forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-27, 22:12:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
662352 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1281868 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1280 : 2013-11-12, 12:03:41 »

Z tymi testami DNA to jest tak, jak z tymi technologiami z czasów piramid, co były, a ich nie ma.... Laughing Laughing

Już raz pisałem o ludziach z 3, czy tam 3 helisami DNA Wink
Co na to nauka i dlaczego nie szuka...... A już wiem,pochodzimy od małp Wink
A może szuka?  Twisted Evil
http://wyborcza.pl/1,75477,13963116,Brytyjskie_wladze_nadzoruja_dzieci_przez_DNA.html
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25540

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1281 : 2013-11-12, 12:04:52 »

Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool
Ale on akurat nic nie wspominal o ewolucji  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1282 : 2013-11-12, 12:08:24 »

Z tymi testami DNA to jest tak, jak z tymi technologiami z czasów piramid, co były, a ich nie ma.... Laughing Laughing

Już raz pisałem o ludziach z 3, czy tam 3 helisami DNA Wink
Co na to nauka i dlaczego nie szuka...... A już wiem,pochodzimy od małp Wink
A może szuka?  Twisted Evil
http://wyborcza.pl/1,75477,13963116,Brytyjskie_wladze_nadzoruja_dzieci_przez_DNA.html
A czytałem, czytałem, autor Twojego artykułu o "3 helisach" nie odróżnia helisy alfa, harmonijki beta od podwójnej helisy Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1283 : 2013-11-12, 12:08:49 »

Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool
Ale on akurat nic nie wspominal o ewolucji  Laughing Laughing Laughing
A ja wspomniałem?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25540

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1284 : 2013-11-12, 12:10:10 »

Tajne agencje rządowe wpuszczają pacanów nie zabierając im smartfona?
A może te tajne agencje nie wiedzą, że telefony robią zdjęcia?
Mój Ty panie słaba analogia Laughing
Tajne agencuje nie wiedza, ze gdzies jakis amator sobie wykopie kosmite, bo przeciez nie zatrudnili ciotki pelagii z czarna kula i kotem Wink
Ale jak juz sie robi halo, to wpadaja i konfiskuja. Tego co kto do tej pory zobaczyl i napstrykal nie sa raczej w stanie w udaremnic.
Bo wiesz, to jest taki proces, dzieje sie w czasie i tak to juz bywa, ze najpierw a a potem beeeeeeee  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1285 : 2013-11-12, 12:10:33 »

Dziś mamy kunsztowne, zachwycające pięknem piktogramy, tzw. kręgi w zbożu, zamiast piramid.

Ale niektórzy oczywiście będą opowiadać bajkę o deseczce, gps... i że nocą, w ciemnościach, robi się takie artystyczne piktogramy łatwiej niż za dnia.

A jak im się podpowie, że dawniej, gdy nie było GPS-a, to takie kręgi też były odkrywane po nocy na polu, że nazywano je czarcimi lub diabelskimi kręgami, że uważano, że to diabeł robił je w ciągu nocy...

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25540

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1286 : 2013-11-12, 12:10:57 »

Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool
Ale on akurat nic nie wspominal o ewolucji  Laughing Laughing Laughing
A ja wspomniałem?
No przeciez sam wyzej napisales "poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami"  Shocked Shocked

Oj sklerozja, sklerozja  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1287 : 2013-11-12, 12:12:53 »

Dziś mamy kunsztowne, zachwycające pięknem piktogramy, tzw. kręgi w zbożu, zamiast piramid.

Ale niektórzy oczywiście będą opowiadać bajkę o deseczce, gps... i że nocą, w ciemnościach, robi się takie artystyczne piktogramy łatwiej niż za dnia.

A jak im się podpowie, że dawniej, gdy nie było GPS-a, to takie kręgi też były odkrywane po nocy na polu, że nazywano je czarcimi lub diabelskimi kręgami, że uważano, że to diabeł robił je w ciągu nocy...


