forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 02:32:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1269169 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1320 : 2013-11-12, 12:47:55 »

Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool

Nie powinno się negować czegoś bez udowodnienia, że to coś jest nieprawdą. A wzór prawdopodobieństwa na pewno wskazuje na istnienie życia pozaziemskiego. Twierdzenie, że jesteśmy jedynymi rozumnymi istotami we Wszechświecie jest bardzo zarozumiałe...
Nigdy tego nie zanegowałem, Reniu.
Przeciwnie bardzo chciałbym zobaczyć zdjęcie aliena, lub go spotkać na ulicy.
Ale to nadal pobożne życzenia, a to że coś jest prawdopodobne, albo, że się w coś bardzo wierzy nie oznacza automatycznie, że tak jest, prawda?
Dajcie dowód, a nie pierdoły opowiadacie Laughing

Laughing a masz dowód na nieistnienie?
Nie, a gdzie tak twierdzę?
Ale dopóki Ty nie masz na istnienie, to jeśli mówisz "są" opowiadasz bzdury. Very Happy

Na pewno jest więcej dowodów na to, że są, niż na to, że ich nie ma (rysunki skalne, kręgi zbożowe, zdjęcia, świadkowie i zwłoki kosmity na filmie YT)
To są życzenia, a jak się mocno naciągnie to poszlaki Very Happy
To nie dowody, bo może się okazać, że to wszystko ma niealieniczne pochodzenie...
Dowód to potwierdzone obce pochodzenie w sposób nie budzący wątpliwości.
Kropka.
Prosze cie....dedukujesz teraz jak 6 latek. A te kregi w zbozu czy te rysunki naskalne to co to jest jezeli nie dowody? Czy moze to sa tzw "dowody niepotwierdzone naukowo"?   Laughing Laughing
Znajdź sąd, który po wygniecionym śladzie tyłka na Twoim trawniku skaże mnie za wtargnięcie na Twój teren Laughing
Błaznujesz jak zwykle, zamiast powiedzieć na początku:
No, fakt, nie napisali czy robiono jakieś badania w kierunku autentyczności Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1321 : 2013-11-12, 12:49:33 »

Samej ewolucji jako takiej nikt tu nie neguje przecież. Ale co to za "ludzkie szkielety" sprzed 300 milionów lat? Ludzi z innej "Ziemi", a może pierwsi "ludzie" zostali tu "zasiani" miliony lat wcześniej niż się sądzi? Co to za "ludzie" żyli tu obok małp, z których ponoć miałby wyewoluować człowiek?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1322 : 2013-11-12, 12:50:14 »

Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool

Nie powinno się negować czegoś bez udowodnienia, że to coś jest nieprawdą. A wzór prawdopodobieństwa na pewno wskazuje na istnienie życia pozaziemskiego. Twierdzenie, że jesteśmy jedynymi rozumnymi istotami we Wszechświecie jest bardzo zarozumiałe...
Nigdy tego nie zanegowałem, Reniu.
Przeciwnie bardzo chciałbym zobaczyć zdjęcie aliena, lub go spotkać na ulicy.
Ale to nadal pobożne życzenia, a to że coś jest prawdopodobne, albo, że się w coś bardzo wierzy nie oznacza automatycznie, że tak jest, prawda?
Dajcie dowód, a nie pierdoły opowiadacie Laughing

Laughing a masz dowód na nieistnienie?
Nie, a gdzie tak twierdzę?
Ale dopóki Ty nie masz na istnienie, to jeśli mówisz "są" opowiadasz bzdury. Very Happy
Identyko z twoimi "nie ma" ale to ci nic a nic nie przekszadza   Laughing
Nigdzie nie powiedziałem "nie ma".
Powiedziałem, że Twój alien to wątpliwy alien skoro od roku nikt go nie przebadał, a zdjęcie krąży w necie Laughing
Chyba już zapomniałeś, sklerozja?
No podaj sobie lapke z coolerem - diety optymalnej nikt nie przebadal wiec jest wielce i wysoce watpliwa. Nauka jest co do jej szkodliwosci dosc jednoznacznie nastawiona  Laughing Brawo!  Laughing
Skoro nikt DO nie przebadał, to może powinieneś więcej czytać? Very Happy
Ja mam inne informacje, są na forum, użyj wyszukiwarki Laughing
Twoje informacje sa niepotwierdzone naukowo a IZIZ ma w tej kwestii dosc jednoznaczne zdanie, wiec to sa raczej jakies nieudolne poszlaki niz dowody  Laughing
Mi wystarczą te co są.
A jeśli chodzi o aliena to zwykła opinia laboranta by wystarczyła odnośnie zgodności DNA Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1323 : 2013-11-12, 12:50:51 »

