forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 09:57:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658490 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 168 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo  (Przeczytany 1255962 razy)
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #40 : 2008-08-01, 22:08:48 »

wojteks napisał:
Cytuj
Nie Waldusiu kochany,
ty wielokrotnie czytałeś socjotechnicznie spreparowany tekst Trojanowskiego z http://www.dobradieta.pl/kwasniewski.php i tak ci omamił ten bełkot jaźnię, że nawet nie wiesz, co napisał dr Kwaśniewski, a co wdrukowali ci w szare komórki o DO i Kwaśniewskim specjaliści od "Już nie raz słyszałem..." .


Bingo! Obecny guru "dobrejdiety" jest klasycznym hipokrytą i manipulantem:
1. Zrobił biznes na bazie Żywienia Optymalnego i na nieuzasadnionej merytorycznie krytyce autora ŻO (pamiętam obrzydliwe ataki na DO i autora, tzn. sam wymyślał zasady DO i je ostro krytykował (np. że J.K. zaleca jeść tylko 20 g białka na dobę. Moje reakcje pozostały wtedy bez echa, a później Trojanowski całą tę polemikę usunął ze strony głównej "diety niskowęglowodanowej" - tak się wtedy nazywała ta strona).
2. Ułożył i sprzedaje enigmatyczną metodę/dietę nazywając ją intrygująco: Formułą 4eS (smak, samopoczucie, swoja waga i samokształcenie), a co to konkretnie oznacza? NIC Smile  Nic konkretnego! Ani nawet nic nowego w dziedzinie dietetyki! Oto gieniusz!... Wink  Bo zaiste, trzeba być "gieniuszem" Wink, żeby ze sloganów i zmanipulowanej krytyki Twórcy ŻO - zrobić biznes... wystarczą chwytliwe hasełka na s...  Cool
3. Nie zauważa własnych manipulacji i sam węszy "teorię spisku", a którą to "teorię spisku" krytykuje u J.K. i M.Chylińskiego:

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=15476&postdays=0&postorder=asc&start=15

A tak naprawdę chodziło mu wtedy o... kasę, tzn. jak sam pisał - jedna z lekarek miała podobno nie wpłacać składki do Oddziału OSBO w Częstochowie, któremu on wtedy prezesował, co spowodowało, że pan prezes się zbuntował, wylał pomyje na optymalnych i na ŻO i... zmienił poglądy dietetyczne...  Cool

Oto jaka jest siła pieniądza  Cool
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #41 : 2008-08-01, 22:28:28 »

I jeszcze jedna manipulacja - obrazkowa, która zachowała się na jego stronie do dzisiaj, mimo, że Trojanowskiemu zwracałam uwagę na tę manipulację: Jak myślicie ile węglowodanów może zawierać ten kawałek brokuła na rzekomo optymalnym talerzu? Trojanowski to przemilczał i "optymalny talerz nadal straszy cukrojadów swoją tłustą wymową... i większość ulega tej obrazkowej sugestii, że praktycznie nie jemy prawie wcale warzyw (węglowodanów). A potem na różnych forach czytamy, że "pijemy wiadrami smalec i wcale nie jemy węglowodanów"  Twisted Evil

http://www.dobradieta.pl/kwasniewski.php
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #42 : 2008-08-02, 08:01:14 »

JK o kosmitach ale też o kontrowersjach dotyczących ilości białka >> http://www.dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=22

No bardzo dobrze!. Jak kogoś interesują zagadnienia ufologiczne to mimochodem poczyta sobie o białku, a jak kogoś interesuje problematyka białka, to przy okazji się dowie, że jest wybitny pisarz polski - Józef Wasilik autor książki wartej przeczytania.
Ale zasady Żywienia Optymalnego pozostają niezmienne, niezależnie od "ilości czarownic na czubku szpilki" Rolling Eyes
Jeśli ktoś łączy te zagadnienia, to może się okazać, że w jego przypadku nawet dieta "optymalna" może być szkodliwa.
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #43 : 2008-08-02, 10:51:39 »

