forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-06, 08:36:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
668232 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1466664 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1640 : 2014-03-28, 13:08:56 »

 Laughing
Zabawne jest to, że ... nie mam takiego długu... . Very Happy


RafaleS. O toto. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1641 : 2014-03-28, 13:29:45 »

Hmmm hmmm...  Smile
...Jeżeli chodzi o UFO pozaziemskich cywilizacji, wyprzedzających najinteligentniejszych ziemian w techniczno-przyrodniczym zasiedzeniu o 10tys. lat, może 100tys. lat. A może i 1mln lat? O! Ze strony takich nie ma się co spodziewać wizyt jawnych jak to nie raz w internetach stoi pokazane. Takich UFO większość to pic i fotomontaż gdyż cywilizacja o takim do nas dziejowym wyprzedzeniu z łatwością bywa niewidoczna. Niewidoczna szczególnie dla wszystkich z poza kosmicznego G8. Li tylko znajomość bioelektroniki czy nie daj Boże innych cudów skutecznie umożliwia bycie niewidzialnym a za razem i widzenie niczym z oczu i myśli ziemian.  Cool
Jak inteligentny człowiek z cywilizacji zacofanej w stosunku do innych może nawet o mln lat, może udawać, że wie cokolwiek na ich temat?
To tak jak, z przeproszeniem, świnia udawałaby znajomość Giełdy Światowej  Laughing
A wiadomo, że byłaby to tylko nędzna projekcja doświadczeń z obsranego chlewika Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1642 : 2014-03-28, 13:39:10 »

Hmmm hmmm...  Smile
...Jeżeli chodzi o UFO pozaziemskich cywilizacji, wyprzedzających najinteligentniejszych ziemian w techniczno-przyrodniczym zasiedzeniu o 10tys. lat, może 100tys. lat. A może i 1mln lat? O! Ze strony takich nie ma się co spodziewać wizyt jawnych jak to nie raz w internetach stoi pokazane. Takich UFO większość to pic i fotomontaż gdyż cywilizacja o takim do nas dziejowym wyprzedzeniu z łatwością bywa niewidoczna. Niewidoczna szczególnie dla wszystkich z poza kosmicznego G8. Li tylko znajomość bioelektroniki czy nie daj Boże innych cudów skutecznie umożliwia bycie niewidzialnym a za razem i widzenie niczym z oczu i myśli ziemian.  Cool
Jak inteligentny człowiek z cywilizacji zacofanej w stosunku do innych może nawet o mln lat, może udawać, że wie cokolwiek na ich temat?
To tak jak, z przeproszeniem, świnia udawałaby znajomość Giełdy Światowej  Laughing
A wiadomo, że byłaby to tylko nędzna projekcja doświadczeń z obsranego chlewika Cool

O toto. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1643 : 2014-03-28, 13:41:42 »

Przepraszam. chodziło mi "o toto" x2. Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17959


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1644 : 2014-03-28, 13:47:46 »

Ano.  Smile
A i z miejsca przepraszam jeśli komu mój film do chlewika/korytka upuściłem. http://youtu.be/QrxPuk0JefA  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1645 : 2014-03-28, 14:02:17 »

 Shocked Praktycznie brak pleśniawek. Higieniczne to zwierzątko jakieś. Very Happy

Ale sprzęt też niczego sobie, "uleżal" ładnie po upadku. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71942


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1646 : 2014-04-08, 17:18:18 »

Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17959


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1647 : 2014-04-08, 18:18:52 »

O! CW24tv. Fajnego gdzieś mieli filma z małym dwunożnym stworkiem wyłaniającym się wśród nieświadomych niczego działkowiczów zażywających relaksu. Stworek zostawił jednemu działkowiczu ślada. Ale nie mogę tego kurtka znaleźć.  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71942


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1648 : 2014-04-08, 18:39:30 »

Pewnie jakiś żart... Rolling Eyes
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17959


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1649 : 2014-04-08, 18:49:40 »

No nie wiem, nie wiem... Ale ogólnie mają rację - nie wierzę!  Laughing
A co do boeinga to pewno poleciał do Agarthy.  Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1650 : 2014-04-13, 09:18:30 »

Adaśko coraz bardziej przypomina Anakina Very Happy
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=237503#237503
Cytuj
Upływa dokładnie 993.408 lat, (w roku 1934 n.e.) odkąd Urantia została formalnie uznana za planetę zamieszkałą przez ludzi we wszechświecie Nebadon. Ewolucja biologiczna raz jeszcze osiągnęła ludzki poziom godności woli; na planecie 606 w Satanii pojawił się człowiek.
http://members.optusnet.com.au/~mpjaworski/P62.htm
Cytuj
[Nadzorowane przez Nosiciela Życia z Nebadonu, stale przebywającego na Urantii].


Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1651 : 2014-04-13, 10:19:01 »

Chodzi o te choroby psychiczne czy jak?  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1652 : 2014-04-13, 10:35:49 »

Chodzi o te choroby psychiczne czy jak?  Laughing
Interpretacja dowolna Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1653 : 2014-04-13, 16:48:38 »

Gavroche, prosiłem już Cię nie jeden raz, abyś zaprzestał tych wycieczek osobistych, po co dawać mi jakikolwiek asumpt? Ja rozumiem, że mentalność internetowego trolla jest silna i nie jest to dla Ciebie łatwe, ale postaraj się. Nie wiem... Może zapoznaj się w wolnym czasie z pracą naukową Jana Kwaśniewskiego miast trollować? To na pewno będzie pożyteczniejsze. Dla nas wszystkich. Jak wszystko dobrze pojmiesz, wtedy nie będziesz później nikogo utwierdzał w mylnym przekonaniu, jakoby Doktor powiedział coś, czego nie powiedział. Jak z tym kwasem moczowym, przykładowo. Lepiej nie wchodzić w rolę pożytecznego idioty, nieprawdaż?


Zyon, musimy się pogodzić z tym, że wywodzimy się z innych środowisk. Bardzo odmiennych. Tam, gdzie ty widzisz "fajny klimat", nad którym się rozczulasz i wzdychasz z utęsknieniem, tam ja widzę grono osób wykolejonych. Patologię. Być może z tego powodu wydaję Ci się chorym psychicznie, no cóż...

Zamiast być impertynencki wobec mnie przejdź się może do jakiegoś warsztatu samochodowego... Na pewno znajdzie się jakaś flaszka na rozluźnienie czy coś.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1654 : 2014-04-13, 18:08:59 »

Albo wiecie co? Skoro ostatnio tak ochoczo mnie dezawuujecie, co trudno nie zauważyć, a nawet dyskredytujecie mój wysiłek intelektualny włożony w opracowywanie "ŻO w pigułce", no i skoro poświęcacie tyle czasu na dążenie do konfrontacji ze mną, to może zamiast tego sami sobie wybierzecie klika zagadnień (a zostało ich niemało), które chcielibyście opracować, następnie wyszukacie odpowiednie treści w postach na ten temat, później odpowiednio to wszystko posklejacie w całość, tak aby miało to ręce i nogi, i sami się przekonacie czy to takie: kopiuj-wklej-nie myśl. I czy w ogóle można cokolwiek opracować (a pierwej wyszukać odpowiednie treści) bez jak najlepszego zrozumienia tematu? =)

A póki co, jako jedynie pasywni odbiorcy w tej materii, postarajcie się wstrzymać od głoszenia sądów. :-) Sądy możecie wydawać w kwestii poziomu wyszkolenia w hejcie, bo proceder ten nie jest wam obcy.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1655 : 2014-04-13, 18:29:35 »

Gavroche, prosiłem już Cię nie jeden raz, abyś zaprzestał tych wycieczek osobistych, po co dawać mi jakikolwiek asumpt? Ja rozumiem, że mentalność internetowego trolla jest silna i nie jest to dla Ciebie łatwe, ale postaraj się. Nie wiem... Może zapoznaj się w wolnym czasie z pracą naukową Jana Kwaśniewskiego miast trollować? To na pewno będzie pożyteczniejsze. Dla nas wszystkich. Jak wszystko dobrze pojmiesz, wtedy nie będziesz później nikogo utwierdzał w mylnym przekonaniu, jakoby Doktor powiedział coś, czego nie powiedział. Jak z tym kwasem moczowym, przykładowo. Lepiej nie wchodzić w rolę pożytecznego idioty, nieprawdaż?
Anakinku, nie masz żadnego wpływu na to co napiszę, do Ciebie, o Tobie, czy koło Ciebie.
Pogódź się z tym lepiej, amfiprionku  Laughing
A jeśli chodzi o pożytecznych idiotów, jak chcesz to przestań, ale nie podawaj się tak od razu, moim zdaniem całkiem dobrze Ci idzie Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1656 : 2014-04-13, 20:08:45 »

Zyon, musimy się pogodzić z tym, że wywodzimy się z innych środowisk. Bardzo odmiennych.
Nie pisz o rzeczach, ktorych nie jestes pewien, to taka dobra rada za friko Very Happy Prawdopodobnie cenniejsza np niz wszystkie twoje dietetyczne porady, ktore reklamowales na forum pakerskim, bo stosujac te rade nie znajdziesz sie z reka w nocniku, w odroznieniu od twoich "klientow".

