forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-23, 05:13:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
663791 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1345385 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #440 : 2013-09-22, 15:19:06 »

Misiu pluszowy, rozeznaj się najpierw we własnej główce.

Oj, małpeczko Ty moja, która uwierzyła w darwinistyczne brednie. Smile

Popatrz, jaki ja jestem przy Tobie głupi...

Naukowcy zaproponowali właśnie nowy model Wszechświata:

Nowa teoria powstania Wszechświata, czterowymiarowe czarne dziury i teoria bran - http://losyziemi.pl/nowa-teoria-powstania-wszechswiata-czterowymiarowe-czarne-dziury-i-teoria-bran

Który ja dobrze znam i o którym nieraz już pisałem:

Cytuj
Przypomnę jeszcze raz, że Kabała naucza, iż nasz Kosmos składa się z 4 stref (wymiarów) - dwóch materialnych i dwóch niematerialnych - oraz z inteligentnego jądra - umysłu. Te części składowe Wszechświata to dzieci (Demeter, Hestia, Hera, Hades, Posejdon), które pożarł a następnie wypluł Kronos. I tak (z tych części składowych) zrodził się nasz obecny Kosmos - Zeus.

Kabała jasno opisuje, że IHVH składa się z miliardów galaktyk.

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/8656-religie-mitologie-kosmici-spiski-i-inne-kontrowersje/?view=findpost&p=1045198766


Byłem też na tyle zaradny i roztropny, że przeliczyłem sobie lata wedyjskiego boga Brahmy na lata galaktyczne i co mi wyszło? Dokładnie taki sam wiek Drogi Mlecznej jak na wikipedii! NIESŁYCHANE! Very Happy

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/8656-religie-mitologie-kosmici-spiski-i-inne-kontrowersje/?view=findpost&p=1045197750

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/8656-religie-mitologie-kosmici-spiski-i-inne-kontrowersje/?view=findpost&p=1045197757

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/8656-religie-mitologie-kosmici-spiski-i-inne-kontrowersje/?view=findpost&p=1045198922

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/8656-religie-mitologie-kosmici-spiski-i-inne-kontrowersje/?view=findpost&p=1045199293

Ale Ty się nadal czuj potomkiem małp. Smile Ja tam wolę pochodzić od bogów. Smile A wystarczy sięgnąć po Święte Księgi Wiedzy doręczone nam przez cywilizacją Adama, od której pochodzimy zamiast studiować darwinowskie fantazje.

Pamiętaj, kochanieńki, że do tej pory zgłębiam Wedy i Kabałę, jak skończę to się zabiorę za zgłębianie biochemii. Więc póki co możesz się głupio mądrzyć, kiedy jeszcze masz szansę. Wink
Eee, wobec tak miażdżącej przewagi intelektualnej i olbrzymiej wiedzy, oczywiście pasuję.
Tylko Dario Ronin może Ci dotrzymać kroku, on też się pławi w oceanie.
Bardzo Cię przepraszam, oczywiście całuję rączki i czylę czoła przed Boskim potomkiem.
To!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25551

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #441 : 2013-09-22, 15:22:09 »

Wujek Joe II Very Happy  Cool
haha, piona, trafiony, zatopiony  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25551

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #442 : 2013-09-22, 15:24:58 »

...
A nasz murek jest bezzaprawowy i idealnie obrobiony na kolanie przez niezłego świra architekta.
I co dla was ciekawe, panowie, obrabiał granit i bazalt tłukiem wapiennym.
Tak, tak, podobno twardość dotyczy minerałów, a skał dotyczy spoistość.
Tak do przemyślenia.
Wszystko się zgadza, wasz murek nie nosi śladów zeszklenia, jest wykonany z kamieni odpowiedniej wagi, a nie kawałków kilkunasto i więcej tonowych. Najlepiej zrób foto - obadamy  Wink . Widziałem różne ciekawe rekonstrukcje, próby powtórzenia tego co przetrwało tysiące lat. Niektóre wyglądały nawet obiecująco, tyle że to były miniaturki.
Coby przywrocic piona, bo sie temat zaczyna robic jak Costa Concordia, wrocmy moze do tego. Do tych oszlifowanych gladko powierzchni, gdzie nie da sie wsciubic zyletki. Gavro ogladales ten film o sfinksie?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #443 : 2013-09-22, 15:40:37 »

