu zakładamy, że to kosmici?
Czemu nie olbrzymie istoty pojawiające się raz na tysiąc lat na rok, o samoistnie dezintegrujących się ciałach i przedmiotach z którymi gdy tracą kontakt, te znikają.
Nazywano je podobno Madafakaabracadabravoila i poszukiwały kapusty pekińskiej.
Jak znalazły nikt ich już nie widział...
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #390 : 2013-09-21, 17:19:29 »

A propos laserów. Mówią że to wąż - [url]http://www.flickr.com/photos/48532344@N06/7986076573/[/url] Rolling Eyes . Tak sobie myślę że gdybym dysponował odpowiednim laserem i ten omsknąłby mi się czy cuś, tudzież chciałbym go sobie skalibrować, wtedy może i mnie wyszedłby taki wąż.  Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #391 : 2013-09-21, 17:27:52 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25551

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #392 : 2013-09-21, 17:37:58 »

Niezle slubance skrobali tymi otoczakami  Shocked Shocked Laughing Ciekawe czy wasserwagi i katownika uzywali  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #393 : 2013-09-21, 17:46:25 »

Niezle slubance skrobali tymi otoczakami  Shocked Shocked Laughing Ciekawe czy wasserwagi i katownika uzywali  Laughing
Nie zarzucajcie mi nic, ale czy temat zbadaliście dogłębnie?
W sensie czy nie naświetlana jest jedna strona, a inne zaniedbywane?
Nie chcę was obrazić tym pytaniem, po prostu nie wiem.
W tym roku na Mazurach facet robił nam murek z kamienia i zrobił w dwa miesiące, bez narzędzi elektrycznych.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #394 : 2013-09-21, 17:47:59 »

Niezle slubance skrobali tymi otoczakami  Shocked Shocked Laughing Ciekawe czy wasserwagi i katownika uzywali  Laughing
Patyka ze sznurkiem i ciężarkiem.  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25551

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #395 : 2013-09-21, 17:50:33 »

Niezle slubance skrobali tymi otoczakami  Shocked Shocked Laughing Ciekawe czy wasserwagi i katownika uzywali  Laughing
Nie zarzucajcie mi nic, ale czy temat zbadaliście dogłębnie?
W sensie czy nie naświetlana jest jedna strona, a inne zaniedbywane?
Nie chcę was obrazić tym pytaniem, po prostu nie wiem.
W tym roku na Mazurach facet robił nam murek z kamienia i zrobił w dwa miesiące, bez narzędzi elektrycznych.
Czy ten murek jest geometrycznie idealny a miedzy powierzchnie styku nie da sie wsciubic nawet kartki papieru?

Jaka jest ta druga strona gavro? Bo mi sie wydaje, ze ta oficjalna, ktora sie karmia wszyscy, setki profesorow i innych autorytetow zbudowalo kariery, napisalo setki ksiazek i oni nie pozwola na samodzielne myslenie. Jak pisalem juz wczesniej o tym paradygmacie wg Kuhna, zmiana musi byc bolesna, Kopernik sie jej bal tak, ze dopiero po smierci opublikowal, zeby miec to z glowy.
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #396 : 2013-09-21, 17:51:25 »

Nie zarzucajcie mi nic, ale czy temat zbadaliście dogłębnie?
W sensie czy nie naświetlana jest jedna strona, a inne zaniedbywane?
Nie chcę was obrazić tym pytaniem, po prostu nie wiem.
W tym roku na Mazurach facet robił nam murek z kamienia i zrobił w dwa miesiące, bez narzędzi elektrycznych.
Ciągle badamy Smile . Widziałem dużo murków. Są miejsca gdzie jedne cywilizacje budowały mury na wcześniejszych. Różnice są widoczne.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #397 : 2013-09-21, 18:10:45 »

Niezle slubance skrobali tymi otoczakami  Shocked Shocked Laughing Ciekawe czy wasserwagi i katownika uzywali  Laughing
Nie zarzucajcie mi nic, ale czy temat zbadaliście dogłębnie?
W sensie czy nie naświetlana jest jedna strona, a inne zaniedbywane?
Nie chcę was obrazić tym pytaniem, po prostu nie wiem.
W tym roku na Mazurach facet robił nam murek z kamienia i zrobił w dwa miesiące, bez narzędzi elektrycznych.
Czy ten murek jest geometrycznie idealny a miedzy powierzchnie styku nie da sie wsciubic nawet kartki papieru?

Jaka jest ta druga strona gavro? Bo mi sie wydaje, ze ta oficjalna, ktora sie karmia wszyscy, setki profesorow i innych autorytetow zbudowalo kariery, napisalo setki ksiazek i oni nie pozwola na samodzielne myslenie. Jak pisalem juz wczesniej o tym paradygmacie wg Kuhna, zmiana musi byc bolesna, Kopernik sie jej bal tak, ze dopiero po smierci opublikowal, zeby miec to z glowy.
Nie wiem, pytam.
Bo na razie macie tych kosmitów z kosmosu i mnóstwo zdjęć i własną interpretację.
A jakieś wypowiedzi kamieniarzy, budowlańców, mineralologów, badaczy dawnych kultur i kilka powtarzanych przez Ciebie oklepańców.
A nasz murek jest bezzaprawowy i idealnie obrobiony na kolanie przez niezłego świra architekta.
I co dla was ciekawe, panowie, obrabiał granit i bazalt tłukiem wapiennym.
Tak, tak, podobno twardość dotyczy minerałów, a skał dotyczy spoistość.
Tak do przemyślenia.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #398 : 2013-09-21, 18:25:06 »

...
A nasz murek jest bezzaprawowy i idealnie obrobiony na kolanie przez niezłego świra architekta.
I co dla was ciekawe, panowie, obrabiał granit i bazalt tłukiem wapiennym.
Tak, tak, podobno twardość dotyczy minerałów, a skał dotyczy spoistość.
Tak do przemyślenia.
Wszystko się zgadza, wasz murek nie nosi śladów zeszklenia, jest wykonany z kamieni odpowiedniej wagi, a nie kawałków kilkunasto i więcej tonowych. Najlepiej zrób foto - obadamy  Wink . Widziałem różne ciekawe rekonstrukcje, próby powtórzenia tego co przetrwało tysiące lat. Niektóre wyglądały nawet obiecująco, tyle że to były miniaturki.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #399 : 2013-09-21, 18:32:34 »

...I co dla was ciekawe, panowie, obrabiał granit i bazalt tłukiem wapiennym.
Tak, tak, podobno twardość dotyczy minerałów, a skał dotyczy spoistość.
Tak do przemyślenia.
Następnym razem możesz mu polecić tłuka nefrytowego, możesz powiedzieć że RafałS poleca.  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.