forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-03, 05:31:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
662743 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1284406 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17317


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1960 : 2014-08-18, 22:05:18 »

A bo pisują że właśnie o te piramidy gra toczyła się.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56190


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1961 : 2014-08-18, 22:25:31 »

A to się wyjaśniło, potrzebują wyjścia awaryjnego i szybkiej ewakuacji jak Sikor z Kaczorem Donaldem będą szarżować na Moskwę. Wink
Będą w nich rzucać dobrymi polskimi jabłkami.  Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17317


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1962 : 2014-08-18, 23:05:11 »

Hmm... W tego Kaczora Sikora znaczy się?  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25542

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1963 : 2014-08-19, 08:24:04 »

A to się wyjaśniło, potrzebują wyjścia awaryjnego i szybkiej ewakuacji jak Sikor z Kaczorem Donaldem będą szarżować na Moskwę. Wink
Będą w nich rzucać dobrymi polskimi jabłkami.  Laughing
Z Sikora juz nawet Lisowe media lacha dra Very Happy http://wiktorbater.natemat.pl/113725,najwiekszy-dramat-polskiej-dyplomacji-radoslaw-primadonna-sikorski-za-burta-berlinskich-negocjacji
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1964 : 2014-08-19, 08:30:02 »

Bo karty rozdaje Włodzimierz, a do tego nie lubi jabłek...  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25542

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1965 : 2014-08-19, 08:33:48 »

I dobrze
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1966 : 2014-08-19, 08:37:18 »

Ale dlaczego ja mam więcej płacić za gaz, tylko dlatego, że Sikory jeździły niechciane na Majdan?  Rolling Eyes Wink
A wraku smoleńskiego się tu nie doczekają nawet za trzy pokolenia.  Confused
Z Włodzimierzem rozmawia się po słowiańsku, a nie po żydowsku, aby osiągnąć sukces.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25542

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1967 : 2014-08-19, 08:39:23 »

Ja tez nie wiem dlaczego, moze dlatego, ze to niedouczony, glupi i chorobliwie ambitny idiota nie znajacy  historii ze sklonnoscia do efekciarstwa.
Ukraince ssaja nienawisc do polakow z mlekiem matki, buduja rocznie kilkadziesiat pomnikow banderze a nasze prostaki ciagle rozgrywaja zagranica pod katem krajowej polityki.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1968 : 2014-08-19, 08:45:30 »

Ja tez nie wiem dlaczego, moze dlatego, ze to niedouczony, glupi i chorobliwie ambitny idiota nie znajacy  historii ze sklonnoscia do efekciarstwa.
Ukraince ssaja nienawisc do polakow z mlekiem matki, buduja rocznie kilkadziesiat pomnikow banderze a nasze prostaki ciagle rozgrywaja zagranica pod katem krajowej polityki.
Zyon, to te twoje stwierdzenia zupełnie jak żydowskie, że Polacy antysemityzm tez dostają z mlekiem matki. Wszyscy.
Ja tam nie lubię uogólnień. Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25542

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1969 : 2014-08-19, 08:47:47 »

Nie do konca, ale Juszczenko uznal bandere za bohatera narodowego przy sprzeciwie Polski i Rosji, i stawiaja mu rocznie kilkadziesiat pomnikow, nawet gdzies ostatnio o tym czytalem spore opracowanie. Wiec co tu zostaje niedopowiedzianego?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1970 : 2014-08-19, 08:50:03 »

Nie do konca, ale Juszczenko uznal bandere za bohatera narodowego przy sprzeciwie Polski i Rosji, i stawiaja mu rocznie kilkadziesiat pomnikow, nawet gdzies ostatnio o tym czytalem spore opracowanie. Wiec co tu zostaje niedopowiedzianego?
Tak, tak. Juszczenko i świetojeb..... Julka, ale Ukraina to nie Juszczenko. Całe szczęście.Piszesz o zachodniej Ukrainie. Dlatego nie lubię uogólnień. Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25542

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1971 : 2014-08-19, 08:58:23 »

Tak czy siak maja problem z uznaniem bandery za nacjonalistycznego zbrodniarza i przeproszeniem za jego "uslugi" na Wolyniu. Dlatego nic a nic mi nie szkoda tego kraju Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1972 : 2014-08-19, 09:00:43 »

Tak czy siak maja problem z uznaniem bandery za nacjonalistycznego zbrodniarza i przeproszeniem za jego "uslugi" na Wolyniu. Dlatego nic a nic mi nie szkoda tego kraju Very Happy
Kraju. Cool
A ludzi? A dzieci?
 Powtarzam, to w Polsce sami antysemici, a na Ukrainie sami banderowcy. Confused
Generalizujesz.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25542