...
A nasz murek jest bezzaprawowy i idealnie obrobiony na kolanie przez niezłego świra architekta.
I co dla was ciekawe, panowie, obrabiał granit i bazalt tłukiem wapiennym.
Tak, tak, podobno twardość dotyczy minerałów, a skał dotyczy spoistość.
Tak do przemyślenia.
Wszystko się zgadza, wasz murek nie nosi śladów zeszklenia, jest wykonany z kamieni odpowiedniej wagi, a nie kawałków kilkunasto i więcej tonowych. Najlepiej zrób foto - obadamy  Wink . Widziałem różne ciekawe rekonstrukcje, próby powtórzenia tego co przetrwało tysiące lat. Niektóre wyglądały nawet obiecująco, tyle że to były miniaturki.
Coby przywrocic piona, bo sie temat zaczyna robic jak Costa Concordia, wrocmy moze do tego. Do tych oszlifowanych gladko powierzchni, gdzie nie da sie wsciubic zyletki. Gavro ogladales ten film o sfinksie?
Tak, film oglądałem i wiele innych, ale mój problem polega na tym, że nie potrafię odsiać ziarna od plew, a zwłaszcza zobaczyć całych kłosów, jeśli wiesz o czym mówię.
Najdroższym towarem zawsze była informacja, aby ją jeszcze podrożyć wypacza się w najbardziej trendy kierunku.
Więc jak ogłądam takie rzeczy, na wszelki wypadek jestem za mocno sceptyczny.
Inna sprawa, że trzeba mocno uśpić logikę, by łykać to co ci ludzie mówią.
Widziałem dwie piramidy w Afryce i mały zigurat w Ameryce południowej, oczywiście nie jestem żadnym fachowcem, ale tę dokładność do żyletki czy jakieś niesamowite wrażenie, możesz sobie między bajki włożyć.
Brzydkie koszmarki i tyle Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #444 : 2013-09-22, 16:06:56 »

Zaraz odsiewać!  Shocked
Plewy też się nadają przecież do żucia...  Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #445 : 2013-09-22, 16:23:54 »

To może już ten koniec świata lepszy?  Shocked  Wink

Nie ma czegoś takiego jak koniec świata. Sad A głupi ludzie źle postrzegają śmierć, która jest tylko przejściem i powrotem.

Bo to, że człowiek ma nieśmiertelną "duszę" wynika ściśle z budowy Kosmosu (ma 2 strefy/wymiary materialne, 2 niematerialne i jądro inteligentnej pulsującej energii, czyli "mózg boży"), który też takową nieśmiertelną "duszę" posiada.

Gnoza albo Magia po rzymsku, jak kto woli, którą wyznawał królewicz i cwaniak Jezus z Nazaretu, a która jest opisana w Wedach i Kabale, naucza nas, że przed naszym Wszechświatem istniały 2 inne. Pierwszym był Uranos, drugim był Kronos, a nasz to Zeus, Brahma, Serapis, IHVH - zależnie od religii.

Nasz Zeus ma w swoim umyśle inteligentną energię z dwóch poprzednich Wszechświatów. Czyli jest coraz mądrzejszy - uczy się.

Nasze myśli to inteligencja wypełniająca cały Kosmos. Nasze oczy to oczy Boga albo Projektanta, jak kto woli. My wszyscy jesteśmy częścią składową Boga.

Wszystko jest energią. Energia jest wieczna, nie ginie. Kosmos materialny nie może istnieć bez kosmosu niematerialnego, który jest bytem nadrzędnym, rdzeniem.

Tzw. śmierć to nic strasznego... chyba, że "za życia" byłeś gnojem, bo cała podświadomość zostaje uwolniona, dochodzi do głosu. I człowiek jest w piekle, które sam sobie zgotował. Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #446 : 2013-09-22, 16:29:25 »

Anakin, jezeli mozna prosic nie zasmiecaj tematu oszolomskimi blogami i tym podobnymi ezo klimatami. To temat o paleoastronautyce, jezeli chcesz dyskutowac o tych swoich rzeczach, zaloz jakis temat "ezo" i tam wklejaj te rzeczy.

Spójrz może pierwej jak ten wątek jest zatytułowany... potem na moje posty i na swoje:
Cytuj
lubisz smietanke z kolanka?  Shocked  Laughing Laughing
Cytuj
Gavro....moja babcia.....  Cool

Książkę J. Wasilika czytałem, ale... nic w niej interesującego (albo może odkrywczego) nie ma.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #447 : 2013-09-22, 16:35:05 »

Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #448 : 2013-09-22, 16:43:54 »

Piramidy są różne i różniste. Jeden widział te, drugi inne, a trzeci w ogóle nie wiedział co ogląda bo nie to się dla niego liczyło... I tak np. na piramidzie tzw. łamanej zachowało się sporo "elewacji" - efekt super!  Very Happy . Z kolei piramida w Meidum to również bardzo zmyślna konstrukcja, bloki ułożone tak że "spadają do środka" i byle zawierucha jej nie rozrzuci. Część jej elewacji wygląda na niedokończoną, co wygląda bardzo ciekawie bo od góry już zrównywane, od dołu również, a w środku zostaje niewygładzony pas kamieni. Wygląda jakby ładnie się to miało zejść z obu kierunków. Także super! Jestem na tak!  Laughing  Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #449 : 2013-09-22, 16:49:18 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #450 : 2013-09-22, 17:50:44 »

