forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-05, 18:33:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
668230 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1466020 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1080 : 2013-10-07, 08:06:47 »

To co takie gwałtowne było...
Procesy...
Oj, bo Radzio mnie zmęczył.
Masz rację, sam już nie wiem co chciałem powiedzieć Very Happy
Gamoń ze mnie taki.

A o Netii nic więcej złego. Obaj PLUmciu mój jesteśmy winni "jej" chociaż wdzięczność. Ty, bo z pewnością już odpocząłeś, ja bo sen spokojny mi gwarantuje. Laughing
O gwałtownych procesach... w środę Was poproszę. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1081 : 2013-10-08, 21:19:31 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1082 : 2013-10-08, 21:43:12 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71941


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1083 : 2013-10-08, 22:00:02 »

...a nie byli wegeterianami? Shocked Przecież to jest "naturalny" sposób odżywiania się ludzi... Shocked Wink
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17958


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1084 : 2013-10-08, 22:59:42 »

...a nie byli wegeterianami? Shocked Przecież to jest "naturalny" sposób odżywiania się ludzi... Shocked Wink
Ludź, czy nieludź...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71941


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1085 : 2013-10-08, 23:03:19 »

...oto jest pytanie... Rolling Eyes
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1086 : 2013-10-09, 06:30:08 »

To co takie gwałtowne było...
Procesy...
Oj, bo Radzio mnie zmęczył.
Masz rację, sam już nie wiem co chciałem powiedzieć Very Happy
Gamoń ze mnie taki.

A o Netii nic więcej złego. Obaj PLUmciu mój jesteśmy winni "jej" chociaż wdzięczność. Ty, bo z pewnością już odpocząłeś, ja bo sen spokojny mi gwarantuje. Laughing
O gwałtownych procesach... w środę Was poproszę. Very Happy

Skrócę, bowiem sędziowanie dzieciarni mi się rozpoczęło. Very Happy
Złodziejstwo wszelakie zimą, gdy mroźna im się wydawała, skracało sobie drogę przez morza, jeziora, rzeki- dobra wszelakie wywożąc. Na przykład po wojnie, w znacznym odstępie czasu (dla wieczności jest prawdopodobne, że jednak gwałtownym) można było dobyć z pod wody sporo ciekawostek wydostać i to w nie naruszonym stanie.
A jak było do tego naoliwione, to czas ten jeszcze mniej był gwałtowny- w stosunku do wieczności. Rozumiem- o żelastwie wspominam, ale czy tylko, bowiem gdyby pozostałości skarbów też porządnie naoliwić...
Co Wy na to? Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1087 : 2013-10-09, 07:03:05 »

...a nie byli wegeterianami? Shocked Przecież to jest "naturalny" sposób odżywiania się ludzi... Shocked Wink
Ludź, czy nieludź...
Ludź, jasne.
Strasznie pociągający dla mnie jest pomysł równoległego istnienia, dwóch odrębnych gatunków Homo.
Bez możliwości krzyżowania i potrzeby eksterminacji.
Strasznie fajny kierunek rozwoju tolerancji i empatii.
Niestety Neandertalczyk nie wytrzymał Sad
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1088 : 2013-10-09, 07:03:42 »

To co takie gwałtowne było...
Procesy...
Oj, bo Radzio mnie zmęczył.
Masz rację, sam już nie wiem co chciałem powiedzieć Very Happy
Gamoń ze mnie taki.

A o Netii nic więcej złego. Obaj PLUmciu mój jesteśmy winni "jej" chociaż wdzięczność. Ty, bo z pewnością już odpocząłeś, ja bo sen spokojny mi gwarantuje. Laughing
O gwałtownych procesach... w środę Was poproszę. Very Happy

Skrócę, bowiem sędziowanie dzieciarni mi się rozpoczęło. Very Happy
Złodziejstwo wszelakie zimą, gdy mroźna im się wydawała, skracało sobie drogę przez morza, jeziora, rzeki- dobra wszelakie wywożąc. Na przykład po wojnie, w znacznym odstępie czasu (dla wieczności jest prawdopodobne, że jednak gwałtownym) można było dobyć z pod wody sporo ciekawostek wydostać i to w nie naruszonym stanie.
A jak było do tego naoliwione, to czas ten jeszcze mniej był gwałtowny- w stosunku do wieczności. Rozumiem- o żelastwie wspominam, ale czy tylko, bowiem gdyby pozostałości skarbów też porządnie naoliwić...
Co Wy na to? Very Happy
Dla mnie bomba, gdybym poniał Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17958


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1089 : 2013-10-09, 12:26:41 »