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1973 : 2014-08-19, 09:10:02 »

Fakty sa takie, ze pomniki zbrodniarza ciagle powstaja, ktos jest stawia, ktos inicjuje te inicjatywy, ktos daje fundusze, wladze sie zgadzaja i nikt nie protestuje. Dzieci sie ucza, ze ten pan co ma pomniki to bohater i wyrastaja na takich co ich pelno w prawym sektorze. Po prostu widac wyrazny opor do rozliczenia sie z historyczna przeszloscia. Tak ja to widze. A, ze wybieraja wlasnie takich wladcow co bandere uznaja bohaterem to tez cos znaczy.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1974 : 2014-08-19, 09:16:09 »

Dzieci w szkołach uczą? Dzieci? Shocked
+1
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1975 : 2014-08-19, 09:16:27 »

Fakty sa takie, ze pomniki zbrodniarza ciagle powstaja, ktos jest stawia, ktos inicjuje te inicjatywy, ktos daje fundusze, wladze sie zgadzaja i nikt nie protestuje. Dzieci sie ucza, ze ten pan co ma pomniki to bohater i wyrastaja na takich co ich pelno w prawym sektorze. Po prostu widac wyrazny opor do rozliczenia sie z historyczna przeszloscia. Tak ja to widze. A, ze wybieraja wlasnie takich wladcow co bandere uznaja bohaterem to tez cos znaczy.
Zyon, wybrali, bo reprezentował podczas "pomarańczowej rewolucji" nowe spojrzenie na ekonomikę. Był przeciwwagą dla Janukowycza. Nie został wybrany 100% głosów. Ja tez byłam za nim. Kto mógł się spodziewać , że tak mu odbije i zamiast zająć się reformami, walką z korupcją itp, zacznie przepychanki z tą aktorka Julką, kto ważniejszy i uzna Banderę za bohatera narodowego. Shocked  Confused

 
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25542

pindżar ryskow wyszy


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1976 : 2014-08-19, 09:20:44 »

No niestety i dlatego taki przekaz idzie w swiat, czego jestem przykladem Very Happy
A ze za obecnoscia Sikora nasi "najlepsi, wschodni sojusznicy" nawet sie nie zajakneli, bo maja go gleboko w rzyci, to teraz wlasnie mamy jak mamy.
Od poczatku mowilem osrac ukraine i gadac z wladkiem Very Happy
Teraz my zostaniemy z embargiem a ukraina swoja rzepke jakos uskrobie, oczywiscie ani sie zajakajac o swoim wielkim "sojuszniku"  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1977 : 2014-08-19, 09:21:15 »

Prawy sektor nie odzwierciedla myśli całego społeczeństwa. A jak mieli wyrwać się spod Janukowycza?
Janukowycz nie stawiał pomników Banderze, pierwsze co zrobił to odebrał tytuł , bohatera Ukrainy i co z tego?  Rolling Eyes
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1978 : 2014-08-19, 09:23:12 »

No niestety i dlatego taki przekaz idzie w swiat, czego jestem przykladem Very Happy
A ze za obecnoscia Sikora nasi "najlepsi, wschodni sojusznicy" nawet sie nie zajakneli, bo maja go gleboko w rzyci, to teraz wlasnie mamy jak mamy.
Od poczatku mowilem osrac ukraine i gadac z wladkiem Very Happy
Teraz my zostaniemy z embargiem a ukraina swoja rzepke jakos uskrobie, oczywiscie ani sie zajakajac o swoim wielkim "sojuszniku"  Laughing
A to, to już zupełnie co innego. Cool
Ukraina zawsze ciągnęła do Niemiec. Cool A my to "kurica nie ptica, Polsza nie zagranica" Cool
Ale Władek to tez ma nas głęboko........ Cool
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #1979 : 2014-08-19, 22:55:42 »

Nie lubię obu narodów: Rosji i Ukrainy, bo to w większości dzicz i swołocz. Ale rozumiem, że "sramy się" tak o Ukrainę, bo to nasz sąsiad i mamy interes w tym, aby rosyjskie wpływy nie podeszły bliżej naszych granic.

Gdyby Ukraina i Rosja leżały gdzie indziej, to pozwoliłbym się im spokojnie powybijać wedle zasady: patrz, ale nie dotykaj.
Zapisane
Strony: 1 ... 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.