forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 18:38:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
659855 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Okres przejściowy
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Okres przejściowy  (Przeczytany 5233 razy)
strzelbka
Go


Email
Okres przejściowy
« : 2008-07-26, 03:54:32 »

Witam, na diecie optymalnej jestem 3 tydzień. Początki były trudne, ale wszystko wyglada na to, że ŻO działa. W ciągu 2 tygodni zrzuciłem 7-8kg, i ciągle spada. Jestem z tego faktu bardzo zadowolony. Dziewczyna, która wynajmuje tutaj pokój widząc efekty postanowiła także zacząć ŻO. Moje pytanie dotyczy "okresu przejściowego", kiedy będe wiedział, że organizm w pelni dostosowal sie do Zo. Mam watpliwosci czy ograniczac spozycie bialka do zalecanych 40-50g ? juz teraz czy jeszcze troche poczekac, a jesli czekac - to na co.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Okres przejściowy
« Odpowiedz #1 : 2008-07-26, 09:09:15 »

Lektury książek dr Jana Kwaśniewskiego ma Pan za sobą?
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Okres przejściowy
« Odpowiedz #2 : 2008-07-26, 11:07:20 »

strzelbka> mówisz, że NAOCZNIE i NAMACALNIE widzisz efekty. Gdzie tu miejsce na wątpliwośc?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Okres przejściowy
« Odpowiedz #3 : 2008-07-27, 23:18:16 »

Witam, na diecie optymalnej jestem 3 tydzień. Początki były trudne, ale wszystko wyglada na to, że ŻO działa. W ciągu 2 tygodni zrzuciłem 7-8kg, i ciągle spada. Jestem z tego faktu bardzo zadowolony. Dziewczyna, która wynajmuje tutaj pokój widząc efekty postanowiła także zacząć ŻO. Moje pytanie dotyczy "okresu przejściowego", kiedy będe wiedział, że organizm w pelni dostosowal sie do Zo. Mam watpliwosci czy ograniczac spozycie bialka do zalecanych 40-50g ? juz teraz czy jeszcze troche poczekac, a jesli czekac - to na co.
nalezaloby podac wiecej danych o sobie.
Ale nigdy nie zawodza sygnaly takie jak:jestem syty,nadal chudne,mam energie,wyniki krwi sa prawie idealne,nic mi nie dolega i takie tam...a ogolnie,korzystac z wyszukiwarki,a gdy sa wytpliwosci  zadawac pytania Razz
Zapisane
strzelbka
Go


Email
Odp: Okres przejściowy
« Odpowiedz #4 : 2008-07-29, 00:54:20 »

Chudne caly czas, na brak energii tez nie narzekam, a wyniki krwii ? Jutro rano ide do przychodni prosic o "sprawdzenie poziomu cholesterolu". Nie mieszkam w Polsce, wiec nie wiem jak to sie odbywa, ale mam nadzieje, ze pobiora mi krew i zbadaja cisnienie bez zadnych przeszkod, wtedy bede mial wieksza wiedze o tym co sie dzieje w moim organizmie.  ( ten spadek wagi jest niesamowity:D !)
Zapisane
Ruler
Go


Email
Odp: Okres przejściowy
« Odpowiedz #5 : 2008-07-29, 17:56:26 »

Ja okres przejściowy mialem niedawno bo na ZO jesten jakies 4-5 miesięcy, u mnie trwał on nieco ponad 2 miesiące, po tym czasie jak opisywał Dr J.K. objawy okresu przejściowego zniknęły. Skończyl sie nieprzyjemny zapach z ust, no i najwazniejsze ze podniosla sie wydolnosc organizmu.
W moim przypadku najgorzej było po okolo 3-4 tygodniach, wtedy mialem troche takie okresy oslabienia. Nie wiem czy bylo spowodowane to błedami w stosowaniu diety czy wlasnie okresem przejsciowym i zwiazaną z nim przebudowa enzymów w organizmie ale ale w tym czasie bylem w górach i myslalem ze sie tam skoncze..... po jakims czasie  tak opadlem z sil, ze ledwo powłóczylem nogami. Teraz wszystko jest ok.
2 posilki dziennie zchudłem okolo 5-6 kg na poczatku pozniej sie to zatrzymalo teraz powoli jeszcze ide w doł ale to tak z 1 kg na miesiac prawie sie tego nie zauwaza. Mam 178 cm wzrostu na ta chwile okolo 75 kg wagi i 24 lata.
Pezez 8 lat intensywnie trenowalem, jakies pol roku przed przejsciem na ZO przestalem przez powazna kontuzję kolana, teraz juz prawie jej nie odczuwam i przymierzam sie do ponownego rozpoczęcia treningu.

Pozdrawiam wszystkich optymalnych, szczególnie tym świeżych  Cool
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 17 zapytaniami.