Tam, gdzie ty widzisz "fajny klimat", nad którym się rozczulasz i wzdychasz z utęsknieniem, tam ja widzę grono osób wykolejonych. Patologię. Być może z tego powodu wydaję Ci się chorym psychicznie, no cóż...
Ale czaisz, ze w tej chwili piszesz o uzytkownikach tego forum, i to tych aktywnych? Admina jakby nie byl adminem, to tez pewnie bys zaliczyl do trolli?  Laughing

Zamiast być impertynencki wobec mnie przejdź się może do jakiegoś warsztatu samochodowego... Na pewno znajdzie się jakaś flaszka na rozluźnienie czy coś.
Zamiast byc nadety sprobuj nieco zluzowac i byc bardziej zdystansowanym do siebie. Ciekawilo mnie jak zareagujesz na ten w sumie dosc niewinny zart ale ty zrobiles jak zwykle "najlepiej".
W towarzystwie gdzie wszyscy sie rozumieja i nadaja w tym samym kodzie kulturowym to moze wzbudzic najwyzej usmiech i nic wiecej.

A flaszka fajna rzecz, to chyba najmadrzejsze twoje autorskie zdanie jak do tej pory  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1657 : 2014-04-13, 23:55:21 »

Ale czaisz, ze w tej chwili piszesz o uzytkownikach tego forum, i to tych aktywnych? Admina jakby nie byl adminem, to tez pewnie bys zaliczyl do trolli?  :lol:

ROTFLMAO!  :mrgreen:

Myślę, Zyon, że jesteś nieco oderwany od rzeczywistości... Mniemam, że większość raczej oniemiała tak jak ja, gdy począłeś uszlachetniać patologię. Nie sądzę, by znalazło tu się wiele osób Twojego pokroju... A przynajmniej żywię taką nadzieję.

A admin... Admin w wielu aspektach jest podobny do mnie. Albo na odwrót. ;-) Przykładowo obaj nie lubimy złodziejstwa i pewnie żadnemu z nas nie przyszłoby do głowy, aby bez żenady i refleksji piractwo afirmować i doradzać. Mnie w tej materii od lat młodzieńczych edukowali redaktorzy magazynu CD-Action. ;-)
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1658 : 2014-04-14, 08:07:53 »

Gadanie o dietach jest tak nudne, że już dawno przestałbym pisać na tym Forum, a tak można sobie pogawędzić miło o wszystkim...  Cool
O Diecie Optymalnej to gadają głównie na www.dobradieta.pl - jakby co.  Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1659 : 2014-04-14, 08:34:31 »

Myślę, Zyon, że jesteś nieco oderwany od rzeczywistości... Mniemam, że większość raczej oniemiała tak jak ja, gdy począłeś uszlachetniać patologię. Nie sądzę, by znalazło tu się wiele osób Twojego pokroju... A przynajmniej żywię taką nadzieję.
Mam nadzieje, ze nie zywisz jej jako swojego "kloenta", bo moze zostac z reka w nocniku, jezeli po raz kolejny zmienisz poglady  Laughing

A admin... Admin w wielu aspektach jest podobny do mnie. Albo na odwrót. Wink
Na pewno w poczuciu humoru i dystansie do wlasnej osoby  Laughing Plz nigga nie zenuj...

Mnie w tej materii od lat młodzieńczych edukowali redaktorzy magazynu CD-Action. Wink

No to teraz ja leze i kwicze  Laughing Laughing Laughing Laughing

Jestes jak typowa tesciowa: kazda chce dobrze ale dziwnym trafem wszyscy ich nienawidza. Sek w tym, ze chciec dobrze to pojecie troche siegajace troche dalej niz czubek wlasnego nosa i wlasne potrzeby. Abys zrozumial pewne sprawy znajdz w temacie "Cukrzyca" posty niejakiego "stata" i moze cos, jakis zalazek zrozumienia dotrze do twojej narcystycznej lepetyny. To tak abys wiedzial, ze nie mam zlych intencji Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.