No bardzo dobrze!. Jak kogoś interesują zagadnienia ufologiczne to mimochodem poczyta sobie o białku...

i to jest m.in. ta mądrość JK  Cool
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #44 : 2008-08-02, 13:01:35 »

wojteks napisał:
Cytuj
Nie Waldusiu kochany,
ty wielokrotnie czytałeś socjotechnicznie spreparowany tekst Trojanowskiego z http://www.dobradieta.pl/kwasniewski.php i tak ci omamił ten bełkot jaźnię, że nawet nie wiesz, co napisał dr Kwaśniewski, a co wdrukowali ci w szare komórki o DO i Kwaśniewskim specjaliści od "Już nie raz słyszałem..." .


Bingo! Obecny guru "dobrejdiety"

Ostrożnie, bo nie wiadomo czyje pieniadze stoją za sektą 4es Dan Wita Wink
A swoją drogą, czy nie szkoda czasu na takie uszczypliwe głupoty?
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #45 : 2008-08-02, 13:35:11 »

wojtes napisał:
Cytuj
Ostrożnie, bo nie wiadomo czyje pieniadze stoją za sektą 4es Dan Wita


 Question  Na przykład czyje? Bo nie kumam  Question  Confused

Cytuj
A swoją drogą, czy nie szkoda czasu na takie uszczypliwe głupoty?

 Question Znowu nie kumam  Confused  A z Twojej strony to nie było "uszczypliwe"?:
Cytuj
...ty wielokrotnie czytałeś socjotechnicznie spreparowany tekst Trojanowskiego z http://www.dobradieta.pl/kwasniewski.php i tak ci omamił ten bełkot jaźnię, że nawet nie wiesz, co napisał dr Kwaśniewski, a co wdrukowali ci w szare komórki o DO i Kwaśniewskim specjaliści od "Już nie raz słyszałem..." .


A więc: "czy nie szkoda Ci czasu?..."  Wink

Odezwałam się nie w celu "szczypania" W.J. a jedynie w celu wyjaśnienia niezorientowanym forumowiczom tego i owego z dawnych incydentów, które w końcu doprowadziły go do własnego odkrycia dietetycznego.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #46 : 2008-08-07, 14:24:29 »

 




Ciekawa jestem co sadzi na ten temat Daniel,pytam dlatego,bo nie zgadzam sie z jego niektorymi pogladami.Zgadzam  sie  natomisst z trescia ksiazki i zycze sobie jak i wam bogactwa.
W ksiazce miedzy innymi mozna znalezs takie prawdy jak:
 


"Zdobądź bogactwo i odnieś sukces "
to druga z serii sześciu książek napisana przez Josepha Murphy'ego, doktora teologii i nauk humanistycznych, zredagowana i uaktualniona zgodnie z potrzebami XXI wieku przez Arthura R. Pella

  " Czy wyobrażałeś sobie kiedyś, jak by to było cieszyć się bogactwem i luksusem? Bogactwo większości ludzi wydaje się niedostępne, ale historia pełna jest przykładów mężczyzn i kobiet, którzy własnym wysiłkiem wznieśli się na jego wyżyny.. Zacznij dostrzegać prawdziwe znaczenie pieniędzy - są one po prostu symbolem wymiany, końca niedostatku i początku bogactwa, luksusu, obfitości oraz doskonalszego życia.Ubóstwo nie jest żadną cnotą. Jest chorobą jak każda inna ułomność psychiczna. Gdybyś był chory fizycznie, uznałbyś, że coś jest z tobą nie w porządku, i szukałbyś pomocy lub natychmiast podjąłbyś jakieś działania. Podobnie można mówić o jakimś problemie, jeśli w swoim życiu nie doświadczamy ciągłego przepływu pieniędzy. Trzeba natychmiast zacząć działać.
    Bóg nie chce, żebyś mieszkał w ruderze albo chodził głodny. Bóg pragnie, żebyś był szczęśliwy, żeby dobrze ci się wiodło i żebyś odnosił sukcesy. Bóg zawsze odnosi -sukcesy w swoich przedsięwzięciach, niezależnie od tego, czy tworzy gwiazdę czy kosmos.     Natychmiast skończ z wszelkimi przesądami na temat pieniędzy. Nigdy nie uważaj ich za złe czy brudne. Jeżeli będziesz postępował inaczej, dodasz im skrzydeł, a one od ciebie odlecą. Pamiętaj, że stracisz to, co potępiasz.
 W książce Zdobądź bogactwo i odnieś sukces Joseph Murphy ponownie analizuje te koncepcje i jasno pokazuje czytelnikom, że bieda nie jest naturalnym stanem człowieka, a już na pewno nie wynikiem woli Boga. Tłumaczy też, jak poprzez pozytywne myślenie, medytację, modlitwę i wiarę w swoją istotę, która wiąże się z Bogiem, osiągnąć sukces i dobrobyt."