Samej ewolucji jako takiej nikt tu nie neguje przecież. Ale co to za "ludzkie szkielety" sprzed 300 milionów lat? Ludzi z innej "Ziemi", a może pierwsi "ludzie" zostali tu "zasiani" miliony lat wcześniej niż się sądzi? Co to za "ludzie" żyli tu obok małp, z których ponoć miałby wyewoluować człowiek?
A ktoś neguje istnienie Obcych?
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1324 : 2013-11-12, 12:51:40 »

Z tymi testami DNA to jest tak, jak z tymi technologiami z czasów piramid, co były, a ich nie ma.... Laughing Laughing

Już raz pisałem o ludziach z 3, czy tam 3 helisami DNA Wink
Co na to nauka i dlaczego nie szuka...... A już wiem,pochodzimy od małp Wink
A może szuka?  Twisted Evil
http://wyborcza.pl/1,75477,13963116,Brytyjskie_wladze_nadzoruja_dzieci_przez_DNA.html
A czytałem, czytałem, autor Twojego artykułu o "3 helisach" nie odróżnia helisy alfa, harmonijki beta od podwójnej helisy Laughing
Ja wiem,że Ty potrafisz odróżnić i nikt inny na przykład oni
Cytuj
Tymczasem genetycy z Uniwersytetu Cambridge zaobserwowali jeszcze inną postać ludzkiego DNA – helisę poczwórną (G-quadruplex).
Panie Maestro G richtig oder flasch?  Laughing Laughing
http://www.medexpress.pl/swiat/poczworna-helisa-w-ludzkim-dna/
Ja to dałbym sobie spokój Gavro na twoim miejscu. Głupio byłoby tak później przepraszać. Lepiej powiedzieć: Może macie rację, może jej nie macie" ,ale nie wyśmiewać? Wink
Wcześniej pisałeś o potrójnej.
Kwadrupleksy są znane od dawna, od 90 lat Laughing
Kur.... Gavro in vivo, a nie in vitro  Laughing Laughing
Cytuj
Badania z ostatnich kilkudziesięciu lat wskazywały, że poczwórna nić DNA tworzy się w warunkach in vitro, ale uznawano, że to raczej kuriozum, a nie zjawisko występujące w naturze Teraz, kiedy zespół Giulii Biffi uzyskał fluoryzujące przeciwciała, które wiązały się z odpowiednimi rejonami genomu, po raz pierwszy zademonstrowano, że podobne struktury spotyka się na co dzień w naszych organizmach.
U ciebie również można zaobserwować kuriozum ... Wink
DLatego
Cytuj
Studium wykazało, że zastosowanie inhibitora blokującego replikację DNA prowadziło do spadku zawartości poczwórnej nici. Stanowi to poparcie dla tezy, że DNA jest dynamicznym tworem (różne struktury stale pojawiają się i zanikają).

Stawia to poparcie dla
Cytuj
A oto, co twierdzi dr Fox:

Każdy z nas ma podwójną helisę DNA. Jednak znajdujemy tworzące się dodatkowe helisy. W podwójnej helisie są dwa pasma DNA, które formują się w spiralę.Obecnie pracuję z trójką dzieci, które posiadają po 3 helisy DNA. Dzieci te posiadają zdolność teleportowania przedmiotów w pomieszczeniu tylko poprzez koncentrację lub mogą napełnić szklankę wodą tylko na nią patrząc. Są telepatami.
Ni i dlaczego niby mam nie wierzyć? Wink  Laughing
A kilka lat wstecz ,można było przeczytać o tym, jakie to wielkie oszustwo jest ... Wink
Świat się zmienia? A ludzie wraz z nim?  Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1325 : 2013-11-12, 12:52:54 »

Znasz jakiegoś?
Czy tylko z filmów na YT?