...
A jak było do tego naoliwione, to czas ten jeszcze mniej był gwałtowny- w stosunku do wieczności. Rozumiem- o żelastwie wspominam, ale czy tylko, bowiem gdyby pozostałości skarbów też porządnie naoliwić...
Co Wy na to? Very Happy
Jestem za, naoliwiajmy.  Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1090 : 2013-10-09, 14:40:53 »

"Tylko piec osob sposrod Stworcow: Noe, jego zona Mechuta i ich synbowie: Sem, Cahm i Jafet. Z synami byly poslubione przed potopem ich zony z ludu tubylczego. Potomstwo tych trzech par - trzech boskich Annunakow i trzech - byc moze Buszmenek podaje az do chyba osmiu pokolen Pismo Swiete nie nazywajac go atoli herosami ani mieszancami. Ale nie to, cyfry mowia same za siebie. Sem zyl 600 lat, jego pierworodni potomkowie, syn Arfachsad, wnuk Selech i prawnuk Heber zyli po ok. 430-460 lat, praprawnuk Peleg, prapraprawnuk Rehu i praprapraprawnuk Sarug po ok. 230-240 lat. Tak duzo Noe ma tych pokolen po potopie, mimo iz w czasie potopu mial juz ok 600 lat. Dzieje sie tak dlatego, ze herosi zaczynaja miedzi dzieci, gdy ukoncza ok 30-35 lat, podczas gdy Annunaki robili to dopiero po ukonczeniu 65 i wiecej lat. Noe jeszcze nie umiera, ale gry Sarugowi urodzil sie Nachor, a Nachorowi- Tareg i gdy staremu stuknelo juz 820 lat zaczal myslec o napisaniu kroniki krolewskiego rodu Annunakow od Adama do Noego, a scislej do jego syna Sema oraz kroniki herosow popotopowych z linii synow Neonowych Sema, Chama i Jafeta. Nie wiedzial ten wspanialy kosmita, ze zostalo mu jeszcze 130 lat zycia. W tym czasie Noe byl jedynym oprocz jego zony i synow- kosmita na Ziemi. Starcy z azylow w rodzaju Wyspy Wielkanocnej juz dawno powymierali, wszyscy innni kosmici w czasach tuz po potopie. Noe byl krolem bez poddanych, ale dobrze pamietal, bo znal osobiscie monarchow z szesciu pokolen: ojca Lamecha, dziadka Matuzalema, pradziadka Enocha, prapradziadka Jareda, praprapra- Mahalaleela i jeszcze Kenana o wiekszej o 1 liczbie "pra". Nie znal jedynie Enosa, Seta i Adama. ale z pewnoscia wszystko o nich wiedzial. Noe znal tez osobiscie ma sie rozumiec po 8 pokolen herosow z linii kazdego ze swoich synow. Nie widac innego. Neo jest jedynym, ktory mogl tak dokladnie spisac kronike rodowa wladcow szczepu Annunakow od ich przybycia na Ziemie az do potopu, a jednoczesnie napisac rodzaj kroniki czasow popotopowych obejmujacej 9 pokolen herosow z linii kazdego ze swoich trzech synow. Zyl boiwem Noe 600 lat przed potepem i 350 lat po potopie. Mogl to zrobic i zrobil to. Dowodem jest Biblia, a autor Genesis sam nie wymyslalby przeciez takich historii, ktore nijak nie pasowaly do koncepcji stworzenia czlowieka przez jedynego Boga Jahwe. Byl wiec nasz kochany Noe pierwszym pisarzem na kuli ziemskiej tysiace lat przed egipskimi hieroglifami i sumeryjskim pismem klinowym. Po smierci Noego i po smierci Sema kroniki zaktualizowal i uzupelnil syn Noego Jafet, jak mozna przypuszczac."
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1091 : 2013-10-09, 14:44:59 »

Czyli Bóg stworzył świat w tydzień? Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1092 : 2013-10-09, 14:48:59 »

Pytaj tych co w boga wierza  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1093 : 2013-10-09, 14:51:11 »

Cytuj
Rownie wielka gloria nalezy sie - jak sadze - ostatniemu krolowi bialego szczepu kosmitow, Noemu, pierwszemu pisarzowi na Ziemi, ktory przezyl potop, nie chcial przenosic sie na inna planete i sporzadzil kroniki krolewskiego rodu, kroniki trzech rodow popotopowych herosow. Najwieksza wdziecznosc nalezy wyrazic niezyjacemu juz od ok 3 tysiecy lat autorowi pierwszej ksiegi Piecoksiagu, ksiegi Genesis. Ten sprytny Zyd dokonal wyczynu niemozliwego. Przez dopisanie maskujacych dodatkow o stworzeniu Adama z prochu ziemi a Ewy z zebra, o tym, ze ci zyjacy po 900 lat od Adama do Noego to bylo jakoby ludzie oraz przez gmatwajace przekladanie akapitow o zwierzetach, cialach, duszach zyjacych, o czlowieku, o ludziach, o Bogu i o Panu, tak skutecznie zabeltal blekit w glowie cenzorom, ze udalo mu sie przemycic arcywazne informacje od jak sie wydaje Noego i Jafeta.