Wiesz co to dowód?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1288 : 2013-11-12, 12:13:19 »

Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool
Ale on akurat nic nie wspominal o ewolucji  Laughing Laughing Laughing
A ja wspomniałem?
No przeciez sam wyzej napisales "poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami"  Shocked Shocked

Oj sklerozja, sklerozja  Laughing
I gdzie tu ewolucja?
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1289 : 2013-11-12, 12:14:46 »

Albo te malowidła średniowieczne i te wiernie skopiowane obrazy z czasów starożytności, gdzie na każdym wymalowano "komety boże" z wyraźnymi postaciami w ich wnętrzu...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70831


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1290 : 2013-11-12, 12:16:24 »

Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool

Nie powinno się negować czegoś bez udowodnienia, że to coś jest nieprawdą. A wzór prawdopodobieństwa na pewno wskazuje na istnienie życia pozaziemskiego. Twierdzenie, że jesteśmy jedynymi rozumnymi istotami we Wszechświecie jest bardzo zarozumiałe...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56147


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1291 : 2013-11-12, 12:17:27 »

Nie chce mi sie wierzyć, że współczesne nieudolne rządy sa wstanie ukryć fakt złapania jakiegokolwiek kosmity, a Snowdenów nagle nawróconych na głoszenie prawdy, którzy z ochotą by o tym donieśli nie brakuje - takie mam zdanie w tym temacie.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1292 : 2013-11-12, 12:17:35 »

Tajne agencje rządowe wpuszczają pacanów nie zabierając im smartfona?
A może te tajne agencje nie wiedzą, że telefony robią zdjęcia?
Mój Ty panie słaba analogia Laughing
Tajne agencuje nie wiedza, ze gdzies jakis amator sobie wykopie kosmite, bo przeciez nie zatrudnili ciotki pelagii z czarna kula i kotem Wink
Ale jak juz sie robi halo, to wpadaja i konfiskuja. Tego co kto do tej pory zobaczyl i napstrykal nie sa raczej w stanie w udaremnic.
Bo wiesz, to jest taki proces, dzieje sie w czasie i tak to juz bywa, ze najpierw a a potem beeeeeeee  Laughing Laughing
Amator wykopie kosmitę?
  Laughing Laughing Laughing
A zanim się zrobi halo, to taki amator, co to wie gdzie kopać i co wykopie nie pobierze skrawka tkanki do badania?
Ja nie kopię, ale to pierwsze co bym zrobił, Ty nie?
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1293 : 2013-11-12, 12:18:19 »

Z tymi testami DNA to jest tak, jak z tymi technologiami z czasów piramid, co były, a ich nie ma.... Laughing Laughing

Już raz pisałem o ludziach z 3, czy tam 3 helisami DNA Wink
Co na to nauka i dlaczego nie szuka...... A już wiem,pochodzimy od małp Wink
A może szuka?  Twisted Evil
http://wyborcza.pl/1,75477,13963116,Brytyjskie_wladze_nadzoruja_dzieci_przez_DNA.html
A czytałem, czytałem, autor Twojego artykułu o "3 helisach" nie odróżnia helisy alfa, harmonijki beta od podwójnej helisy Laughing
Ja wiem,że Ty potrafisz odróżnić i nikt inny na przykład oni
Cytuj
Tymczasem genetycy z Uniwersytetu Cambridge zaobserwowali jeszcze inną postać ludzkiego DNA – helisę poczwórną (G-quadruplex).
Panie Maestro G richtig oder flasch?  Laughing Laughing
http://www.medexpress.pl/swiat/poczworna-helisa-w-ludzkim-dna/
Ja to dałbym sobie spokój Gavro na twoim miejscu. Głupio byłoby tak później przepraszać. Lepiej powiedzieć: Może macie rację, może jej nie macie" ,ale nie wyśmiewać? Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1294 : 2013-11-12, 12:20:50 »

Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool

Nie powinno się negować czegoś bez udowodnienia, że to coś jest nieprawdą. A wzór prawdopodobieństwa na pewno wskazuje na istnienie życia pozaziemskiego. Twierdzenie, że jesteśmy jedynymi rozumnymi istotami we Wszechświecie jest bardzo zarozumiałe...
Nigdy tego nie zanegowałem, Reniu.
Przeciwnie bardzo chciałbym zobaczyć zdjęcie aliena, lub go spotkać na ulicy.
Ale to nadal pobożne życzenia, a to że coś jest prawdopodobne, albo, że się w coś bardzo wierzy nie oznacza automatycznie, że tak jest, prawda?
Dajcie dowód, a nie pierdoły opowiadacie Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1295 : 2013-11-12, 12:22:35 »