Archeolodzy z YT, jak to ująłeś, tacy jak Michael Cremo piszą też książki, które możesz przeczytać.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1326 : 2013-11-12, 12:53:23 »

Mi wystarczą te co są.
A jeśli chodzi o aliena to zwykła opinia laboranta by wystarczyła odnośnie zgodności DNA Very Happy
Ach no jestesmy w domu u Kalego  Laughing
Rozgoscmy sie, Kalemu wystarcza te co sa ale tamte nie pasuja Kalemu tak na "mi wystarcza". Bo tamta krowa to ta co Kalemu ukrali lobuzy  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1327 : 2013-11-12, 12:53:32 »

Właśnie ta ewolucja jest śmieszna. Laughing Zwierzęta ewoluowały jednocześnie zostając w każdej formie niezmienione? To albo się przekształcały, albo zostają niezmienne. Alboalbo... Laughing
Dlaczego nie ma form pośrednich między gatunkami?
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1328 : 2013-11-12, 12:54:31 »

Znasz jakiegoś?
Czy tylko z filmów na YT?

Archeolodzy z YT, jak to ująłeś, tacy jak Michael Cremo piszą też książki, które możesz przeczytać.
Gavro czyta tylko tytuly i pierwsze strony Very Happy Bo jak autor zaliczy podpadzioche z jego pogladami, to nie ma zmiluj, za kare-nieczytanie  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1329 : 2013-11-12, 12:56:44 »

Jedno wiem... Niektórzy nigdy nie będą w stanie przeskoczyć, przełamać dysonansu poznawczego. Zanegują wszystko. Odrzucą wszelkie niewygodne informacje. Byle tylko 2+2 nie było równe 4.
Nic podobnego.
Daj dowód.
Masz tylko poszlaczki posklejane niedbale pobożnymi życzeniami Cool

Nie powinno się negować czegoś bez udowodnienia, że to coś jest nieprawdą. A wzór prawdopodobieństwa na pewno wskazuje na istnienie życia pozaziemskiego. Twierdzenie, że jesteśmy jedynymi rozumnymi istotami we Wszechświecie jest bardzo zarozumiałe...
Nigdy tego nie zanegowałem, Reniu.
Przeciwnie bardzo chciałbym zobaczyć zdjęcie aliena, lub go spotkać na ulicy.
Ale to nadal pobożne życzenia, a to że coś jest prawdopodobne, albo, że się w coś bardzo wierzy nie oznacza automatycznie, że tak jest, prawda?
Dajcie dowód, a nie pierdoły opowiadacie Laughing

Laughing a masz dowód na nieistnienie?
Nie, a gdzie tak twierdzę?
Ale dopóki Ty nie masz na istnienie, to jeśli mówisz "są" opowiadasz bzdury. Very Happy

Na pewno jest więcej dowodów na to, że są, niż na to, że ich nie ma (rysunki skalne, kręgi zbożowe, zdjęcia, świadkowie i zwłoki kosmity na filmie YT)
To są życzenia, a jak się mocno naciągnie to poszlaki Very Happy
To nie dowody, bo może się okazać, że to wszystko ma niealieniczne pochodzenie...
Dowód to potwierdzone obce pochodzenie w sposób nie budzący wątpliwości.
Kropka.
Prosze cie....dedukujesz teraz jak 6 latek. A te kregi w zbozu czy te rysunki naskalne to co to jest jezeli nie dowody? Czy moze to sa tzw "dowody niepotwierdzone naukowo"?   Laughing Laughing
Znajdź sąd, który po wygniecionym śladzie tyłka na Twoim trawniku skaże mnie za wtargnięcie na Twój teren Laughing
Błaznujesz jak zwykle, zamiast powiedzieć na początku:
No, fakt, nie napisali czy robiono jakieś badania w kierunku autentyczności Very Happy
Ponoc wyslali zapytanie do Panow Kosmitow czy to oni te kregi sprokurowali ale cos im sie pokickalo i zamiast pytania napisali kawalek Pink Floyd i rysunek czlowieka  Confused Pewnie te ufoki siedza i sie glowia, "o co, do diaska im chodzi"?
Plz.....  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1330 : 2013-11-12, 12:59:13 »

Znasz jakiegoś?
Czy tylko z filmów na YT?

