forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:12:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658449 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1255718 razy)
kodar
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #20 : 2008-07-29, 19:03:46 »

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #21 : 2008-07-29, 19:16:39 »

Już nie raz słyszałem, że gdyby nie paleoastronautyka to może by i "wykształcone środowisko naukowe" się zaiteresowało odkryciami JK.

jestem innego zdania - mało tu osób, które podają czystą syntetyczna wiedzę opartą o nauki podstawowe? I co z tego? Jak grochem  o scianę. Co mi akurat nie przeszkadza, ale fakt faktem, że wielu ludzi niepotrzebnie choruje.  Confused
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #22 : 2008-07-29, 19:48:17 »

           "Jeżeli istnieje w ogóle religia, która może sprostać wymaganiom współczesnej nauki, to jest nią buddyzm.” Albert Einstein.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #23 : 2008-07-29, 21:04:20 »

Już nie raz słyszałem, że gdyby nie paleoastronautyka to może by i "wykształcone środowisko naukowe" się zaiteresowało odkryciami JK. A tak "sam sobie zablokował drogę do nagród i dialogu z oficjalną medycyną".

Nie Waldusiu kochany,
ty wielokrotnie czytałeś socjotechnicznie spreparowany tekst Trojanowskiego z http://www.dobradieta.pl/kwasniewski.php i tak ci omamił ten bełkot jaźnię, że nawet nie wiesz, co napisał dr Kwaśniewski, a co wdrukowali ci w szare komórki o DO i Kwaśniewskim specjaliści od "Już nie raz słyszałem..." Shocked.
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #24 : 2008-07-29, 21:06:28 »

Niektórym cymbałom udało się nawet wdrukować, że Kwaśniewski to guru jakiejś sekty  Very Happy
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #25 : 2008-07-29, 21:20:08 »

Ciężko mi uwierzyć, że "głupie" wątki paleoastronautyczne były dodane TYLKO PO TO "by zmylić gorzej myślących ludzi, w trosce by sobie krzywdy nie zrobili". Przecie dieta miała takich też podleczyć aby myśleli lepiej. Confused

No i chwieje się ta teoria jeśli zdamy sobie sprawę, iż JK dobrze, wręcz bardzo dobrze orientuje się w np teoriach dotyczących elohim czy maszyny do produkcji manny. Widać, że czytał tę przecież sporą literaturę nietypowego tematu bardzo dogłębnie..
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #26 : 2008-07-29, 21:31:07 »

Tak Waldusiu,
dr Kwaśniewski się myli, że każdy może mędrcem się stać!, tak jak nie z każdego diamentu uda się wyszlifować brylant, a z kwarcu szkło jedynie można uzyskać. Tak też bywa z umysłem...  Sad
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #27 : 2008-07-29, 21:56:19 »

Mnie się wydaje, że Kwaśniewskiemu ze swoją dietą optymalną blisko do Danikena i Sithina. Podobnie jak ich odkrywcze hipotezy są nieuznawane przez oficjalną archeologię i biologię, tak i twierdzenia JK są nieuznawane przez medycynę i dietetykę. A wystarczy poczytać te książki i już nie wydaje się absurdalne jedzenie dużej ilości żółtek czy to, że tysiące lat temu istniały technologie wyprzedzające obecną cywilizację. Wszyscy trzej autorzy mają solidne ARGUMENTY. Trzeba się tylko z nimi zapoznać.

To są podobne umysły, podobnie działające, tylko w innych dziedzinach. I podobne problemy ich spotykają. Stąd pewnie to zainteresowanie JK innymi "outsajderami nauki". W historii takich "szalonych" ludzi z przenikliwymi umysłami i nietypowymi niewiarygodnymi teoriami główne nurty dogmatycznych nauk zawsze odrzucały. Do czasu. Bo potem często się okazywało, że błędnie.

Być może za kilkadziesiąt lat oficjalna nauka potwierdzi, że tłuszcz zwierzęcy nie szkodzi, a starożytni sumerowie... posiadali kosmiczne technologie.
Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #28 : 2008-07-29, 22:14:57 »

Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #29 : 2008-07-29, 22:33:19 »

Mnie się wydaje...

A kogo obchodzi, co się komu obcemu wydaje? Laughing.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #30 : 2008-07-29, 23:42:16 »

Kto to jest Sławek?
No to ja jestem ;P
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #31 : 2008-07-30, 14:02:35 »

A tu coś o teorii ewolucji i o niepasujących do niej znaleziskach archeologicznych > http://www.racjonalista.pl/ks.php/k,159
Zapisane
wielki krzy
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #32 : 2008-07-30, 21:24:16 »

Wątek palce lizać ,brawo dla autora Very Happy Very Happy Very Happy
temat rzeka tylko ostatnio pracuje i jakoś niemoge pisać ale czytam z zainteresowaniem i trzymam kciuki Cool Cool Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Re: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #33 : 2008-07-30, 22:41:02 »

z mojej strony ,dzieki za przypomnienie,juz nawet przeczytalam  kilka pozycji, Razz
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #34 : 2008-07-30, 22:57:35 »

Cytuj
Umieść cytat
A tu coś o teorii ewolucji i o niepasujących do niej znaleziskach archeologicznych > http://www.racjonalista.pl/ks.php/k,159
mam ta ksiazke w wersji elektronicznej, jakby ktos chcial Smile
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #35 : 2008-07-30, 23:33:20 »

Gdzie kończy się nauka a zaczyna tajemnica

 http://www.polskieradio.pl/nauka/artykul.aspx?id=21446


"Jest rzeczywiście coś niepokojącego w projekcie HAARP.

 Wspomniany na wstępie patent pana Eastlunda jest tylko wstępem do całej plejady innych patentów. Nie będę ich wszystkich wymieniać – jest ich około 10.
Większość z nich dotyczy oddziaływania promieniowania elektromagnetycznego na jonosferę. Pierwszą rzeczą, jaka niepokoi jest fakt, że rękę na tych badaniach trzyma wojsko (które, jak wiadomo, nie za chętnie udostępnia swe tajemnice) – HAARP nie jest tylko ośrodkiem cywilnym. Bardzo możliwe, że na Alasce tworzona jest nowa broń, która będzie wykorzystywać ziemską atmosferę. Skoro można używać jonosfery jako „anteny”, to dlaczego by nie przesyłać w ten sposób niszczycielskich impulsów elektromagnetycznych?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #36 : 2008-07-31, 00:17:55 »

Zapisane
evosonic
Go


Email
Re: Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #37 : 2008-07-31, 23:26:27 »


za te trzydziesci zlotych to sobie jajka kupie
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #38 : 2008-08-01, 19:19:25 »

JK o kosmitach ale też o kontrowersjach dotyczących ilości białka >> http://www.dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=22
Zapisane
Waldek
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #39 : 2008-08-01, 19:29:50 »

"Zdecydowana większość sekwencji (aminokwasów) w ogóle nigdy nie mogła powstać na drodze syntezy, w jakimkolwiek czasie. Kod życia został świadomie zasiany na Ziemi przez dużo starszą od naszej cywilizację kosmiczną." - Fracis Crick (noblista, odkrywca budowy DNA)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.