 
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #47 : 2008-08-07, 20:54:12 »

To proste, jak będziesz miłował Boga i postępował z zgodnie jego przykazaniami, to nie będziesz żyć w biedzie, a wręcz przeciwnie Bóg dołoży ci "inwentarza" (bogactwa) stosownie do twoich umiejętności. Tylko pamiętaj, że musisz nim dobrze gospodarować, bo inaczej złamiesz przykazania i Bóg odbierze ci wszystko. Bogactwo, to nie uciecha, rozkosz, zabawa, to obowiązek, rozwaga, troska.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #48 : 2008-08-08, 00:42:17 »

Olbrzymie zaskoczenie jednak przeżyłem, kiedy zobaczyłem ten oto relief na ścianie jednej ze świątyń:

http://www.umysl.pl/podroze/183.php

Zapisane
Ruler
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #49 : 2008-08-09, 11:35:02 »

Ja tylko czekam, aż pojawią się takie fakty istnienia cywilizacji pozaziemskich(bo na pewno się pojawią) z którymi cenzura, Kościół i ignorancja wielu ludzi nie będą mogli się nie zgodzić... zobaczymy wtedy kto wyjdzie na głupka  Cool
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #50 : 2008-08-09, 14:03:09 »

Ja tylko czekam, aż pojawią się takie fakty istnienia cywilizacji pozaziemskich(bo na pewno się pojawią) z którymi cenzura, Kościół i ignorancja wielu ludzi nie będą mogli się nie zgodzić... zobaczymy wtedy kto wyjdzie na głupka  Cool

Niektorzy twierdza, ze juz dawno sie takie fakty pojawily.  Mysle tu o "Zielonych Ludkach" z lat 60. I podobno najwiekszym ich przysmakiem byly lody z truskawkami.
Ciekawe czy to byly lody optymalne.

Pozdr
Kangur

☛"Ogon, nerki i caly tluszcz z barana
to najswietsza rzecz dla Aarona kaplana"
    streszczenie Lev.VII.

Zapisane
Ruler
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #51 : 2008-08-09, 15:50:26 »

Z tym UFEM to coś sie wg mnie dużego święci bo środki masowego przekazu od jakiegoś czasu pokazują podobne informacjie jak ta dzisiajesza z onetu:
http://wiadomosci.onet.pl/1501105,2679,1,kioskart.html

Tak jak by to miało jakoś przygotowywać opinię publiczną krok po kroku na jakiś przełom.
Bo co innego filmy science-fiction które od lat są dostępne  i pokazują to i tamto a co innego wiadomości w powszechnie znanym źródle, nawet jeśli nie mówią że UFO na pewno istnieje, tylko wysnuwają pewne teorie i przypuszczenia.
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #52 : 2008-08-10, 00:46:58 »

Warto tu wspomnieć o książce „Zakazana Archeologia”.

Ciekawe czy można znaleźć złoty łańcuszek w bryle węgla, skamieniały odcisk buta, czy monetę w skałach osadowych sprzed wielu tysięcy lat.

Na pewno warto przeczytać, nawet przy sceptycznym podejściu typu „co byłoby gdyby”, a nie wierząc w 100% w każde opisane tam zdarzenie.