Archeolodzy z YT, jak to ująłeś, tacy jak Michael Cremo piszą też książki, które możesz przeczytać.
I...?
Daniken też...
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1331 : 2013-11-12, 13:03:08 »

Znasz jakiegoś?
Czy tylko z filmów na YT?

Archeolodzy z YT, jak to ująłeś, tacy jak Michael Cremo piszą też książki, które możesz przeczytać.
I...?
Daniken też...
I...?
Jest Ponomarenko i Jarmułka... też.
A gdyby ich nie było i innego betony, ludzie już od dawna mogliby się cieszyć spokojem tłustego ducha, a chudego ciała ...  Very Happy Wink
Gavro nie tędy droga-moim zdaniem. W taki sposób wszystko można zdeprecjonować, co niniejszym się czyni Wink
Ja odpadam adie Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1332 : 2013-11-12, 13:04:14 »

Właśnie ta ewolucja jest śmieszna. Laughing Zwierzęta ewoluowały jednocześnie zostając w każdej formie niezmienione? To albo się przekształcały, albo zostają niezmienne. Alboalbo... Laughing
Dlaczego nie ma form pośrednich między gatunkami?
Są.
Każde zwierzę, które znamy,  jest formą pośrednią między swoimi przodkami a następcami.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1333 : 2013-11-12, 13:05:58 »

A nie prościej przyjąć, że wszystko Pan Bóg stworzył w sześć dni, a siódmego odsapnął?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1334 : 2013-11-12, 13:06:41 »

Znasz jakiegoś?
Czy tylko z filmów na YT?

Archeolodzy z YT, jak to ująłeś, tacy jak Michael Cremo piszą też książki, które możesz przeczytać.
I...?
Daniken też...
I...?
Jest Ponomarenko i Jarmułka... też.
A gdyby ich nie było i innego betony, ludzie już od dawna mogliby się cieszyć spokojem tłustego ducha, a chudego ciała ...  Very Happy Wink
Gavro nie tędy droga-moim zdaniem. W taki sposób wszystko można zdeprecjonować, co niniejszym się czyni Wink
Ja odpadam adie Very Happy
Nie wszystko.
Prawda sama się broni.
Kwaśniewskiego czytałeś i stosujesz, nie?
A Ponomarenkę nie, nie? Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1335 : 2013-11-12, 13:07:00 »

A nie prościej przyjąć, że wszystko Pan Bóg stworzył w sześć dni, a siódmego odsapnął?  Rolling Eyes Wink
+1
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1336 : 2013-11-12, 13:08:04 »

A nie prościej przyjąć, że wszystko Pan Bóg stworzył w sześć dni, a siódmego odsapnął?  Rolling Eyes Wink
Dopiero będą jaja, jak się okaże, że to prawda Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1337 : 2013-11-12, 13:08:49 »

Właśnie ta ewolucja jest śmieszna. Laughing Zwierzęta ewoluowały jednocześnie zostając w każdej formie niezmienione? To albo się przekształcały, albo zostają niezmienne. Alboalbo... Laughing
Dlaczego nie ma form pośrednich między gatunkami?
Są.
Każde zwierzę, które znamy,  jest formą pośrednią między swoimi przodkami a następcami.

By była każda faza przeobrażenia. Zmiany były skokowe? Hop i już?
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1338 : 2013-11-12, 13:17:48 »

Właśnie ta ewolucja jest śmieszna. Laughing Zwierzęta ewoluowały jednocześnie zostając w każdej formie niezmienione? To albo się przekształcały, albo zostają niezmienne. Alboalbo... Laughing
Dlaczego nie ma form pośrednich między gatunkami?
Są.
Każde zwierzę, które znamy,  jest formą pośrednią między swoimi przodkami a następcami.

By była każda faza przeobrażenia.
Ale jest.
Obserwujesz to.
Popatrz na zdjęcia krów czy psów z początków istnienia fotografii, a z dziś.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1339 : 2013-11-12, 15:22:50 »

Specjalnie dla Ciebie Gavroche niedowiarku... Cool

Żywy dowód na istnienie Kosmitów... Very Happy Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=2V9Qc29syBc
Zapisane

Strony: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 20 zapytaniami.