Piramidy są różne i różniste. Jeden widział te, drugi inne, a trzeci w ogóle nie wiedział co ogląda bo nie to się dla niego liczyło... I tak np. na piramidzie tzw. łamanej zachowało się sporo "elewacji" - efekt super!  Very Happy . Z kolei piramida w Meidum to również bardzo zmyślna konstrukcja, bloki ułożone tak że "spadają do środka" i byle zawierucha jej nie rozrzuci. Część jej elewacji wygląda na niedokończoną, co wygląda bardzo ciekawie bo od góry już zrównywane, od dołu również, a w środku zostaje niewygładzony pas kamieni. Wygląda jakby ładnie się to miało zejść z obu kierunków. Także super! Jestem na tak!  Laughing  Wink
Pewno, ja oglądałem piramidy zawsze będąc na "wojennej ścieżce" z gadami lub płazami.
I kompletnie nie wiem o co kaman, podobnie jak Kaplica Sykstyńska, wielkie niewiadomoco.
Wiem tylko, że kupując dom, należy sprawdzić wszelkie instalacje.
Widziałem Piramidę Czarną w Dahszur, Cheopsa czy tam Chufu przy okazji Kairu i no fajne.
O wiele bardziej podobała mi się totalnie zrujnowana piramida po boliwijskiej stronie Titicaca w pobliżu Tiwanaku.
Brytyjskie klasztory o 4 metrowych ścianach zrobiły na mnie większe wrażenie Laughing
Ale jak któraś piramida odleci, będę zaskoczony.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #451 : 2013-09-22, 18:22:18 »

Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #452 : 2013-09-22, 18:51:11 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25551

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #453 : 2013-09-22, 19:11:38 »

Piramidy są różne i różniste. Jeden widział te, drugi inne, a trzeci w ogóle nie wiedział co ogląda bo nie to się dla niego liczyło... I tak np. na piramidzie tzw. łamanej zachowało się sporo "elewacji" - efekt super!  Very Happy . Z kolei piramida w Meidum to również bardzo zmyślna konstrukcja, bloki ułożone tak że "spadają do środka" i byle zawierucha jej nie rozrzuci. Część jej elewacji wygląda na niedokończoną, co wygląda bardzo ciekawie bo od góry już zrównywane, od dołu również, a w środku zostaje niewygładzony pas kamieni. Wygląda jakby ładnie się to miało zejść z obu kierunków. Także super! Jestem na tak!  Laughing  Wink
Podrzuc jak mozesz jakies ciekawe ksiazki z tej tematyki astropaleoarcheo etc,
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25551

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #454 : 2013-09-22, 19:14:17 »

Nie wiem jak to jest, ze jak tylko przyjme pozycji boczno-lezaca podczas czytania to sie niechybnie konczy drzemka Very Happy Choc godzine wczesniej kawke wypilem. Zastanelm 3 strony przd koncem Very Happy
Fajna ksiazka przeczytaj gavro, sens jest i to duzy. Very Happy Teraz zabiore sie za te druga
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #455 : 2013-09-22, 19:33:52 »

Nie wiem jak to jest, ze jak tylko przyjme pozycji boczno-lezaca podczas czytania to sie niechybnie konczy drzemka Very Happy Choc godzine wczesniej kawke wypilem. Zastanelm 3 strony przd koncem Very Happy
Fajna ksiazka przeczytaj gavro, sens jest i to duzy. Very Happy Teraz zabiore sie za te druga
Wiele osób tak mówi, że czytanie je usypia...
Mnie przeciwnie.
No, nie mogę Ci obiecać, że przeczytam Very Happy
Może zamiast kawy usypiającej, kielicha sieknij.
Kiedyś, jak piłem, tak do butelki wina pomagało mi w kontemplacji Very Happy
Dialogi konfucjańskie, Sutry czy Wedy na trzeźwo słabo wchodzą Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #456 : 2013-09-22, 19:36:49 »

Podrzuc jak mozesz jakies ciekawe ksiazki z tej tematyki astropaleoarcheo etc,
To może "O tych co z kosmosu" - chyba coś o maszynie jądrowej na pustyni, ale nie jestem pewien  Smile . Herodot w "Dziejach" wspomniał o budowie piramidy, ale to co naopowiadali mu kapłani, zdaje się. No i nie wiem o którą dokładnie chodziło.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #457 : 2013-09-22, 19:43:53 »

Podrzuc jak mozesz jakies ciekawe ksiazki z tej tematyki astropaleoarcheo etc,
To może "O tych co z kosmosu" - chyba coś o maszynie jądrowej na pustyni, ale nie jestem pewien  Smile . Herodot w "Dziejach" wspomniał o budowie piramidy, ale to co naopowiadali mu kapłani, zdaje się. No i nie wiem o którą dokładnie chodziło.
Mahabharata jest uważana za źródło tekstów kosmogonicznych o wielu punktach stycznych z tymi w Biblii.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17432


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #458 : 2013-09-22, 19:52:20 »

"Popol Vuh" - indiańska wersja o stworzeniu, zdaje się również podobne do biblii. Nie czytałem.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #459 : 2013-09-22, 20:05:18 »

"Popol Vuh" - indiańska wersja o stworzeniu, zdaje się również podobne do biblii. Nie czytałem.
Też nie.
Czytanie tekstów, które są umieszczane w bibliografiach, zmniejsza ilość książek do przeczytania i oszczędza nędznych często interpretacji różnych oszołomów.
Te zbieżności w różnych tekstach z całego świata to bardzo niepokojąca sprawa...
Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 19 zapytaniami.