Niestety nie używam torentów więc nie pomogę w poszukiwaniach tej książki w necie. Wersję bez obrazków chyba uda się znaleźć jako plik pdf przy pomocy zwykłej wyszukiwarki bez zniżania się do torentowania.

Cool
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #53 : 2008-08-10, 09:14:11 »

Wersję bez obrazków chyba uda się znaleźć jako plik pdf przy pomocy zwykłej wyszukiwarki bez zniżania się do torentowania.

ależ od czego grupa jest? Wink http://rapidshare.com/files/92828970/Zak.arch.rar
Zapisane
adam319
Go


Email
Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #54 : 2008-08-10, 10:26:12 »

Bardzo dobry link do cytowania bo ma format tekstu, do czytania warto z szacunku do siebie postarać się o wersję z obrazkami, tabelkami, wykresami. Parę lat temu widziałem tę książkę jako folder jpg-ów, ale nie na swoim komputerze, nie skopiowałem i teraz nie mam Sad
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #55 : 2013-09-08, 17:29:33 »

...Mnie się ostatnio spodobały wydłużone czaszki, nie są takie jak czaszki ludzkie. Sporo ich ostatnio pokazano.  Cool
A mnie dzieci-dzbany Laughing
Nie wiecie, kto to robi współcześnie, może?
Cytuj

Wiem kto się do dzisiaj upodabniał  Wink . Możesz podać przykład przywiązywania deseczek i tem podobne metody u dzikich/pół-dzikich plemion, ale to tak nie działa co łatwo wykazać przy porównaniu.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #56 : 2013-09-08, 17:32:19 »

...Mnie się ostatnio spodobały wydłużone czaszki, nie są takie jak czaszki ludzkie. Sporo ich ostatnio pokazano.  Cool
A mnie dzieci-dzbany Laughing
Nie wiecie, kto to robi współcześnie, może?
Cytuj

Wiem kto się do dzisiaj upodabniał  Wink . Możesz podać przykład przywiązywania deseczek i tem podobne metody u dzikich/pół-dzikich plemion, ale to tak nie działa co łatwo wykazać przy porównaniu.  Cool
Nie zamierzam.
Wystarczy poczytać badania tych wysokich czaszek na DNA mitochondrialne.
Są ludzkie.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #57 : 2013-09-08, 17:53:14 »

A my jesteśmy w 98% szympansami. Podobni genetycznie, a jednak inne istoty.
Przecież to zupełnie inne czaszki, nie ta objętość, nie ta ilość płyt...
Deformacja wygląda inaczej - http://youtu.be/JnERUZNqwbc

Ciekawe dlaczego u ludzi nie ma starych linii mitochondrialnych, które są u małp. Czyż nie?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #58 : 2013-09-08, 18:03:01 »

A my jesteśmy w 98% szympansami. Podobni genetycznie, a jednak inne istoty.
Przecież to zupełnie inne czaszki, nie ta objętość, nie ta ilość płyt...
Deformacja wygląda inaczej - http://youtu.be/JnERUZNqwbc

Ciekawe dlaczego u ludzi nie ma starych linii mitochondrialnych, które są u małp. Czyż nie?
Czytałem o tym na jakimś kanadyjskim forum.
Podobno ilość płyt ta sama, tylko proporcje i rozmieszczenie inne.
A głowy dzieci owijano pasami materii.
A szyje kobiet z niektórych plemion, wydłużane pierścieniami?
Gdyby nie było ich współcześnie, twierdziłbyś, że kosmiczne żyrafy maczały palce, nie?
A o DNA mitochondrialnym hominidów to poczytaj całość, a nie tylko część spreparowaną do podobnych dyskusji.
To bardzo ciekawe.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Paleoastronautyka, bogowie, elohim, ufo
« Odpowiedz #59 : 2013-09-08, 18:19:45 »

Jak obejrzysz film, to są tam trzy różne czaszki. Jedna z nich jest zniekształcona tak jak piszesz. A czaszka z prawej strony jest zupełnie inna, brakuje "skrzyżowania" płyt na szczycie. No i więcej miejsca na mózg.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 168 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.