Nie chce mi sie wierzyć, że współczesne nieudolne rządy sa wstanie ukryć fakt złapania jakiegokolwiek kosmity, a Snowdenów nagle nawróconych na głoszenie prawdy, którzy z ochotą by o tym donieśli nie brakuje - takie mam zdanie w tym temacie.  Cool
Nikt Cię nie posłucha Cool
Bo rządy i agencje zachowują się jak reżyser kiepskiego SF.
Jak trzeba to bohater ma supermoce i lata, ale jak chce reżyser, to i piechotą będzie uciekał Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1296 : 2013-11-12, 12:22:49 »

A co do wzmiankowanej ewolucji, to najlepiej posłuchać tego, co mówi Michael Cremo o zatajaniu niewygodnych odryć:

http://www.youtube.com/watch?v=iaQWBNJ0TK8&list=PLmSAlyXU7diskvLIKHmc4v7XbT6ouAfJL#t=508

Ludzkie szkielety datowane nawet na 300 milionów lat... Ale gdy znaleziska nie pasują do propagowanej teorii... należy je zakopać z powrotem.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70831


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1297 : 2013-11-12, 12:22:57 »

 
Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool

Nie powinno się negować czegoś bez udowodnienia, że to coś jest nieprawdą. A wzór prawdopodobieństwa na pewno wskazuje na istnienie życia pozaziemskiego. Twierdzenie, że jesteśmy jedynymi rozumnymi istotami we Wszechświecie jest bardzo zarozumiałe...
Nigdy tego nie zanegowałem, Reniu.
Przeciwnie bardzo chciałbym zobaczyć zdjęcie aliena, lub go spotkać na ulicy.
Ale to nadal pobożne życzenia, a to że coś jest prawdopodobne, albo, że się w coś bardzo wierzy nie oznacza automatycznie, że tak jest, prawda?
Dajcie dowód, a nie pierdoły opowiadacie Laughing

Laughing a masz dowód na nieistnienie?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70831


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1298 : 2013-11-12, 12:24:31 »

A co do wzmiankowanej ewolucji, to najlepiej posłuchać tego, co mówi Michael Cremo o zatajaniu niewygodnych odryć:

http://www.youtube.com/watch?v=iaQWBNJ0TK8&list=PLmSAlyXU7diskvLIKHmc4v7XbT6ouAfJL#t=508

Ludzkie szkielety datowane nawet na 300 milionów lat... Ale gdy znaleziska nie pasują do propagowanej teorii... należy je zakopać z powrotem.

 Laughing jeszcze głębiej... Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41542


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1299 : 2013-11-12, 12:25:35 »

Z tymi testami DNA to jest tak, jak z tymi technologiami z czasów piramid, co były, a ich nie ma.... Laughing Laughing

Już raz pisałem o ludziach z 3, czy tam 3 helisami DNA Wink
Co na to nauka i dlaczego nie szuka...... A już wiem,pochodzimy od małp Wink
A może szuka?  Twisted Evil
http://wyborcza.pl/1,75477,13963116,Brytyjskie_wladze_nadzoruja_dzieci_przez_DNA.html
A czytałem, czytałem, autor Twojego artykułu o "3 helisach" nie odróżnia helisy alfa, harmonijki beta od podwójnej helisy Laughing
Ja wiem,że Ty potrafisz odróżnić i nikt inny na przykład oni
Cytuj
Tymczasem genetycy z Uniwersytetu Cambridge zaobserwowali jeszcze inną postać ludzkiego DNA – helisę poczwórną (G-quadruplex).
Panie Maestro G richtig oder flasch?  Laughing Laughing
http://www.medexpress.pl/swiat/poczworna-helisa-w-ludzkim-dna/
Ja to dałbym sobie spokój Gavro na twoim miejscu. Głupio byłoby tak później przepraszać. Lepiej powiedzieć: Może macie rację, może jej nie macie" ,ale nie wyśmiewać? Wink
Wcześniej pisałeś o potrójnej.
Kwadrupleksy są znane od dawna, od 90 lat Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.