Dzieki wspomnianym wczesniej zabiegom - na szczescie dla autora nie zostal on rozszyfrowany i ukamieniowany i - co najwazniejsze - ksiega Genesis nie zostala spalona a weszla w sklad Pisma uznanego pozniej za swiete
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1094 : 2013-10-09, 14:57:27 »

Wspaniała jest ta "interpretacja" i kodowanie Laughing
Takiej czynności mózgu nie będę miał nawet za miliard lat.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1095 : 2013-10-09, 15:01:26 »

Bo to jest tak jak z tym wyzej, jak nie chcesz to nie zauwazysz. Jest tak:
Cytuj
synbowie: Sem, Cahm i Jafet.
Czyli sa 2 literowki. Usunalem ich wczesniej kilkadziesiat za kazdym razem coraz mniej i mniej az w koncu uznalem, ze ich nie ma, choc przeczytalem to przed wyslaniem kilkanascie razy po kazdej korekcie. A teraz widze, ze sa choc wczesniej bym przysiagl, ze ich nie bylo. Ale one byly tylko ja ich nie widzialem.Widac albo cos sie stalo, ze teraz widze albo, ze wczesniej nie widzialem. Ale jakis proces nastapil.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1096 : 2013-10-09, 15:04:13 »

Bo to jest tak jak z tym wyzej, jak nie chcesz to nie zauwazysz. Jest tak:
Cytuj
synbowie: Sem, Cahm i Jafet.
Czyli sa 2 literowki. Usunalem ich wczesniej kilkadziesiat za kazdym razem coraz mniej i mniej az w koncu uznalem, ze ich nie ma, choc przeczytalem to przed wyslaniem kilkanascie razy po kazdej korekcie. A teraz widze, ze sa choc wczesniej bym przysiagl, ze ich nie bylo. Ale one byly tylko ja ich nie widzialem.Widac albo cos sie stalo, ze teraz widze albo, ze wczesniej nie widzialem. Ale jakis proces nastapil.

Radzio?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1097 : 2013-10-09, 15:08:09 »

Wspaniała jest ta "interpretacja" i kodowanie Laughing
Takiej czynności mózgu nie będę miał nawet za miliard lat.
To sie staraj, bo na razie kiepsko Very Happy Szydlowski tez cos wspomina o kodowaniu, z paru przyczyn. Zeby zaczaic bral po 8-10 zoltek. Moze zamiast zelaza sprobuj taki zimowy cykl 8-10 zoltek dziennie, 3 serie po 12 krzyzowek z serii "Rozrywka - Jolki"  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1098 : 2013-10-09, 15:19:42 »

Wspaniała jest ta "interpretacja" i kodowanie Laughing
Takiej czynności mózgu nie będę miał nawet za miliard lat.
To sie staraj, bo na razie kiepsko Very Happy Szydlowski tez cos wspomina o kodowaniu, z paru przyczyn. Zeby zaczaic bral po 8-10 zoltek. Moze zamiast zelaza sprobuj taki zimowy cykl 8-10 zoltek dziennie, 3 serie po 12 krzyzowek z serii "Rozrywka - Jolki"  Laughing Laughing
Odpowiednio potraktowana działaniami matematycznymi długość biurka, przy którym siedzę, pokaże Ci co tylko chcesz.
Odległość od Księżyca, wymiary piramidy Chejhopsa czy starożytną elficką miarę długości.
A jak coś się nie będzie zgadzało, to można powiedzieć, że się zeschło skubane, albo, że za długie w Ikei zrobili, choć wg matrycy miało być inne, ale to taki genialny wybieg pana Rode, by ich więcej w Polsce spylić...

Już dawno mówiłeś, że Cię ciągnie do takich pierdół, to teraz masz Very Happy
Jednocześnie krytykujesz naukę, że naciągana i pobożnożyczeniowa Laughing
Jak o taką czynność chodzi, to ja dziękuję, ale fajnie, że się niektórym to wszystko "składa" w głowach...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1099 : 2013-10-09, 15:22:02 »

No ale co sie sklada, jak to akurat stoi w ksiegach, wszystkie pokolenia i kto z kogo. Co tu do skladania? W cytowanym tekscie sa jakies ukryte cyfry, zlote podzialy czy inne "odleglosci"?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 20 zapytaniami.